Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Uitslagen districtsbeker groep 1 en 2

Brasserie Park
Den gapender eter artikel

Geen trainingsavond, maar een doordeweeks avontuur in de beker. Bijna alle regionale clubs kwamen in actie en onze redactie heeft een en ander op een rijtje gezet. Helaas waren niet alle clubs en/of trainers bereikbaar, maar het gros van de gegevens is verwerkt. Mocht u nog aanvullende informatie hebben: redactie@leidenamateurvoetbal.nl. Vervolgens zal onze redactie in de loop van de dag de laatste ontbrekende uitslagen en eventuele doelpuntenmakers vermelden.

 

Johlex bouw artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner
Sport2000 artikelbanner

Districtsbeker, West 2

Groep 1

Tweede speeldag

 

01: FC Boshuizen- Quick Boys 2-3 (Said, El Ousrouti/ De Rijp 2, Bak), Pancratius- Alphense Boys 0-1 (n.b.).

Quick Boys 2-6, FC Boshuizen 2-3, Alphense Boys 2-3, Pancratius 2-0.

 

02: ADO Den Haag- FC Rijnvogels 2-2 (Van den Breggen, Beijersbergen), Quick- DSVP 3-2.

FC Rijnvogels 2-4, Quick 2-3, ADO Den Haag 2-2, DSVP 2-1.

 

03: GHC- RKAVV 2-2 (Lagas, Sloos).

RKDEO 1-3, Xerxes DZB 1-3, RKAVV 2-1, GHC 2-1.

 

04: BVCB- DHC 2-5,Voorschoten’97- UVS 1-2 (Michel/ Neuteboom, Van der Weijden).

UVS 2-4, Voorschoten’97 2-3, DHC 2-3, BVCB 2-1.

 

12: Graaf Willem II VAC- Kagia  0-1 (Boot), Foreholte- Oegstgeest 0-1 (Den Hollander)

Kagia 2-6, Graaf Willem II VAC 2-3, Oegstgeest 2-3, Foreholte 2-0.

 

13: VV Leiden- FC Lisse (zo) 2-4 (Devilee, Sjaardema/ n.b.) , Valken’68- Meerburg 2-0 (Zwaan, Voorbergen).

FC Lisse (zo) 2-6, Meerburg 2-3, Valken’68 2-3, VV Leiden 2-0.

 

14: Rijnsburgse Boys 2- Voorschoten’97 2-2 (n.b./ Van de Berg, e.d. RBB 2), Lugdunum- Teylingen 2-2 ( Demirbas, Poulina/ Assendelft 2).

Voorschoten’97 2-4, Teylingen 2-4, Rijnsburgse Boys 2 2-1, Lugdunum 2-1.

 

15: SEV- UDO 4-0, Roodenburg (za)- UVS 2  4-0 (Rosier 2, Arnoldus, Lancel).

Roodenburg (za) 2-6, SEV 2-6, UDO 2-0, UVS 2 2-0.

 

16: Forum Sport- SJZ 5-2 (Van der Meer, Hoogbruin) , Noordwijk 2- VUC 1-1

Forum Sport 2-6, Noordwijk 2 2-4,VUC 2-1, SJZ  2-0.

 

17: Quick Boys 2- Alkmania 4-0, SVC’08- Wilhelmus 0-1.

Quick Boys 2 2-6, SVC’08 2-3,Wilhelmus 2-3, Alkmania 1-0.

 

18: VEP- Zwammerdam 5-3, NSV’46- TAVV 1-5 (S. Egberts, P. Egberts, De Bruin, Waandels, Verlaan).

TAVV 2-6, VEP 2-3, NSV’46 2-1, Zwammerdam 2-1.

 

19: Zevenhoven- DOSR 4-1 (Huigsloot), Kamerik- Woerden 0-2.

Zevenhoven 2-6, Woerden 2-3, Kamerik 2-1, DOSR 2-1.

 

20: MMO- CVC Reeuwijk 1-4 (Bakker), Nieuwkoop- Rohda’76 7-3.

Nieuwkoop 2-6, Rohda’76 2-3, CVC Reeuwijk 2-3, MMO 2-0.

 

21: Koudekerk- ROAC 0-2 (Van As, Van den Bosch), DSO- Bodegraven 8-0.

DSO 2-6, Koudekerk 2-3, ROAC 2-3, Bodegraven 2-0.

 

22: Vredenburch- Haaglandia/ W 0-2, Stompwijk- BSC’68 3-1 (Geus 2, Ammerlaan).

Haaglandia 2-6, Stompwijk 2-3, Vredenburch 2-1, BSC’68 2-1.

 

26: Floreant- Alphen 7-2, Berkel- ESTO 3-0.

Berkel 2-4, Floreant (za) 2-3, ESTO 2-3, Alphen 2-1.

 

Groep 2

Tweede speeldag

 

01: VVSB- Van Nispen 1-0 (Schrooder), Hazerswoudse Boys- Nicolaas Boys 0-2.

VVSB 2-4, Nicolaas Boys 2-4, Van Nispen 2-3, Hazerswoudse Boys 2-0.

 

02: Zoetermeer- Warmunda (za) 0-0, Kickers’69- Alphia 4-1 (Alphia: Heppener).

Zoetermeer 2-4, Kickers’69 2-4, Warmunda (za) 2-2, Alphia 2-0.

 

03: Real Zoetermeer- LSVV’70 5-1 (Bakker) , Warmunda (zo)- Oosterheem 1-4 (Kolkman).

Oosterheem 2-6, LSVV’70 2-3, Real Zoetermeer 2-3, Warmunda (zo) 2-0.

 

04: Wilhelmus- Bernardus 2-2 (Van de Berg, Schinagl), Woubrugge- Floreant (zo)0-0.

Floreant 2-4, Woubrugge 2-2, Bernardus 2-2, Wilhelmus 2-1.

 

05: ASW- Aarlanderveen 4-3, Altior- Siveo’60 5-0.

ASW 2-6, Altior 2-6, Siveo’60 2-1, Aarlanderveen 2-0.

 

06: SVOW- Roodenburg (zo) n.b., RVC’33- Sportief n.b.

RVC’33 1-3, Sportief 1-3, Roodenburg (zo) 1-0, SVOW 1-0.

 

07: DoCoS- RVA Anadolu 1-1 (Van der Meel), KSD- ASC 3-2.

RVA Anadolu 2-4, ASC 2-3, KSD 2-3, DoCoS (za) 2-1.

 

08: VUC- REMO n.b., Leidsche Boys (za)- DoCoS (zo) 1-2 (Ayden/ Schmidt, Cerdijn).

DoCoS (zo) 2-6, Leidsche Boys (za) 2-3, REMO 1-0, VUC 1-0.

 

09: UVS (za)- Leidsche Boys (zo) 2-4 (n.b./ Ruigrok, Nagtegeller, Oomen, Emra), Celeritas- ASD 2-5.

Leidsche Boys (zo) 2-6, ADS 2-6, UVS (za) 2-0, Celeritas (za) 2-0.

 

10: HMC- Te Werve 3-2, Rijnland- Blauw Zwart 0-2.

Blauw Zwart 2-6, FC Rijnland 2-3, HMC 2-3, Te Werve 2-0.

 

11: HDV- GOL Sport 2-2 (Achmar, Khadir), LVV Football Factory- Celeritas (zo) 1-5 (Naciri).

GOL Sport 2-4, HDV 2-4, Celeritas (zo) 2-3, LVV Football Factory 2-0.

 

12: Wassenaar- Delfia 0-4, TAC’90- WIK n.b..

TAC’90 1-3, Delfia 2-3, Wassenaar 2-1, WIK 1-1.

 

UITSLAGEN EN GEGEVENS VAN EERSTE SPEELDAG

 

Groep 1

Eerste speeldag

 

12: Oegstgeest- Graaf Willem II VAC 1-3 (Schriek), Kagia- Foreholte 2-1 (Goudriaan, Ganzevles/ n.b.)

 

13: FC Lisse (zo)- Valken’68 2-0 (Van Dijk, Ten Have), Meerburg- VV Leiden 4-0 (Sorensen 3, Verboon).

 

14: Voorschoten’97 (zo)- Lugdunum 3-1 (Amondo 2, Van Dijken/ Poulina), Teylingen- Rijnsburgse Boys 2 3-2 (K. van der Vugt, Van Oosten 2/ R. van der Vijver, Heemskerk).

 

15: UDO- Roodenburg (za) 1-2 (n.b./ Koelink, Elhamami), UVS 2- SEV 2-5 (Kikkert, Kort).

 

16: VUC- Forum Sport 3-4, SJZ- Noordwijk 2 1-2 (Bos/ n.b.).

 

17: Alkmania- SVC’08 1-3 (Cozijn), Wilhelmus- Quick Boys 2 1-2.

 

18: Zwammerdam- NSV’46 1-1, TAVV- VEP 4-0 (De Bruin, Verlaan 2, P. Egberts).

 

19: Zevenhoven- Woerden 3-1, DOSR- Kamerik 2-2 (Van Emmerik, Hogenboom).

 

20: CVC Reeuwijk- Nieuwkoop 3-5, Rohda’76- MMO 2-1 (Mollers).

 

21: ROAC- DSO 0-4, Bodegraven- Koudekerk 0-1 (Koot).

 

22: Haaglandia/ W- Stompwijk 3-0, BSC’68- Vredenburch 3-3.

 

26: Alphen- Berkel 3-3 (Benali, Van de Starre, Van der Klok), ESTO- Floreant 3-1.

 

Groep 2

Eerste speeldag

 

01: Van Nispen – Hazerswoudse Boys 6-4 (Van Wetten 2, Ruiter, Helmus), Nicolaas Boys- VVSB 3-3 (n.b.)

 

02: Alphia- Zoetermeer 1-2 (J. van Munsteren), Warmunda (za)- Kickers’69  2-2 (n.b./ Van de Berg, Van der Voort).

 

03: Oosterheem- Real Zoetermeer 3-2, LSVV’70- Warmunda 6-0 (F. Jansen 2, De Groot, Christina, Mulder, Petersen).

 

04: Floreant- Wilhelmus 1-0, Bernardus- Woubrugge 1-1 (De Klerk/ Van der Geyn).

 

05: Siveo’60- ASW 2-2, Aarlanderveen- Altior 2-3.

 

06: Roodenburg (zo)- Sportief 0-5, RVC’33- SVOW 8-1 ( M. van der Meer).

 

07: ASC- DoCoS (za)(do 16 aug), RVA Anadolu- KSD 7-1.

 

08: REMO- Leidsche Boys (za) 0-1 (Mizab), DoCoS (zo)- VUC 9-1 (Scheffer 4, Overvliet 2, Cerdijn 3) .

 

09: ADS- UVS (za) 5-3 (Kulsen, Nooitmeer, Oudenaarden), Leidsche Boys (zo)- Celeritas (za) 6-1 (Ruigrok 2, Zaalberg 2, Emra, Groenendijk).

 

10: Blauw Zwart- HMC 5-0 (Houtman 2, Van Vliet, Ruigrok van de Werve, Koppelle), Te Werve- FC Rijnland 0-2 (Kluivers, Van Koppen).

 

11: Gol Sport- Football Factory  8-0, HDV- Celeritas (zo) 2-1.

 

12: Delfia- TAC’90 6-7 (!), WIK- Wassenaar 1-1 (Vrijburg).

Koetshuis de burcht artikelbanner
Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten