Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Beker: uitslagen, standen en programma

Rurh gold artikelbanner
Catsanddogs artikel

 

De slotronde van de eerste bekerronde leverde veel afgelastingen op. Ondanks dat hierbij een overzicht van de wel gespeelde duels, de standen en het programma.

 

Voorthuijzen artikelbanner
Sepa green artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel

Poules hoofd-en eersteklassers

 

 

 

Uitslagen 27-28 augustus:

 

1: RCL- Ter Leede afg., FC Boshuizen- DHC 4-5.

 

2: Quick Boys –RKAVV afg., UVS- FC Rijnvogels 2-2.

 

3: DSO- Sportlust’46 1-5, Alphense Boys- SJC 1-1.

 

5: GHC- Excelsior’20 1-2, GDA- Voorschoten’97 2-3.

 

 

Standen:

 

Poule 1:

 

1 DHC                                    3-9- 8-5

 

2 Ter Leede                            2-3- 2-1

 

3 FC Boshuizen                      3-3- 8-8

 

4 RCL                                    2-0- 2-6

 

 

Poule 2:

 

1 RKAVV                             2-4- 4-1

 

2 FC Rijnvogels                     3-4- 4-6

 

3 UVS (zo)                             2-2- 3-3

 

4 Quick Boys                         1-0- 1-2

 

Programma: UVS- Quick Boys, 30 augustus, 19 uur)

 

 

Poule 3:                                                                                                                                         

 

1 SJC                                      3-7- 7-2

 

2 Sportlust’46                        3-4- 6-6

 

3 Alphense Boys                    2-2- 2-2

 

4 DSO                                    2-0- 2-7

 

Programma:Alphense Boys- DSO (30 augustus, 20.15)

 

 

Poule 5:

 

1 GHC                                               3-6- 8-4

 

2 Excelsior’20                                    2-4- 4-3

 

3 Voorschoten’97                               2-3- 3-5

 

4 GDA                                              3-1- 6-9

 

Programma: Excelsior’20- Voorschoten’97 (30 augustus, 19 uur)

 

 

Groep 1

 

Uitslagen 27-28 augustus:

 

12: Valken’68- Quick Boys 2 2-1, Voorschoten’97 (zo)- Wilhelmus 3-2.

 

13: FC Rijnvogels 2- Kagia 4-0, Teylingen- UDO 3-2.

 

14: UVS 2- FC Lisse (zo) afg.

 

15: Lugdunum- Roodenburg 2-0, RKAVV 2- Foreholte 0-1.

 

16: Kickers’69- Alkmania afg.

 

17: BSC’68- Leiden 3-4, Alphen- SJZ 1-1.

 

18: SEV- SVC’08 4-4, Meerburg- GONA 1-3.

 

19: Zevenhoven- Zwammerdam 4-2, Nieuwkoop- ROAC 0-0.

 

20: Bodegraven- DOSR 0-2.

 

 

Standen: 

 

 

Poule 12:

 

1 Valken’68                           3-9- 10-6

 

2 Quick Boys 2                      3-6- 8-4

 

3 Voorschoten’97                  3-3- 5-8

 

4 Wilhelmus                           3-0- 7-12

 

 

Poule 13:

 

1 Teylingen                            3-9- 11-4

 

2 UDO                                  3-6- 8-4

 

3 FC Rijnvogels 2                  3-3- 6-5

 

4 Kagia                                 3-0- 0-12

 

 

Poule 14:

 

1 FC Lisse (zo)                       2-4- 5-3

 

2 UVS 2                                 2-3- 7-6

 

3 Rijnsburgse Boys 2             2-3- 5-5

 

4 Oegstgeest                          2-1- 4-7

 

Programma: Oegstgeest- Rijnsburgse Boys 2 (30 augustus, 19 uur)

 

 

Poule 15:

 

1 Lugdunum                          3-9- 9-5

 

2 Roodenburg (za)                 3-4- 4-4

 

3 Foreholte                             3-3- 1-3

 

4 RKAVV 2                           3-1- 7-9

 

 

Poule 16:

 

1 Koudekerk                          1-3- 2-0

 

2 Alkmania                             2-3- 6-4

 

3 Kickers’69                           1-1- 2-2

 

4 LSVV’70                            2-1- 4-8

 

Programma: Koudekerk- LSVV’70 (30 augustus, 19 uur)

 

 

Poule 17:

 

1 avv Alphen                          3-7- 7-1

 

2 SJZ                                      3-7- 7-2

 

3 vv Leiden                            3-3- 5-9

 

4 BSC’68                               3-0- 3-4

 

 

Poule 18:

 

1 SVC’08                               3-7- 11-9

 

2 GONA                                3-6- 9-7

 

3 Meerburg                             3-3- 7-7

 

4 SEV                                    3-1- 7-11

 

 

Poule 19:

 

 1 Nieuwkoop                         3-5- 6-1

 

2 ROAC                                 3-5- 5-2

 

3 Zevenhoven                        3-4- 6-7

 

4 Zwammerdam                     3-0- 3-13

 

 

Poule 20:

 

1 TAVV                                 2-6- 5-1

 

2 DOSR                                 2-3- 2-1

 

3 Bodegraven                         2-0- 1-6

 

 

Groep 2

 

 

 

 Uitslagen 27-28 augustus:

 

1: Marine- Leidsche Bous (za) afg, Van Nispen- Graag Willem II Vac afg.

 

2: GWS- Haagse Hout afg, De Ster- Warmunda afg.

 

3: VVSB- Wassenaar 8-0, ASC- HMC afg.

 

4: UVS- KSD 3-3.

 

5: REMO- Roodenburg 5-3.

 

6: Escamp- Football Factory 8-0, ADS- FC Rijnland 0-6.

 

7: Hazerswoudse Boys- VUC 5-0, Leidsche Boys (zo)- WIK afg.

 

8: Te Werve- Woubrugge 1-1, Houtwijk- GOL Sport 2-2.

 

9: HDV- SVOW 3-3, MMO- Escamp afg.

 

10: Aarlanderveen- Kamerik 1-3, Bernardus- NSV’46 4-5.

 

12: Siveo’60- Sportief 3-1, Altior- RVC’33 afg.

 

13: Alphia- GGK 8-0, Floreant- HOV/ DJSCR 2-1.

 

18: Blauw Zwart- Semper Altius 0-5, Celeritas- Zoetermeer afg.

 

26: Oosterheem- Wanica Star 1-0, Stompwijk’92- Gouda 6-1.

 

 

Standen:

 

Poule 1:

 

1 Van Nispen                         2-6- 7-2

 

2 Graaf Willem II Vac           2-6- 7-2

 

3 Leidsche Boys (za)             2-0- 2-6

 

4 Marine                                 2-0- 2-8

 

 

Poule 2:

 

1 Haagse Hout                       2-4- 3-2

 

2 De Ster                                2-3- 7-4

 

3 Warmunda                          2-2- 1-1

 

4 GWS                                   2-1- 2-6

 

 

Poule 3:

 

1 VVSB (za)                          3-9- 16-2

 

2 ASC                                    2-3- 4-1

 

3 Wassenaar                           3-3- 3-14

 

4 HMC                                   2-0- 4-10

 

 

Poule 4:

 

1 KSD                                    3-7

 

2 UVS (za)                             2-4- 7-5

 

3 DoCoS (zo)                         1-0- 1-3

 

4 Toofan                                 2-0-

 

Programma: UVS- DoCoS (zo) (30 augustus, 19 uur)

 

 

Poule 5:

 

1 REMO                                3-9- 13-9

 

2 Wilhelmus                           2-3- 5-4

 

3 Roodenburg (zo)                 3-3- 8-11

 

4 DoCoS (za)                         2-0- 7-9

 

Programma: Wilhelmus- DoCoS (za) (30 augustus, 20 uur)

 

 

Poule 6:

 

1 Escamp                                3-9

 

2 FC Rijnland                         3-6

 

3 ADS                                    3-3

 

4 Football Factory                  3-0

 

 

Poule 7:

 

1 Hazerswoudse Boys           3-6- 9-5

 

2 WIK                                  2-4- 7-3

 

3 VUC                                  3-4- 3-7

 

4 Leidsche Boys (zo)             2-0- 0-4

 

 

Poule 8:

 

1 Te Werve                             3-7

 

2 Woubrugge                          3-7

 

3 Gol Sport                            3-1

 

4 Houtwijk                             3-1

 

 

Poule 9

 

1 Escamp                              2-6

 

2 MMO                                  2-4

 

3 SVOW                                3-2

 

4 HDV                                   3-1

 

 

Poule 10:

 

1 Bernardus                            3-6- 12-6

 

2 NSV’46                               3-6- 11-9

 

3 Kamerik                              3-6- 7-5

 

4 Aarlanderveen                     3-0- 2-13

 

 

Poule 12:

 

1 RVC’33                              2-4- 5-2

 

2 Siveo’60                              3-4- 4-3

 

3 Altior                                   2-3- 2-3

 

4 Sportief                               3-3- 5-8

 

 

Poule 13:

 

1 Alphia                               3-9- 15-2

 

2 Floreant                            3-3- 5-6

 

3 HOV/ DJSCR                     3-3- 3-7

 

4 GGK                                 3-3- 3-11

 

 

Poule 18:

 

1 Semper Altius                     3-7- 10-2

 

2 Zoetermeer (zo)                   2-2- 3-3

 

3 Blauw Zwart                       2-2- 3-8

 

4 Celeritas                              2-1- 2-5

 

 

Poule 26:

 

1 Stompwijk’92                     3-9- 18-3

 

2 Gouda                                 3-6- 12-8

 

3 Oosterheem                         3-3- 4-12

 

4 Wanica Star                         3-0- 1-12

 

De redactie van leidenamateurvoetbal stelt zich niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de gegevens.

 

Slingerland artikelbanner
Brasserie meelfabriek

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten