Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Kampioenenbal ’12-‘13: meeste feestjes bij RCL en Voorschoten’97

Brasserie Park
Vergulde vos artikelbanner

Onze redactie greep de lopende winterstop aan om alle kampioenen van het vorige seizoen (2012-2013) eens op een rijtje te zetten. Dus wie liepen er weg met de (denkbeeldige) schaal bij de senioren, meisjes, veteranen en jeugdelftallen? Bij 49 clubs was er in elk geval sprake van minimaal één kampioen, maar bij tal van clubs kon de polonaise vaker worden ingezet.

Alvorens onze redactie symbolisch de hoed af zet voor alle kampioenen in de eregalerij volgt nu eerst een totaalstand van het aantal kampioensteams per club. Uiteraard moet daarbij in acht worden genomen dat de clubs nogal uiteenlopen voor wat betreft het aantal elftallen en leden en ook het niveau waarop wordt geacteerd is uiteraard nogal divers. Des te knapper is het wanneer een relatief kleine vereniging toch de nodige prijsjes in de wacht kon slepen en op elk niveau moet er nu eenmaal worden gestreden. Zonder arbeid, geen victorie!

Kampioenschappen:

Voorthuijzen artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Knijnenburg artikelbanner

14 : RCL

13: Voorschoten’97

9: Foreholte, FC Lisse en Katwijk

8: Quick Boys, ARC, SJZ (!)

7: FC Rijnvogels, UVS, Alphense Boys

6: Rijnsburgse Boys

5: DOSR (!), Altior (!), ASC (!), UDO(!), Lugdunum (!)

4: Ter Leede, Oegstgeest, Kagia, Hazerswoudse Boys, SJC, Woubrugge

3: Roodenburg, GHC, Valken’68, Warmunda

2: VVSB, Bernardus, TAVV, ROAC, Alkmania, Stompwijk’92, Teylingen, Koudekerk, Noordwijk, GOL Sport, Meerburg

1: DoCoS, LSVV’70, avv Alphen, VV Leiden, Kickers’69, Abbenes, Alphia, SVOW, Leidsche Boys, Football Factory en FC Boshuizen.

 

DE EREGALERIJ

Zaterdag

Senioren

Standaard

Katwijk 1 (Topklasse)

Ter Leede 1 (Hoofdklasse)

DoCoS 1 (4e klas)

Reserves

Rijnsburgse Boys 2 ( Hoofdklasse), Katwijk 4 (2e klas), Roodenburg 2 (3e klas), FC Rijnvogels 4 (4e klas), FC Rijnvogels 5 (4e klas), Roodenburg 3 (4e klas), VVSB 2 (5e klas), Quick Boys 10 (5e klas), SJZ 1 (5e klas), Oegstgeest 6 (6e klas), Roodenburg 5 (6e klas), Kagia 6 (6e klas), FC Rijnvogels 10 (7e klas), UDO 3 (7e klas), Quick Boys 17 (7e klas), Katwijk 13 (8e klas), FC Lisse 11 (8e klas), FC Lisse 12 (8e klas), LSVV’70 3 (8e klas), SJZ 3 (8e klas).

A-Jeugd

Voorschoten’97 A1 (1e klas), RCL A1 (2e klas), Hazerswoudse Boys A1 (2e klas), GHC A1 (2e klas), RCL A2 (3e klas), RCL A3 (3e klas), ARC A3 (4e klas), GHC A2 (4e klas).

B-Jeugd

Katwijk B1 (Hoofdklase), SJC B1 (1e klas), Voorschoten’97 B1 (1e klas), Quick Boys B2 (2e klas), GHC B1 (2e klas), Bernardus B1 (3e klas), TAVV B1 (3e klas), ARC B5 (3e klas), ROAC B1 (4e klas), Quick Boys B4 (4e klas), Alkmania B2 (5e klas), RCL B5 ( 5e klas), Quick Boys B7 (6e klas), Stompwijk B1 (6e klas), Altior B1 (6e klas).

C-Jeugd

SJC C1 (1e klas), Quick Boys C2 (2e klas), Alkmania C1 (2e klas), Teylingen C1 (3e klas), Foreholte C3 (4e klas), ARC C4 (4e klas), Foreholte C4 (4e klas), FC Lisse C4 (5e klas), UVS C5 (5e klas), RCL C5 (5e klas), SJZ C4 (5e klas), Katwijk C3 (6e klas), Lugdunum C2 (6e klas), Voorschoten’97 (6e klas).

D-Jeugd

Voorschoten’97 D1 (Hoofdklasse), RCL D1 (1e klas), Katwijk D1 (1e klas), SJZ D1 (1e klas), ASC D1 (2e klas), Altior D1 (2e klas), Alphen D1 (2e klas), Valken’68 D1 (3e klas), Koudekerk D1 (3e klas), Noordwijk D2 (4e klas), Lugdunum D1 (4e klas), GOL Sport D1 (5e klas), Alphense Boys D6 (5e klas), Warmunda D2 (6e klas), Leiden D1 (6e klas), Meerburg D6 (6e klas), Ter Leede D4 (7e klas), RCL D8 (7e klas), Voorschoten’97 D8 (8e klas), UVS D6 (8e klas), TAVV D3 (8e klas), SJZ D3 (8e klas).

E-Jeugd

UVS E1 (Hoofdklasse), Katwijk E1 (1e klas), ASC E1 (1e klas), Lugdunum E1 (2e klas), Voorschoten’97 E4 (3e klas), ASC E3 (3e klas), Kickers’69 E1 (3e klas), FC Lisse E5 (4e klas), Quick Boys E4 (4e klas), RCL E6 (5e klas), ARC E6 (5e klas), ASC E5 (6e klas), Rijnsburgse Boys E6 (6e klas), DOSR E4 (6e klas), SJC E4 (7e klas), Alphense Boys E9 (7e klas), ARC E10 (7e klas), Voorschoten’97 E11 (8e klas), Abbenes E1 (8e klas), RCL E14 (8e klas), ASC E7 (8e klas), Alphense Boys E8 (8e klas), Woubrugge E3 (8e klas), UVS E8 (9e klas), SJZ E4 (9e klas), Kagia E4 (9e klas), FC Lisse E13 (9e klas), RCL E16 (9e klas), Kagia E5 (9e klas), FC Lisse E11 (9e klas).

F-Jeugd

UVS F1 (1e klas), Valken’68 (1e klas), SJZ E1 (2e klas), Lugdunum F1 (3e klas), Kagia F1 (3e klas), Alphia F1 (3e klas), GOL Sport F1 (6e klas), Katwijk F5 (6e klas), Stompwijk F1 (5e klas), Foreholte F4 (5e klas), SVOW F1 (5e klas), Woubrugge F1 (4e klas), Alphense Boys F2 (4e klas), Valken’68 F2 (4e klas), Foreholte F6 (8e klas), DOSR F2 (8e klas), Voorschoten’97 F11 (8e klas), DOSR F4 (8e klas), ARC F8 (8e klas), Rijnsburgse Boys F9 (9e klas), Voorschoten’97 F10 (9e klas), Katwijk F7 (9e klas), Meerburg F9 (9e klas), Voorschoten’97 F15 (10e klas), Quick Boys F15 (10e klas), Rijnsburgse Boys F15M (10 e klas), RCL F13 (10e klas), Rijnsburgse Boys F14 (10e klas), ROAC F3 (10e klas), Alphense Boys F10 (10e klas), Woubrugge F6 (10e klas).

G-Voetbal

Jeugd/ Najaar

ARC JG2 (3e klas)

Jeugd Voorjaar

UDO JG1 (1e klas)

G-Voetbal

Volwassen/ Najaar

UVS G1 (1e klas)

Volwassen Voorjaar

FC Rijnvogels G1 (1e klas), FC Rijnvogels G2 (1e klas), ARC G1 (1e klas)

Meisjes, A-Junioren, Voorjaar

FC Rijnvogels MA1 (Hoofdklasse), Ter Leede MA1 (Hoofdklasse), Bernardus MA1 (2e klas)

Meisjes, B-Junioren, Voorjaar

FC Lisse MB1 (1e klas), Foreholte MB1 (1e klas), VVSB MB1 (2e klas)

Meisjes, C-Junioren, Voorjaar

RCL MC1 (Hoofdklasse), Alphense Boys MC1 (1e klas), Rijnsburgse Boys MC2 (2e klas), Ter Leede MC1 (2e klas)

Meisjes, D-Junioren, Voorjaar

UDO MD1 (1e klas), Voorschoten’97 MD1 (2e klas)

Meisjes, E-Junioren, Voorjaar

Oegstgeest ME1 (2e klas), RCL ME1 (2e klas), Oegstgeest ME1 (1e klas), Voorschoten’97 ME1 (1e klas), Hazerswoudse Boys ME1 (1e klas).

Meisjes, A-Junioren, Najaar

FC Rijnvogels MA1 (Hoofdklasse), Foreholte MA1 (1e klas).

Meisjes, B-Junioren, Najaar

FC Lisse MB1 (1e klas), DOSR MB1 (2e klas)

Meisjes, C-Junioren, Najaar

Oegstgeest MC1 (1e klas), Foreholte MC1 (2e klas)

Vrouwen Najaar

RCL VR3 (4e klas), UDO VR2 (5e klas), Hazerswoudse Boys VR1 (5e klas)

Vrouwen voorjaar

UDO VR1 (4e klas), Woubrugge VR1 (4e klas), Lugdunum (5e klas), Altior VR1 (5e klas), Hazerswoudse Boys VR1 (5e klas), Noordwijk VR1 (5e klas), Koudekerk VR2 (5e klas).

Zondag

Standaard

Foreholte 1 (3e klas)

Reserves

SJC 2 (1e klas), Teylingen 2 (3e klas), SJZ 2 (3e klas), FC Lisse 3 (4e klas), Altior 3 (4e klas), UVS 3 (5e klas), Voorschoten’97 4 (5e klas), Leidsche Boys 3 (6e klas), Warmunda 4 (6e klas), DOSR 7 (6e klas), Football Factory 1 (7e klas), Foreholte 10 (7e klas), Altior 6 (7e klas), Warmunda 6 (8e klas), FC Boshuizen 4 (8e klas), Alphense Boys 11 (8e klas).

Brasserie meelfabriek
Gerard Bol artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten