Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Oefen-en bekerprogramma regioclubs

Oefenprogramma regioclubs

 

Terwijl de maand augustus inmiddels gestart is, geeft onze redactie een eerste opsomming van aanstaande oefen-en bekerduels van clubs uit de eerste tot en met de vierde klasse. Van andere clubs kregen wij nog geen overzicht binnen, maar zodra er weer een lijst bekend is zal deze website een overzicht publiceren.

Rabobank artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Brasserie buitenhuis
Geco artikelbanner

Later deze maand ook meer aandacht voor het totale bekerprogramma in district West 2.

 

FC Rijnvogels:

 

FCR- Zevenhoven (6 augustus, 14.30 uur), FCR- SJC (9 augustus, 19.30 uur), FCR- Ter Leede (13 augustus, 14.30 uur), Scheveningen- FCR (16 augustus, 19.30 uur).

 

GHC:

 

SV Houtwijk- GHC (6 augustus, 14.30 uur), GHC- Meerburg (9 augustus, 20 uur), GHC- Lugdunum (13 augustus, Piet Boot Bokaal), Ter Leede- GHC (16 augustus, 19.30 uur), Voorschoten’97- GHC (20 augustus, 14.30 uur, Piet Boot Bokaal), GHC- GDA (23 augustus, 19.00 uur, beker), GHC- Excelsior’20 (27 augustus, 14.30 uur, beker), DSO- GHC (30 augustus, 20 uur).

 

RCL:

 

Trainingsdag (30 juli), Voorschoten’97- RCL (6 augustus, 14.30 uur), RCL- Rijnsburgse Boys (9 augustus, 20 uur), Trainingskamp 12-14 augustus, RCL- FC Wolvega (13 augustus, 15.30 uur), RCL- GHC (20 augustus, 20 uur, beker), FC Boshuizen- RCL (23 augustus, 19 uur, beker), RCL- Ter Leede (27 augustus, 15 uur, beker).

 

Roodenburg:

 

Meerburg- Roodenburg (6 augustus, 14.30 uur), tegenstander nog onbekend (9 augustus), Roodenburg- Be Fair (13 augustus, 14.30 uur), RKAVV 2- Roodenburg (16 augustus, beker), Eems Boys- Roodenburg (20 augustus, terrein Onswedder Boys), Roodenburg- Foreholte (23 augustus, beker), Lugdunum- Roodenburg (27 augustus).

 

Valken’68:

 

Valken’68- Alphense Boys ( 6 augustus, 17 uur, beker), DCV- Valken’68 (9 augustus, onder voorbehoud), Piet Boot Bokaal (13 en 20 augustus, onder voorbehoud)

 

Kagia:

 

TAVV- Kagia (6 augustus, 14.30 uur), Kagia- Noordwijk 2 (9 augustus, 19.45 uur), Kagia- FC Lisse 2 (13 augustus, 14.30 uur), Kagia- Teylingen (16 augustus, 19.45 uur), Kagia- Floreant (20 augustus, 14.30 uur), UDO- Kagia (23 augustus, 19 uur), Kagia- FC Rijnvogels 2 (27 augustus, 14.30 uur).

 

Koudekerk:

 

Koudekerk- Oosterheem (9 augustus, 20 uur), Koudekerk- BVCB (13 augustus, 14.30 uur), Zevenhoven- Koudekerk (20 augustus, 14.30), Beker (17,24 en 27 augustus).

 

LSVV’70:

 

Weekend zeeland (30 en 31 juli), ARC comb.-LSVV’70 (10 augustus), Beker (16 augustus), GOL Sport- LSVV’70 (20 augustus, 16.30 uur), Beker (23 augustus), Fokko Memorial (27 augustus).

 

Lugdunum:

Lugdunum: Lugdunum- ASC (9 augustus), Piet Boot Bokaal (13 augustus, 14.30 uur), Piet Boot Bokaal (20 augustus).

 

TAVV:

TAVV- Kagia (6 augustus), TAVV- HDV (9 augustus), Unive Toernooi (13 augustus), TAVV- Schoonhoven (20 augustus), Altior- TAVV (25 augustus).

 

vvLeiden:

 

Leiden- VVSB, za (6 augustus), FC Lisse, zo- Leiden (9 augustus), Leiden- Vlotbrug (13 augustus, trainingskamp Oostvoorne), Leiden- FC Boshuizen 2 (20 augustus).

 

DoCoS za:

 

Leidsche Boys (zo)- DoCoS (9 augustus, 20 uur), REMO- DoCoS (16 augustus, 19 uur, beker), Roodenburg (zo)- DoCoS (23 augustus, 19 uur, beker), Wilhelmus- DoCoS (30 augustus, 20 uur, beker).

 

SVOW:

 

SVOW- Warmunda (9 augustus, 20 uur), SVOW- Rohda’76 (13 augustus, 14.30 uur), Rijnstreek- SVOW (20 augustus, 14.30 uur).

 

FC Boshuizen:

 

FC Boshuizen- Magreb’90 (2 augustus, 20 uur), Quick Boys- FC Boshuizen (4 augustus, 20 uur), FC Boshuizen- WIK (7 augustus, 14 uur), GOL Sport- FC Boshuizen comb. (7 augustus, 12 uur), FC Boshuizen- Fair Play (9 augustus, 20 uur), FC Boshuizen- Wateringseveld (14 augustus, 14 uur), FC Boshuizen- UDO (16 augustus, 19.30 uur), Ter Leede- FC Boshuizen (21 augustus, 14.30 uur).

 

SJC:

 

FC Rijnvogels- SJC (9 augustus, 20 uur), SJC- Foreholte (14 augustus, 14 uur), Westlandia- SJC (16 augustus, 19 uur), SJC- Rijnsburgse Boys 2 (20 augustus, 12 uur), SJC- Sportlust’46 (23 augustus, beker), DSO- SJC (25 augustus), Alphense Boys- SJC (28 augustus, beker).

 

ROAC:

 

Alkmania- ROAC (7 augustus, Kaag en Braasemcup), ROAC- Kickers’69 (11 augustus, Kaag en Braasemcup), ROAC- Zevenhoven (beker), Finaleweekend Kaag en Braasemcup bij Alkmania (21 augustus), Zwammerdam- ROAC (23 augustus, beker), Nieuwkoop- ROAC (28 augustus, beker).

 

SJZ:

 

SJZ- Oegstgeest (Intersporttoernooi,11 augustus, 19.30), SJZ- Den Hoorn of BSC’68 (Intersporttoernooi, 13 augustus), SJZ- BSC’68 (17 augustus, 20 uur, beker), SJZ- RVC’33 (21 augustus, 14 uur), vvLeiden- SJZ (23 augustus, 19 uur, beker), Alphen- SJZ (28 augustus, 14 uur, beker).

 

Voorschoten’97:

 

Voorschoten’97- Oranjeplein (7 augustus, 14.00 uur), RVVH  comb.- Voorschoten’97 (9 augustus, 19.30 uur), RKAVV comb.- Voorschoten’97 (14 augustus, 14 uur), Voorschoten’97- Quick Boys 2 (16 augustus), Voorschoten’97- Dilletant (21 augustus), Valken’68- Voorschoten’97 (23 augustus, 19.30 uur, beker), Voorschoten’97- Wilhelmus (28 augustus, 14.00 uur, beker).

 

DoCoS (zo):

 

Stompwijk’92- DoCoS (7 augustus, 12 uur), Stompwijk’92- DoCoS (11 augustus, 20 uur), DRL- toernooi (12-14 augustus), DoCoS- Oud Feyenoord (27 augustus, 19 uur).

 

De gegevens zijn verstrekt door de clubs. Onze redactie is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in deze. Het is gewenst om ook de website van uw club te raadplegen, ook i.v. eventuele wijzigingen van tegenstanders of aanvangstijd.