Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Beker: MMO haalt fors uit, Leidsche Boys (za en zo) verliezen

Hierbij een overzicht van de uitslagen van de  eerste twee speeldagen ( inclusief die van 23 augustus) van de eerste ronde van de districtsbeker. Hier en daar zijn al wat beslissingen gevallen. Na komend weekeinde volgt het complete overzicht.

                                              

Brasserie buitenhuis
Voorthuijzen artikelbanner
Geco artikelbanner
Rabobank artikelbanner

Poules hoofd-en eersteklassers

 

 

Speelronde 1 (20 augustus)

 

Poule 12: RCL- DHC 1-2, Ter Leede- FC Boshuizen 2-0

Poule 13: Quick Boys- FC Rijnvogels 1-2, RKAVV- UVS 1-1

Poule 14: Sportlust’46- Alphense Boys 1-1

Poule 16: Voorschoten’97- GHC 0-3, GDA- Excelsior’20 2-2

 

Speelronde 2 (23 augustus)

 

Poule 12: FC Boshuizen- RCL 4-1, DHC- Ter Leede 1-0

Poule 13: UVS- Quick Boys afg., FC Rijnvogels- RKAVV 0-3

Poule 14: SJC- Sportlust’46 4-0, DSO- SJC (25 augustus)

Poule 16: GHC- GDA 4-2

 

                                               Groep 1

 

Speelronde 1 (16 augustus)

 

 

Poule 12: Voorschoten’97 (zo)- Quick Boys 2   1-3, Wilhelmus- Valken’68    4-5

Poule 13: FC Rijnvogels 2- UDO  0-2, Kagia- Teylingen   0-4

Poule 14: UVS 2- Rijnsburgse Boys 2   2-4, FC Lisse (zo)- Oegstgeest   2-2

Poule 15: Roodenburg (za)- RKAVV 2  2-2,Foreholte- Lugdunum (za)   0-1

Poule 16: Koudekerk- Alkmania  2-0, LSVV’70- Kickers’69  2-2

Poule 17: Alphen- vv Leiden  2-0, SJZ- BSC’68  2-0

Poule 18: Meerburg- SVC’08 2-3 (Van der Poel, Korbee), GONA- SEV   3-2

Poule 19: Nieuwkoop- Zwammerdam 5-0, ROAC- Zevenhoven  1-1

Poule 20: DOSR- TAVV  0-1

 

 

Speelronde 2 (23 augustus)

 

 

Poule 12: Valken’68- Voorschoten’97 3-1, Quick Boys 2- Wilhelmus 4-1

Poule 13: Teylingen- FC Rijnvogels 2 3-2, UDO- Kagia 4-0

Poule 14 : Rijnsburgse Boys 2- FC Lisse 1-3, Oegstgeest- UVS 2 2-5

Poule 15: Lugdunum- RKAVV 2 6-5, Roodenburg- Foreholte 2-0

Poule 16: Alkmania- LSVV’70 6-2, Kickers’69- Koudekerk afg.

Poule 17: BSC’68- Alphen 0-4 , vvLeiden- SJZ 1-4

Poule 18: SEV- Meerburg 1-4 ( Korbee 2, de Lange, Farih), SVC’08- GONA 4-3

Poule 19: Zwammerdam- ROAC 1-4, Zevenhoven- Nieuwkoop 1-1

Poule 20: TAVV- Bodegraven 4-1

 

Groep 2

 

 

Speelronde 1 (16 augustus)

Poule 1: Marine- Graaf Willem II VAC 0-4, Leidsche Boys (za)- Van Nispen 0-3

Poule 2: GWS- Warmunda 0-0, Haagse Hout- De Ster 2-1

Poule 3: ASC- Wassenaar (terrein Warmunda) 4-0,HMC- VVSB (za) 2-7

Poule 4: DoCoS (zo)- KSD 1-3, Toofan- UVS (za) 2-4

Poule 5: REMO- DoCoS (za) 6-5,Roodenburg (zo)- Wilhelmus 2-4

Poule 6: ADS- Football Factory gestaakt na een uur spelen, vanwege een hartstilstand van een speler op een ander veld van het sportcomplex, FC Rijnland- Escamp 3-4

Poule 7: Hazerswoudse Boys- WIK 1-5, VUC- Leidsche Boys (zo) 1-0

Poule 8:Te Werve- GOL Sport onbekend,Woubrugge- Houtwijk sv 4-1

Poule 9: MMO- SVOW 3-3,Escamp- HDV niet bekend

Poule 10: Aarlanderveen- NSV’46 1-5, Kamerik- Bernardus 1-3

 Poule 12: Altior- Sportief  1-3, RVC’33- Siveo’60 1-1

Poule 13: Alphia- HOV/DJSCR  4-0, GGK- Floreant 2-1

Poule 14: Semper Altius- Celeritas 3-0, Blauw Zwart- Zoetermeer (zo) 1-1

Poule 15: Oosterheem- Gouda 1-7, Wanica Star- Stompwijk’92 0-7

 

Speelronde 2 (23 augustus)

 

Poule 1: Graaf Willem II VAC- Leidsche Boys (za) 3-2, Van Nispen- Marine 4-2

Poule 2: De Ster- GWS 6-2, Warmunda- Haagse Hout 1-1

Poule 3: VVSB (za)- ASC 1-0, Wassenaar- HMC 3-2

Poule 4: UVS (za)- DoCoS (zo) afg., KSD- Toofan niet bekend

Poule 5: DoCoS (za)- Roodenburg (zo) 2-3 (DoCoS: Melvin van Gent, Danny Pieterse), Wilhelmus- REMO 1-2

Poule 6: Escamp- ADS niet bekend, Football Factory- FC Rijnland 2-4

Poule 7: WIK- VUC 2-2, Leidsche Boys (zo)- Hazerswoudse Boys 0-3

Poule 8: GOL Sport- Woubrugge 2-3, Houtwijk sv- Te Werve niet bekend

Poule 9: HDV- MMO 0-11, SVOW- Escamp 0-1

Poule 10: Bernardus- Aarlanderveen 5-0, NSV’46- Kamerik 1-3

Poule 12: Sportief- RVC’33 1-4, Siveo’60- Altior 0-1

Poule 13: HOV/ DJSCR- GGK 2-1, Floreant-Alphia 2-3

Poule 14: Zoetermeer (zo)- Semper Altius 2-2, Celeritas- Blauw Zwart 2-2

Poule 15: Stompwijk’92- Oosterheem 5-2, Gouda- Wanica Star 4-1