Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Transfers amateurvoetbal Leidse regio 2012

Catsanddogs artikel
Drankenhandelleiden artikelbanner

Een mooi totaal overzicht van de transfers in het amateurvoetbal in Leiden en omstreken. Makkelijk te doorzoeken op spelersnamen en clubs (zie onderaan pagina).

Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Voorthuijzen artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Sport2000 artikelbanner

 

TIP: Via de zoekfunctie rechtsboven de tabel kun je heel eenvoudig namen van spelers of clubs naar voren halen. Tijdens het tikken wordt al gefilterd.

ClubKlasseTransfers
FC Rijnvogels1ste klasse zaterdagGekomen: Peter Messemaker (Quick Boys), Thomas Dijk (Quick Boys), Gert Jan Vlieland (Valken’68), Arie Jonker (Katwijk), Niels Hogewoning, Joey Zandbergen, Pieter van den Breggen en Bas Mourits (allen Voorschoten’97), Robbert van der Post (ARC), Robin Otten (onbekend), Hein van Heek (trainer, Voorschoten’97, za).
FC Rijnvogels1ste klasse zaterdagVertrokken: Rob Platteel (Koudekerk), Martijn Zwaan (Katwijk), Mo Moudou (onbekend), Marciano Weidum (Vitesse Delft), Jeffrey Sam Sin (AFC), Michael Miranda (IFC), Robin Otten (SVC’08), Tom Kuijt (Quick Boys).
GHC1ste klasse zaterdagGekomen: Marouane El Idrissi (Ter Leede), Gabin Bekkering (VVSB), Erik Lagas (UVS), Zacharia Graafi (Docos), Mitchel Meijer (Alphia), Andor Nieuwenhuizen (Graaf Willem II VAC), Nabil Amarzagouio (vv Magreb’90), Robin Holverda (Lugdunum), Marciano Vermeer (DVVA).
GHC1ste klasse zaterdagVertrokken: Jim Raaff (onbekend), Piet Brandt en Dennis Lennard van de Steen (FC Rijnland), Carlo Arnoldus, Dennis Siebert en Donny Olivier (Roodenburg),
RCL1ste klasse zaterdagGekomen: Johan Koot (SJC), Daley Windhorst (ADO Den Haag), Frank Hillebrandt (Quick Boys), Nick van der Wiel (FC Lisse), Gwen Koet (Lugdunum).
RCL1ste klasse zaterdagVertrokken: Jelmer Vijlbrief (VVSB), Michel Bloemheuvel (gestopt), Nick van der Reijden (Voorschoten’97), Wim de Bolster (Docos).
Voorschoten'971ste klasse zaterdagGekomen: Sezer Aksoy (ARC), Yorick Heijn (Quick Boys, jeugd), Peter Korteling (ADO), Derek Prins (ARC), Liam de Ruiter (SVC’08), Charlie Windhorst (DSO), Frank Guijt en Patrick Duarte (Quick Boys), Rodney Sno (St Neots Town, Eng), Joshua Steenvoorden (Feyenoord, jeugd), Roberto Escudero (FC Boshuizen), Wouter Pen ( SV Wassenaar), Jermaine Terbeek (Forum Sport), Nick van der Reijden (RCL).
Voorschoten'971ste klasse zaterdagVertrokken: Quincy Angelista (Quick), Niels Hogewoning, Pieter van den Breggen, Joey Zandbergen en Bas Mourits (allen FC Rijnvogels), Robert Steemers (Ter Leede), Kevin Wijmer (Noordwijk), Steven Verstraten (Haaglandia), Shemiel Constancia (RKAVV), Raymond Baten (buitenland), Danny de Jel (Westlandia), Tim Kluivers (Voorschoten’97, za), Jordy Groot (SJC), Remy Constancia (Haaglandia), Hein van Heek (FC Rijnvogels, trainer)
Kagia2e klasse zaterdagGekomen: Dave van den Berg (VVC), Vincent van der Kamp, Sven Valk en Jelle Clemens (allen FC Lisse), Ben van der Lans, Max van der Schinkel), Timo Mesman, Joas Pols, Marnix van Vliet en Sander Steers (eigen jeugd), Dave Welling en Niels van der Zwet (lager elftal).
Kagia2e klasse zaterdagVertrokken: Dominique van der Burg en Tom Kamp (gestopt).
TAVV2e klasse zaterdagGekomen: Dieter Vreeken (ARC), Aron Heykoop (Floreant), Paulus Egberts (Sportlust '46), Daan Koetje (Alphense Boys, jeugd), Dennis van Vliet (eigen jeugd).
TAVV2e klasse zaterdagVertrokken: Vincent Hoogervorst (lager elftal), Justin Filippo (lager elftal).
Valken'682e klasse zaterdagGekomen: Lars van Bommel (Oegstgeest), Danny Kromwijk (UDO), Hans van der Bent (Quick Boys, jeugd), Rudy Dubbeldam (Katwijk), Mark van Duijn (Katwijk), Gerco de Koning (Rijnsburgse Boys), Lennard van der Ham, Jasper van Klaveren, Lucas van der Meij, Lennart Varkevisser, Joey van Voorbergen (allen eigen jeugd).
Valken'682e klasse zaterdagVertrokken: Artan Recica, Jasper van der Meij, Cees van der Bent, Lesley de Vries(allen lager elftal), Bas Conradi (Blauw Zwart), Jeroen Poot (Katwijk), Danny van der Plas (gestopt), Gert-Jan Vlieland (FC Rijnvogels).
Koudekerk3e klasse zaterdagGekomen: Rob Platteel (FC Rijnvogels), Bas van de Heerdt (Bernardus), Akke Pennin (geen club), Jouri Goudkuil (avv Alphen, jeugd), Mitchell Goudkuil (Alphense Boys, jeugd).
Koudekerk3e klasse zaterdagVertrokken: Ruben van de Berg (Nieuwkoop), Nick van Houten (RCL), Vince van Goozen, Wouter Reijneveld Martin Bos, Jarno Verweij, Joep van Tulder, Rutger Dubbeld (allen gestopt).
VVLeiden3e klasse zaterdagGekomen: Brahim Lakhal (Roodenburg, zo), Martijn Vonk (Alphia).
VVLeiden3e klasse zaterdagVertrokken: Jeroen Hooidonk, Marvin Bok, Mario van der Pluym, Robin Ravensbergen, Rian Rosier (allen Roodenburg), Martijn Wansink (Warmunda, za), Peter Wansink (Warmunda, za)
Lugdunum3e klasse zaterdagGekomen: Ismael Argün, Huseyin Ataseven, Abdel Bouchnafa, Henk Brandt, Sipan Khalid, Nicky Laterveer, Ismael Mizab, Joop Oomen, Marco Ramiro-Cavaco, Mohamed Boufarra (allen eigen jeugd), Nick Selier, Jordi Roeleveld (GDA), Ortak Onur, Salih Basar, Mehmet Demirbag (Gol Sport), Kevin Lo-Ning-Hing (Voorschoten’97), Mozian Kaamouch (Roodenburg), Soufiane Boukhidous (FC Boshuizen), Mimoun Rahou (Roodenburg), Trogillio Bagio Regilio Pinas (Meerburg), Swendy Tokaay (Football Factory).
Lugdunum3e klasse zaterdagVertrokken: Gwen Koet (RCL).
Oegstgeest3e klasse zaterdagGekomen: Frans Bakker (vv Leiden), Remond van Heijningen (UVS), Geert Jan Jonk (LSVV’70), Stefan Schriek (Docos, zo), Marino Steenstra Toussaint (UVS), Thijs Boom, Abel Bormans, Martin Brussee, Dylan Dijkstra, Thijs de Haan, Ewout Jurgens, Joeri Kampijon en Thomas Quadekker (allen eigen jeugd), Rob van den Wijngaard (UNIO, trainer).
Oegstgeest3e klasse zaterdagVertrokken: Lars van Bommel (Valken’68), Boudewijn Kamphues (FC Rijnland), Arie van Duijn (Woubrugge, trainer).
Roodenburg3e klasse zaterdagGekomen: Mario van der Pluijm, Rian Rosier, Jeroen van Hooidonk, Marvin Bok en Robin Ravensbergen (allen vv Leiden), Giovanni Koelink (Voorschoten’97), Nick Scheffer (UVS), Carlo Arnoldus en Donny Olivier (GHC), Tom Henzing (Lugdunum)
Roodenburg3e klasse zaterdagVertrokken: Wesley Schreuder (RCL), Andy van der Meulen (SEV), Idris Pakasa (FC Boshuizen), Kamal Belkerma (SJC)
Alphia4e klasse zaterdagGekomen: Stef Kuipers (UNIO), Amir Hermon (UNIO), Stefan Verboom (geen club), Kevin Hoogendoorn (De Germaan), Dennis Pluister (sportief), Kenny Blanken (Zwammerdam).
Alphia4e klasse zaterdagVertrokken: Martijn Vonk (vv Leiden), Mark van Munsteren (lager elftal).
DoCoS4e klasse zaterdagGekomen: Maik Groote, Wim de Bolster, Chafik Ochan (RCL), Yannick van der Meel, Peter Hamelink, Maurice Lagendijk, Mitchel van der Leek (UVS), Jordy Mooijman (Leidsche Boys), Marcel Onvlee (vv Leiden), Menno Wennekers (GHC), Mitchel Klein, Michael Winters, Aaron Devilee, Jim Baart, Tom Heemskerk, Philip Prudhomme, Mitchel Raaphorst (eigen jeugd).
DoCoS4e klasse zaterdagVertrokken: Thomas Wijsman, Danny Pieterse (SJZ), Zakaria Graafi, Jevin Jong A Tai (GHC), Job Eshuis (Voorschoten’97), Cengiz Kus, Ismael Kus, Sander de Wekker (allen gestopt).
Football Factory4e klasse zaterdagGekomen: Mohamed Naciri (SJC), Adam Girowal (DOVO), Jasper Wildeboer, Maarten Wijsen (vv Dongen), Bart de Mol (avv Swift), Roel Giekens (EHC Heuts), Timothy Resopawiro (Oegstgeest, jeugd), Job Feenstra (DWS), Gary Person (onbekend), Arien Dilanchian (onbekend), Bastiaan Dingjan (Foreholte), Stefano Voltan, Vicente Akal, Daniel Tubino, Georgios Kiousis, Christos Liotis (allen onbekend), Charles Logue (Leicester Celtic).
Football Factory4e klasse zaterdagVertrokken: Danny Velthuis (Warmunda), Mario van Hal (HVZ).
Hazerswoudse B.4e klasse zaterdagGekomen: Ed Kluivers (Lugdunum, trainer), Joop Lamers (UVS, trainer, B-selectie).
Hazerswoudse B.4e klasse zaterdagVertrokken: Marcel de Jong (gestopt), Tom Plaisier (lager elftal)
Leidsche B.4e klasse zaterdagGekomen: Faysal Maatoug (LSVV’70), Jimmy Hemmes (GHC), Enging Aydin, Nabil Atif, Ismael Housny (allen Lugdunum), Ruben Cuvelier (GHC), Sander Redel, David de Boer (Voorschoten’97), Roger van de Valk, Wesley Sloos, Teun de Wikle (allen Docos), Richard Schaafstra, Sam Nguen (UVS), Rachid Oulgout, Ali Yuusuf (Roodenburg), Nasir Dahhane (FC Boshuizen), Jonathan Berkmeijer (Meerburg).
Leidsche B.4e klasse zaterdagVertrokken: geen.
LSVV'704e klasse zaterdagGekomen: Ernst van Ruiten (DOSR), Neal Petersen (ARC), Gijs Zimmerman (Nieuwkoop), Joost Hofman (Victoria), Boaz Zoutewelle (lager elftal), Shander de Vries (onbekend).
LSVV'704e klasse zaterdagVertrokken: Geert Jan Jonk (Oegstgeest), Job Weststrate (gestopt).
SVOW4e klasse zaterdagGekomen: Zico Wesselman (DOSR), Paisan Rietbroek (Alkmania).
SVOW4e klasse zaterdagVertrokken: Martijn Zwetsloot (buitenland), Roy Pecht (gestopt), Junior de Bie (onbekend)
UVS4e klasse zaterdagGekomen: Charl van Goozen (trainer), Hennie Blikman (vv Leiden), Mark Martens (avv Alphen).
UVS4e klasse zaterdagVertrokken: Joop Lamers (Hazerswoudse Boys, trainer).
VVSB4e klasse zaterdagGekomen: Thomas Schrooder (VVSB, zondag), Franck Duivenvoorde (lager elftal).
VVSB4e klasse zaterdagVertrokken: Raimond Duivenvoorde (gestopt).
Warmunda4e klasse zaterdagGekomen: Dennis van de Lans, Dennis van Oosten, Salih Olgun, Michel van Kolck, Dirk Leenen, Cliff Springer, Anton Vermond, Justin Stegeman, Niels Donders, Danny Kortekaas, Andy Kortekaas, Maurits Beaart en Nanne v/d Heiden (allen GWS), Danny Velthuis (Football Factory), Cor Mens, Jan Matters, Robert van Bezouwen, Patrick Zoons, Abdel Boukhidous, Peter Wansink, Johan Wansink (allen vv Leiden), Jan Wansink en Steef van Es (GWS, trainers).
Warmunda4e klasse zaterdagVertrokken: n.v.t.
Woubrugge4e klasse zaterdagGekomen: Arie van Duijn (Oegstgeest, trainer), Thom Buntsma, Menno van der Ley, Chris Verhoef, Tom van Zeijl, Martijn Petter, Tom van der Ploeg, Alex Molenaar (allen eigen jeugd), Jimmy van der Weiden, Matthijs van Ellinkhuizen, Fred van der Meer, Jurrit de Vries (allen lager elftal), Dick van Troost en Danny de Winter (opnieuw lid).
Woubrugge4e klasse zaterdagVertrokken: geen.
FC Boshuizen1ste klasse zondagGekomen: Melik Kara, Vural Kara, Firat Koc (allen Wilhelmus), Aimen Said (DUNO), Ergun Bayram (Gol Sport), Amine Aissaoui, Sasan Shybani, Hamza Boudour (allen Katwijk), Adem Dogan (DUNO), Jerry Fortes (SVV), Emerson Akachar (Scheveningen), Angelino Vyent (Feyenoord), Daddy Moses (Wanica Star), Hamid Sarmastzada (Voorschoten’97), Djurandy Swedo (FC Dordrecht), Jean Luc Berger (PFC), Nelson Dameri (DHC), Shibi shubert Rojer (Kocatepe), Michael Erwich (CKC), Shaban M’Faume Ramadhani (Vitesse Delft), Anzor Roshkani (Quick Boys), Marciano Gangadin (Leonidas), Badr Moradi (Alphense Boys), Christian Barros, Murat Degermenci(VCS), Idris Pakasa (Roodenburg), Levi Marengo (Heerjansdam), Girma Segaar (UVS), Idris Pakasa (Roodenburg).
FC Boshuizen1ste klasse zondagVertrokken: Roberto Escudero (Voorschoten’97, za), Giovano Godeken (FC Dordrecht), Garry Mendes Rodrigues (ADO, bvo), Oktay Gezici (VELO), Jordy Fischer, Junior Veeris (Wilhelmus), Mehmet Güngor (FC ’s-Gravenzande), Soufian Boukhidous (Lugdunum).
SJC1ste klasse zondagGekomen:Hans van den Bosch (Noordwijk), Jordi Groot  (Voorschoten), Vincent Solleveld (Ter Leede) , Erwin Boekestijn (Ter Leede), Roy Beyer (GDA), Mike van Dam  (Noordwijk), Ruud Heeringa (Noordwijk), Aad Duyvenvoorde (VVSB), Jelle Vleugel (VVSB), Maickel Ferier (VVSB).
SJC1ste klasse zondagVertrokken: Melvin Angenent (Kickers’69), Johan Koot (RCL), Gijs Kaptein  (VVSB) , Omar Hamdi  (VVSB), Alex Koppelle (Nieuwkoop), Mo Naciri  (Football Factory), Lucas Wiering (Ter Leede), Doris van der Voort  (FC Lisse zat.).
UVS1ste klasse zondagGekomen: Elroy Lammers, Mats van der Poel en Nick Sjaardema (allen Katwijk), Tom Waltman (vv Dongen), Ronald Mink (eigen jeugd), Donovan Valies (DWS), Rico Westdorp (DUNO), Bob Kikkert (eigen jeugd), Paul van der Zwaan (Ter Leede, trainer).
UVS1ste klasse zondagVertrokken: Tommy Bekooij (Quick Boys), Rikkert Pilaar (DSO), Rob van de Plaat (Foreholte), Raymond van Heiningen (Oegstgeest), Marino Steenstra Toussaint (Oegstgeest), Mitchell van de Leek, Peter Hamelink, Yannick van de Meel (allen Docos, za), Erik Lagas (GHC), Nico van der Salm (Meerburg, trainer).
Meerburg2e klasse zondagGekomen: Jasper Daleman (eigen jeugd), Nico van der Salm (UVS, trainer).
Meerburg2e klasse zondagVertrokken: Sander van Haastert, Jarko Kortekaas, Sjors Kortekaas (allen gestopt), Ben Kottenhagen (geen club, trainer).
Voorschoten'972e klasse zondagGekomen: Tim Kluivers (Voorschoten’97, za), Arnold Amondo (FC Boshuizen), Mike Roos (KMD), Mo Bougrine (Foreholte, trainer), Remco du Pre (was gestopt), Michael Heetveld (Lugdunum).
Voorschoten'972e klasse zondagVertrokken: Hamid Sarmastzada (FC Boshuizen), Ozcan Bayram (UDO).
Alkmania3e klasse zondagGekomen: Paul van Emmerik (lager elftal), Roy van Hameren, Brain Muller en Daan Spruitenburg (eigen jeugd).
Alkmania3e klasse zondagVertrokken: geen.
avv Alphen3e klasse zondagGekomen: Boris van Es (Alphense Boys, trainer), Nabil Benali, Danny Geerlings, Niels Lourens (allen Alphense Boys), Dion Duurham (PPSC), Ilias Hadi, Mo Louar (beide Bodegraven), Hicham Lakoudi (Gol Sport).
avv Alphen3e klasse zondagVertrokken: Houssain El Zeryouh (argon), Wilfred van der Panne en Mirko de Pater (gestopt), Stefan den Horder (ARC), Gert Jan Bauman (Nieuwkoop), Erwin van der Zee (Teylingen, trainer), Joey van den Berg (Kickers’69), Ronny Mollers (MMO).
DOSR3e klasse zondagGekomen: Marco Kuipers (lager elftal), Hein Leliveld (DOSR 2, trainer), Sam Huigsloot, Jaimy van der Meer, Bram Reinders, Thomas Loos, Barend Vreeken (eigen jeugd).
DOSR3e klasse zondagVertrokken: Damien Veldman (Argon), Raymond Noordam (ASC, trainer)..
Foreholte3e klasse zondagGekomen: Rob van der Plaat (UVS), Kees Zethof (Teylingen, trainer), Jelle Beliswijk (Swift), Carlos Braun, Jan Huivenaar, Mike Zwaan (eigen jeugd), Frans van Gent, Dani Loe, Bram van der Lans (waren gestopt), Sander Koot (Vios-W).
Foreholte3e klasse zondagVertrokken: Oscar van Dam (gestopt), Mo Bougrine (Voorschoten’97, zo, trainer).
FC Lisse3e klasse zondagGekomen: David van der Lans (-), Jasper Faas (was gestopt), Joost Algera, Ron Grimbergen, Jelle van der Valk (allen eigen jeugd), Wout Britsemmer (Teylingen).
FC Lisse3e klasse zondagVertrokken: Rami Alnaaoumi (UDO), Jelle Clemens (Kagia), Jelco Keizer, Nick van Schagen, Patrick Schaap (allen FC Lizze, za), Stefan van Oosten (Teylingen).
MMO3e klasse zondagGekomen: Ron Mollers (avv Alphen).
MMO3e klasse zondagVertrokken: Bart Elsgeest (gestopt), Bas van Rijn (lager elftal).
ROAC3e klasse zondagGekomen: geen.
ROAC3e klasse zondagVertrokken: Thijs van Seggelen (Noordwijk), Mario van Duinen (HPSV).
SJZ3e klasse zondagGekomen: Daan Goossen, Mark Griffioen, Roy van der Ploeg, Nils Slingerland, Mitch de Vrind (allen eigen jeugd), Nadr Outeian, Danny Pieterse, Thomas Wijsman (allen Docos, za).
SJZ3e klasse zondagVertrokken: geen.
Stompwjk3e klasse zondagGekomen: Maurice Lugtigheid (DSO), Enrico Geus (RKAVV0, Dillen de Jong (Soccer Boys), Aron Antonius en Jean Kooi (beide Wilhelmus), Jelle de Jong (Stompwijk’92, za), Mike Lansbergen, Chiel Meurs, Dennis van der Meijden, Robert-Jan Moesman (allen eigen jeugd).
Stompwjk3e klasse zondagVertrokken: Julien Guijt en Hans van Benten (gestopt)
Teylingen3e klasse zondagGekomen: Erwin van der Zee (avv Alphen, trainer), Stephan Assendelft en Raymond Dolieslager (FC Lisse, za), Stefan van Oosten (FC Lisse, zo), Steven Harteveld (eigen jeugd), Tom van der Vlugt (Noordwijk).
Teylingen3e klasse zondagVertrokken: Dariel Dubois en Rob van Rooijen (gestopt), Kees Zethof (Foreholte, trainer).
UDO3e klasse zondagGekomen: Rick Kloos (UVS), Jack Manuputty (Leidsche Boys, trainer), Ozcan Bayram (Voorschoten’97), Rami Alnaaoumi (FC Lisse).
UDO3e klasse zondagVertrokken: Sean Goebel (ASC), Thomas Goebel (Swift), Ron van Klaveren (lager elftal), Danny Kromwijk (Valken’68), Freek Tilman (AFC), Jeroen Zuidhoek (Noordwijk), Arman Dzulakian (SJC).
Altior4e klasse zondagGekomen: Thijs Noordsij, Quinten Robertz, Daan van der Pijl (allen eigen jeugd).
Altior4e klasse zondagVertrokken: Sjors van der Hoorn (lager elftal).
ASC4e klasse zondagGekomen: Raymond Noordam (trainer, ASC), Sean Goebel (UDO).
ASC4e klasse zondagVertrokken: John Verschoor (trainer, onbekend).
Bernardus4e klasse zondagGekomen: -
Bernardus4e klasse zondagVertrokken: Bas van Heerdt (Koudekerk), Bas van der Zon, Hendrik Out (beide lager elftal).
DoCoS4e klasse zondagGekomen: Cenny Scheffer, Jelmer van Teutem, Chris Hendriks, Joshua Overvliet (allen eigen jeugd).
DoCoS4e klasse zondagVertrokken: Stefan Schriek (Oegstgeest).
FC Rijnland4e klasse zondagGekomen: Henk de Nobel (Roodenburg, za), Fabian Geraets (UVS, za), Marco Hockx, Arjan Kluivers (beide Lugdunum), Marco Vink (FC Boshuizen), Lennard van der Steen (GHC), Boudewijn Kamphues (Oegstgeest), Michael Hamaker (Leidsche Boys, zo), Mike Verhoogt (vv Leiden), Piet Brandt (GHC).
FC Rijnland4e klasse zondagVertrokken: Peter Zaalberg (Leidsche Boys, zo).
GOL Sport4e klasse zondagGekomen: Umut Bayrak (Lugdunum), Levent Atabey, Murat Yildirim (beide BMT), Willem Strik (SVV Scheveningen), Nzabamwota Ndayitabi Shan, Ismael Al-Mokadem, Avni Kucukcelik, Mohammed Achahbar, Mohammed Gadir (allen FC Boshuizen), Maxime Bukuru Desire, Khalid Oulgut, Hematullah Dastyarin (allen Roodenburg), Rodrigue Munzi (BSV Limburgia).
GOL Sport4e klasse zondagVertrokken: Ergun Bayram (FC Boshuizen), Mehmet Demirbag, Onur Ortak (beide Lugdunum).
Leidsche B.4e klasse zondagGekomen: Jacobus Nachtegeller, Patrick Nachtegeller, Danny Koolen (allen Voorschoten ’97), Peter Zaalberg (FC Rijnland), Nicky Groenewegen, Wesley Eradus, Ronald van den Berg (allen Docos), Henk van der Weijden (Footbal Factory), Samir Moonen (VUC), Dennis Bagga (Lugdunum), Zakaria Bounif, Rida Mkaddem (beide Roodenburg), Wobbe (Footbal Factory), Samir Boultan (FC Boshuizen), Danny Ruiten, Dave van Putten, Emra Kaya, Michael Groenendijk, Mike Kerkvliet, Kevin Landwaart, Kevin Groenendijk, Mike Harg, Jordy van den Broek (allen lager elftal).
Leidsche B.4e klasse zondagVertrokken: Matthijs Feenstra (zaalvoetbal), Michael Ellert (onbekend), Michael Hamaker (FC Rijnland).
Roodenburg4e klasse zondagGekomen: Said Ajar (FC Boshuizen), Omar Tabibi (Oegstgeest), Ercan Bayram (Voorschoten ’97).
Roodenburg4e klasse zondagVertrokken: Mimoun Rahou, M. Kaamouch (beide Lugdunum), Brahim Lakhal (Leiden), Rachid Oulgout (Leidsche Boys).
Warmunda4e klasse zondagGekomen: Djavier Regales (DVC), Kevin Halve (Wippolder), Erik Smit (UDO), Daniel Kolkman (Foreholte), Stefan van Eijk (RKAVIC), Alex de Vetten (lager), Chiel Boom, Maurice Boom, Koen van der Voort, Jochem Kest, Nick Smith, Niels Dijkstra, Rob Heemskerk en Fion Barett (allen eigen jeugd).
Warmunda4e klasse zondagVertrokken: Ivo van Noord, Rian Vlieland, Fred van Leeuwen, Ewout in 't Veld (allen gestopt).

Van Marwijk artikelbanner
Rebel Horeca artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten