Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Slotronde groepsfase bekervoetbal, na 1 september

Sepa green artikelbanner
Brasserie VIS artikelbanner

Zoals beloofd zou onze redactie terugkomen met (bijna) alle standen en rangen in de strijd om de districtsbeker. De poulewinnaars zijn bijna overal bekend en bekeren door. Alle andere clubs strijden enkel nog verder in de competitie, maar dat is uiteraard niet minder belangrijk. De gegevens van de eerste ronde op een rijtje!

 

REM artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner
Johlex bouw artikelbanner
Brasserie buitenhuis

Groep 1

Poule 12

20/8: Valken’68- Foreholte 1-1 (Kabelaar/ Van der Lans), RBB 2- Van Nispen 6-3,

27/8: Van Nispen- Valken’68 (in Valkenburg) 0-3 (Van Bommel, Boonstoppel, Kabelaar), Foreholte- RBB 2 4-1.

31/8: Rijnsburgse Boys 2- Valken’68 1-7, 1/9: Foreholte (zo)- Van Nispen 3-0

Stand: Valken’68 3-7, Foreholte 3-7, RBB 2 3-3, Van Nispen 3-0.

Poule 13

20/8: FC Lisse (zo)- Quick Boys 2 1-1 (Van Beelen namens FC Lisse), Teylingen- Kagia 3-2 (Kagia: Van de Schinkel, Ganzevles).

27/8: Kagia- FC Lisse (zo) 2-2, Quick Boys 2- Teylingen 2-2 (Teylingen: Van Oosten, M.van der Vlugt).

31/8: Kagia- Quick Boys 2 2-7 (Van der Lans, V. van der Kamp), 1/9: FC Lisse (zo)- Teylingen 1-3 (FC Lisse: Beelen).

Stand: Teylingen 3-7, Quick Boys 2 3-5, FC Lisse (zo) 3-2,Kagia 3-1.

Poule 14

20/8: Meerburg- Katwijk 2 0-6, Voorschoten’97 (zo)- LSVV’70 2-1 (-/Petersen)

27/8: LSVV’70- Meerburg 1-4 (LSVV’70: Van der Haak, Meerburg: Paap, De Jong 2, Van Wetten), Katwijk 2- Voorschoten’97 (zo) 3-2 (Dingjan, Owel, Zwaan/ Van den Berg, Hogewoning).

31/8: LSVV’70- Katwijk 2 3-9 (Petersen 2, Ebbing), 1/9: Meerburg- Voorschoten’97 0-0.

Stand: Katwijk 2 3-9 , Voorschoten’97 3-4, Meerburg 3-4, LSVV’70 3-0.

Poule 15:

20/8: SVC’08- Graaf Willem II VAC 1-0, DoCoS (za)- VUC (zo) 0-6.

27/8: VUC (zo)- SVC’08 1-2, Graaf Willem II VAC- DoCoS (za) 3-1 (C.Prudhomme van Reine)

31/8: SVC’08- DoCoS (za) 7-1 (De Bolster), 1/9: VUC (zo)- Graaf Willem II VAC 2-0.

Stand: SVC’08 3-9, VUC (zo) 3-6, Graaf Willem II VAC 3-3, DoCoS 3-0.

Poule 16:

20/8: Oegstgeest- Wilhelmus (zo) 2-5 (VVO: Hachmang, Zenden), MMO- ROAC 3-1.

27/8: ROAC- Oegstgeest 3-5 (ROAC: Van Trigt 2, Heemskerk, VVO: Leugering 2, Den Hollander 2, Groeneveld), Wilhelmus (zo)- MMO 9-2 (Luykx, Bakker).

31/8: Oegstgeest- MMO 3-2 (VVO: G. van den Broeck, Ravensbergen, De Hollander), 1/9: ROAC- Wilhelmus (zo) 5-1 (Van Trigt 3, DE Jong, Van den Bosch).

Stand: Wilhelmus 3-6, Oegstgeest 3-6, MMO 3-3, ROAC 3-3.

Poule 17:

20/8: TAVV- Alphen 3-3 (Otto, P. Egberts, de Bruyn)/ Duther, Egberts, Karamis), Lugdunum- Alkmania 3-1 (Lugdunum: Van der Reijden, Sipan, Bouchnafa).

27/8: Alkmania- TAVV 0-3 (Rijsdam 3), Alphen- Lugdunum 4-1 (Lugdunum: Sipan Khalid).

31/8: TAVV- Lugdunum 1-4 (Lugdunum: Tolud 2, Van der Reijden, Khalid), 1/9: Alkmania- Alphen 3-2.

Stand: Lugdunum 3-6, Alphen 3-4, TAVV 3-4, Alkmania 3-3.

Poule 18:

20/8: Koudekerk- Nicolaas Boys 6-3 (De Schepper, Van Leeuwen, De Groot,Tol, Suvaal, Van Heiningen), Zevenhoven- DOSR 3-3.

27/8: DOSR- Koudekerk 1-3 (Koudekerk: Roosenbrand, Jansen, J. van Munsteren), Nicolaas Boys- Zevenhoven 2-3.

31/8: Koudekerk- Zevenhoven 3-6 (Janssen 2, De Schepper) , 3/9: DOSR- Nicolaas Boys.

Stand: Zevenhoven 3-7, Koudekerk 3-6,DOSR 2-1, Nicolaas Boys 2-0.

Poule 19:

20/8: GDA (za)- HVV 1-1, Roodenburg (za)- GONA 0-4.

27/8: GONA- GDA (za) 4-2, HVV- Roodenburg (za) 6-2 (Van Kooperen, Olivier)

31/8: GDA (za)- Roodenburg 4-0, 1/9: GONA- HVV 1-1.

Stand: GONA 3-7, HVV 3-5, GDA (za) 3-4, Roodenburg 3-0.

Poule 20:

20/8: Be Fair- SJZ 9-5, BSC’68- ASW 4-1.

27/8: ASW- Be Fair 0-2, SJZ- BSC’68 2-2 (Bos, Pieterse), SJZ leidde nog met 2-0.

31/8: Be Fair- BSC’68 4-0, 1/9: ASW- SJZ (zo) 2-5 (C.Berg 2, Coret, Sleijser, Blokland).

Stand: Be Fair 3-9, BSC’68 3-4, SJZ 3-4, ASW 3-0.

Poule 30:

20/8: Stompwijk- DSVP 5-3 (Van Marwijk 2, Van der Salm 2, De Jong), Laakkwartier- Quick Steps 3-1.

27/8: Quick Steps- Stompwijk 1-4 (Geus 2, Van Marwijk, Ammerlaan), DSVP- Laakkwartier 2-4.

31/8: Quick Steps- DSVP 1-2,1/9: Stompwijk’92- Laakkwartier 2-6 (Van der Salm, Ammerlaan).

Stand: Laakkwartier 3-9, Stompwijk 3-6,DSVP 3-3, Quick Steps 3-0.

 

Groep 2

Poule 1:

20/8: Wilhelmus (za)- Warmunda (zo) 2-1, VVSB (za)- Real Zoetermeer 3-0 (Eisinga, Taskin, e.d. RZ).

27/8: Real Zoetermeer- Wilhelmus (za) 2-2, Warmunda (zo)- VVSB (za) 1-1 (VVSB: Taskin)

31/8: Wilhelmus (za)- VVSB (za) 5-3 (Van der Zon, Van de Raadt, Taskin) , 1/9: Real Zoetermeer- Warmunda (zo) 2-3 (Kampijon 2, Laachach).

Stand: Wilhelmus 3-7, Warmunda 3-4, VVSB (za) 3-4, Real Zoetermeer 3-1.

Poule 2:

20/8: VUC (za)- ASC 2-5

27/8: ASC- Warmunda (za) 3-0 (in Warmond gespeeld), HMC teruggetrokken.

31/8: Warmunda (za)- VUC (za) 3-1 (Leenen, Hakemulder, Springer).

Stand: ASC 2-6, Warmunda 2-3, VUC (za) 2-0

Poule 3:

20/8: KSD Marine- Toofan 9-0, UVS (za)- DoCoS (zo) 3-2.

27/8: DoCoS (zo)- KSD Marine 2-1, Toofan- UVS (za) 0-5.

31/8: KSD Marine- UVS (za) 2-1 (Maaskant), 1/9: DoCoS (zo)- Toofan 7-0 (Stikic, Overvliet, Spasic 2, Schiebroek, Van Noort, Van der Leek..

Stand: KSD Marine 3-6, DoCoS 3-6, UVS 3-6, Toofan 3-0.

Poule 4:

20/8:  VV Leiden- VCS 2-2 (Van der Tuin, Rosier), Te Werve- Roodenburg (zo) 8-3.

27/8: Roodenburg (zo)- VV Leiden 0-5 (Devilee 2, Van der Tuin, R.Middelkoop, Bakker), VCS (zo)- Te Werve 4-2.

31/8: Leiden- Te Werve 9-0 (Bakker 4, Van der Tuin 2, Rosier 2, R.Middelkoop), 1/9: Roodenburg (zo)- VCS (zo) onbekend.

Stand: VV Leiden 3-7, VCS (zo) 2-4, Te Werve 3-3, Roodenburg (zo) 2-0.

Poule 5:

20/8: FC Rijnland- HPSV 2-2 (Kamphues, Brandt), REMO- Leidsche Boys (za) 2-1.

27/8: Leidsche Boys (za)- FC Rijnland 3-3 (LB: Brooks 2, Matahelumual), FC Rijnland: Brandt, Kamphues, Cerdijn), HPSV- REMO 2-2.

31/8: Leidsche Boys (za)- HPSV 4-1 (Brooks 2, Matahelumual, Karasahin), 1/9 FC Rijnland- REMO 6-2 (Kamphues 5, Distelvelt)..

Stand: FC Rijnland 3-5, REMO 3-4, Leidsche Boys (za) 3-4, HPSV 3-2.

Poule 6:

20/8:  ADS- FC Boshuizen (za) 2-2 (gestaakt), Leidsche Boys (zo)- Vredenburch (za) uitgesteld.

27/8: FC Boshuizen (za)- Leidsche Boys (zo) 5-5 (LB: Holverda 4, Groenendijk).

1/9: ADS- Leidsche Boys (zo) 1-5 (Holverda 3, Kaya, Heruer).

Stand: Leidsche Boys (zo) 2-4, FC Boshuizen 2-2, ADS 2-1.

Poule 7:

20/8: UDO (zo)- Football Factory 8-0, WIK (zo)- HDV (za) uitgesteld.

27/8: HDV (za)- UDO 0-2 (Elkerbout, Huivenaar), Football Factory- WIK (zo) uitg.

31/8: HDV Za)- Football Factory 7-3.

Stand: UDO 2-6, HDV (za) 2-3, Football Factory 2-0.

Poule 8:

20/8: Hazerswoudse Boys- Wanica Star 1-2 (Louwers), Alphia- Zoetermeer (zo) 3-6 (Goeders 3).

27/8: Zoetermeer (zo)- Hazerswoudse Boys 3-0, Wanica Star- Alphia onbekend.

31/8: Hazerswoudse Boys- Alphia 9-1 (Haz. B: Schoonwater 4, J.Van Wetten 2, Plaisier, De Ruiter, e.d.Alphia), 1/9: Zoetermeer (zo)- Wanica Star (zo) onbekend.

Stand: Zoetermeer 2-6, Wanica Star 2-4, Hazerswoudse Boys 3-3, Alphia 3-1.

Poule 9:

20/8: Siveo’60- Bernardus 1-0, Woubrugge- Moordrecht 4-0 (Elstgeest 2, Heuveln, Van der Ley).

27/8: Moordrecht- Siveo’60 1-4, Bernardus (zo)- Woubrugge 4-3 (Woubrugge: Van der Hoorn, Bronsgeest, Verhoef).

31/8: Siveo’60- Woubrugge 1-2 (Van Heuveln, Buntsma), 1/9: Moordrecht- Bernardus (zo) 3-1 (Van der Velde, pen.).

Stand: Woubrugge 3-6, Siveo’60 3-6, Bernardus 3-3, Moordrecht 3-3.

Poule 10:

20/8: SVOW- Cabauw 4-2, Aarlanderveen- Altior 2-2.

27/8: Altior- SVOW 1-2, Cabauw- Aarlanderveen 3-2.

31/8: SVOW- Aarlanderveen 3-2 (Maarten van der Meer 2, Th. Van der Meer), 1/9: Altior- Cabauw onbekend.

Stand: SVOW 3-9, Cabauw 2-3, Altior 2-1, Aarlanderveen 3-1.

Poule 11:

20/8: WDS- Floreant (zo) 4-1, DOSR- Kickers’69 0-2.

27/8: Kickers’69- WDS 1-1 (De Hollander) ,  Floreant (zo)- DOSR (za) 3-2

31/8: WDS- DOSR (za) 5-1 (Van der Zwet), 1/9: Kickers’69- Floreant (zo) 3-0 (Mollers 2, Van der Voort).

Stand: WDS 3-7, Kickers’69 3-7, Floreant 3-3, DOSR 3-0.

Poule 12:

20/8:  Loosduinen- GOL Sport 3-3 (Angel 2, Azauag).

27/8: GOL Sport- Blauw Zwart 2-5 (2x Engel)

31/8: Blauw Zwart- Loosduinen 2-1

Stand: Blauw Zwart 2-6, Loosduinen 2-1, GOL Sport 2-1.

Poule 13:

20/8: Duindorp (za)- Hermes DVS (zo) onbekend, Wassenaar vrij.

27/8: Hermes DVS (zo)- Wassenaar 1-3.

31/8: Wassenaar- Duindorp (za) 1-1.

Stand: Wassenaar 2-4, Duindorp 1-1, Hermes DVS 1-0.

Amstel radler artikelbanner
Henny’s rits artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten