Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Laatste speeldagen in eerste ronde van districtsbeker

Vergulde vos artikelbanner
Catsanddogs artikel

Bijna zijn de clubs klaar voor het grote werk, maar in het voorbije weekend stond nog de derde speeldag open in de eerste ronde van de districtsbeker. Van groep 1 en 2 heeft onze redactie zoveel mogelijk informatie verzameld. Indien de lezer nog iets wenst toe te voegen: redactie@leidenamateurvoetbal.nl.

 

Brasserie buitenhuis
Voorthuijzen artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Sport2000 artikelbanner

Districtsbeker, West 2

 

Groep 1

Derde speeldag

 

011: Benschop- Montfoort 0-1, VVIJ- RCL 2-1 (Wijnalda). Dinsdag volgt nog Montfoort-RCL.

Montfoort 2-6, RCL 2-3, Benschop 3-3, VVIJ 3-3.

 

01: Alphense Boys- Quick Boys 1-0 (Waandels), Pancratius- FC Boshuizen 0-1( M’Faume)

Quick Boys 3-6, Alphense Boys 3-6, FC Boshuizen 3-6, Pancratius 3-0.

 

02: DSVP- FC Rijnvogels 0-3 (Van den Breggen, Buntsma, Krayenoord), Quick- ADO 0-1.

FC Rijnvogels 3-7, ADO Den Haag 3-5, Quick 3-3, DSVP 3-1.

 

03: Xerxes DZB- GHC 3-0, RKDEO- RKAVV 1-4.

Xerxes DZB 2-6, RKAVV 3-4, RKDEO 2-3, GHC 3-1.

 

04: BVCB- Voorschoten’97 1-3 (R.Constancia, Fransen, Disseldorp), DHC- UVS 0-2 (Yazici 2).

UVS 3-7, Voorschoten’97 3-6, DHC 3-3, BVCB 3-1.

 

12: Kagia- Oegstgeest 1-3 (Nijenhuis/ Janszen, Kampijon, Abdala), Graaf Willem II VAC- Foreholte 2-4 (Van der Lans, Schrama, Wiering, Bleijswijk).

Kagia 3-6, Oegstgeest 3-6, Graaf Willem II VAC 3-3, Foreholte 3-3.

 

13: Valken’68- VV Leiden 2-1 (De Mooij, Van Bommel/ Te Hennepe), Meerburg- FC Lisse 1-3 (Van Vuuren/ Van Dijk, Kuipers, Hoejenbos).

FC Lisse (zo) 3-9, Valken’68 3-6, Meerburg 3-3, VV Leiden 3-0.

 

14: Lugdunum- Rijnsburgse Boys 2 2-2 (Lugdunum: Selier, Tokaay), Teylingen- Voorschoten’97 3-4 (Voorschoten’97: Nolet, Amondo 3).

Voorschoten’97 3-7, Teylingen 3-4, Rijnsburgse Boys 2 3-2, Lugdunum 3-2.

 

15: SEV- Roodenburg 1-3 (Arnoldus, Lancel 2), UDO- UVS 2

Roodenburg (za) 3-9, SEV 3-6, UDO 2-0, UVS 2 2-0.

 

16: Forum Sport- Noordwijk 2 4-1, SJZ- VUC 0-0.

Forum Sport 3-9, Noordwijk 2 3-4,VUC 3-2, SJZ  3-1.

 

17: SVC’08- Quick Boys 2 0-3, Wilhelmus- Alkmania 4-1.

 Quick Boys 2 3-9, Wilhelmus 3-6, SVC’08 3-3, Alkmania 3-0.

 

18: Zwammerdam- TAVV 3-1, VEP- NSV’46 4-1.

TAVV 3-6, VEP 3-6, Zwammerdam 3-4, NSV’46 3-1.

 

19: Kamerik- Zevenhoven 1-7, Woerden- DOSR 3-2.

Zevenhoven 3-9, Woerden 3-6, Kamerik 3-1, DOSR 3-1.

 

20: Rohda’76- CVC Reeuwijk 1-1, Nieuwkoop- MMO 4-0.

Nieuwkoop 3-9, Rohda’76 3-4, CVC Reeuwijk 3-4, MMO 3-0.

 

21: DSO- Koudekerk 8-1 (R. van de Berg), Bodegraven- ROAC 1-2 (Van den Bosch, De Jong).

DSO 3-9, ROAC 3-6, Koudekerk 3-3, Bodegraven 3-0.

 

22: BSC’68- Haaglandia 1-3, Stompwijk- Vredenburch 2-2 (Ammerlaan, Geus).

Haaglandia 3-9, Stompwijk 3-4, Vredenburch 3-2, BSC’68 3-1.

 

26: Berkel- Floreant 4-1, ESTO- Alphen 1-3 (Benali, Hadi, Van der Starre).

Berkel 3-7, ESTO 3-4, Floreant (za) 3-3, Alphen 3-2.

 

Groep 2

Derde speeldag

 

01: Hazerswoudse Boys- VVSB 2-3 (Van Wetten, De Ruiter/ Aartman, Brama, Van der Raadt), Nicolaas Boys- Van Nispen 3-0.

VVSB 3-7, Nicolaas Boys 3-7, Van Nispen 3-3, Hazerswoudse Boys 3-0.

 

02: Alphia- Warmunda (za) 7-2 (J. van Munsteren 4, Blanken 2, Twelde/ n.b.), Kickers’69- Zoetermeer 2-1.

Kickers’69 3-7, Zoetermeer 3-4, Alphia 3-3, Warmunda (za) 3-2.

 

03: Oosterheem- LSVV’70 5-3 (Gloerich, Petersen 2), Warmunda- Real Zoetermeer 3-1.

Oosterheem 3-9, Real Zoetermeer 3-3, LSVV’70 3-3, Warmunda (zo) 3-3.

 

04: Woubrugge- Wilhelmus 4-2 (M. Molleman 2, C. Molleman, Van der Weiden), Floreant- Bernardus 2-4.

Woubrugge 3-5, Bernardus 3-5, Floreant 3-4,Wilhelmus 3-1.

 

05: Aarlanderveen – Siveo’60 1-4, ASW- Altior 3-3.

Altior 3-7, ASW 3-5, Siveo’60 3-4, Aarlanderveen 3-0.

 

06: SVOW- Sportief 2-4 (T.van der Meer, P. van der Meer), Roodenburg- RVC’33 4-1 (Bukuru, M’kadmi, K.Rhioues, El Gouari)

  • Roodenburg-doelman Kevin de Haas keerde twee strafschoppen!

Sportief 3-9, RVC’33 3-3, SVOW 3-3, Roodenburg (zo) 3-3.

 

07: DoCoS- KSD 3-2 (Van Gent, Groote 2), RVA Anadolu- ASC afg.

RVA Anadolu 2-4, DoCoS 3-4, ASC 2-3, KSD 3-3.

 

08: Leidsche Boys- VUC 7-2 (Brooks 2, Hamadouch 2, Mizab, Maatouch, Matthee), REMO- DoCoS 5-3(Van Noort, Sinteur,Cerdijn).

DoCoS (zo) 3-6, Leidsche Boys (za) 3-6, REMO 2-3, VUC 2-0.

 

09: UVS (za)- Celeritas 7-2 (Van de Vos 2, Kulsen 2, Teske, Prudhomme van Reine, Oudenaarden), Leidsche Boys- ADS 1-2 (Schoonderwoerd, rood: Rida Mkaddem).

ADS 3-9, Leidsche Boys (zo) 3-6, UVS (za) 3-3, Celeritas (za) 3-0.

 

10: Te Werve- Blauw Zwart, HMC- FC Rijnland 2-0.

Blauw Zwart 2-6, HMC 3-6, FC Rijnland 3-3, Te Werve 2-0.

 

11: Football Factory- HDV 4-4 ( Naciri 3, Resopowiro), Celeritas- GOL Sport 3-0.

Celeritas (zo) 3-6, HDV 3-5, GOL Sport 3-4, LVV Football Factory 3-1.

 

12: TAC’90- Wassenaar 3-1 (De Boer, 15 jaar !!), WIK- Delfia 6-2.

TAC’90 2-6, WIK 2-4, Delfia 3-3, Wassenaar 3-1.

Koetshuis de burcht artikelbanner
Seven gifts artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten