Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Hoe verliep de competitiestart in de voorbije jaren?

Rurh gold artikelbanner
Brasserie VIS artikelbanner

Terwijl de topklasse vanavond al toe is aan de derde competitiewedstrijd gaan alle andere amateurclubs komende zaterdag dan wel zondag van start. Een geschikt moment voor onze redactie om eens te kijken hoe het de deelnemende clubs aan deze website verging bij de seizoensopening in de afgelopen jaren.

 

Brasserie buitenhuis
Knijnenburg artikelbanner
Johlex bouw artikelbanner
Pennenburg Loodgieterij

Bij de onderstaande opsomming hebben wij ons wel beperkt tot de laatste jaren, want anders zou de lijst uw laptop uitrollen. Het gros van de uitslagen heeft onze redactie kunnen achterhalen. De lijst is voor de zondagclubs niet geheel compleet (waarvoor excuses), maar toch kan er een aardig beeld worden gevormd van de prestaties van de diverse clubs bij de start van de competitie in de voorbije jaren.

 

Eerste klasse zaterdag

Voorschoten’97:

06-09-2008: Voorschoten’97- RVVH 1-1 (1)

05-09-2009: Spijkenisse- Voorschoten’97 1-2 (1)

04-09-2010: Quick Boys- Voorschoten’97 1-1 (H)

03-09-2011: Jodan Boys- Voorschoten’97 1-0 (H)

 

FC Rijnvogels:

06-09-2008: Huizen- FC Rijnvogels 3-5 (1)

05-09-2009: Zwaluwen- FC Rijnvogels 1-2 (1) (laatste minuut winnende!)

04-09-2010: DOTO- FC Rijnvogels 3-0 (1)

03-09-2011: FC Rijnvogels- Alexandria’66 1-2 (1)

 

RCL:

06-09-2008: SVC’08- RCL 0-3 (2)

05-09-2009: RCL- DSO 2-0 (2)

04-09-2010: Roodenburg- RCL 0-1 (2)

03-09-2011: RCL- DSO 0-0 (1)

 

GHC:

06-09-2008: GHC- Semper Altius 0-0 (3)

05-09-2009: GHC- Koudekerk 1-0 (3)

04-09-2010: GHC- Forum Sport 3-2 (2)

03-09-2011: GHC- Leonidas 4-0 (1)

 

Tweede klasse zaterdag

 

Valken’68:

06-09-2008: Valken’68- Nootdorp 4-1 (2)

05-09-2009: Valken’68- Alphia 2-1 (3)

04-09-2010: Hazerswoudse Boys- Valken’68 0-2 (3)

03-09-2011: DSVP- Valken’68 2-2 (2)

 

Derde klasse zaterdag

 

Roodenburg:

06-09-2008: Roodenburg- Oegstgeest 3-0 (3)

05-09-2009: Kagia- Roodenburg 3-3 (3)

04-09-2010: Roodenburg- RCL 0-1 (2)

03-09-2011: Roodenburg- Zevenhoven 0-2 (2)

 

Oegstgeest:

06-09-2008: Roodenburg- Oegstgeest 3-0 (3)

05-09-2009: Oegstgeest- TAVV 2-1 (3)

04-09-2010: Oegstgeest- Haaglandia 2-1 (2)

03-09-2011: Lyra- Oegstgeest 0-0 (2)

 

Lugdunum:

06-09-2008: Lugdunum- GWS 2-4 (5)

05-09-2009: SEV- Lugdunum 1-2 (4)

04-09-2010: Koudekerk- Lugdunum 4-1 (3)

03-09-2011: Lugdunum- Monster 1-4 (3)

 

VV Leiden:

06-09-2008: UVS- VV Leiden 1-3 (4)

05-09-2009: VV Leiden- LSVV’70 4-1 (3)

04-09-2010: Leiden-Kagia 2-0 (3)

03-09-2011: VV Leiden- Houtwijk 0-1 (3)

 

Vierde klasse zaterdag

 

LSVV’70:

06-09-2008: DSVP- LSVV’70 4-4 (3)

05-09-2009: Leiden- LSVV’70 4-1 (3)

04-09-2010: LSVV’70- Be Fair 1-1 (3)

03-09-2011: Die Haghe- LSVV’70 4-0 (3)

 

Woubrugge:

06-09-2008: Woubrugge- Moerkapelle 1-1 (4)

05-09-2009: SVOW- Woubrugge 0-3 (4)

04-09-2010: Woubrugge- CVC Reeuwijk 0-0 (4)

03-09-2011: Hazerswoudse Boys- Woubrugge 0-2 (4)

 

Football Factory:

06-09-2008: Football F.- Oosterheem 1-2 (5)

05-09-2009: Football F- FC Boshuizen 1-1 (4)

04-09-2010: VVSB- Football F. 1-1 (4)

03-09-2011: DoCoS- Football F. 7-0 (4)

 

UVS:

06-09-2008: UVS- VV Leiden 1-3 (4)

04-09-2010: Haagse Hout- UVS 2-0 (4)

03-09-2011: Leidsche Boys- UVS  4-1 (4)

 

Hazerswoudse Boys:

06-09-2008: Hazerswoudse Boys- Soccer Boys 0-0 (3)

05-09-2009: VVSB- Hazerswoudse Boys 1-4 (4)

04-09-2010: Hazerswoudse Boys- Valken’68 0-2 (3)

03-09-2011: Hazerswoudse Boys- Woubrugge 0-2 (4)

 

Leidsche Boys:

03-09-2011: Leidsche Boys- UVS  4-1 (4)

 

DoCoS:

03-09-2011: DoCoS- Football F. 7-0 (4)

 

Eerste klasse zondag

 

FC Boshuizen:

09-09-2007: TOGB- FC Boshuizen 0-1 (2)

06-09-2009: FC Boshuizen- Teylingen 5-0 (2)

05-09-2010: FC Boshuizen- WRW 1-3 (1)

04-09-2011: FC Boshuizen- HVV 3-1 (1)

 

UVS:

09-09-2007: Nieuwenhoorn- UVS 2-0

06-09-2009: UVS- Alphen 1-0 (3)

05-09-2010: UVS- GONA 4-3 (2)

04-09-2011: Neptunus/ Schiebroek- UVS 2-1 (1)

 

Tweede klasse zondag

 

Voorschoten’97:

09-09-2007: UDO- Voorschoten’97 2-1 (3)

06-09-2009: VCS- Voorschoten’97 0-1 (3)

05-09-2010: Voorschoten’97- Kickers’69 5-0 (3)

04-09-2011: Voorschoten’97- ROAC 3-3 (3)

 

Vierde klasse zondag

 

Roodenburg:

06-09-2009: Roodenburg- Taurus 2-0 (4)

05-09-2010: Celeritas- Roodenburg 0-2 (4)

04-09-2011: GOL Sport- Roodenburg 3-2 (4)

 

FC Rijnland:

09-09-2007: FC Rijnland- ROAC’79 2-0 (5)

13-09-2009: FC Rijnland- Wippolder 3-1 (4)

05-09-2010: FC Rijnland- SVLY 1-3 (4)

04-09-2011: FC Rijnland- Altior 1-3 (4)

 

Leidsche Boys:

09-09-2007: Leidsche Boys- Taurus 4-2 (4)

06-09-2009: Leidsche Boys- GOL Sport 5-0 (4)

12-09-2010: GOL sport- Leidsche Boys 9-0 (4)

04-09-2011: Leidsche Boys – Bernardus 2-3 (4)

 

GOL Sport:

09-09-2007: GOL Sport- NOC Kalingen 1-4 (4)

06-09-2009: Leidsche B- GOL Sport 5-0 (4)

12-09-2010: GOL sport- Leidsche Boys 9-0 (4)

04-09-2011: GOL Sport- Roodenburg 3-2 (4)

 

DoCoS:

09-09-2007: Nieuwkoop- DoCoS 1-0 (4)

06-09-2009: DoCoS- Foreholte 1-0 (3)

05-09-2010: Graaf Willem II VAC- DoCoS 1-2 (4)

04-09-2011: DoCoS- Kickers’69  5-1 (4)

 

Tussen () de klasse waarin op dat moment werd gespeeld.

Henny’s rits artikelbanner
Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten