Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Overschrijvingen 2014-2015 (de complete lijst)

Catsanddogs artikel
Brasserie Park

logo 80 bij 80Hoewel er nog enkele uren te gaan zijn publiceert onze redactie alvast alle mutaties van onze regionale clubs in het amateurvoetbal. Er kunnen nog kleine wijzigingen optreden, maar deze zullen morgen worden gedeeld. Alle input is afkomstig van de clubs zelf dus onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor mogelijke onjuistheden. Morgen een woord van onze redactie bij de gehele lijst. Wat valt op? Welke club werd er beter van de overschrijvingen en waar moet men vrezen voor het nieuwe seizoen?

Overschrijvingen zaterdag

Hoofdklasse

Sepa green artikelbanner
Geco artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner

FC Rijnvogels
Gekomen: Jeffrey Beukenholdt (VELO), Niels van Veen (Quick Boys), Rob Zandbergen (Rijnsburgse Boys), Sammy Zandbergen (Noordwijk), Martijn Kuyt (Quick Boys), Sander van der Gugten (tweede elftal).
Vertrokken: Berend Verdoes (Katwijk), Niels Hogewoning (Rijnsburgse Boys), Wesley van Wijk (lager elftal).

Eerste klasse

ARC
Gekomen: Marlin Bot (Argon), Houssain el Zeryouh (DSO), Giovanni Lancel (eigen jeugd), Robbie Nagtegaal (avv Alphen).
Vertrokken: Martijn Kok (Be Fair), Mohamed Balidou (Be Fair), Arianit Hajrizi (onbekend), Dennis van de Kraan (onbekend), Richard Zijderveld (Koudekerk), Sergio Ommel (onbekend), Jason Trommel (onbekend), Erwin Groenendijk (onbekend).

GHC
Gekomen: Ozan Demirbas (RCL), Niels van den Burg (UVS), Bart van der Weijden (UVS), Roberto Escudero (Voorschoten’97,za), Houssin Bezzai (Leidsche Boys, za), Aleks Aulic (DoCoS, zo), Soufian Boukhidous (Voorschoten’97, za), Mehran Hushyari (FC Boshuizen,zo), Shardien Narcisio (CVV Zwervers), Daniel Schaart (Verburch), Vincent Donders, Prince Sandhu (RCL), Wesley van der Leek en Lars de Ridder (allen eigen jeugd), Ton de Rooij (trainer tweede elftal, Oegstgeest).
Vertrokken: Jeffrey Loozen (Noordwijk), Max Bueno de Mesquita, Dave van den Helder, Tim Rietkerk en Michel Schouls (allen Leidsche Boys, lager elftal), Jan-Willem Besselse (Leidsche Boys, zo), Marciano Gangadin (FC Boshuizen, zo), Ed Neuteboom en Ger Bontje (trainers, gestopt).

Valken’68
Gekomen: Sander van Duijn, Dick van der Toorn, Corstiaan Paap (allen Quick Boys), Teun Guijt (Oegstgeest), Johan Le Van (Rijnsburgse Boys), Jaber Akhrif (Quick Boys), Phinney Disseldorp (Voorschoten’97, za), Jan van Duijn (Noordwijk),Hidde Stuivenberg (eigen jeugd).
Vertrokken: Hans van der Bent (Quick Boys), Remco van der Bosch (gestopt), Erik van Duijn (gestopt), Mark van Duijn (Katwijk), Leon Kuijt (Katwijk), Ricardo Vijlbrief (Rijnsburgse Boys), Harmen de Vries (gestopt).

Voorschoten’97
Gekomen: Marcel Quax (Voorschoten’97, zo), Virgil Tjin Asjoe (Haaglandia/W), Rachid Bouyazouan (Haaglandia/W), Sjoerd de Vries, Bas Beiersbergen, Ryan van Ooyen, Lesley van Hemert, Sem Pelmelay, David Boers en Casper Koreman (allen eigen jeugd), Yair Sedoel (HMSH), Stephan de Kluyver (Rijnsburgse Boys), Norvin Mercara (DUNO), Bilal Karasahin (Leidsche Boys), Hamid Samastzada (GHC), Glenn Ehigiene (UVS).
Vertrokken: Joshua Steenvoorden (Forum Sport), Rodney Sno (DHC), Roberto Escudero (GHC), Kim Theil (Blauw Zwart), Djiri Michel (FC Lisse).

Tweede klasse

RCL
Gekomen: Ronald Mink (UVS), Niels van Steenbergen (UVS), Maik Groote (Docos),Thomas Goebel (Swift),Thom Wijnalda (Noordwijk),Patrick van der Spoel(DSO),Ali Barokzay(eigen jeugd), Mickey Trom(eigen jeugd), Raymond Pfundt (eigen jeugd), Melvin van der Maas (eigen jeugd),Yessin Kharbouch (eigen jeugd), Gideon de Lange(eigen jeugd) Max Glasbeek(eigen jeugd), Ewoud Kroneman (eigen jeugd).
Vertrokken: Ozan Demirbas (GHC), Michael Verhoef (DSO), Johan Koot (gestopt), Nick Wijsman (RKAVV).

TAVV
Gekomen: Sebastiaan van de Voorn (Nieuwkoop), Erwin Groenendijk (ARC), Reau Waandels (Alphense Boys), Lars van Halteren (Woubrugge), Nick Straver (eigen jeugd), Jesse Modderaar (eigen jeugd), Frank van der Neut (ARC), Rick Voogels (Quick Boys).
Vertrokken: Aaron Heijkoop, Michel van Veen en Rick Heidena (allen gestopt).

Derde klasse

DoCoS
Gekomen: Danny Boers, Joey Schmidt, Joshua Overvliet, Michael Heppener, Niels van der Linden, Rob van Noort (allen DoCoS, zo), Jeroen van Kampen, Tijn van Meegen en Kars Bisschop (eigen jeugd), Raoul Frankhuizen (UVS, za), Arthur Schiebroek (Voorschoten’97, zo).
Vertrokken: Marcel Onvlee (VV Leiden), Joop Lankhaar (trainer, gestopt), Maik Groote (RCL), Cenny Scheffer (UDO), Ochan Chafik (Roodenburg).

Kagia
Gekomen: Timo Sluymer en Rens Lamboo (beide FC Lisse,za), Ajay Mahli, Bas Zonneveld, Jelle Dodeman en Rob Meulenbroek (allen FC Lisse, A-jeugd), Timo Meskers en Pim Schalk (beide FC Lisse zondag), Dirk Jan Ligtenberg (FC Lisse), Mark Zonneveld en Remon de Wit (overige senioren Kagia) en Ken Rahhal en Dave Verburg (jeugd Kagia).
Vertrokken: Jerry Ubink (trainer, Oegstgeest), Jeffrey Nijenhuis, Rutger Goudriaan, Ferry Scholte, Arjan van der Lans, Ronald Rovers, Kevin van Dijk, Sander van der Niet en Jeroen van Iperen (allen lager elftal), Jordy Quakernaat, Jelle Boot en Maarten van der Knaap (allen FC Lisse), Max van der Schinkel (gestopt), Rodney Visscher (elftalleider tweede elftal).

Koudekerk
Gekomen: Ruben van den Berg (Nieuwkoop), Richard Zijderveld (ARC), Frits Rademaker (ARC), Stefan de Wit (lager elftal), Mike van Velzen (lager elftal), Tim den Hollander (lager elftal), Joeri Goudkuil (eigen jeugd), Mitchell Goudkuil (eigen jeugd), Fernando Oppelaar (eigen jeugd).

Vertrokken: Joep van Tulder (Oegstgeest), Oege Pennin (gestopt), Tijs van de Hoorn (onbekend), Arjen Linstra (trainer Aarlanderveen), Dennis Nieuwpoort (lager elftal), Rob Platteel (lager elftal).

LSVV’70
Gekomen: Jacky Driessen (DUNO), Gerben Groenendijk (Voorschoten’97), Jochem van der Graaf (DoCoS).
Vertrokken: Jermaine Ottenhof (onbekend), Arjen Bakker (veteranen), Stephan Spiekman (DHL Delft), Wim Mugge (trainer, gestopt).

Roodenburg
Gekomen: Sipan Khalid (Lugdunum), Rene Bijker (DUNO), Dennis van Rossen (UVS), Chafik Ochan (DoCoS), Abdelhak Bouchnafa (Lugdunum), Desley van Alphen (Meerburg), Marco Hockx (FC Rijnland), Hicham Harsal (FC Boshuizen, za), Bilal Baddouri (FC Boshuizen, za), Mo Rahou (FC Boshuizen), Daniel Fleuren (Meerburg).
Vertrokken: Abdou Farhane (FC Boshuizen), Marcel Langerak en Marvin Bok (lager elftal).

UVS
Gekomen: William van Vliet, Bart Jan Neuteboom, Kris Menken, Jordy Klassen, Ergun Guner, Victor Leonora, Zakaria Bardaa en Vincent Overdijk (allen UVS, zo), Axel Pison en Thom Ligtvoet (UVS-jeugd), Rob van der Plaat (SJC), Marino Steenstra Toussaint (Oegstgeest).
Vertrokken: Kay van Oudenaarden (Leidsche Boys, za), Niels Steenbergen (RCL).

VV Oegstgeest
Gekomen: Jerry Ubink (trainer, Kagia), Kevin Sip (Oegstgeest), Joep van Tulder (Koudekerk), Thijmen Kruider (Ter Leede), Joeri Kampijon (Warmunda).
Vertrokken: Teun Guijt (Valken ’68), Joost den Hollander (UDO), Stefan Schriek (Docos), Pieter van der Bent (lager team), Niels Zandbergen (lager team), Marino Steenstra Toussaint (UVS).

Vierde klasse

Alphia
Gekomen: Ferry van Deuren (ARC), Kevin Minnee (Alphen) , Jeffrey Heppener ( Alphense Boys) ,
Meikel Bruines (Alphen), Gerard Bruines (Alphen) , Nicky van Toor (Hoekpolder) , Vincent van der Weijde (SEP), Ronald van der Berg ( UVS), Yoep Fryling (avv Alphen), Kenny Blanken (ARC), Niels Kootwijk (Zwammerdam).
Vertrokken : Marko de Jeu (lager elftal) , Dennis Vondeling (gestopt) , Clyde Limes ( onbekend ),
Vincent Hall ( onbekend ) , Damien Hall (gestopt) , Luciano Goeders ( gestopt ).

DOSR
Gekomen: geen.
Vertrokken: Kevin Peyrera (DOSR, zo), Remco van Leeuwen (DOSR lagere senioren, zo), Lars Wesselman (DOSR lagere senioren, zo).

FC Boshuizen
Gekomen: Jerol Blikman (Voorschoten’97), Julius Voordeman (DoCoS), Casper Verkaart (DoCoS), Mohammed Maatoug (GHC), Zakaria Graafi (GHC), Burak Uygun (GHC), Bo Abdalah (Warmunda), Gildas Mugisha (Quick Boys), Hakim Bouhchlaf (GHC).
Vertrokken: Rachid Maatoug (onbekend), Fahid Mandil (gestopt), Roy de Vogel (onbekend), Mustapha Ait Blal (Lugdunum), Michael Derksen, Jan de Groot en Leonardo Ramires (allen Leidsche Boys, zo), Girma Segaar (Voorschoten’97), Brandon Westenburg (Leonidas), Vural Kara (Nootdorp), Bilal Baddouri (Roodenburg), Mo Rahou (Roodenburg).

Football Factory
Gekomen: Roel Gielkens (lager elftal), Oscar Hammerstein (Football Factory, zo), Youri Ballieux (Football Factory, zo), Joey Fitzharris, Hector Quirante, Max Hibbert, Jordan Echevarri (onbekend),Horsman (onbekend), Peters (GHC), Chatzakis (UDO).
Vertrokken: Ramon Weijers (Meerburg)

Leidsche Boys
Gekomen: Johan Peper (trainer), Kay Oudenaarden (UVS), Colin Oudenaarden (Stolwijk), Stefan en Patrick van Nijnatten (Beide Voorschoten’97), Jonne Hooimijer (onbekend), Ali Bouda (Roodenburg), Danny de la Rie (DoCoS), Bas Peper (GHC), Mats Vintges (DoCoS),Peter Zaalberg (Leidsche Boys, zo), Kevin Lafeber (UVS).
Vertrokken: Henk de Cler (Leidsche Boys, trainer), Tim de Cler, Youssef Ait Blal, Mustafa Ait Blal, Nabil Atif, Leroy Brooks, Nasr Dahhane, Sandjai Gajadien, Ismael Housny, Khalid Maayad, Jeremiah Matahelumual, Youssef Mizab, Richard Schaafstra, Kevin Wassenaar, Tobias Schaafstra, Juan Ponce Montero, Rachid Oulgout, Miquel Obregoso (allen Lugdunum), Bilal Karasahin (Voorschoten’97), Houssin Bezzai (GHC).

Lugdunum
Gekomen: Henk de Cler (Leidsche Boys, trainer), Henk Kersten (assistent-trainer), Tim de Cler, Youssef Ait Blal, Mustafa Ait Blal, Nabil Atif, Leroy Brooks, Nasr Dahhane, Sandjai Gajadien, Ismael Housny, Khalid Maayad, Jeremiah Matahelumual, Youssef Mizab, Richard Schaafstra, Kevin Wassenaar, Tobias Schaafstra, Juan Ponce Montero, Rachid Oulgout, Miquel Obregoso (allen Leidsche Boys, za), Massi Mitra (UVS), Reda Mizab (VV Leiden), Tim Slingerland (GHC), Mohamed Azarfane (UVS), Sajad Etadal (VV Leiden), Cem en Ozan Isitir (beide UVS).

Vertrokken: Sipan Khalid (Roodenburg), Nick van der Reijden (GOL Sport), Jordy Roeleveld (HDV), Abdelhak Bouchnafa (Roodenburg), Murat Bayrak (GOL Sport).

Hazerswoudse Boys
Vertrokken: Jordi van Wetten (gestopt i.v.m. werk), Raymond Platteel (lager elftal).
Gekomen: Joren van Dijk (SJZ).

SVOW
Gekomen: Zico van Veen en Jelle Kuipers (geen club).
Vertrokken: geen.

VV Leiden
Gekomen: Ivo Nolet (Voorschoten’97, zo), Sven Swinkels (SJC), Marcel Onvlee (DoCoS, za), Shaquille Luidens (Oegstgeest), Ricky Boot (GHC), Wesley Schreuder (RCL), Patrick Zoons, Cornelis Mens, Jan Matters, Rob van Bezouwen (allen sv Warmunda).
Vertrokken: geen.

VVSB
Gekomen: Mike van der Staal (Ter Leede), Daan Oostdam (VVSB, zo), Roy van de Bosch (nieuwe trainer).
Vertrokken: Dennis Oostdam (gestopt), Ruben Brama (lager elftal), Coen van Winssen (lager elftal).

Warmunda
Gekomen: Omri Buchman, Loek Vleeshouwers, Arthur van Dam en Rob Burley (allen eigen jeugd), Justin Stegeman (geen club).
Vertrokken: Jan Matters (VV Leiden), Kees Mens (onbekend), Rob van Bezouwen (onbekend), P. Zoons (VV Leiden).

Woubrugge
Gekomen: Dennis Boer en Sven Tourné (Alphense Boys), Olaf Scheffers (geen club), Bob Siebert en Marco Zuidam (eigen jeugd).
Vertrokken: Chris Molleman (lager elftal), Lars van Halteren (TAVV).

Overschrijvingen zondag

Eerste klasse

Alphense Boys
Gekomen: Remy Constancia (UVS), Erwin Nuytinck (Excelsior Rotterdam), Joshua van der Elst (Groeneweg), Evert Bauman (Sportlust’46), Enrico Geus (Stompwijk), Thom Nouwens (Nieuwkoop), Bilal el Yacoubi (Chabab).
Vertrokken: Shijie Hu (Excelsior Maassluis), Leon van den Berg (Xerxes), Martijn le Congé (FC ’s-Gravenzande), Tim de Rijk (VVSB), Mike van den Wijngaart (Smitshoek), Milan Stiphout (Sparta R.).

FC Boshuizen
Gekomen: Jesper Neuteboom (UVS), Ronald van Wattum, (assistent-trainer, UDO), Rico Westdorp (UVS), Moreira Bacuna (GONA), James Fits (WV-HEDW), Soufian El Hannouf (Barendrecht), Youness Boussajra (Nieuwkoop), Glenn van Geldrop (Stormvogels), Mohammed Schili (Katwijk), Lewitson Dos Reis (Spartaan’20), Marciano Gangadin (GHC), Georgihio Curiel (Willemstad), Jeffrey Cesar (DHC), Sean Armitage (UVS), Fouad Maachou (UVS), Cristian Ortega (Nieuwkoop), Michael Schouten (VVSB), Andrew Janssen (RCL), Oktay Cecici (VELO), Abdou Farhane (Roodenburg), Kallache Nabil (Nieuwkoop), Ajoub Hamdi (GHC), Mike Bekooij (UVS), Yassine Roosblad (Zeeburgia).
Vertrokken: Levi Marengo, Shibi Rojer, Elger Batta, Marcellino van der Leeuw,Faouzi Kallah (allen Delta Sport), Sven Visser (DUNO), Jerry Fasanya (onbekend), Doreano Kortstam (Engeland), Firat Koc, Adil Choukoud, Said Aimen en Ilkay Yongul (allen RKAVV), Samir de Rijp (onbekend), Luciano Dompig (onbekend), Rafik El Ousrouti (onbekend).

SJC
Gekomen: Kees Zethof (Foreholte, trainer), Safou Cherkaoui, Timo Ruigrok, Abbas Al Tamimy (allen Noordwijk), James Dhanai (DSO), Matthijs Guyt (Foreholte), Raymond van Heyningen (FC Boshuizen).
Vertrokken: Laurens Mouter (Teylingen, trainer), Hans van den Bosch, Jeffrey van Gijlswijk, Kevin van Gijlswijk, Guus van der Hoeven (allen gestopt), Rob van de Plaat (UVS).

UVS
Gekomen: n.v.t., UVS stopt op zondag.
Vertrokken: Niels van den Burg en Bart van der Weijden (GHC), Maikey Parami en Mo Berdai (VVSB), Jochie Sebrechts (Ter Leede), Jesper Neuteboom en Rico Westdorp(FC Boshuizen), Donovan Valies (JOS/ Watergraafsmeer), Tahir Akhamrane (Zeeburgia), Remy Constancia (Alphense Boys), Ronald Mink (RCL), William van Vliet (UVS, za), Bart Jan Neuteboom, Chris Menken, Jordy Klassen, Ergun Guner, Victor Leonora, Zakaria Bardaa en Vincent Overdijk (allen UVS, za).

Tweede klasse

FC Lisse
Gekomen: Jelle Boot (Kagia), Ronny Grimbergen, Johan Prins, Rob Vermeulen, Rens Versluis, Lex van der Zijden (allen lage senioren), Stefan van Oosten (Teylingen), Stephan Worms (DIOS).
Vertrokken: Timo Meskers, Pim Schalk (beiden Kagia), Nick van Schagen (gestopt).

Foreholte
Gekomen: Marcel IJzendoorn (trainer, VVSB), Matthijs Guyt (SJC), Bram van der Lans, Tjeerd van der Zwaan (beiden gestopt).
Vertrokken: trainer Kees Zethof (SJC), Niels van Schie (Blauw Zwart), Ralf Schiebroek (Docos).

ROAC
Gekomen: Jim van der Meer, Lars van der Meer, Nijs Voordouw (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Loek de Blauw, Erik van Zeil (beiden gestopt).

Derde klasse
Alkmania
Gekomen: geen.
Vertrokken: Pjotr van der Marel (gestopt).

Avv Alphen
Gekomen: trainer Rob Wolsleger (geen club), Husseyn Akseki, Youp Frijling, Bas de Gans, Guido Hogeweg, Shay Noorlander, Thijs Oudshoorn, Robert Paling, Mark de Vries (allen eigen jeugd), Zakaria Ahannay (geen), Nordin Bolhandia (Feyenoord (am.)), Manouan Fehlig (Alphense Boys), Arjeaureau Kook, Omed Latify, Chris Moors (lagere senioren), Jonas Overbeek, Sonny Overbeek (beiden Woerden), Kevin de Vries (Nieuwkoop).
Vertrokken: Boris van Es (trainer, Rohda ’76), Adem Aksoy, William Burnama, Dano Huls, Gerald van de Klok, Lars Kooij, Erik van der Panne, Erwin van der Starre, Clarence Voorn, Dammes Waasdorp, André Zuidam (allen gestopt), Michael Araheme (Alphense Boys), Nabile Benali (Montfoort), Ilias Hadi, Mo Laaouar (beiden Bodegraven), Elias Karmiris, Robbie Nagtegaal (beiden ARC), Kevin Minnee (Alphia), Jaouad El Yacouby (Jodan Boys).

ASC
Gekomen: geen
Vertrokken: Ward Kroft (buitenland)

DOSR
Gekomen: trainer Erwin van der Zee (Teylingen), Rick Bakker, Jeroen Kluivers, Luc van der Lem (allen eigen jeugd).
Vertrokken: trainer Hein Leliveld (VVSB), Sow Alagie (onbekend), Chris van Emmerik, Hans Klink (beiden gestopt), Martijn Hoogeboom (VVSB), Arie van der Meer (Alkmania), Mikel Schouten (gestopt), Mauro Wesselman (FC Lisse).

GOL Sport
Gekomen: Nick van der Reijden (Lugdunum), Murat Bayrak (Lugdunum), Salman Kasimoglu (SEP), Abdelkader Lamabette (Voorschoten’97), Galid Mrani (Alphense Boys), BAshir Saben (Alphense Boys), Murat Ersin Oksak (rvv GLZ), Bora Yilmaz en C. Ameciad (eigen jeugd).
Vertrokken: Otmane Mouhyieddine (Ter Leede), E. Angel (Rotterdam), Ismael El Mokkadem (ESDO).

Kickers’69
Gekomen: Marco Tent (eigen jeugd).
Vertrokken: Menno Waasdorp (verhuizing), Wesley Waasdorp (gestopt).

Meerburg
Gekomen: Mats van der Poel (UVS), Frits Müller, Jacco van der Meer, Joeri Schuitemaker (eigen jeugd), Patrick Bom (SEV), Ramon Weijers (Football Factory).
Vertrokken: Jelle Korbee, Marcel Vondeling, Abel Cabral Lorenzo, Dylan Hiwat, Mark Pels, Cas ten Hooven, Roy van Lierop (allen gestopt), Tim Soesbergen (onbekend), Joren van Dijk (Hazerswoudse Boys), Tavin van de Hulst (Leidsche Boys).

MMO
Gekomen: trainer Pascal Verschoor (ASC).
Vertrokken: trainer Ben Stukart (geen club), Jordy Wong (Gouda).

SJZ
Gekomen: Tim Soestbergen (Meerburg), Jeffrey Zuidmeer (DoCoS, zo), Jaap de Goeje, Caleb van der Helm, Roy Versteegen, Jelmer de Wit, Dave Plooij, Luuk v.d. Hoeven, Filip Jouby, Frank van Helden en Danny Rietkerken (allen eigen jeugd), Ted Soestbergen (RCL,?).
Vertrokken: Fred de Koning (gestopt), Stefan Sleijser (gestopt), Mark Versteden (gestopt), Koen van der Meer (gestopt).

Stompwijk ‘92
Gekomen: trainer Ted van Berkel (Alphia).
Vertrokken: trainer Ron de Roode (Meerburg), Enrico Geus (Alphense Boys), Maurice Luchtigheid (gestopt).

Teylingen:
Gekomen: Laurens Mouter (trainer, SJC), Rob van Arkel (Foreholte), Habtamu Franke, Daan Heemskerk, Thomas van Kesteren, Sake van Loo, Dennis van den Nouwland, Patrick van der Zanden, Jaap Zwetsloot (allen eigen jeugd), Vincent Jongen, Gerben Laarman (beiden Ter Leede).
Vertrokken: Erwin van der Zee (trainer, DOSR), Stefan van Oosten (FC Lisse), Tom van der Vlugt (Ter Leede).

UDO
Gekomen: Joost den Hollander (Oegstgeest), Cenny Scheffer (DoCoS, za), Bob Kikkert (UVS), Mark Ouwerkerk (GHC), Ian van de Wilden (UVS).
Vertrokken: geen.

Voorschoten’97
Gekomen: Bryan Vink (UVS,za), Mitchel Netjes (UVS, za), Mike Nikic (Wilhelmus), Martijn Ton (lager elftal), Thomas van der Voort (FC Boshuizen), Ali Yousef (Leidsche Boys), Michael Kers (Te Werve).
Vertrokken: Marcel Quax (Voorschoten’97, za), Bas Conradi (GDA), Nikivor van Rijn (Blauw Zwart), Ivo Nolet (VV Leiden), Django Vink, Jeroen Geerling en Mark Mens (allen lager elftal).

Vierde klasse

Altior
Gekomen: Thom Lommers (geen club), Jan Wouters (trainer, Bodegraven).
Vertrokken: Tom Egberts (MSV), Thijs Noordzij (Zevenhoven), Roel van dam (gestopt), Wim Dullemond (trainer).

Bernardus
Gekomen: Ahmed Matin (UVS), Frank Plasmeijer (Alphia), Peter Loopstra (ARC), Glenn Valk (eigen jeugd), Thierry Pouw, Mark Roozendaal en Ruud van den Berg (terug van werk/studie), Paul Plaisier (Hazerswoudse Boys), Thomas Markwat, Joost de Groot, Mitchell Rosdorff en Nordin Oudshoorn (allen eigen jeugd), Ronald Rosdorff (trainer, SJZ).
Vertrokken: geen.

FC Rijnland
Gekomen: Mitchel van der Leek (DoCoS, zo), Daiman Hoevern (geen club).
Vertrokken: Fabian Geraerts (Voorschoten’97), Marco Hockx (Roodenburg, za).

Leidsche Boys
Gekomen: Jan de Groot, Michael Derksen en Leonardo Ramires (allen FC Boshuizen, za), Danny Velthuis (Warmunda, za), Tavin van der Hulst (Meerburg), Marco Spacis (DoCoS, zo), Ronald Bekooi (lager elftal), Jan Willem Besselse (GHC).
Vertrokken: Patrick Oomen, Kevin Groenendijk, Yoska Ruigrok, Stefan van der Meer,Sean Polane (allen lager elftal), Rida M’kadem (Roodenburg).

Roodenburg
Gekomen: Hassan Bouda (FC Boshuizen), Imrane Taib (GHC), Rida Mkaddem (Leidsche Boys, zo), Yahya Dkhissi (ONA), Zakaria Bardaa (UVS), Tiberkanine (VCS).
Vertrokken: niet bekend.

Warmunda
Gekomen: Sjoerd Winkelman (UVS), Falk van Grieken (eigen jeugd),
Vertrokken: Yassin Laachach (DHL), Ricky Visser (DHL), S. Maatoug (DHL), Egmond Blinker( trainer, Barendrecht vrouwen).

Toevoeging dames:

RCL
Gekomen : Naraida Leissius (Kadoelen)Jamira Lede(Kadoelen) , Esmeralda de Vlugt ( Kadoelen),Solange Smit ( Oostkappele),Nathalie Vosse (Blauw Zwart), Dominique van Wensveen (Lierse SK – België),Denise van Luijn (Seastrum),Stacey Janga (Ter Leede), Lisette Graafland (Jodan Boys), Julia van Eijs (UVS),Reanne van Kleef (Lugdunum), Laura de Bruine(CSW),Inge Visser(Woubrugge),Debora van der Meer (Esto), Quinty van der Velde (Onze Gezellen), Riejette de Roo (LVV Football Factory).
Vertrokken; Denise Koorevaar ( ADO Den Haag),Marcela Cabrera (SVS),Sandy van der Water (Alkmania),Marcha Duijkers (Alkmania),Samira Benchamach (RVVH),Lenie Mendez Fernandes (Barendrecht),Ramona van der Harst (RVVH),Stephanie Valk (Barendrecht),Melanie Seton (Barendrecht),Malou Postel (ADO Den Haag),Ilse Braad (gestopt).

Slingerland artikelbanner
Seven gifts artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten