Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Transfers zomer 2013


Transfermarkt resultaatOok tijdens deze zomerperiode regende het weer transfers. Onze redactie heeft een en ander op een rijtje gezet. In eerste instantie van de dit seizoen bij deze website aangesloten clubs. Bij de regionale eersteklassers was het een drukte van belang en ook bij tweedeklasser Valken’68 zijn er veel mutaties. In de derde klasse verloor bijvoorbeeld Lugdunum belangrijke pionnen en in de vierde klasse is FC Boshuizen een nieuwkomer. Vooral Leidsche Boys, met onder meer Tim de Cler, en UVS ‘kochten’ flink in. Op zondag andermaal veel wijzigingen bij de kersverse hoofdklasser FC Boshuizen en GOL Sport en Leidsche Boys lijken er stevig op vooruit te zijn gegaan in de vierde klasse.

Overschrijvingen zaterdag

ClubKlasse 
FC Rijnvogels1ste klasse zaterdagGekomen: Berend Verdoes (Katwijk), Timo Schaap (Katwijk), Kevin Wijmer (Noordwijk), Yoeri Guijt (Quick Boys), Hendrik van Beelen (Quick Boys), Robbert van Delft (Rijnsburgse Boys), Martien Onderwater (Rijnsburgse Boys) en Mitchel Zandbergen (Rijnsburgse Boys).
FC Rijnvogels1ste klasse zaterdagVertrokken: Emiel Buntsma (Capelle), Robbert van der Post (Voorschoten’97), Bas Mourits (Barendrecht),Raymond Baten (Westlandia)
GHC1ste klasse zaterdagGekomen: Martijn van Leeuwen (Lugdunum), Elroy Lammers (UVS), Jeffrey Rutten (GDA), Jeffrey Loozen (FC Boshuizen), Koos de Haas (Voorschoten’97,za), Imrane Taib (Rijnsburgse Boys), Hamid Sarmastzada (Voorschoten’97, zo), Michael Halvemaan (Lugdunum), Marvin van der Pluym (eigen jeugd), Jeffrey van der Pompe (eigen jeugd), Burak Uygun (eigen jeugd), Jan-Willem Besselse (DoCoS, zo), Marco van Schie (lager elftal), Jordy Mooijman (DoCoS, za), Marciano Gangadin (FC Boshuizen).
GHC1ste klasse zaterdagVertrokken: Richard Guffens (Noordwijk), Erik Lagas (lager elftal), Nabil Amarzagouio (gestopt), Marouane El Idrissi (Ter Leede), Emiel van Duijvenbode (VV Leiden), Jeroen Peschier (RKAVV), Mo Madani (Zeeburgia), Mo El Kourai (gestopt).
RCL1ste klasse zaterdagGekomen: Ben Kottenhagen (trainer, geen club), Nick van Bemmel (Lugdunum), Ozan Demirbas (Lugdunum), Rodger Takken (Nieuwkoop) Jonas Farih (Meerburg), Ruben Leugering (UVS), Michael Verhoef (Nootdorp), Kai Vijlbrief (Rodenburg za), Jordy Harteveld (DSO), Jeroen van Asperen (eigen jeugd), Tommy Sinteur (eigen jeugd).
RCL1ste klasse zaterdagVertrokken: Frank Bloemheuvel (trainer, ARC), Thom Wijnalda (Noordwijk), William van Vliet (UVS), Daley Windhorst (Nootdorp), Eric van der Pot (DoCoS), Nick van der Wiel (Ter Leede), Frank van de Marel (gestopt), Mitchel Jansen (Kouderkerk), Mathijs de Vreede (lager elftal), Johan Koot (gestopt).
Voorschoten'971ste klasse zaterdagGekomen: Sunny Dihal (Excelsior Rotterdam), Sem Simonis (Oliveo), Kim Theil (RKAVV), Steven Knijnenburg (UVS), Pieter Koen van der Plas (Noordwijk), Soufian Boukhidous (FC Boshuizen), Sherdinant Michel (DSVP), Robbert van der Post (FC Rijnvogels), Qendrim Gashi (Helmond Sport), Shemiel Constancia (RKAVV), Robin Diets (RKAVV), Rens Roeleveld en Jeffrey Abspoel (eigen jeugd).
Voorschoten'971ste klasse zaterdagVertrokken: Peter Korteling(Nootdorp), Derk Prins(ARC), Liam de Ruiter(Scheveningen), Patrick Duarte(Spakenburg), Koos de Haas(GHC), Sezer Aksoy(onbekend), Nick van der Reijden(onbekend), Maurice Fransen(gestopt),Mattijs Keemink(lager elftal),Remco Dubbeling(lager elftal),Charlie Windhorst(Nootdorp).
Kagia2e klasse zaterdagGekomen: Ruud Heuseveldt (FC Lisse), Robin Aertse (FC Lisse jeugd), Jeroen van Ieperen (FC Lisse jeugd), Jordy Quakernaat (FC Lisse jeugd), Dennis Kuilboer (FC Lisse), Stef Feeleus (lager elftal), Floor Wouters (eigen jeugd).
Kagia2e klasse zaterdagVertrokken: Robin van Beek, Dave Welling, Niels Feeleus, Steven Nijenhuis, Sander Steers, Alwin Kattenberg, Sven van der Valk (allen lager elftal), Dave van den Berg (onbekend).
Valken'682e klasse zaterdagGekomen: Jeffrey Zandbergen, Remco van de Bosch, Lex Heemskerk, Ardy Vooys, Mark Kabelaar Ricardo Vijlbrief en Thomas Pauw (allen Rijnsburgse Boys), Arjan Haasnoot (Katwijk), Dico Schaap (Katwijk), Frank Janszen (Oegstgeest).
Valken'682e klasse zaterdagVertrokken: Ronald Kuijt en  Patrick Koekebakker (Katwijk), Gerco de Koning (Rijnsburgse Boys), Peter van der Tuin (vv Leiden), Robert van der Plas en Theo Scholte (trainers, Katwijk), Emiel van der Plas en Rudy Dubbeldam (gestopt), Jan van der Meij, Henk van der Nagel en Herman Varkevisser (lager elftal), Jean-Paul Verkade (onbekend).
VVLeiden3e klasse zaterdagGekomen: Peter van der Tuin (Valken’68), Eric Bakker (GHC), Emiel van Duijvenbode (GHC), Rian Rosier (Roodenburg), Kevin van Schie (GHC), Nicky van der Dop (GHC), Kevin Hamerling (GHC), Jeroen Lovink (DoCoS), Maurice Jansen (trainer, RCL).
VVLeiden3e klasse zaterdagVertrokken: Wouter Fokkema (gestopt), Danny Sjaardema (DoCoS,za), Alex Meyers (Voorschoten’97, lager elftal), Fred Filippo (trainer, onbekend).
Lugdunum3e klasse zaterdagGekomen: Nicky van der Reijden (Voorschoten’97), Martijn van de Akker (Overbos), D.Regout (Excelsior Maassluis), L. Tolud (Zilvermeeuwen), A. Ardreasian (UVS).
Lugdunum3e klasse zaterdagVertrokken: Martijn van Leeuwen en Michael Halvemaan (GHC),Bilal Karasahin (Leidsche Boys, za), Ozan Demirbas en Nick van Bemmel (RCL).
Oegstgeest3e klasse zaterdagGekomen: Steven Gijselman, Marc Mogwe-Jansen, Mario Gianfiglio en Shaquille Luidens (allen eigen jeugd), Teun Guijt (vv Katwijk), Guido Leugering (UVS), Guido van de Broek, Boris Breebaart, Gino Opdam, Joost de Hollander en Roel IJssel de Schepper (allen UDO).
Oegstgeest3e klasse zaterdagVertrokken: Frank Janszen (Valken’68), Geert Jan Jonk (LSVV’70), Joeri Kampijon (Warmunda), Thomas van der Steen (gestopt), Raymond van Heijningen (FC Boshuizen).
Roodenburg3e klasse zaterdagGekomen: Fouad Mkadmi (Roodenburg, zo), Abdoe Farhane (Roodenburg, zo), Robby van der Blom (jeugd Lugdunum), Tijmen Distelvelt (Meerburg),
Roodenburg3e klasse zaterdagVertrokken: Victor Leonora(UVS),Adam Aksoy(avv Alphen), Alex Jansen(avv Alphen),Rian Rosier(vv Leiden),Mario van der Pluijm (FC Rijnland).
DoCoS4e klasse zaterdagGekomen: Danny Sjaardema (VV Leiden), Eric van der Pot (RCL), Cenny Scheffer en Jelmer Teutem (DoCoS,zo), Vincent Joey de Jong en Alex Vergeer (UVS, za), Richard Paats en Lennard Rhee (Lugdunum), Pascal Zuidervaart (Roodenburg), Wesley Cornelisse (GHC), Niels van Valderen, Rico Bouwmans, Jasper Kramp, Casper Prudhomme van Reine, Sven Ravensbergen, Jasper Berden en Joey Boef (allen eigen jeugd).
DoCoS4e klasse zaterdagVertrokken: Mitchel van der Leek (DoCoS, zo), Mahesh Sadesh en Abel Desta Bela (beide FC Boshuizen), Jordy Mooyman (GHC).
Football Factory4e klasse zaterdagGekomen: Tanno Jacob Oele (ASC), Roel van der Put (Rohda), Ramon Weijers (SJC), Kevin Romijn (Foreholte), Koen de Reus (lager elftal), Gerson van Distel (onbekend), Ahmet Cetinkaya (onbekend), Micheal van de Hogen (onbekend), Alik Shamoiam (Onbekend), Borja Torma (VV Drienerloo).
Football Factory4e klasse zaterdagVertrokken: geen
Hazerswoudse B.4e klasse zaterdagGekomen: Patrick van der Reest, Pim Schoonwater, Nick Moerland, Jordi van Wetten, Joost Rotteveel, Bob Vertegaal, Rens Louwers, Stan van Meurs (allen eigen jeugd).
Hazerswoudse B.4e klasse zaterdagVertrokken: Joren van Dijk en Thijs van Wetten (Meerburg).
Leidsche B.4e klasse zaterdagGekomen: Hoessin Bezzai (Ter Leede), Tobia Schaafstra (UDO), Bilal Karasahin (Lugdunum), Tim de Cler (AEK Larnaca), Kevin Wassenaar (UDO), Sandjai Gajadien (UDO).
Leidsche B.4e klasse zaterdagVertrokken: Rachid Maatouch (FC Boshuizen, za).
LSVV'704e klasse zaterdagGekomen:  Jermaine Ottenhof (Lugdunum), Damian Filippo (RCL), Loek Roelofsen (RCL), Maarten Metz (RCL), Michiel Ebbing (eigen jeugd), Geert Jan Jonk (VV Oegstgeest), Michel Meere (DWO).
LSVV'704e klasse zaterdagVertrokken: Gijs Zimmerman (lager elftal), Joost Hofman (De Nieuwe Meer), Alphert Christina (oproepbasis), Ernst van Ruiten (oproepbasis).
UVS4e klasse zaterdagMitchell Netjes, Bryan Vink, Oscar Hevel en Fabian Netjes (allen Voorschoten’97, zo)
UVS4e klasse zaterdagVertrokken: Alex en Vincent Vergeer (DoCoS, za).
Woubrugge4e klasse zaterdagGekomen: Maurice Bronsgeest (RCL), Marco van Heuveln (geen club), Ruud van der Sar (ARC), Michel Wolvers (lager elftal).
Woubrugge4e klasse zaterdagVertrokken: Robin Stoof (Koudekerk).
FC Boshuizen4e klasse zaterdagGekomen: Jan de Groot, Vural Kara, Fahid Mandil, Mickel Deriksen,Khalid el Fakih, Girma Tadesse Segaar, Brandon Westenburg (allen FC Boshuizen, zo),  Rachid Matoug en Mustapha Ait Blal (Leidsche Boys), Roy de Vogel (RCL), Mohamed Fathi, Iljer Miftari, Marcel Weerda, Eusberk Evren (allen eigen jeugd), Hicham Harsal (Roodenburg,zo), Ian Laverman (onbekend), Bilal Badrinio (Roodenburg), Abel Desta Belai en Sadesh Mahesh (DoCoS), Mohamed Rahou en Said Ait Elhoussi (Lugdunum).
FC Boshuizen4e klasse zaterdagVertrokken: geen
FC BoshuizenHoofdklasse zondagGekomen: Elger Batta (RVVH), Sezgin Karakoyun (SC Feyenoord), Sven Visser en Adil Choukoud (HMSH), Doriano Kortsstam (SC Veendam), Gellano Fortes Lopes (Spartaan’20), Thierry Seaw (Scheveningen), Joel Creton (Elinkwijk), Etkin Zivkara (Hollandia), Jerry Fasanya (NAC Breda), Faouzi Kallah (Willem II), Fatih Tekmen (Swift Boys), Raymond van Heijningen (Oegstgeest), Virgillio Hagens (Vitesse Delft), Hassan Bouda (Roodenburg).
FC BoshuizenHoofdklasse zondagVertrokken: Jeffrey Loozen (GHC), Bart Jan Neuteboom (UVS), Faizel Bouchkachakhe (RVVH), Christiaan Barros (Forum Sport), Murat Degermenci (GDA), Soufian Boukhidous (Voorschoten’97), Shaban M’Famme (Vitesse Delft), Nelson Dameri (Vitesse Delft), Ho a Kim Raoul (TAC’90), Kailash Nandkoemarsing (TAC’90), Daddy Moses (TAC’90), Vural Kara, Michael Derksen, Mehran Hushyari, Girma Segaar en Jan de Groot (allen FC Boshuizen, za).
UVS1ste klasse zondagGekomen: William van Vliet (RCL), Bart Jan Neuteboom (FC Boshuizen), Armon Duslakian (SJC), Jordy Klaassen (UDO), Servinio Menig (AFC), Abbaas Rodjan (IJsselmeervogels, A-jeugd), Victor Leonora (Roodenburg, za), Zakaria Berdai (Roodenburg, zo), Niels Steenbergen en Ian van der Wilden (UVS, A-jeugd).
UVS1ste klasse zondagVertrokken: Elroy Lammers (GHC), Ruben Leugering (RCL), Joeri Onderwater,Ferry Kort,Koen Hogenboom,Evert van Rest, Maarten Kok, Kenneth Maaskant, Mark Hermenet,Danny de Groot, Bas Smit en Vincent de Vrind (allen UVS, za), Guido Leugering (VV Oegstgeest), Raymond van Es (Leidsche Boys, zo), Sven Verlaan (Jong FC Twente), Alex Kooi (Wilhelmus), Zoey de Jong (DoCoS, za), Rick Luiten (Stompwijk), Twan van Putten (gestopt), Danny Kooimans (gestopt).
Voorschoten'972e klasse zondagGekomen: Arthur Schiebroek (UDO), Maid Skopljak (Graaf Willem II VAC), Wallid Mochtta (SJC), Ahmed Farnane (FC Boshuizen), Bas Conradi (Blauw Zwart), Sebastiaan Meyer (Foreholte).
Voorschoten'972e klasse zondagVertrokken: Mike Nikic (Wilhelmus), Gerben Groenendijk (DoCoS, lager elftal), Hamid Szarmastzada (GHC).
ASC4e klasse zondagGekomen: Jan Padberg, Ruben Hofstee, Tim van ’t Wel en Martijn Helsdingen (allen eigen jeugd), Maikel Stolwijk (UDO, za), Lars van Berge Henegouwen (UDO, za)
ASC4e klasse zondagVertrokken: Niels Buikema (lager elftal), Jonathan Dul (studententeam Amsterdam).
FC Rijnland4e klasse zondagGekomen: Mario van der Pluym (Roodenburg, za), Mark Cerdijn (DoCoS, zo), Joop Olmen en Guido Gilling (beide Lugdunum),
FC Rijnland4e klasse zondagVertrokken: Wesley van Eigen (Roodenburg), Henk de Water (gestopt), Marco Vink (FC Boshuizen) en Ed van Houten (gestopt).
GOL Sport4e klasse zondagGekomen: Soufiane Jmayouch (RKSV Spartaan ' 20), Othman Elhammouchi (v.v. Haaglandia), Huseyin Ugur Sevki (AVV Alphen), Rivaolinho Vlugt, Jaouad Ben Aissa, Aldrick Engel (allen TOGR R' dam), Mohamed Azauag (WCR R' dam), Ajar Said (Roodenburg), Marian Kaamouch (Lugdunum), Otmane Mouhyieddinne (Alphense Boys), Sabir Magtab (Blauw Zwart), Ali Demir, Atilla Sozsav (eigen Jeugd).   
GOL Sport4e klasse zondagVertrokken: Umut Bayrak, Hematullah Dastjar (beide Lugdunum).
Leidsche B.4e klasse zondagGekomen: Jefkel van Dijk, Kees Kloots, Marvin Glasbergen, Bjorn Klaassen, Hans Nonkens, Dennis Gordijn, Ferdy Kloots (allen Lugdunum), Robin Holverda en Chris Wassenaar (beide GHC), Raymond van Es (UVS, zo), Mike Harg (Leidsche Boys, zo, lager elftal), Pete Ruddock (Leidsche Boys, za, lager elftal).
Leidsche B.4e klasse zondagVertrokken: Danny Nachtegeller (gestopt), Wessel Honsbeek en Jordie Boutier (lager elftal).
Roodenburg4e klasse zondagGekomen:  Youssef Bourazma(FC Boshuizen),Mimoun Rahou (Lugdunum).
Roodenburg4e klasse zondagVertrokken: Bilal Baddouri(FC Boshuizen,za),Ercam Bayram (GOL Sport), Fouad Mkadmi (FC Boshuizen), Said Ajar (GOL Sport).

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten