Beker: Oegstgeest haalt uit, RCL nipt langs Meerburg

Voetbalnieuws-leiden
Rumling bouw artikel
Rurh gold artikelbanner

Dinsdagavond is de eerste reeks wedstrijden gespeeld van de groepsfase van het toernooi om de districtsbeker. Het gros van de uitslagen is binnen en delen wij graag met het lezerspubliek. Overigens werd er ook nog geoefend met als resultaten SJC- FC Rijnvogels 2-1, Quick Boys- Voorschoten’97 (za) 6-1.

Groep 1, poule 5

20/08: Chabab- Foresters

Rabobank artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Voorthuijzen artikelbanner
Sport2000 artikelbanner

23/08: Valken’68- Katwijk

27/08: Foresters- Valken’68, Katwijk- Chabab

30/08: Chabab- Valken’68, Katwijk- Foresters

Groep 1, poule 12

23/08: Quick- Quick Boys, FC Boshuizen- GHC

26/08: GHC- Quick, Quick Boys- FC Boshuizen

30/08: GHC- Quick Boys

31/08: Quick- FC Boshuizen

Groep 1, poule 13

23/08: Voorschoten’97- RKAVV, Rijnvogels- Alphense Boys

26/08: Alphense Boys- Voorschoten’97, RKAVV- Rijnvogels

30/08: Voorschoten’97- Rijnvogels

31/08: Alphense Boys- RKAVV

Groep 2, poule 11

19/08: Meerburg- RCL 2-3 (Meerburg: Van der Voort, Van Wetten, RCL: Wijnalda 2, Groote), FC Lisse (zo)- Zevenhoven 3-0.

26/08: RCL- FC Lisse (zo), Zevenhoven- Meerburg

30/08: Zevenhoven- RCL

31/08: Meerburg FC Lisse (zo)

Groep 2,poule 01

19/08: Kagia- Warmunda (zo) 1-0 (Timmermans), VV Leiden- Van Nispen 2-1 (Nolet, Lakhal).

26/08: Van Nispen- Kagia, Warmunda (zo)- VV Leiden

30/08: Kagia- VV Leiden

31/08: Van Nispen- Warmunda (zo)

Groep 2, 2-02

19/08: Roodenburg (zo)- UVS 0-4 (Ligtvoet 2, Van Rest, Van der Plaat), Teylingen- Lugdunum 0-1 (Tolud).

26/08: Lugdunum- Roodenburg (zo), UVS- Teylingen

30/08: Lugdunum- UVS

31/08: Roodenburg- Teylingen

Groep 2, 2-03

19/08: VVSB (za)- Leidsche Boys (zo) 2-2 (Van Es, Van de Hulst), DoCoS- ASC afgelast.

26/08: ASC- VVSB (za), Leidsche Boys (zo)- DoCoS

30/08: VVSB (za)- DoCoS

31/08: ASC- Leidsche Boys (zo)

Groep 2, 2-04

19/08: Leidsche Boys (za)- Voorschoten’97 (zo) afgelast, Oegstgeest- FC Rijnland 10-0 (Gianfiglio 3, Den Hollander 2, Opdam 2, Zenden, Dijkstra, Ravensbergen).

26/08: FC Rijnland- Leidsche Boys (za), Voorschoten’97 (zo)- Oegstgeest

30/08: Leidsche Boys (za)- Oegstgeest

31/08: FC Rijnland- Voorschoten’97 (zo)

Groep 2, 2-05

19/08: Warmunda (za)- UDO 0-8, LSVV’70- Stompwijk 3-2 (Petersen 2, Driessen)

26/08: UDO- LSVV’70, Stompwijk- Warmunda (za)

30/08: Warmunda (za)- LSVV’70, Stompwijk- UDO

Groep 2, 2-06

19/08: GOL Sport- Roodenburg (za) 4-2 ( GOL Sport: Bashir, Amjad, Nickt, Osman, Roodenburg: ElHamami, Bardaa) Real Zoetermeer- FC Boshuizen (za), Real heeft zich teruggetrokken.

26/08: Roodenburg (za)- Real Zoetermeer, FC Boshuizen (za)- GOL Sport

30/08: FC Boshuizen (za)- Roodenburg (za)

31/08: GOL Sport- Real Zoetermeer

Groep 2, 2-08

19/08: SJZ- BSC’68 3-5 (H. Coret, De Goede, Hoogbruin), Altior- SVOW

26/08: SVOW- SJZ, BSC’68- Altior

30/08: SVOW- BSC’68

31/08: SJZ- Altior

Groep 2, 2-09

19/08: Zwammerdam- Kickers’69 2-0 (Bergshoef, Bons), Aarlanderveen- ESTO

26/08: ESTO- Zwammerdam, Kickers’69- Aarlanderveen

30/08: Zwammerdam- Aarlanderveen

31/08: ESTO- Kickers’69

Groep 2, 2-16

19/08: Rijnstreek- DONK (zo), Woubrugge- Moordrecht 3-0 (Van der Hoorn, Oppatja, Van Heuveln).

26/08: Moordrecht- Rijnstreek, DONK (zo)- Woubrugge

30/08: Rijnstreek- Woubrugge

31/08: Moordrecht- DONK (zo)

Groep 2, 2-23

19/08: HDV (zo)- TAC’90, Graaf Willem/VAC- Football Factory

26/08: Football Factory- HDV (zo), TAC’90- Graaf Willem/VAC

30/08: Football Factory- TAC’90

31/08: HDV (zo)- Graaf Willem/VAC

Nog enkele andere uitslagen: MMO- Koudekerk 2-2, ROAC- DWO 0-2, Gouda (zo)- TAVV 2-2, Quick Boys 2- VELO 0-0.

 

 

Brasserie meelfabriek
Gerard Bol artikel