Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Slotronde groepsfase bekervoetbal, 31 augustus

Rurh gold artikelbanner
Rumling bouw artikel

De verrekijker is niet meer nodig. De competitie is in zicht. Nauwelijks nog oefenduels komende week, de focus ligt op het echte werk. Hoewel, dit weekend wordt er nog gebekerd. Welke clubs bekeren er door en welke clubs strijden nog maar op één front? De uitslagen na zaterdag, de standen en hier en daar de doelpuntenmakers. Maandag het complete overzicht na de wedstrijden op zondag!

 

Rabobank artikelbanner
Sport2000 artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Stadsbrouwhuis Leiden artikel

Groep 1

Poule 12

20/8: Valken’68- Foreholte 1-1 (Kabelaar/ Van der Lans), RBB 2- Van Nispen 6-3,

27/8: Van Nispen- Valken’68 (in Valkenburg) 0-3 (Van Bommel, Boonstoppel, Kabelaar), Foreholte- RBB 2 4-1.

31/8: Rijnsburgse Boys 2- Valken’68 1-7, 1/9: Foreholte (zo)- Van Nispen

Stand: Valken’68 3-7, Foreholte 2-4, RBB 2 3-3, Van Nispen 2-0.

Poule 13

20/8: FC Lisse (zo)- Quick Boys 2 1-1 (Van Beelen namens FC Lisse), Teylingen- Kagia 3-2 (Kagia: Van de Schinkel, Ganzevles).

27/8: Kagia- FC Lisse (zo) 2-2, Quick Boys 2- Teylingen 2-2 (Teylingen: Van Oosten, M.van der Vlugt).

31/8: Kagia- Quick Boys 2 2-7 (Van der Lans, V. van der Kamp), 1/9: FC Lisse (zo)- Teylingen

Stand: Quick Boys 2 3-5, Teylingen 2-4, FC Lisse (zo) 2-2,Kagia 3-1.

Poule 14

20/8: Meerburg- Katwijk 2 0-6, Voorschoten’97 (zo)- LSVV’70 2-1 (-/Petersen)

27/8: LSVV’70- Meerburg 1-4 (LSVV’70: Van der Haak, Meerburg: Paap, De Jong 2, Van Wetten), Katwijk 2- Voorschoten’97 (zo) 3-2 (Dingjan, Owel, Zwaan/ Van den Berg, Hogewoning).

31/8: LSVV’70- Katwijk 2 3-9 (Petersen 2, Ebbing), 1/9: Meerburg- Voorschoten’97

Stand: Katwijk 2 3-9 , Voorschoten’97 2-3, Meerburg 2-3, LSVV’70 3-0.

Poule 15:

20/8: SVC’08- Graaf Willem II VAC 1-0, DoCoS (za)- VUC (zo) 0-6.

27/8: VUC (zo)- SVC’08 1-2, Graaf Willem II VAC- DoCoS (za) 3-1 (C.Prudhomme van Reine)

31/8: SVC’08- DoCoS (za) 7-1 (De Bolster), 1/9: VUC (zo)- Graaf Willem II VAC

Stand: SVC’08 3-9, Graaf Willem II VAC 2-3, VUC (zo) 2-3, DoCoS 3-0.

Poule 16:

20/8: Oegstgeest- Wilhelmus (zo) 2-5 (VVO: Hachmang, Zenden), MMO- ROAC 3-1.

27/8: ROAC- Oegstgeest 3-5 (ROAC: Van Trigt 2, Heemskerk, VVO: Leugering 2, Den Hollander 2, Groeneveld), Wilhelmus (zo)- MMO 9-2 (Luykx, Bakker).

31/8: Oegstgeest- MMO 3-2 (VVO: G. van den Broeck, Ravensbergen, De Hollander), 1/9: ROAC- Wilhelmus (zo).

Stand: Wilhelmus 2-6, Oegstgeest 3-6, MMO 3-3, ROAC 2-0.

Poule 17:

20/8: TAVV- Alphen 3-3 (Otto, P. Egberts, de Bruyn)/ Duther, Egberts, Karamis), Lugdunum- Alkmania 3-1 (Lugdunum: Van der Reijden, Sipan, Bouchnafa).

27/8: Alkmania- TAVV 0-3 (Rijsdam 3), Alphen- Lugdunum 4-1 (Lugdunum: Sipan Khalid).

31/8: TAVV- Lugdunum 1-4 (Lugdunum: Tolud 2, Van der Reijden, Khalid), 1/9: Alkmania- Alphen.

Stand: Lugdunum 3-6, Alphen 2-4, TAVV 3-4, Alkmania 2-0.

Poule 18:

20/8: Koudekerk- Nicolaas Boys 6-3 (De Schepper, Van Leeuwen, De Groot,Tol, Suvaal, Van Heiningen), Zevenhoven- DOSR 3-3.

27/8: DOSR- Koudekerk 1-3 (Koudekerk: Roosenbrand, Jansen, J. van Munsteren), Nicolaas Boys- Zevenhoven 2-3.

31/8: Koudekerk- Zevenhoven 3-6 (Janssen 2, De Schepper) , 3/9: DOSR- Nicolaas Boys.

Stand: Zevenhoven 3-7, Koudekerk 3-6,DOSR 2-1, Nicolaas Boys 2-0.

Poule 19:

20/8: GDA (za)- HVV 1-1, Roodenburg (za)- GONA 0-4.

27/8: GONA- GDA (za) 4-2, HVV- Roodenburg (za) 6-2 (Van Kooperen, Olivier)

31/8: GDA (za)- Roodenburg 4-0, 1/9: GONA- HVV.

Stand: GONA 2-6, HVV 2-4, GDA (za) 3-4, Roodenburg 3-0.

Poule 20:

20/8: Be Fair- SJZ 9-5, BSC’68- ASW 4-1.

27/8: ASW- Be Fair 0-2, SJZ- BSC’68 2-2 (Bos, Pieterse), SJZ leidde nog met 2-0.

31/8: Be Fair- BSC’68 4-0, 1/9: ASW- SJZ (zo).

Stand: Be Fair 3-9, BSC’68 3-4, SJZ 2-1, ASW 2-0.

Poule 30:

20/8: Stompwijk- DSVP 5-3 (Van Marwijk 2, Van der Salm 2, De Jong), Laakkwartier- Quick Steps 3-1.

27/8: Quick Steps- Stompwijk 1-4 (Geus 2, Van Marwijk, Ammerlaan), DSVP- Laakkwartier 2-4.

31/8: Quick Steps- DSVP 1-2,1/9: Stompwijk’92- Laakkwartier.

Stand: Stompwijk 2-6, Laakkwartier 2-6, DSVP 3-3, Quick Steps 3-0.

 

Groep 2

Poule 1:

20/8: Wilhelmus (za)- Warmunda (zo) 2-1, VVSB (za)- Real Zoetermeer 3-0 (Eisinga, Taskin, e.d. RZ).

27/8: Real Zoetermeer- Wilhelmus (za) 2-2, Warmunda (zo)- VVSB (za) 1-1 (VVSB: Taskin)

31/8: Wilhelmus (za)- VVSB (za) 5-3 (Van der Zon, Van de Raadt, Taskin) , 1/9: Real Zoetermeer- Warmunda (zo).

Stand: Wilhelmus 2-4, VVSB (za) 3-4, Warmunda 1-1, 1/9: Real Zoetermeer- Warmunda.

Poule 2:

20/8: VUC (za)- ASC 2-5

27/8: ASC- Warmunda (za) 3-0 (in Warmond gespeeld), HMC teruggetrokken.

31/8: Warmunda (za)- VUC (za) 3-1 (Leenen, Hakemulder, Springer).

Stand: ASC 2-6, Warmunda 2-3, VUC (za) 2-0

Poule 3:

20/8: KSD Marine- Toofan onbekend, UVS (za)- DoCoS (zo) 3-2.

27/8: DoCoS (zo)- KSD Marine 9-0, Toofan- UVS (za) 0-5.

31/8: KSD Marine- UVS (za) 2-1 (Maaskant), 1/9: DoCoS (zo)- Toofan.

Stand: UVS 3-6, KSD Marine 3-6, DoCoS 2-3, Toofan 2-0.

Poule 4:

20/8:  VV Leiden- VCS 2-2 (Van der Tuin, Rosier), Te Werve- Roodenburg (zo) 8-3.

27/8: Roodenburg (zo)- VV Leiden 0-5 (Devilee 2, Van der Tuin, R.Middelkoop, Bakker), VCS (zo)- Te Werve 4-2.

31/8: Leiden- Te Werve 9-0 (Bakker 4, Van der Tuin 2, Rosier 2, R.Middelkoop), 1/9: Roodenburg (zo)- VCS (zo).

Stand: VV Leiden 3-7, VCS (zo) 2-4, Te Werve 3-3, Roodenburg (zo) 2-0.

Poule 5:

20/8: FC Rijnland- HPSV 2-2 (Kamphues, Brandt), REMO- Leidsche Boys (za) 2-1.

27/8: Leidsche Boys (za)- FC Rijnland 3-3 (LB: Brooks 2, Matahelumual), FC Rijnland: Brandt, Kamphues, Cerdijn), HPSV- REMO 2-2.

31/8: Leidsche Boys (za)- HPSV,4-1 (Brooks 2, Matahelumual, Karasahin), 1/9 FC Rijnland- REMO.

Stand: REMO 2-4, Leidsche Boys (za) 3-4, FC Rijnland 2-2, HPSV 3-2.

Poule 6:

20/8:  ADS- FC Boshuizen (za) 2-2 (gestaakt), Leidsche Boys (zo)- Vredenburch (za) uitgesteld.

27/8: FC Boshuizen (za)- Leidsche Boys (zo) 5-5 (LB: Holverda 4, Groenendijk).

1/9: ADS- Leidsche Boys (zo).

Stand: FC Boshuizen 2-2, Leidsche Boys (zo) 1-1, ADS 1-1.

Poule 7:

20/8: UDO (zo)- Football Factory 8-0, WIK (zo)- HDV (za) uitgesteld.

27/8: HDV (za)- UDO 0-2 (Elkerbout, Huivenaar), Football Factory- WIK (zo) uitg.

31/8: HDV Za)- Football Factory 7-3 (Van Schie, Naciri, Somers)

Stand: UDO 2-6, HDV (za) 2-3, Football Factory 2-0.

Poule 8:

20/8: Hazerswoudse Boys- Wanica Star 1-2 (Louwers), Alphia- Zoetermeer (zo) 3-6 (Goeders 3).

27/8: Zoetermeer (zo)- Hazerswoudse Boys 3-0, Wanica Star- Alphia onbekend.

31/8: Hazerswoudse Boys- Alphia 9-1 (Haz. B: Schoonwater 4, J.Van Wetten 2, Plaisier, De Ruiter, e.d.Alphia), 1/9: Zoetermeer (zo)- Wanica Star (zo).

Stand: Zoetermeer 2-6, Wanica Star 2-4, Hazerswoudse Boys 3-3, Alphia 3-1.

Poule 9:

20/8: Siveo’60- Bernardus 1-0, Woubrugge- Moordrecht 4-0 (Elstgeest 2, Heuveln, Van der Ley).

27/8: Moordrecht- Siveo’60 1-4, Bernardus (zo)- Woubrugge 4-3 (Woubrugge: Van der Hoorn, Bronsgeest, Verhoef).

31/8: Siveo’60- Woubrugge 1-2 (Van Heuveln, Buntsma), 1/9: Moordrecht- Bernardus (zo).

Stand: Woubrugge 3-6, Siveo’60 3-6,

Bernardus 2-3, Moordrecht 2-0.

Poule 10:

20/8: SVOW- Cabauw 4-2, Aarlanderveen- Altior 2-2.

27/8: Altior- SVOW 1-2, Cabauw- Aarlanderveen 3-2.

31/8: SVOW- Aarlanderveen 3-2 (Maarten van der Meer 2, Th. Van der Meer), 1/9: Altior- Cabauw.

Stand: SVOW 3-9, Cabauw 2-3, Altior 2-1, Aarlanderveen 3-1.

Poule 11:

20/8: WDS- Floreant (zo) 4-1, DOSR- Kickers’69 0-2.

27/8: Kickers’69- WDS 1-1 (De Hollander) ,  Floreant (zo)- DOSR (za) 3-2

31/8: WDS- DOSR (za) 5-1 (Van der Zwet), 1/9: Kickers’69- Floreant (zo).

Stand: WDS 3-7, Kickers’69 2-4, Floreant 2-3, DOSR 3-0.

Poule 12:

20/8:  Loosduinen- GOL Sport 3-3 (Angel 2, Azauag).

27/8: GOL Sport- Blauw Zwart 2-5 (2x Engel)

31/8: Blauw Zwart- Loosduinen 2-1

Stand: Blauw Zwart 2-6, Loosduinen 2-1, GOL Sport 2-1.

Poule 13:

20/8: Duindorp (za)- Hermes DVS (zo) onbekend, Wassenaar vrij.

27/8: Hermes DVS (zo)- Wassenaar 1-3.

31/8: Wassenaar- Duindorp (za).

Stand: Wassenaar 1-3, Duindorp 0-0, Hermes DVS 1-0.

Gerard Bol artikel
OWN artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten