Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Alle weekelftallen op een rij

Duke of Oz artikel
Brasserie Park

spelersklassementVoor het gemak hebben we alle door de trainers, leiders en andere deskundigen én door onze redactie samengestelde weekelftallen even op een rij gezet. Sta je er tussen? Meer dan eenmaal? Prima, petje af. Mocht je jezelf niet terugvinden dan krijg je de mogelijkheid om je volgend seizoen te revancheren.

Speeldag 1: Pieter Versteeg (Oegstgeest), Ed van Houten (FC Rijnland), Mohammed Abdala (FC Boshuizen), Martijn van Rijt (SJZ), Benyounes Rhioues (Roodenburg, za), Sander van der Horst (FC Rijnvogels), Jelle Korbee (Meerburg), Johan Nieuwland (Stompwijk’92), Mike Koenders (SJC), Richard Guffens (GHC), Jelle Boot (Kagia).

Speeldag 2: Erwin van der Nagel (Valken’68), Melvin Zweistra (UDO), Max Bueno de Mesquita (GHC), Jesper Neuteboom (UVS, zo), Erwin van der Salm (Woubrugge), Michel Bloemheuvel (RCL), Dick Heemskerk (ROAC), Rowin Peet (DoCoS, za), Ricky Visser (Warmunda), Martijn van de Vos (UVS, za), Rian Rosier (vv Leiden).

Voorthuijzen artikelbanner
Sport2000 artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner
Rabobank artikelbanner

Speeldag 3: Pieter de Ruiter (Haz. Boys), Melvin Zweistra (UDO), Mark Tetterroo (Oegstgeest), Tjeerd Zwaan (Foreholte), Marc Rexen (UVS, za), Daan Lieverse (MMO), Garry Mendes Rodrigues (FC Boshuizen), Peter Bleyenberg (FC Rijnland), Mike Koenders (SJC), Pim Verlaan (TAVV), Alex Meijers (vv Leiden).

Speeldag 4: Mathijs de Vreede (RCL), Lars van der Pijl (TAVV), Hendrik Boelee (Roodenburg, za), Gwen Koet (Lugdunum), Omar Hamdi (SJC), Roel Heemskerk (Valken’68), Thomas Goebel (UDO), Richard Bakker (MMO), Thijs van Seggelen (ROAC), Sow Alagie (DOSR), Rian Rosier (vv Leiden).

Artan Recica valken kopieSpeeldag 5: Erwin van der Nagel (Valken’68), Niels van der Meij (Warmunda), Dave de Wit (Woubrugge), Barry Verboon (Meerburg), Danny Maaskant (GHC), Jordy Klaassen (UDO), Jochy Sebrechts (UVS, zo), Danny Nonhebel (Oegstgeest), Rachid Oulgout (Roodenburg, zo), Leroy Brooks (Leidsche Boys, za), Thijs van Seggelen (ROAC).

Speeldag 6: Mario van der Pluym (vv Leiden), Erwin van der Salm (Woubrugge), Mark Tetteroo (Oegstgeest), Bart Sol (Hazerswoudse B.), Johan Koot (SJC), Steven de Taeye (Warmunda), Jochy Sebrechts (UVS, zo), Joey Rietbroek (DOSR), Edwin de Ridder (Valken’68), Garry Mendes Rodrigues (FC Boshuizen), Carl Kraayenoord (FC Rijnvogels).

Speeldag 7: Patrick van der Zwet (DOSR), Omar Hamdi (SJC), Ferry Scholte (Kagia), Gwen Koet (Lugdunum), Sjors Kortekaas (Meerburg), Ramon Bakker (Oegstgeest), William van Vliet (RCL), Kamal Belkerma (Roodenburg, za), Rafik el Ousrouti (FC Boshuizen), Emiel Buntsma (FC Rijnvogels), Ferdy Dreef (Woubrugge).

Speeldag 8: Patrick Noort (UDO), Michael van Voorthuijzen (GHC), Mohammed Abdala (FC Boshuizen), Sietse Fokkema (vv Leiden), Lars van der Pijl (TAVV), Ramon Bakker (Oegstgeest), Steven de Taeye (Warmunda), Robin de Ruiter (Hazerswoudse B.), Mike Koenders (SJC), Artan Recica (Valken’68), Khalid Sabeg (Roodenburg, zo).

Speeldag 9: Andrew Jansen (SJC), Quinten Luykx (MMO), Mike de Boer (UVS, za), Sem Schilthuizen (Leidsche Boys, za), Bob van de Geijn (Woubrugge), Thomas Goebel (UDO), Jochy Sebrechts (UVS), Ronald Kuijt (Valken’68), Alex Meijers (vv Leiden), Martijn van de Vos (UVS, za), Mimoun Rahou (Roodenburg, zo).

Speeldag 10: Erwin van der Nagel (Valken’68), Dave de Wit (Woubrugge), Max Bueno de Mesquita (GHC), Bart-Jan Neuteboom (FC Boshuizen), Jaap Schilthuizen (Leidsche Boys, za), Sander van der Horst (FC Rijnvogels), Mark Drost (TAVV), Daan Lieverse (MMO), Mike Koenders (SJC), Jelle Korbee (Meerburg), Pascal de Jong (ROAC).

VV-Leiden 17 03 2012 72Speeldag 11: Alex Vergeer (UVS, za), Jeroen Haasnoot (Valken’68), Max Bueno de Mesquita (GHC), Lars van der Pijl (TAVV), Walid Alkuhaili (Gol Sport), Erik van der Pot (RCL), Garry Mendes Rodrigues (FC Boshuizen), Leroy van Goozen (MMO), Daan van Moorsel (UDO), Toby van Marwijk (Stompwijk’92), Ricky Visser (Warmunda).

Speeldag 12: Jeffrey Loozen (FC Boshuizen), Michel de Kruijf (Alphia), Martijn van Rijt (SJZ), Sem Schilthuizen (Leidsche Boys, za), Bart van der Salm (Stompwijk’92), Leon Kuijt (Valken’68), Michel Nolten (Alphia), Roberto Escudero (FC Boshuizen), Mohammed Naciri (SJC), Martijn van de Vos (UVS, za), Danny Kromwijk (UDO).

Speeldag 13: Bob Brugman (ROAC), Kamal Rhioues (Roodenburg, zo), Tim Gonlag (GHC), Sem Schilthuizen (Leidsche Boys, za), Dave de Wit (Woubrugge), Herman Varkevisser (Valken’68), Garry Mendes Rodrigues (FC Boshuizen), Paul Bisschop (DOSR), Bastiaan de Mooij (Valken’68), Rian Rosier (vv Leiden), Tahir Akhamrane (UVS).

Speeldag 14: Mitchel van Abswoude (DoCoS, za), Dave de Wit (Woubrugge), Sem Schilthuizen (Leidsche Boys, za), Lars van der Pijl (TAVV), Peter du Prie (Lugdunum), Martijn Walter (SJC), Jordy van der Hoorn (TAVV), Justin Meijer (Hazerswoudse B.), Martijn van de Vos (UVS, za), Artan Recica (Valken’68), Jeroen Disseldorp (MMO).

Speeldag 15: Diego Bleijs (Lugdunum), Omar Hamdi (SJC), Peter van Diggele (LSVV’70), Benyounes Rhioues (Roodenburg, za), Martijn van Rijt (SJZ), Ronald Kuijt (Valken’68), Garry Mendes Rodrigues (FC Boshuizen), Steven de Taeye (Warmunda), Marvin Bok (vv Leiden), Artan Recica (Valken’68), John Onderwater (Stompwijk’92).

GHC-RCL 14 05 11 428Speeldag 16: Bob Brugman (ROAC), Mo Berdai (UVS, zo), Roel Heemskerk (Valken’68), Gwen Koet (Lugdunum), Steven de Taeye (Warmunda), Martijn Walter (SJC), Ergun Bayram (Gol Sport), Sander van der Horst (FC Rijnvogels), Bob den Hollander (Oegstgeest), Sow Alagie (DOSR), Nick Ammerlaan (Stompwijk’92).

Speeldag 17: Mario van der Pluym (vv Leiden), Bob van der Geyn (Woubrugge), Tim van Luxemburg (RCL), Robin Noort (Valken’68), Tom Plaisier (Hazerswoudse B.), Raoul Frankhuizen (UVS, za), Garry Mendes Rodrigues), Roberto Escudero (FC Boshuizen), Michel Nolten (Alphia), Jelle Korbee (Meerburg), Hans Coret (SJZ).

Speeldag 18: Martijn Zwaan (FC Rijnvogels), Job Schinkelshoek (Foreholte), Max Bueno de Mesquita (GHC), Danny Maaskant (GHC), Jeroen Haasnoot (Valken’68), This van Wetten (Hazerswoudse B.), Jochy Sebrechts (UVS, zo), Richard Bakker (MMO), Jeroen Disseldorp (MMO), Lyndon de Bruin (TAVV), Roy Dijkstra (Oegstgeest).

Speeldag 19: Andy van der Meulen (Roodenburg, za), Albert van der Hoorn (MMO), Lars van der Pijl (TAVV), Benyounes Rhioues (Roodenburg, za), Tom Plaisier (Hazerswoudse B.), Roberto Escudero (FC Boshuizen), Jocht Sebrechts (UVS, zo), Mitchel Boere (ROAC), Carl Krayenoord (FC Rijnvogels), Richard Guffens (GHC), Pieter van Schie (Football F.).

Speeldag 20: Mitchel van Abswoude (DoCoS, za), Tom Plaisier (Hazerswoudse B.), Roel Heemskerk (Valken’68), Sem Schilthuizen (Leidsche Boys, za), Michel de Kruijf (alphia), Herman Varkevisser (Valken’68), William van Vliet (RCL), Martijn Walter (SJC), Nick Ammerlaan (Stompwijk’92), Michel Nolten (Alphia), Sow Alagie (DOSR).

Speeldag 21: Koen Mollers (LSVV’70), Jeroen Haasnoot (Valken’68), Bart Jan Neuteboom (FC Boshuizen), Sem Schilthuizen (Leidsche Boys, za), Danny Maaskant), Marc Molleman (Woubrugge), Tom Bleijswijk (Foreholte), Raoul Frankhuizen (UVS, za), Martijn van de Vos (UVS, za), Toby van Marwijk (Stompwijk’92), Sebastiaan Meijer (Foreholte).

GHC GuffensSpeeldag 22: Mario van der PLuym (vv Leiden), Jordy van der Hoorn (TAVV), Michel de Kruijf (Alphia), Ruben Groeneveld (Oegstgeest), Lars van der Pijl (TAVV), Michael de Roode (GHC), Thijs van Seggelen (ROAC), Daan Lieverse (MMO), Mimoun Rahou (Roodenburg, zo), Mohammed Naciri (SJC), Joeri Driebergen (Valken’68).

Speeldag 23: Sander van der Niet (Kagia), Jeroen Franken (UDO), Joeri Onderwater (UVS, zo), Benyounes Rhioues (Roodenburg, za), Michel de Kruijf (Alphia), Tom Bleijswijk (Foreholte), Dick Heemskerk (ROAC), Roland Middelkoop (vv Leiden), Roy Dijkstra (Oegstgeest), Ricky Visser (Warmunda), Michael Miranda (FC Rijnvogels).

Speeldag 24: Jeroen Zuidhoek (UDO), Dirk Varkevisser (FC Rijnvogels), Jelle Korbee (Meerburg), Jeroen Haasnoot (Valken’68), Niels van de Salm (Foreholte), Roland Middelkoop (vv Leiden), William van Vliet (RCL), Kevin Robelus (Kagia), Mike Verhoek (SJC), Mario van Duinen (ROAC), Lennard Leeuwenburg (Oegstgeest).

Speeldag 25: Erwin van der Nagel (Valken’68), Lars van der Pijl (TAVV), Sem Schilthuizen (Leidsche Boys), Bennyounes Rhioues (Roodenburg, za), Danny Maaskant (GHC), Arash Mousavi (FC Boshuizen), Fanuel Waandels (TAVV), Jeroen van Noord (Warmunda), Mohammed Naciri (SJC), Michel Nolten (Alphia), Sow Alagie (DOSR).

Speeldag 26: Mathijs de Vreede (RCL), Ruben Groeneveld (Oegstgeest), Patrick Heijmans (Roodenburg, za), Martijn van Rijt (SJZ), Ed van Houten (FC Rijnland), Thijs van Wetten (Hazerswoudse B.), Jelle Korbee( Meerburg), Paul Bisschop (DOSR), Joeri Driebergen (Valken’68), Ozan Demirbas (Lugdunum), Freek Tilman (UDO).

Note redactie: op archieffoto’s Artan Recica (Valken’68), Marvin Bok (vv Leiden), Tim van Luxemburg (RCL) en Richard Guffens (GHC).

Rebel Horeca artikelbanner
Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten