Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Drukke transferperiode in Leidse regio: het overzicht!

Mooi artikelbanner
ALV artikelbanner

Pijlen resultaatDruk. Het was uitermate druk op de transfermarkt bij de amateurs. Onze redactie heeft alles verzameld en op een rijtje gezet. Wie kwam er, wie ging er? Wie stopte met voetbal of ging lager spelen? Tal van clubs ‘graaiden’ spelers binnen. Andere clubs zagen meer afzwaaiers het sportpark verlaten. Een komen en een gaan. Het overzicht met het oog op voetbaljaargang 2013/2014.

 

Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Sport2000 artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner
Geco artikelbanner

Overschrijvingen zaterdag

 

Eerste klasse

ARC

Gekomen: Robin de Heij (ADO Den Haag), Martijn Kok (Floreant), Dennis van de Kraan (Overbos), Derek Prins (Voorschoten’97, za), Sam Ruinard (Nootdorp).

Vertrokken: Jeffrey van den Berg (HFC EDO), Cristian Cabrera Ortega (sv Nieuwkoop), Jason Esseboom (HFC EDO), Yvar de Groot (Koudekerk), Jeroen Merk (Sportlust’46), Mike Slottje (Ter Leede), Marcel Vondeling (gestopt), Dammes Waasdorp (avv Alphen), Milan Berck Beelenkamp (Stormvogels), Ruud van der Sar (onbekend).

FC Rijnvogels

Gekomen: Berend Verdoes (Katwijk), Timo Schaap (Katwijk), Kevin Wijmer (Noordwijk), Yoeri Guijt (Quick Boys), Hendrik van Beelen (Quick Boys), Robbert van Delft (Rijnsburgse Boys), Martien Onderwater (Rijnsburgse Boys) en Mitchel Zandbergen (Rijnsburgse Boys).

Vertrokken: Emiel Buntsma (Capelle), Robbert van der Post (Voorschoten’97), Bas Mourits (Barendrecht),Raymond Baten (Westlandia).

GHC

Gekomen: Martijn van Leeuwen (Lugdunum), Elroy Lammers (UVS), Jeffrey Rutten (GDA), Jeffrey Loozen (FC Boshuizen), Koos de Haas (Voorschoten’97,za), Imrane Taib (Rijnsburgse Boys), Hamid Sarmastzada (Voorschoten’97, zo), Michael Halvemaan (Lugdunum), Marvin van der Pluym (eigen jeugd), Jeffrey van der Pompe (eigen jeugd), Burak Uygun (eigen jeugd), Jan-Willem Besselse (DoCoS, zo), Marco van Schie (lager elftal), Jordy Mooijman (DoCoS, za), Marciano Gangadin (FC Boshuizen).

Vertrokken: Richard Guffens (Noordwijk), Erik Lagas (lager elftal), Nabil Amarzagouio (gestopt), Marouane El Idrissi (Ter Leede), Emiel van Duijvenbode (VV Leiden), Jeroen Peschier (RKAVV), Mo Madani (Zeeburgia), Mo El Kourai (gestopt).

RCL
Gekomen: Ben Kottenhagen (trainer, geen club), Nick van Bemmel (Lugdunum), Ozan Demirbas (Lugdunum), Rodger Takken (Nieuwkoop) Jonas Farih (Meerburg), Ruben Leugering (UVS), Michael Verhoef (Nootdorp), Kai Vijlbrief (Rodenburg za), Jordy Harteveld (DSO), Jeroen van Asperen (eigen jeugd), Tommy Sinteur (eigen jeugd).

Vertrokken: Frank Bloemheuvel (trainer, ARC), Thom Wijnalda (Noordwijk), William van Vliet (UVS), Daley Windhorst (Nootdorp), Eric van der Pot (DoCoS), Nick van der Wiel (Ter Leede), Frank van de Marel (gestopt), Mitchel Jansen (Kouderkerk), Mathijs de Vreede (lager elftal), Johan Koot (gestopt).

Voorschoten’97

Gekomen: Sunny Dihal (Excelsior Rotterdam), Sem Simonis (Oliveo), Kim Theil (RKAVV), Steven Knijnenburg (UVS), Pieter Koen van der Plas (Noordwijk), Soufian Boukhidous (FC Boshuizen), Sherdinant Michel (DSVP), Robbert van der Post (FC Rijnvogels), Qendrim Gashi (Helmond Sport), Shemiel Constancia (RKAVV), Robin Diets (RKAVV), Rens Roeleveld en Jeffrey Abspoel (eigen jeugd).

Vertrokken: Peter Korteling(Nootdorp), Derk Prins(ARC), Liam de Ruiter(Scheveningen), Patrick Duarte(Spakenburg), Koos de Haas(GHC), Sezer Aksoy(onbekend), Nick van der Reijden(onbekend), Maurice Fransen(gestopt),Mattijs Keemink(lager elftal),Remco Dubbeling(lager elftal),Charlie Windhorst(Nootdorp).

 

Tweede klasse

TAVV

Gekomen: Sven Aartman (Montfoort), Rick Hijdra (Zwammerdam), Stefan Rijsdam (Sportlust’46), Michael van der Veen (geen club), Randy Verwoerd, Yannick Otto en Chequina Noso Pedro (allen ARC), Kaj Russchenberg (Nieuwkoop), Lars Otto (eigen jeugd).

Vertrokken: Marc Drost (Zevenhoven), Pim Verlaan (gestopt), Sebastiaan Vrijlandt (gestopt).

Valken’68

Gekomen: Jeffrey Zandbergen, Remco van de Bosch, Lex Heemskerk, Ardy Vooys, Mark Kabelaar Ricardo Vijlbrief en Thomas Pauw (allen Rijnsburgse Boys), Arjan Haasnoot (Katwijk), Dico Schaap (Katwijk), Frank Janszen (Oegstgeest).

Vertrokken: Ronald Kuijt en  Patrick Koekebakker (Katwijk), Gerco de Koning (Rijnsburgse Boys), Peter van der Tuin (vv Leiden), Robert van der Plas en Theo Scholte (trainers, Katwijk), Emiel van der Plas en Rudy Dubbeldam (gestopt), Jan van der Meij, Henk van der Nagel en Herman Varkevisser (lager elftal), Jean-Paul Verkade (onbekend).

 

Derde klasse

DoCoS

Gekomen: Danny Sjaardema (VV Leiden), Eric van der Pot (RCL), Cenny Scheffer en Jelmer Teutem (DoCoS,zo), Vincent Joey de Jong en Alex Vergeer (UVS, za), Richard Paats en Lennard Rhee (Lugdunum), Pascal Zuidervaart (Roodenburg), Wesley Cornelisse (GHC), Niels van Valderen, Rico Bouwmans, Jasper Kramp, Casper Prudhomme van Reine, Sven Ravensbergen, Jasper Berden en Joey Boef (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Mitchel van der Leek (DoCoS, zo), Mahesh Sadesh en Abel Desta Bela (beide FC Boshuizen), Jordy Mooyman (GHC).

Kagia

Gekomen: Ruud Heuseveldt (FC Lisse), Robin Aertse (FC Lisse jeugd), Jeroen van Ieperen (FC Lisse jeugd), Jordy Quakernaat (FC Lisse jeugd), Dennis Kuilboer (FC Lisse), Stef Feeleus (lager elftal), Floor Wouters (eigen jeugd).

Vertrokken: Robin van Beek, Dave Welling, Niels Feeleus, Steven Nijenhuis, Sander Steers, Alwin Kattenberg, Sven van der Valk (allen lager elftal), Dave van den Berg (onbekend).

Koudekerk

Gekomen: Alex Redel (trainer, ARC), Peter Vlasveld (trainer, ESTO-jeugd), Yvar de Groot, Sydney de Schepper en Erwin de Best (allen ARC), Martijn Vonk en Jeroen van Munsteren (Alphia), Joep van Tulder (geen club), Nick van Houten en Mitchel Jansen (beide RCL), Ben van Tongeren en Mike Suvaal (beide lager elftal).

Vertrokken: Marcel Valk (trainer, onbekend), Cengiz Donmez (trainer, gestopt), Bart van der Hulst (gestopt), Robert Koot (lager elftal), Stefan van Tol (gestopt).

LSVV’70

Gekomen:  Jermaine Ottenhof (Lugdunum), Damian Filippo (RCL), Loek Roelofsen (RCL), Maarten Metz (RCL), Michiel Ebbing (eigen jeugd), Geert Jan Jonk (VV Oegstgeest), Michel Meere (DWO).

Vertrokken: Gijs Zimmerman (lager elftal), Joost Hofman (De Nieuwe Meer), Alphert Christina (oproepbasis), Ernst van Ruiten (oproepbasis).

 Lugdunum

Gekomen: Nicky van der Reijden (Voorschoten’97), Martijn van de Akker (Overbos), D.Regout (Excelsior Maassluis), L. Tolud (Zilvermeeuwen), A. Ardreasian (UVS).

Vertrokken: Martijn van Leeuwen en Michael Halvemaan (GHC),Bilal Karasahin (Leidsche Boys, za), Ozan Demirbas en Nick van Bemmel (RCL).

Roodenburg

Gekomen: Fouad Mkadmi (Roodenburg, zo), Abdoe Farhane (Roodenburg, zo), Robby van der Blom (jeugd Lugdunum), Tijmen Distelvelt (Meerburg),

Vertrokken: Victor Leonora(UVS),Adam Aksoy(avv Alphen), Alex Jansen(avv Alphen),Rian Rosier(vv Leiden),Mario van der Pluijm (FC Rijnland).

VV Oegstgeest

Gekomen: Steven Gijselman, Marc Mogwe-Jansen, Mario Gianfiglio en Shaquille Luidens (allen eigen jeugd), Teun Guijt (vv Katwijk), Guido Leugering (UVS), Guido van de Broek, Boris Breebaart, Gino Opdam, Joost de Hollander en Roel IJssel de Schepper (allen UDO).

Vertrokken: Frank Janszen (Valken’68), Geert Jan Jonk (LSVV’70), Joeri Kampijon (Warmunda), Thomas van der Steen (gestopt), Raymond van Heijningen (FC Boshuizen).

 

Vierde klasse

Alphia

Gekomen: Vyncent Hall en Clyde Limes (beide FC New Amsterdam), Sven de Beer (Alphense Boys), Abdel Fennich (ARC), Roy Wiggemansen en Ridvan Gulzenbay (beide avv Alphen), Poncherello Mahalla (ARC).

Vertrokken: Michel Nolten, Michel de Kruijff, Marko de Jeu (allen lager elftal), Leendert van der Hulst en Kenny Blanken (lager elftal ARC), Jeroen van Munsteren (Koudekerk), Martijn Vonk ( Koudekerk), Chris van der Zwet (Nieuwkoop), Dennis Pluister (Sportief), Jeffrey Heppener (Alphense Boys, lager elftal).

Blauw Zwart

Gekomen: Andre van Dam(nieuwe trainer), Piet Zweegers (Geldrop Houta Bouw), Niels van Schie (RKDEO), Stuart Hooijmans, Wilmar van der Ham, Jorick Voogel, Tom van der IJssel en Sammy Ruijgrok (allen eigen jeugd), Rutger Rijntjes (SEV), Davy Schoorl en Roy Bentvelzen (sv Wassenaar)

Vertrokken: Bas Conradi (Voorschoten’97, zo).

DOSR

Gekomen: Barend Vreeken, Jeroen Vreeken, Jacco Cats, Ruud Volwater, Jaimy van der Meer, Lars Wesselman, Joep van Klink, Dave van der Zwet, Jordy Klein, Roy Hoogenboom, Kevin Peyrera, Rick van der Veer, Ed van Ruiten, Remco van Leeuwen en Sam Huigsloot (allen DOSR, zo), Ron Langhout (trainer, DOSR A-Jeugd).

FC Boshuizen

Gekomen: Jan de Groot, Vural Kara, Fahid Mandil, Mickel Deriksen,Khalid el Fakih, Girma Tadesse Segaar, Brandon Westenburg (allen FC Boshuizen, zo),  Rachid Matoug en Mustapha Ait Blal (Leidsche Boys), Roy de Vogel (RCL), Mohamed Fathi, Iljer Miftari, Marcel Weerda, Eusberk Evren (allen eigen jeugd), Hicham Harsal (Roodenburg,zo), Ian Laverman (onbekend), Bilal Badrinio (Roodenburg), Abel Desta Belai en Sadesh Mahesh (DoCoS), Mohamed Rahou en Said Ait Elhoussi (Lugdunum).

Football Factory

Gekomen: Tanno Jacob Oele (ASC), Roel van der Put (Rohda), Ramon Weijers (SJC), Kevin Romijn (Foreholte), Koen de Reus (lager elftal), Gerson van Distel (onbekend), Ahmet Cetinkaya (onbekend), Micheal van de Hogen (onbekend), Alik Shamoiam (Onbekend), Borja Torma (VV Drienerloo).
Vertrokken: geen.

 

Leidsche Boys

Gekomen: Hoessin Bezzai (Ter Leede), Tobia Schaafstra (UDO), Bilal Karasahin (Lugdunum), Tim de Cler (AEK Larnaca), Kevin Wassenaar (UDO), Sandjai Gajadien (UDO).

Vertrokken: Rachid Maatouch (FC Boshuizen, za).

Hazerswoudse Boys

Gekomen: Patrick van der Reest, Pim Schoonwater, Nick Moerland, Jordi van Wetten, Joost Rotteveel, Bob Vertegaal, Rens Louwers, Stan van Meurs (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Joren van Dijk en Thijs van Wetten (Meerburg).

SVOW

Gekomen: geen.

Vertrokken: Dennis Schilders, Dennis Willems en Mario Pecht (allen gestopt).

UVS

Gekomen: Danny de Groot, Kenneth Maaskant, Joeri Onderwater, Mark Hermenet, Bas Smit, Ferry Kort, Vincent de Vrind, Koen Hogenboom, Maarten Kok, Evert van Rest (allen UVS, zo),

Mitchell Netjes, Bryan Vink, Oscar Hevel en Fabian Netjes (allen Voorschoten’97, zo)

Vertrokken: Alex en Vincent Vergeer (DoCoS, za).

VV Leiden

Gekomen: Peter van der Tuin (Valken’68), Eric Bakker (GHC), Emiel van Duijvenbode (GHC), Rian Rosier (Roodenburg), Kevin van Schie (GHC), Nicky van der Dop (GHC), Kevin Hamerling (GHC), Jeroen Lovink (DoCoS), Maurice Jansen (trainer, RCL).

Vertrokken: Wouter Fokkema (gestopt), Danny Sjaardema (DoCoS,za), Alex Meyers (Voorschoten’97, lager elftal), Fred Filippo (trainer, onbekend).

VVSB

Gekomen: Rolf van de Raat (Ter Leede), Daan van Winsen (onbekend), Frank Eisvogel (SIZO).

Vertrokken: geen.

Warmunda

Gekomen: Vincent Hakemulder (UVS), Rogier Weenink (Lugdunum), Loek Wansink (DoCoS), Marvin de Klerk (Bernardus), Martijn Zierikzee, Leo Verdegaal en Alwin van de Veld (eigen jeugd).

Vertrokken: Abdel Boukhodous (Voorschoten’97), Michel van Kolck (Foreholte, lager elftal), Anton Vermond (gestopt).

Wassenaar

Gekomen: Mete Necili (DHC), Ali Serikaya (DHC),  Volkan Serikaya (VUC, zo),  Donny Morillo (Celeritas za), Emrah Sonmez (Celeritas za), Caglar Ozcelik (Celeritas, za), Muhammet Cinar (Celeritas za) Virgil Trieling (Celeritas za), Patrick Trieling (Celeritas za), Jan Te Pas (Duindorp sv), Matthew Knoester (Duindorp sv), Ricardo van Gorsel (Duindorp sv),  Yunus Gunes (RVA), Brain Verbeek (Houtwijk)
Michael Bood (DSO), Winda Bom (DWO), Ozgun Arslan (Duindorp) Jordy Vaassen (HVV), Ricardo Over (FC Zoetermeer), Remy Vink (was gestopt), Jacky van Berkel, (was gestopt) Michael (Wanica Star) Kevin Koppe (was gestopt), Caglar Cicek (VCS).

Vertrokken: Roy Bentvelzen (Bl.Zwart).

Woubrugge

Gekomen: Maurice Bronsgeest (RCL), Marco van Heuveln (geen club), Ruud van der Sar (ARC), Michel Wolvers (lager elftal).

Vertrokken: Robin Stoof (Koudekerk).

 

Overschrijvingen zondag

Hoofdklasse

FC Boshuizen

Gekomen: Elger Batta (RVVH), Sezgin Karakoyun (SC Feyenoord), Sven Visser en Adil Choukoud (HMSH), Doriano Kortsstam (SC Veendam), Gellano Fortes Lopes (Spartaan’20), Thierry Seaw (Scheveningen), Joel Creton (Elinkwijk), Etkin Zivkara (Hollandia), Jerry Fasanya (NAC Breda), Faouzi Kallah (Willem II), Fatih Tekmen (Swift Boys), Raymond van Heijningen (Oegstgeest), Virgillio Hagens (Vitesse Delft), Hassan Bouda (Roodenburg).

Vertrokken: Jeffrey Loozen (GHC), Bart Jan Neuteboom (UVS), Faizel Bouchkachakhe (RVVH), Christiaan Barros (Forum Sport), Murat Degermenci (GDA), Soufian Boukhidous (Voorschoten’97), Shaban M’Famme (Vitesse Delft), Nelson Dameri (Vitesse Delft), Ho a Kim Raoul (TAC’90), Kailash Nandkoemarsing (TAC’90), Daddy Moses (TAC’90), Vural Kara, Michael Derksen, Mehran Hushyari, Girma Segaar en Jan de Groot (allen FC Boshuizen, za), Marciano Gangadin (GHC).

 

Eerste klasse

Alphense Boys

Gekomen: Marco van Rijn (trainer, Nieuw Lekkerland), Mike van de Wijngaart (Nieuwenhoorn), Pepijn Kooij (Sparta Rotterdam), Luuk Ehmer (Argon), Osama Rashid (Excelsior Maassluis), Jahmill Flu (FC Volendam), Jasper van der Lingen (ADO Den Haag), Rick Antoni, Derk Gruppen, Joey Mantjes eigen jeugd.

Vertrokken: Dogan Corneille (trainer, Kozakken Boys), Mathijs Donatz (Kozakken Boys), Bilal el Yacoubi (FC Chabab), Brian Leons (Spijkenisse), Karim Touzani, Eli Wattimury (beiden stoppen), Abdel Zouzou, Oussama Belkaraouia, Otman Mouhyieddine, Galid Mrani, Bram Nahuijsen (allen onbekend)

SJC

Gekomen: Rob van der Plaat (Foreholte), Robin Otten (SVC ’08), Tom van Ruiten (Hillegom), Kujtim Gashi (UVS), Kevin Barkel (Quick Boys), Juriaan van Duyn, Robin Meeuwenoord, Joeri Brinkman, Thimo Plug, Rick Fritze, Benji Broekhof, Lars van Steen, Jos Compier en Roy Haasnoot (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Maickel Ferrier, Aad Duivenvoorde, Jelle Vleugel , Mike Koenders (allen VVSB), Roy Wouters, Ruud Heeringa (beiden Noordwijk), Adam Atif (FC Boshuizen), Walid Mokhtova (Voorschoten ’97 zo), Erwin Boekesteijn, Roy Schulpzand (beiden stoppen).

UVS

Gekomen: William van Vliet (RCL), Bart Jan Neuteboom (FC Boshuizen), Armon Duslakian (SJC), Jordy Klaassen (UDO), Servinio Menig (AFC), Abbaas Rodjan (IJsselmeervogels, A-jeugd), Victor Leonora (Roodenburg, za), Zakaria Berdai (Roodenburg, zo), Niels Steenbergen en Ian van der Wilden (UVS, A-jeugd).

Vertrokken: Elroy Lammers (GHC), Ruben Leugering (RCL), Joeri Onderwater,Ferry Kort,Koen Hogenboom,Evert van Rest, Maarten Kok, Kenneth Maaskant, Mark Hermenet,Danny de Groot, Bas Smit en Vincent de Vrind (allen UVS, za), Guido Leugering (VV Oegstgeest), Raymond van Es (Leidsche Boys, zo), Sven Verlaan (Jong FC Twente), Alex Kooi (Wilhelmus), Zoey de Jong (DoCoS, za), Rick Luiten (Stompwijk), Twan van Putten (gestopt), Danny Kooimans (gestopt).

 

Tweede klasse

Foreholte

Gekomen: Mike van Hoekelen (was gestopt), Daan van Moorsel, Matthew Tamaela (UDO), Lucas Wiering (Ter Leede).

Vertrokken: Rob van der Plaat (SJC).

ROAC

Gekomen: Pieter Elsgeest, William Elsgeest, Floris Hupkes (eigen jeugd), Thijs van Seggelen (Noordwijk).

Vertrokken: Perry van der Geest (gestopt).

Teylingen

Gekomen: Dorus van der Voort (FC Lisse-za), Dirk Zwetsloot (Ter Leede).

Vertrokken: Wouter van der Reijd (Van Nispen).

Voorschoten’97

Gekomen: Arthur Schiebroek (UDO), Maid Skopljak (Graaf Willem II VAC), Wallid Mochtta (SJC), Ahmed Farnane (FC Boshuizen), Bas Conradi (Blauw Zwart), Sebastiaan Meyer (Foreholte).

Vertrokken: Mike Nikic (Wilhelmus), Gerben Groenendijk (DoCoS, lager elftal), Hamid Szarmastzada (GHC).

 

Derde klasse

Alkmania

Gekomen: trainer Paul Pikaar (Floreant), Boyd Caspers, Nick Disseldorp, Sjors de Jong, Jorg Ludlage, Tom Masiglia, Daan Spruitenburg, Roy Weenink (eigen jeugd), Maikel van Scheppingen, Arjan Spring in ’t Veld (overige senioren).

Vertrokken: trainer René Ras (Nicolaas Boys), Seth Felix, Rob Opdam (gestopt).

Alphen

Gekomen: Adem Aksoy, Alex Jansen (beiden Roodenburg-za), Michael Araheme (VV Bodegraven), Aatif El Bouny, Justin Verberg (eigen jeugd), Bram Egberts, Robbie Nagtegaal, Dammes Waasdorp (ARC), Kadir Hassan Yusuf (Nieuwkoop), Elias Karmiris, Jimmy Neumeijer (Alphense Boys), Kevin Minnee (was gestopt).

Vertrokken: Erwin Blonk (ASW), Frank Dullemans (gestopt).

DOSR

Gekomen: Giel van Heijningen, Martijn Hogenboom, Jordi Jonkman, Sven van der Meer, Mauro Wesselman, Nino Wesselman (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Chris van Emmerik (gestopt).

FC Lisse

Gekomen: Jelco Keizer, Patrick Schaap, Nick van Schagen, Bas Vermeulen (FC Lisse-za).

Vertrokken: Rick van Dijk (FC Lisse-za), Daan Marbus, Johan Prins (overige senioren).

Meerburg

Gekomen: Marcel Vondeling (ARC), Joren van Dijk, Thijs van Wetten (beiden Hazerswoudse Boys), Tommy Soesbergen, Hendrik Biesjot (beiden RCL), Chris Sulalai (Alphense Boys), Tim van Dam, Rico Verdooren, Keown de Koning (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Jonas Farih (RCL)

MMO

Gekomen: Mark Bull, Mike den Dubbelden (overige senioren).

Vertrokken: Sebastiaan Egberts, Martijn van der Laan, Klaas Uit den Boogaard (gestopt), Rody Looman (Roodenburg-za).

SJZ

Gekomen: Daniel Coret, Jan-Paul Griffioen, Frank van Helden, Caleb van der Helm, Roy van der Ploeg (allen jeugd), Nadr Outeian (Docos-za).

Vertrokken: Wouter van der Hoeven, Joost van der Krogt, Lars Meijer, Joost Spierenburg (gestopt).

Stompwijk

Gekomen: Jorrian Hendriks (was gestopt), Rick Luiten, Sem van der Salm (beiden UVS).

Vertrokken: –

 

Vierde klasse

ASC

Gekomen: Jan Padberg, Ruben Hofstee, Tim van ’t Wel en Martijn Helsdingen (allen eigen jeugd), Maikel Stolwijk (UDO, za), Lars van Berge Henegouwen (UDO, za)

Vertrokken: Niels Buikema (lager elftal), Jonathan Dul (studententeam Amsterdam).

Bernardus

Gekomen: Mitch Rosdorff, Pascal van der Linden, Jessey Fransen, Remco van der Werf (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Thierry Pauw (lager elftal).

DoCoS

Gekomen: John van Berkel, trainer eigen jeugd), Vlado Stikic, Roy van Berkel (geen club), Davey van der Putten (Leidsche Boys), Marco Spacic (Lugdunum), Patrick Roukema (Stadskanaal).

Vertrokken: Mark Cerdijn (FC Rijnland), Loek Wansink (Warmunda), Patrick Winckens (Teylingen), Jan-Willem Besselse (GHC), Ton van der Bijl (CKC, trainer).

FC Rijnland

Gekomen: Mario van der Pluym (Roodenburg, za), Mark Cerdijn (DoCoS, zo), Joop Olmen en Guido Gilling (beide Lugdunum),

Vertrokken: Wesley van Eigen (Roodenburg), Henk de Water (gestopt), Marco Vink (FC Boshuizen) en Ed van Houten (gestopt).

GOL Sport

Gekomen: Soufiane Jmayouch (RKSV Spartaan ‘ 20), Othman Elhammouchi (v.v. Haaglandia), Huseyin Ugur Sevki (AVV Alphen), Rivaolinho Vlugt, Jaouad Ben Aissa, Aldrick Engel (allen TOGR R’ dam), Mohamed Azauag (WCR R’ dam), Ajar Said (Roodenburg), Marian Kaamouch (Lugdunum), Otmane Mouhyieddinne (Alphense Boys), Sabir Magtab (Blauw Zwart), Ali Demir, Atilla Sozsav (eigen Jeugd).   

Vertrokken: Umut Bayrak, Hematullah Dastjar (beide Lugdunum).

Kickers’69

Gekomen: Anton Broers (trainer, Siveo’60)

Vertrokken: Kees de Roode (trainer, jeugd Bernardus), Menno Waasdorp (ROAC).

Leidsche Boys

Gekomen: Jefkel van Dijk, Kees Kloots, Marvin Glasbergen, Bjorn Klaassen, Hans Nonkens, Dennis Gordijn, Ferdy Kloots (allen Lugdunum), Robin Holverda en Chris Wassenaar (beide GHC), Raymond van Es (UVS, zo), Mike Harg (Leidsche Boys, zo, lager elftal), Pete Ruddock (Leidsche Boys, za, lager elftal).

Vertrokken: Danny Nachtegeller (gestopt), Wessel Honsbeek en Jordie Boutier (lager elftal).

Roodenburg

Gekomen:  Youssef Bourazma(FC Boshuizen),Mimoun Rahou (Lugdunum).
Vertrokken: Bilal Baddouri(FC Boshuizen,za),Ercam Bayram (GOL Sport), Fouad Mkadmi (FC Boshuizen), Said Ajar (GOL Sport).

UDO

Gekomen: Jan Huivenaar (Foreholte), Laurens Franken, Marnix Franken, Koen du Maine, Daniël Poldervaat (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Sandjai Gajadien, Tobias Schaafstra, Kevin Wassenaar (allen Leidsche Boys-za), Koos Habraken (onbekend), Joost den Hollander, Gino Opdam, Roel IJssel de Schepper (allen VV Oegstgeest), Jordy Klaassen (UVS), Jordy Manuputty (Noordwijk), Daan van Moorsel, Matthew Tamaela (Foreholte), Arthur Schiebroek (Voorschoten ’97-zo).

Warmunda

Gekomen: Joeri Kampijon (vv Oegstgeest).

Vertrokken: Michael Wijsman, Jan-Jurre Miedema en Daniel Kolkman (allen gestopt), Pieter van Rijn en Barry van Rijn (lager elftal), Angelo Krul (Delfia).

Slingerland artikelbanner
Rebel Horeca artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten