Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Overzicht heenwedstrijden seizoen 2013/2014

Mooi artikelbanner
Bos van der Burg artikelbanner

voetbal-leiden-0091De competitiestart zit erop. Hoogste tijd om het overzicht te delen van alle relevante klassen met daarin onze regionale clubs. Handig naslagwerk (en printbaar) voor de agenda. Een en ander ook terug te vinden in ons scorebord van de zaterdag en zondag overigens. Uitslagen en standen worden daar elke zaterdag-en zondagavond bijgewerkt. At your service!

 

Rabobank artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner

ZATERDAG

EERSTE KLASSE A (WEST 1):

7 september: CSW- ARC, De Meern- Roda’46, Eemdijk- Zuidvogels, Breukelen- LRC, Leerdam Sport- Almkerk, Nivo Sparta- Nieuwland, SVL- VVZ’49.

14 september: Almkerk- Breukelen, ARC- Eemdijk, LRC- SVL, Nieuwland- CSW, Roda’46- Nivo Sparta, VVZ’49- De Meern, Zuidvogels- Leerdam Sport.

21 september: CSW- Roda’46, De Meern- LRC, Eemdijk- Nieuwland, Leerdam Sport- ARC, Nivo Sparta- VVZ’49, SVL- Beukelen, Zuidvogels- Almkerk.

28 september: Almkerk- SVL, ARC- Zuidvogels, Breukelen- De Meern, LRC- Nivo Sparta, Nieuwland- Leerdam Sport, Roda’46- Eemdijk, VVZ’49- CSW.

5 oktober: ARC- Almkerk, CSW- LRC, De Meern- SVL, Eemdijk- VVZ’49, Leerdam Sport- Roda’46, Nivo Sparta- Breukelen, Zuidvogels- Nieuwland.

12 oktober: Almkerk- De Meern, Breukelen- CSW, LRC- Eemdijk, Nieuwland- ARC, Roda’46- Zuidvogels, SVL- Nivo Sparta, VVZ’49- Leerdam Sport.

26 oktober: ARC- Roda’46, CSW- SVL, Eemdijk- Breukelen, Leerdam Sport- LRC, Nieuwland- Almkerk, Nivo Sparta- De Meern, Zuidvogels- VVZ’49.

2 november: Almkerk- Nivo Sparta, De Meern- CSW, Breukelen- Leerdam Sport, LRC- Zuidvogels, Roda’46- Nieuwland, SVL- Eemdijk, VVZ’49- ARC.

9 november: ARC- LRC, CSW- Nivo Sparta, Eemdijk- De Meern, Leerdam Sport- SVL, Nieuwland- VVZ’49, Roda’46- Almkerk, Zuidvogels- Breukelen.

16 november: Almkerk- CSW, De Meern- Leerdam Sport, Breukelen- ARC, LRC- Nieuwland, Nivo Sparta- Eemdijk, SVL- Zuidvogels, VVZ’49- Roda’46.

30 november: ARC- SVL, Eemdijk- CSW, Leerdam Sport- Nivo Sparta, Nieuwland- Breukelen, Roda’46- LRC, VVZ’49- Almkerk, Zuidvogels- De Meern.

7 december: CSW- Leerdam Sport, De Meern- ARC, Eemdijk- Almkerk, Breukelen- Roda’46, LRC- VVZ’49, Nivo Sparta- Zuidvogels, SVL- Nieuwland.

14 december: Almkerk- LRC, Leerdam Sport- Eemdijk, Nieuwland- De Meern, Roda’46- SVL, VVZ’49- Breukelen, Zuidvogels- CSW, ARC- Nivo Sparta.

18 januari: return van eerste speeldag.

 

EERSTE KLASSE B (WEST 2):

7 september: Alexandria’66- Haaglandia, DSO- FC Rijnvogels, Forum Sport- RCL, Nootdorp- Swift, Voorschoten’97- GHC, WV-HEDW- BVCB, Zwaluwen’30- Aalsmeer.

14 september: Aalsmeer- DSO, BVCB- Nootdorp, GHC- Zwaluwen’30, Haaglandia- Forum Sport, RCL- Voorschoten’97, FC Rijnvogels- WV-HEDW, Swift- Alexandria’66.

21 september: BVCB- Swift, DSO- GHC, Forum Sport- Alexandria’66, Nootdorp- FC Rijnvogels, Voorschoten’97- Haaglandia, WV-HEDW- Aalsmeer, Zwaluwen’30- RCL.

28 september: Aalsmeer- Nootdorp, Alexandria’66- Voorschoten’97, GHC- WV-HEDW, Haaglandia- Zwaluwen’30, RCL- DSO, FC Rijnvogels- BVCB, Swift- Forum Sport.

05 oktober: Nootdorp- GHC, FC Rijnvogels- Swift, BVCB- Aalsmeer, DSO- Haaglandia, Voorschoten’97- Forum Sport, WV-HEDW- RCL, Zwaluwen’30- Alexandria’66.

12 oktober: Aalsmeer- FC Rijnvogels, Alexandria’66- DSO, Forum Sport- Zwaluwen’30, GHC- BVCB, Haaglandia- WV-HEDW, RCL- Nootdorp, Swift- Voorschoten’97.

26 oktober: Aalsmeer- Swift, BVCB- RCL, DSO- Forum Sport, Nootdorp- Haaglandia, FC Rijnvogels- GHC, WV-HEDW- Alexandria’66, Zwaluwen’30- Voorschoten’97.

2 november: GHC- Aalsmeer, Voorschoten’97- DSO, RCL- FC Rijnvogels, Swift- Zwaluwen’30, Haaglandia- BVCB, Forum Sport- WV-HEDW, Alexandria’66- Nootdorp.

9 november: Aalsmeer- RCL, BVCB- Alexandria’66, DSO- Zwaluwen’30, GHC- Swift, Nootdorp- Forum Sport, FC Rijnvogels- Haaglandia, WV- HEDW- Voorschoten’97.

16 november: Alexandria’66- FC Rijnvogels, Forum Sport- BVCB, Haaglandia- Aalsmeer, RCL- GHC, Swift- DSO, Voorschoten’97- Nootdorp, Zwaluwen’30- WV-HEDW.

30 november: Aalsmeer- Alexandria’66, BVCB- Voorschoten’97, GHC- Haaglandia, Nootdorp- Zwaluwen’30, RCL- Swift, FC Rijnvogels- Forum Sport, WV_HEDW- DSO.

7 december: Alexandria’66- GHC, DSO- Nootdorp, Forum Sport- Aalsmeer, Haaglandia- RCL, Voorschoten’97- FC Rijnvogels, WV- HEDW- Swift, Zwaluwen’30- BVCB.

14 december: Aalsmeer- Voorschoten’97, BVCB- DSO, GHC- Forum Sport, Nootdorp- WV-HEDW, RCL- Alexandria’66, FC Rijnvogels- Zwaluwen’30, Swift- Haaglandia.

18 januari: return van eerste speeldag.

 

TWEEDE KLASSE C:

7 september: DSVP- Naaldwijk, HVC’10- Monster, SVC’08- DUNO, Valken’68- Be Fair, VDL- TAVV, Vitesse Delft- MVV’27, Zevenhoven- Lyra.

14 september: Be Fair- DSVP, DUNO- VDL, Lyra- HVC’10, MVV’27- SVC’08, Naaldwijk- Vitesse Delft, Monster- Valken’68, TAVV- Zevenhoven.

21 september: DSVP- Monster, HVC’10- TAVV, Naaldwijk- MVV’27, Valken’68- Lyra, VDL- SVC’08, Vitesse Delft- Be Fair, Zevenhoven- DUNO.

28 september: Be Fair- Naaldwijk, DUNO- HVC’10, Lyra- DSVP, MVV’27- VDL, Monster- Vitesse Delft, SVC’08- Zevenhoven, TAVV- Valken’68.

5 oktober: Be Fair- MVV’27, DSVP- TAVV, HVC’10- SVC’08, Naaldwijk- Monster, Valken’68- DUNO, Vitesse Delft- Lyra, Zevenhoven- VDL.

12 oktober: DUNO- DSVP, Lyra- Naaldwijk, MVV’27- Zevenhoven, Monster- Be Fair, SVC’08- Valken’68, TAVV- Vitesse Delft, VDL- HVC’10.

26 oktober: Be Fair- Lyra, DSVP- SVC’08, HVC’10- Zevenhoven, Naaldwijk- TAVV, Monster- MVV’27, Valken’68- VDL, Vitesse Delft- DUNO.

2 november: DUNO- Naaldwijk, Lyra- Monster, MVV’27- HVC’10, SVC’08- Vitesse Delft, TAVV- Be Fair, VDL- DSVP, Zevenhoven- Valken’68.

9 november: Be Fair- DUNO, DSVP- Zevenhoven, Lyra- MVV’27, Naaldwijk- SVC’08, Monster- TAVV, Valken’68- HVC’10, Vitesse Delft- VDL.

16 november: DUNO- Monster, HVC’10- DSVP, MVV’27- Valken’68, SVC’08- Be Fair, TAVV- Lyra, VDL- Naaldwijk, Zevenhoven- Vitesse Delft.

30 november: Be Fair- VDL, DSVP- Valken’68, Lyra- DUNO, Naaldwijk- Zevenhoven, Monster- SVC’08, TAVV- MVV’27, Vitesse Delft- HVC’10.

7 december: DSVP- MVV’27, DUNO- TAVV, HVC’10- Naaldwijk, SVC’08- Lyra, Valken’68- Vitesse Delft, VDL- Monster, Zevenhoven- Be Fair.

14 december: Be Fair- HVC’10, Lyra- VDL, MVV’27- DUNO, Naaldwijk- Valken’68, Monster- Zevenhoven, TAVV- SVC’08, Vitesse Delft- DSVP.

18 januari: return van eerste speeldag.

 

DERDE KLASSE A:

7 september: Lugdunum- DoCoS, Kagia- DWO, Koudekerk- BSC’68, Roodenburg- Sportief, Semper Altius- LSVV’70, SEV- Oegstgeest, Oosterheem- Zwammerdam.

14 september: BSC’68- Kagia, DoCoS- Koudekerk, LSVV’70- Lugdunum, Oegstgeest- Roodenburg, Zwammerdam- Semper Altius, Sportief- Oosterheem, DWO- SEV.

21 september: DWO- Oegstgeest, Kagia- DoCoS, Koudekerk- LSVV’70, Lugdunum- Zwammerdam, Oosterheem- Roodenburg, Semper Altius- Sportief, SEV- BSC’68.

28 september: DoCoS- SEV, LSVV’70- Kagia, Oegstgeest- Oosterheem, Roodenburg- Semper Altius, Sportief- Lugdunum, Zwammerdam- Koudekerk, BSC’68- DWO.

5 oktober: BSC’68- Oegstgeest, DWO- DoCoS, Kagia- Zwammerdam, Koudekerk- Sportief, Lugdunum- Roodenburg, SEV- LSVV’70, Semper Altius- Oosterheem.

12 oktober: DoCoS- BSC’68, LSVV’70- DWO, Oegstgeest- Semper Altius, Oosterheem- Lugdunum, Roodenburg- Koudekerk, Sportief- Kagia, Zwammerdam- SEV.

26 oktober: BSC’68- LSVV’70, DoCoS- Oegstgeest, Kagia- Roodenburg, Koudekerk- Oosterheem, Lugdunum- Semper Altius, DWO- Zwammerdam, SEV- Sportief.

2 november: LSVV’70- DoCoS, Oegstgeest- Lugdunum, Oosterheem- Kagia, Roodenburg- SEV, Semper Altius- Koudekerk, Sportief- DWO, Zwammerdam- BSC’68.

9 november: DoCoS- Zwammerdam, DWO- Roodenburg, Kagia- Semper Altius, Koudekerk- Lugdunum, LSVV’70- Oegstgeest, SEV- Oosterheem, BSC’68- Sportief.

16 november: Lugdunum- Kagia, Oegstgeest- Koudekerk, Roodenburg- BSC’68, Sportief- DoCoS, Zwammerdam- LSVV’70, Oosterheem- DWO, Semper Altius- SEV.

30 november: DoCoS- Roodenburg, Kagia- Koudekerk, LSVV’70- Sportief, SEV- Lugdunum, Zwammerdam- Oegstgeest, BSC’68- Oosterheem, DWO- Semper Altius.

7 december: Kagia- Oegstgeest, Koudekerk- SEV, Lugdunum- DWO, Oosterheem- DoCoS, Roodenburg- LSVV’70, Semper Altius- BSC’68, Sportief- Zwammerdam.

14 december: BSC’68- Lugdunum, DoCoS- Semper Altius, DWO- Koudekerk, LSVV’70- Oosterheem, Oegstgeest- Sportief, SEV- Kagia, Zwammerdam- Roodenburg.

18 januari: return van eerste speeldag.

 

VIERDE KLASSE A:

7 september: FC Boshuizen- SVOW, DOSR- Wassenaar, Hazerswoudse Boys- UVS, Leiden- Football Factory, Leidsche Boys- Blauw Zwart, VVSB- Warmunda, Woubrugge- Haagse Hout.

14 september: Blauw Zwart- FC Boshuizen, Football Factory- DOSR, Haagse Hout- VVSB, SVOW- Woubrugge, UVS- Leiden, Warmunda- Hazerswoudse Boys, Wassenaar- Leidsche Boys.

21 september: FC Boshuizen- Wassenaar, DOSR- Leiden, Hazerswoudse Boys- Haagse Hout, Leidsche Boys- Football Factory, VVSB- SVOW, Warmunda- UVS, Woubrugge- Blauw Zwart.

28 september: Blauw Zwart- VVSB, Football Factory- FC Boshuizen, Haagse Hout- Warmunda, Leiden- Leidsche Boys, SVOW- Hazerswoudse Boys, UVS- DOSR, Wassenaar- Woubrugge.

5 oktober: FC Boshuizen- Leiden, Haagse Hout- UVS, Hazerswoudse Boys- Blauw Zwart, Leidsche Boys- DOSR, VVSB- Wassenaar, Warmunda- SVOW, Woubrugge- Football Factory.

12 oktober: Blauw Zwart- Warmunda, DOSR- FC Boshuizen, Football Factory- VVSB, Leiden- Woubrugge, SVOW- Haagse Hout, UVS- Leidsche Boys, Wassenaar- Hazerswoudse Boys.

26 oktober: FC Boshuizen- Leidsche Boys, Haagse Hout- Blauw Zwart, Hazerswoudse Boys- Football Factory, SVOW- UVS, VVSB- Leiden, Warmunda- Wassenaar, Woubrugge- DOSR.

2 november: Blauw Zwart- SVOW, DOSR- VVSB, Football Factory- Warmunda, Leiden- Hazerswoudse Boys, Leidsche Boys- Woubrugge, UVS- FC Boshuizen, Wassenaar- Haagse Hout.

9 november: Blauw Zwart- UVS, Haagse Hout- Football Factory, Hazerswoudse Boys- DOSR, SVOW- Wassenaar, VVSB- Leidsche Boys, Warmunda- Leiden, Woubrugge- FC Boshuizen.

16 november: FC Boshuizen- VVSB, DOSR- Warmunda, Football Factory- SVOW, Leiden- Haagse Hout, Leidsche Boys- Hazerswoudse Boys, UVS- Woubrugge, Wassenaar- Blauw Zwart.

30 november: Blauw Zwart- Football Factory, Haagse Hout- DOSR, Hazerswoudse Boys- FC Boshuizen, SVOW- Leiden, VVSB- Woubrugge, Warmunda- Leidsche Boys, Wassenaar- UVS.

7 december: FC Boshuizen- Warmunda, DOSR- SVOW, Football Factory- Wassenaar, Leiden- Blauw Zwart, Leidsche Boys- Haagse Hout, VVSB- UVS, Woubrugge- Hazerswoudse Boys.

14 december: Blauw Zwart- DOSR, Haagse Hout- FC Boshuizen, Hazerswoudse Boys- VVSB, SVOW- Leidsche Boys, UVS- Football Factory, Warmunda- Woubrugge, Wassenaar- Leiden.

18 januari: return eerste speeldag.

 

VIERDE KLASSE B:

7 september: Alphia- Moerkapelle, Bergambacht- Kamerik, Lekkerkerk- SVS, Linschoten- Rijnstreek, Oudewater- Aarlanderveen, Perkouw- WDS, Siveo’60- SPV’81.

14 september: Kamerik- Alphia, Aarlanderveen- Siveo’60, Moerkapelle- Linschoten, Rijnstreek-Perkouw, SPV’81- Lekkerkerk, SVS- Bergambacht, WDS- Oudewater.

21 september: Alphia- SVS, Bergambacht- SPV’81, Lekkerkerk- Siveo’60, Linschoten- Kamerik, Oudewater- Rijnstreek, Perkouw- Moerkapelle, WDS- Aarlanderveen.

28 september: SPV’81- Alphia, Aarlanderveen- Lekkerkerk, Kamerik- Prkouw, Moerkapelle- Oudewater, Rijnstreek- WDS, Siveo’60- Bergambacht, SVS- Linschoten.

5 oktober: Alphia- Siveo’60, Bergambacht- Lekkerkerk, Linschoten- SPV’81, Oudewater- Kamerik, Perkouw- SVS, Rijnstreek- Aarlanderveen, WDS- Moerkapelle.

12 oktober: Lekkerkerk- Alphia, Aarlanderveen- Bergambacht, Kamerik- WDS, Moerkapelle- Rijnstreek, Siveo’60- Linschoten, SPV’81- Perkouw, SVS- Oudewater.

26 oktober: Alphia- Bergambacht, Linschoten- Lekkerkerk, Moerkapelle- Aarlanderveen, Oudewater- SPV’81, Perkouw- Siveo’60, Rijnstreek- Kamerik, WDS- SVS.

2 november: Aarlanderveen- Alphia, Bergambacht- Linschoten, Kamerik- Moerkapelle, Lekkerkerk- Perkouw, Siveo’60- Oudewater, SPV’81- WDS, SVS- Rijnstreek.

9 november: Linschoten- Alphia, Kamerik- Aarlanderveen, Moerkapelle- SVS, Oudewater- Lekkerkerk, Perkouw- Bergambacht, Rijnstreek- SPV’81, WDS- Siveo’60.

16 november: Alphia- Perkouw, Aarlanderveen- Linschoten, Bergambacht- Oudewater, Lekkerkerk- WDS, Siveo’60- Rijnstreek, SPV’81- Moerkapelle, SVS- Kamerik.

30 november: Oudewater- Alphia, Kamerik- SPV’81, Moerkapelle- Siveo’60, Perkouw- Linschoten, Rijnstreek- Lekkerkerk, SVS- Aarlanderveen, WDS- Bergambacht.

7 december: Alphia- WDS, Bergambacht- Rijnstreek, Lekkerkerk- Moerkapelle, Linschoten- Oudewater, Perkouw- Aarlanderveen, Siveo’60- Kamerik, SPV’81- SVS.

14 december: Rijnstreek- Alphia, Aarlanderveen- SPV’81, Kamerik- Lekkerkerk, Moerkapelle- Bergmbacht, Oudewwater- Perkouw, SVS- Siveo’60, WDS- Linschoten.

18 januari: return van eerste speeldag.

 

ZONDAG

HOOFDKLASSE A:

8 september: De Dijk- Boshuizen, DHC- Nieuwenhoorn, DOSKO- Hollandia, Kon. HFC- Westlandia, Quick- EDO, RKAVV- VOC, Zouaven- Goes.

15 september: Boshuizen- Zouaven, EDO- Kon.HFC, Goes- Quick, Hollandia- DHC, Nieuwenhoorn- RKAVV, VOC- De Dijk, Westlandia- DOSKO.

22 september: DHC- Westlandia, DOSKO- EDO, Kon. HFC- Goes, Nieuwenhoorn- VOC, Quick- Boshuizen, RKAVV- Hollandia, Zouaven- De Dijk.

29 september: Boshuizen- Kon. HFC, De Dijk- Quick, EDO- DHC, Goes- DOSKO, Hollandia- Nieuwenhoorn, VOC- Zouaven, Westlandia- RKAVV.

6 oktober: DHC- Goes, DOSKO- Boshuizen, Hollandia- VOC, Kon. HFC- De Dijk, Nieuwenhoorn- Westlandia, Quick- Zouaven, RKAVV- EDO.

13 oktober: Boshuizen- DHC, De Dijk- DOSKO, EDO- Nieuwenhoorn, Goes- RKAVV, VOC- Quick, Westlandia- Hollandia, Zouaven- Kon. HFC.

27 oktober: DHC- De Dijk, DOSKO- Zouaven, Hollandia- EDO, Kon. HFC- Quick, Nieuwenhoorn- Goes, RKAVV- Boshuizen, Westlandia- VOC.

3 november: Boshuizen- Nieuwenhoorn, De Dijk- RKAVV, EDO- Westlandia, Goes- Hollandia, Quick- DOSKO, VOC- Kon. HFC, Zouaven- DHC.

10 november: DHC- Quick, DOSKO- Kon. HFC, EDO- VOC, Hollandia- Boshuizen, Nieuwenhoorn- De Dijk, RKAVV- Zouaven, Westlandia- Goes.

17 november: Boshuizen- Westlandia, De Dijk- Hollandia, Goes- EDO, Kon. HFC- DHC, Quick- RKAVV, VOC- DOSKO, Zouaven- Nieuwenhoorn.

1 december: DHC- DOSKO, EDO- Boshuizen, Goes- VOC, Hollandia- Zouaven, Nieuwenhoorn- Quick, RKAVV- Kon. HFC, Westlandia- De Dijk.

8 december: Boshuizen- Goes, DHC- VOC, De Dijk- EDO, DOSKO- RKAVV, Kon. HFC- Nieuwenhoorn, Quick- Hollandia, Zouaven- Westlandia.

15 december: VOC- Boshuizen, EDO- Zouaven, Goes- De Dijk, Hollandia- Kon. HFC, Nieuwenhoorn- DOSKO, RKAVV- DHC, Westlandia- Quick.

19 januari: return van eerste speelronde.

 

EERSTE KLASSE B:

8 september: Alphense Boys- PFC, Poortugaal- UVS, SJC- Kocatepe, Neptunus- VELO, Nieuwkoop- Magreb’90, CVV Zwervers- Nieuwerkerk, TOGB- HMSH.

15 september: PFC- SJC, UVS- Alphense Boys, HMSH- Nieuwkoop, Kocatepe- TOGB, Magreb’90- CVV Zwervers, Nieuwerkerk- Neptunus, VELO- Poortugaal.

22 september: SJC- Alphense Boys, VELO- UVS, Neptunus- Magreb’90, Nieuwkoop- Kocatepe, Poortugaal- Nieuwerkerk, TOGB- PFC, CVV Zwervers- HMSH.

29 september: Alphense Boys- TOGB, UVS- SJC, PFC- Nieuwkoop, Nieuwerkerk- VELO, Magreb’90- Poortugaal, Kocatepe- CVV Zwervers, HMSH- Neptunus.

6 oktober: Neptunus- Kocatepe, Nieuwerkerk- UVS, Nieuwkoop- Alphense Boys, Poortugaal- HMSH, TOGB- SJC, VELO- Magreb’90, CVV Zwervers- PFC.

13 oktober: Alphense Boys- CVV Zwervers, HMSH- VELO, Magreb’90- Nieuwerkerk, PFC- Neptunus, Kocatepe- Poortugaal, UVS- TOGB, SJC- Nieuwkoop.

27 oktober: Magreb’90- UVS, Neptunus- Alphense Boys, CVV Zwervers- SJC, Nieuwerkerk- HMSH, Nieuwkoop- TOGB, Poortugaal- PFC, VELO- Kocatepe.

3 november: Alphense Boys- Poortugaal, HMSH- Magreb’90, Kocatepe- Nieuwerkerk, PFC- VELO, SJC- Neptunus, TOGB- CVV Zwervers, UVS- Nieuwkoop.

10 november: HMSH- UVS, Poortugaal- SJC, VELO- Alphense Boys, Magreb’90- Kocatepe, Neptunus- TOGB, CVV Zwervers- Nieuwkoop, Nieuwerkerk- PFC.

17 november: Alphense Boys- Nieuwerkerk, UVC- CVV Zwervers, SJC- VELO, Kocatepe- HMSH, Nieuwkoop- Neptunus, PFC- Magreb’90, TOGB- Poortugaal.

1 december: HMSH- PFC, Kocatepe- UVS, Magreb’90- Alphense Boys, Neptunus- CVV Zwervers, Nieuwerkerk- SJC, Poortugaal- Nieuwkoop, VELO- TOGB.

8 december: Alphense Boys- HMSH, Neptunus- UVS, Nieuwkoop- VELO, PFC- Kocatepe, SJC- Magreb’90, TOGB- Nieuwerkerk, CVV Zwervers- Poortugaal.

15 december: HMSH- SJC, Kocatepe- Alphense Boys, Magreb’90- TOGB, Nieuwerkerk- Nieuwkoop, Poortugaal- Neptunus, UVS- PFC, VELO- CVV Zwervers.

19 januari: return van eerste speeldag.

 

TWEEDE KLASSE C:

8 september: Foreholte- Voorschoten’97, Concordia- Schipluiden, GONA- Delft, RKDEO- GDA, VUC- Excelsior’20, Wilhelmus- ROAC, Woerden- Teylingen.

15 september: ROAC- Foreholte, Delft- VUC, Excelsior’20- Concordia, GDA- Woerden, Schipluiden- RKDEO, Teylingen- Wilhelmus, Voorschoten’97- GONA.

22 september: Foreholte- Teylingen, Concordia- Delft, Excelsior’20- Schipluiden, GONA- ROAC, VUC- Voorschoten’97, Wilhelmus- GDA, Woerden- RKDEO.

29 september: GDA- Foreholte, Delft- Excelsior’20, RKDEO- Wilhelmus, ROAC- VUC, Schipluiden- Woerden, Teylingen- GONA, Voorschoten’97- Concordia.

6 oktober: Concordia- ROAC, Delft- Schipluiden, Excelsior’20- Voorschoten’97, Foreholte- RKDEO, GONA- GDA, VUC- Teylingen, Wilhelmus- Woerden.

13 oktober: Teylingen- Concordia, GDA- VUC, RKDEO- GONA, ROAC- Excelsior’20, Schipluiden- Wilhelmus, Voorschoten’97- Delft, Woerden- Foreholte.

27 oktober: Delft- ROAC, Concordia- GDA, Excelsior’20- Teylingen, Foreholte- Wilhelmus, GONA- Woerden, Voorschoten’97- Schipluiden, VUC- RKDEO.

3 november: ROAC- Voorschoten’97, GDA- Excelsior’20, RKDEO- Concordia, Schipluiden- Foreholte, Teylingen- Delft, Wilhelmus- GONA, Woerden- VUC.

10 november: ROAC- Schipluiden, Concordia- Woerden, Delft- GDA, GONA- Foreholte, Excelsior’20- RKDEO, Voorschoten’97- Teylingen, VUC- Wilhelmus.

17 november: Foreholte- VUC, GDA- Voorschoten’97, RKDEO- Delft, Schipluiden- GONA, Teylingen- ROAC, Wilhelmus- Concordia, Woerden- Excelsior’20.

1 december: Concordia- Foreholte, Delft- Woerden, Excelsior’20- Wilhelmus, ROAC- GDA, Teylingen- Schipluiden, Voorschoten’97- RKDEO, VUC- GONA.

8 december: Foreholte- Excelsior’20, GDA- Teylingen, GONA- Concordia, RKDEO- ROAC, VUC- Schipluiden, Wilhelmus- Delft, Woerden- Voorschoten’97.

15 december: Concordia- VUC, Delft- Foreholte, Excelsior’20- GONA, ROAC- Woerden, Schipluiden- GDA, Teylingen- RKDEO, Voorschoten’97- Wilhelmus.

19 januari: return van eerste speeldag.

 

DERDE KLASSE A:

8 september: Alkmania- MMO, Meerburg- DOSR, Den Hoorn- SJZ, Full Speed- FC Lisse, Oliveo- Stompwijk’92, Van Nispen- SEP, Verburch- DHL.

15 september: DOSR- Full Speed, DHL- Van Nispen, FC Lisse- Oliveo, MMO- Meerburg, SEP- Den Hoorn, SJZ- Alkmania, Stompwijk’92- Verburch.

22 september: Alkmania- SEP, Den Hoorn- DHL, Meerburg- SJZ, MMO- DOSR, Oliveo- Full Speed, Van Nispen- Stompwijk’92, Verburch- FC Lisse.

29 september: DHL- Alkmania, DOSR- Oliveo, Full Speed- Verburch, FC Lisse- Van Nispen, SEP- Meerburg, SJZ- MMO, Stompwijk’92- Den Hoorn.

6 oktober: Alkmania- Stompwijk’92, Den Hoorn- FC Lisse, Meerburg- DHL, MMO- SEP, SJZ- DOSR, Van Nispen- Full Speed, Verburch- Oliveo.

13 oktober: DHL- MMO, DOSR- Verburch, Full Speed- Den Hoorn, FC Lisse- Alkmania, Oliveo- Van Nispen, SEP- SJZ, Stompwijk’92- Meerburg.

27 oktober: Alkmania- Full Speed, Den Hoorn- Oliveo, Meerburg- FC Lisse, MMO- Stompwijk’92, SEP- DOSR, SJZ- DHL, Van Nispen- Verburch.

3 november: DHL- SEP, DOSR- Van Nispen, Full Speed- Meerburg, FC Lisse- MMO, Oliveo- Alkmania, Stompwijk’92- SJZ, Verburch- Den Hoorn.

10 november: Alkmania- Verburch, Den Hoorn- Van Nispen, DHL- DOSR, Meerburg- Oliveo, MMO- Full Speed, SEP- Stompwijk’92, SJZ- FC Lisse.

17 november: DOSR- Den Hoorn, Full Speed- SJZ, FC Lisse- SEP, Oliveo- MMO, Stompwijk’92- DHL, Van Nispen- Alkmania, Verburch- Meerburg.

1 december: Alkmania- Den Hoorn, DHL- FC Lisse, Meerburg- Van Nispen, MMO- Verburch, SEP- Full Speed, SJZ- Oliveo, Stompwijk’92- DOSR.

8 december: Alkmania- DOSR, Den Hoorn- Meerburg, Full Speed- DHL, FC Lisse- Stompwijk’92, Oliveo- SEP, Van Nispen- MMO, Verburch- SJZ.

15 december: DHL- Oliveo, DOSR- FC Lisse, Meerburg- Alkmania, MMO- Den Hoorn, SEP- Verburch, SJZ- Van Nispen, Stompwijk’92- Full Speed.

19 januari: return van eerste speeldag.

 

DERDE KLASSE B:

8 september: Alphen- Bodegraven, ESTO- ASW, Nicolaas Boys- Gouda, NSV’46- VEP, ONA- Dilettant, UNIO- CKC, VFC- RVC’33.
15 september: ASW- Alphen, Bodegraven- Nicolaas Boys, CKC- VFC, Dilettant- NSV’46, Gouda- UNIO, RVC’33- ONA, VEP- ESTO.
22 september: Alphen- VEP, ASW- Bodegraven, ESTO- Dilettant, NSV’46- RVC’33, ONA- CKC, UNIO- Nicolaas Boys, VFC- Gouda.
29 september: Dilettant- Alphen, Bodegraven- UNIO, CKC- NSV’46, Gouda- ONA, Nicolaas Boys- VFC, RVC’33- ESTO. VEP- ASW.
6 oktober: Alphen- RVC’33, ASW- Dilettant, ESTO- CKC, NSV’46- Gouda, ONA- Nicolaas Boys, VEP- Bodegraven, VFC- UNIO.
13 oktober: CKC- Alphen, Bodegraven- VFC, Dilettant- VEP, Gouda- ESTO, Nicolaas Boys- NSV’46, RVC’33- ASW, UNIO- ONA.
27 oktober: Alphen- Gouda, ASW- CKC, Dilettant- Bodegraven, ESTO- Nicolaas Boys, NSV’46- UNIO, ONA- VFC, VEP- RVC’33.
3 november: Nicolaas Boys- Alphen, Bodegraven- ONA, CKC- VEP, Gouda- ASW, RVC’33- Dilettant, UNIO- ESTO, VFC- NSV’46.
10 november: Alphen- UNIO, ASW- Nicolaas Boys, Dilettant- CKC, ESTO- VFC, NSV’46- ONA, RVC’33- Bodegraven, VEP- Gouda.
17 november: VFC- Alphen, Bodegraven- NSV’46, CKC- RVC’33, Gouda- Dilettant, Nicolaas Boys- VEP, ONA- ESTO, UNIO- ASW.
1 december: Alphen- ONA, ASW- VFC, CKC- Bodegraven, Dilettant- Nicolaas Boys, ESTO- NSV’46, RVC’33- Gouda, VEP- UNIO.
8 december: NSV’46- Alphen, ESTO- Bodegraven, Gouda- CKC, Nicolaas Boys- RVC’33, ONA- ASW, UNIO- Dilettant, VFC- VEP.
15 december: Alphen- ESTO, ASW- NSV’46, Bodegraven- Gouda, CKC- Nicolaas Boys, Dilettant- VFC, RVC’33- UNIO, VEP- ONA.
19 januari: return van eerste speeldag.

 

VIERDE KLASSE A:

8 september: ASC- Warmunda, Altior- Roodenburg, GOL Sport- Bernardus, Leidsche Boys- DoCoS, Rijnland- Kickers’69, UDO- Zoetermeer.
15 september: Bernardus- Altior, DoCoS- GOL Sport, Kickers’69- ASC, Roodenburg- Rijnland, Warmunda- UDO, Zoetermeer- Leidsche Boys.
22 september: Altior- DoCoS, ASC- Roodenburg, GOL Sport- Leidsche Boys, Rijnland- Bernardus, UDO- Kickers’69, Warmunda- Zoetermeer.
29 september: Bernardus- ASC, DoCoS- Rijnland, Kickers’69- Warmunda, Leidsche Boys- Altior, Roodenburg- UDO, Zoetermeer- GOL Sport.
6 oktober: Altior- GOL Sport, ASC- DoCoS, Kickers’69- Zoetermeer, Rijnland- Leidsche Boys, UDO- Bernardus, Warmunda- Roodenburg.
13 oktober: Bernardus- Warmunda, DoCoS- UDO, GOL Sport- Rijnland, Leidsche Boys- ASC, Roodenburg- Kickers’69, Zoetermeer- Altior.
27 oktober: ASC- GOL Sport, Kickers’69- Bernardus, Roodenburg- Zoetermeer, Rijnland- Altior, Warmunda- DoCoS, UDO- Leidsche Boys.
3 november: Altior- ASC, Bernardus- Roodenburg, DoCoS- Kickers’69, GOL Sport- UDO, Leidsche Boys- Warmunda, Zoetermeer- Rijnland.
10 november: ASC- Rijnland, Bernardus- Zoetermeer, Kickers’69- Leidsche Boys, Roodenburg- DoCoS, UDO- Altior, Warmunda- GOL Sport.
17 november: Altior- Warmunda, ASC- Zoetermeer, DoCoS- Bernardus, GOL Sport- Kickers’69, Leidsche Boys- Roodenburg, Rijnland- UDO.
1 december: Bernardus- Leidsche Boys, Kickers’69- Altior, Roodenburg- GOL Sport, UDO- ASC, Warmunda- Rijnland, Zoetermeer- DoCoS.
8 december: Bernardus- GOL Sport, DoCoS- Leidsche Boys, Kickers’69- Rijnland, Roodenburg- Altior, Warmunda- ASC, Zoetermeer- UDO.
15 december: Altior- Bernardus, ASC- Kickers’69, GOL Sport- DoCoS, Leidsche Boys- Zoetermeer, Rijnland- Roodenburg, UDO- Warmunda.
19 januari: return van 22 september.

Amstel radler artikelbanner
Koetshuis de burcht artikelbanner