Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Bekervoetbal: complete overzicht groepsfase tot en met 2 september

Rurh gold artikelbanner
Catsanddogs artikel

Op een oor na is de bekergroepsfase ten einde. Dinsdagavond werden nog her en der duels gespeeld en derhalve is het overzicht wederom bijgewerkt.

GHC is er niet in geslaagd om de volgende ronde van de districtsbeker te bereiken. Op eigen veld verloor de equipe van Dennis Olman met 0-3, niet in de laatste plaats door een vroege uitsluiting van Houssin Bezzai. ,,Na twaalf minuten speel je dan een verloren wedstrijd en dat terwijl hij zijn tegenstander niet heeft geraakt bij een sliding. Daar komt nog bij dat Bart van der Weijden eraf moest later met een naar het zich laat aanzien zware enkelblessure. Al met al een verloren en dure avond voor ons”, sprak de Haagse oefenmeester ‘not amused’. Tim Gonlag scoorde voor rust in eigen doel, terwijl de Haagse ploeg na de pauze afstand nam. SJC had ook nog een kans om via de tweede plaats door te bekeren, maar De Dijk was met 5-1 ruimschoots te sterk en neemt Ter Leede mee naar de volgende ronde. Voor de Noordwijkers was Dandy Steenvoorden de doelpuntenmaker. In de lagere regionen van het bekertoernooi plaatsten derdeklassers LSVV’70 en Voorschoten’97 zich voor de volgende ronde. De studentenploeg kwam dit keer niet verder dan een gelijkspel tegen Warmunda (za), terwijl de Voorschotenaren Leidsche Boys (za) oprolden. Opvallend was nog de nederlaag van DoCoS tegen ASC: 0-3. De Leidenaren zijn uitgeschakeld door dit resultaat.

 

Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Scheffer sportprijzen artikel
Rabobank artikelbanner
Geco artikelbanner

Categorie 1

Groep 1, Poule 03
23/08: Noordwijk- Kennemers 1-0, Odin’59- AFC’34 4-1
27/08: Kennemers- Odin’59 2-1
30/08: Odin’59- Noordwijk 3-2 (Mertens, Splinter)
31/08: Kennemers- AFC’34 1-5
03/09: AFC’34- Noordwijk
1 Odin’59 3-6, 2 Noordwijk 2-3, 3 AFC’34 2-3, 4 Kennemers 2-3

Groep 1, Poule 05
20/08: Chabab- Foresters 3-1 (gestaakt vanwege invallen duisternis)
23/08: Valken’68- Katwijk 0-6
27/08: Foresters- Valken’68 1-4 (Van Klaveren 3, Boonstoppel), Katwijk- Chabab 9-0
30/08: Chabab- Valken’68 4-2 (J.Haasnoot, Disseldorp), Katwijk- Foresters 6-1 (Leonard 2, Jongeneelen 2, Susan, Mengerink)
1 Katwijk 3-9, 2 Chabab 3-6, 3 Valken’68 3-3, 4 Foresters 3-0

Groep 1, Poule 06
20/08: Breukelen- De Dijk 2-3
23/08: SJC- Ter Leede 1-1
27/08: Ter Leede- Breukelen 4-1
30/08: Breukelen- SJC 4-1, Ter Leede- De Dijk 1-1 (Pedrini)
02/09: De Dijk- SJC 5-1 (Steenvoorden)
1 De Dijk 3-7, 2 Ter Leede 3-5, 3 Breukelen 3-3, 4 SJC 3-1

Groep 1, Poule 11
23/08: Elinkwijk- De Meern 0-6, Jodan Boys- ARC 2-0
26/08: ARC- Elinkwijk 1-5
27/08: De Meern- Jodan Boys 0-2
30/08: ARC- De Meern 2-2 (El Zeryouh, Samson), Elinkwijk- Jodan Boys 1-2
1 Jodan Boys 3-9, 2 De Meern 3-4, 3 Elinkwijk 3-3, 4 ARC 3-1

Groep 1, Poule 12
23/08: Quick- Quick Boys 3-3, FC Boshuizen- GHC 4-4
26/08: GHC- Quick afgelast, Quick Boys- FC Boshuizen 3-0 (De Vries, Van Duijn, Teijsse)
30/08: GHC- Quick Boys 1-4 (GHC: Boukhidous, Quick Boys: Woudenberg, Van Duijn 2, De Vries
31/08: Quick- FC Boshuizen 3-5 (Neuteboom 2, Westdorp, Güngör, Fortes Lopes)
02/09: GHC- Quick 0-3
1 Quick Boys 3-7, 2 Quick 3-4, 3 FC Boshuizen 3-4, 4 GHC 3-1

Groep 1, Poule 13
23/08: Voorschoten’97- RKAVV 2-6, Rijnvogels- Alphense Boys 2-0 (Veen, Schaap)
26/08: Alphense Boys- Voorschoten’97 3-1 (V97: S. Constancia), RKAVV- Rijnvogels 2-1 (S. Zandbergen).
30/08: Voorschoten’97- Rijnvogels 0-2 (Van der Horst, Guijt)
31/08: Alphense Boys- RKAVV 2-3 (Yachou, Sarica)
Stand: 1 RKAVV 3-9, 2 FC Rijnvogels 3-6, 3 Alphense Boys 3-3, 4 Voorschoten’97 3-0

Categorie 2

Groep 1, Poule 11
19/08: Meerburg- RCL 2-3 (Meerburg: Van der Voort, Van Wetten, RCL: Wijnalda 2, Groote), FC Lisse (zo)- Zevenhoven 3-0.
26/08: RCL- FC Lisse (zo) 3-1 (RCL: Goebel, Hillebrand, Wijnalda), Zevenhoven- Meerburg 2-0
30/08: Zevenhoven- RCL 0-2 (Groote, Permanand)
31/08: Meerburg FC Lisse (zo) 1-4 (De Jong/ Schaap 2, Verwey, Van Beelen)
1 RCL 3-9, 2 FC Lisse 3-6, 3 Zevenhoven 3-3, 4 Meerburg 3-0

Groep 1, Poule 12
19/08: Quick Boys 2- VELO 2 (zo) 0-0, SVC’08- Foreholte 0-1
26/08: Foreholte- Quick Boys 2 2-2, VELO 2- SVC’08 0-3
30/08: Quick Boys 2- SVC’08 7-1
31/08: Foreholte- VELO 2 2-1 (Bleiswijk, Schiebroek)
1 Foreholte 3-7, 2 Quick Boys 2 3-5, 3 SVC’08 3-3, 4 VELO 3-1

Groep 1, Poule 13
19/08: Gouda (zo)- TAVV 2-2, ROAC- DWO 0-2
26/08: DWO- Gouda (zo) 2-2, TAVV- ROAC 3-0
30/08: DWO- TAVV 0-2(Vogels, Rijsdam)
31/08: Gouda (zo)- ROAC 3-2 (Van Seggelen, Van der Star)
1 TAVV 3-7, 2 Gouda (zo) 3-5, 3 DWO 3-4, 4 ROAC 3-0

Groep 2, Poule 01
19/08: Kagia- Warmunda (zo) 1-0 (Timmermans), VV Leiden- Van Nispen 2-1 (Nolet, Lakhal).
26/08: Van Nispen- Kagia 3-3 (na 3-0 tussenstand, Kagia: Imanse 2, Lamboo), Warmunda (zo)- VV Leiden 2-3 (Warmunda: Dijkstra 2, Leiden: Van Dop, Onvlee, Nolet)
30/08: Kagia- VV Leiden 5-4 (Kagia: Meskers, Dodeman, Ligtenberg, Clemens, e.d., VV Leiden: Lakhal, Nolet, Van der Tuin, Middelkoop)
31/08: Van Nispen- Warmunda (zo) 2-0 (Van Eeden, Van den Berg)
1 Kagia 3-7, 2 VV Leiden 3-6, 3 Van Nispen 3-4, 4 Warmunda (zo) 3-0

Groep 2, Poule 02
19/08: Roodenburg (zo)- UVS 0-4 (Ligtvoet 2, Van Rest, Van der Plaat), Teylingen- Lugdunum 0-1 (Tolud).
26/08: Lugdunum- Roodenburg (zo) 3-3 (Lugdunum: Tolud 2, Slingerland), UVS- Teylingen 1-1 (UVS: Van Vliet)
30/08: Lugdunum- UVS 0-2 (Van Vliet, Neuteboom)
31/08: Roodenburg (zo)- Teylingen 2-2
1 UVS 3-7, 2 Lugdunum 3-4, 3 Teylingen 3-2, 4 Roodenburg (zo) 3-2

Groep 2, Poule 03
19/08: VVSB (za)- Leidsche Boys (zo) 2-2 (Van Es, Van de Hulst), DoCoS- ASC afgelast.
26/08: ASC- VVSB (za) afgelast, Leidsche Boys (zo)- DoCoS afgelast
30/08: VVSB (za)- DoCoS 4-2 (DoCoS: Van Gent 2)
31/08: ASC- Leidsche Boys (zo) 3-0

02/09: DoCoS- ASC 0-3
1 ASC 2-6, 2 VVSB (za) 2-4, 3 Leidsche Boys (zo) 2-1, 4 DoCoS 2-0

Groep 2, Poule 04
19/08: Oegstgeest- FC Rijnland 10-0 (Gianfiglio 3, Den Hollander 2, Opdam 2, Zenden, Dijkstra, Ravensbergen).
26/08: FC Rijnland- Leidsche Boys (za) 8-1 (Rijnland: Kamphues 5, Cerdijn 2, Kluivers, LB: Oudenaarden), Voorschoten’97 (zo)- Oegstgeest 5-2 (V97: Van den Berg 3, Kers, Van de Veld, Oegstgeest: Den Hollander, Zenden).
30/08: Leidsche Boys (za)- Oegstgeest 0-14
31/08: FC Rijnland- Voorschoten’97 (zo) 1-2 (Gerritsen/ Van Veen 2)

02/09: Leidsche Boys (za)- Voorschoten’97 0-9 (Van den Berg 5, Kers 2, Hogewoning, Ed?)
1 Voorschoten’97 3-9, 2 Oegstgeest 3-6, 3 FC Rijnland 3-3, 4 Leidsche Boys (za) 3-0

Groep 2, Poule 05
19/08: Warmunda (za)- UDO 0-8, LSVV’70- Stompwijk 3-2 (Petersen 2, Driessen)
26/08: UDO- LSVV’70 0-2 (Ebbing, Petersen), Stompwijk- Warmunda (za) 6-0 (Van Marwijk 3, Van de Linden 2, Bosch).
31/08 Stompwijk- UDO 4-0
02/09: Warmunda (za)- LSVV’70 2-2 (Vleeshouwers/ Meere, Zoutewelle)
1 LSVV’70 3-7, 2 Stompwijk 3-6, 3 UDO 3-3, 4 Warmunda (za) 3-1

Groep 2, Poule 06
19/08: GOL Sport- Roodenburg (za) 4-2 ( GOL Sport: Bashir, Amjad, Nickt, Osman, Roodenburg: ElHamami, Bardaa)
26/08: FC Boshuizen (za)- GOL Sport 2-8(GOl Sport: Bashir 4, Adil 3, Khalid 1).
30/08: FC Boshuizen (za)- Roodenburg (za) 2-4 (Roodenburg: Abdel Ali, Khalid, Koelink, E.Verkuylen)
1 GOL Sport 2-6, 2 Roodenburg (za) 2-3, 3 Fc Boshuizen (za) 2-0, Real Zoetermeer teruggetrokken

Groep 2, Poule 07
19/08: MMO- Koudekerk 2-2, Alphen-Hazerswoudse Boys 2-0
26/08: Hazerswoudse Boys- MMO 4-1, Koudekerk- Alphen 3-4
30/08: Hazerswoudse Boys- Koudekerk 1-2
31/08: MMO- Alphen 1-2 (MMO: W. van Leeuwen)
1 Alphen 3-9, 2 Koudekerk 3-4, 3 Hazerswoudse Boys 3-3, 3 Koudekerk 4 MMO 3-1

Groep 2, Poule 8
19/08: SJZ- BSC’68 3-5 (H. Coret, De Goede, Hoogbruin), Altior- SVOW 3-0
26/08: SVOW- SJZ 1-9 (SJZ:H. Coret 5, De Goede, Van Helden, Soesbergen 2), BSC’68- Altior 1-0.
30/08: SVOW- BSC’68 0-0
31/08: SJZ- Altior 1-1 (H.Coret)
1 BSC’68 3-7, 2 SJZ 3-4, 3 Altior 3-4, 4 SVOW 3-1

Groep 2, Poule 9
19/08: Zwammerdam- Kickers’69 2-0 (Bergshoef, Bons), Aarlanderveen- ESTO 0-3
26/08: ESTO- Zwammerdam 2-6 (Henkes, De Groot, El Mariami, Kremer, Van Riessen 2), Kickers’69- Aarlanderveen 3-0.
30/08: Zwammerdam- Aarlanderveen 1-1 (Van Riessen, plus pen. mis)
31/08: ESTO- Kickers’69 5-0
1 Zwammerdam 3-7, 2 ESTO 3-6, 3 Kickers’69 3-3, 4 Aarlanderveen 3-1

Groep 2, Poule 11
19/08: NSV’46- Alkmania 4-1, WDS- VEP 3-0
26/08: VEP- NSV’46 2-2, Alkmania-WDS 2-1
30/08: NSV’46- WDS 2-4
31/08: VEP- Alkmania 3-2
1 WDS 3-6, 2 NSV’46 3-4, 3 VEP 3-4, 4 Alkmania 3-3

Groep 2, Poule 12
19/08: SEV- DOSR (zo) 1-1, Oosterheem-Bernardus 1-6
26/08: Bernardus- SEV 2-4, DOSR (zo)- Oosterheem 8-0
30/08: SEV- Oosterheem 14-1
31/08: Bernardus- DOSR (zo) 3-4 (Bernardus: Van de Velde, Van Breugel, Roozendaal)
1 SEV 3-7, 2 DOSR (zo) 3-7, 3 Bernardus 3-3, 4 Oosterheem 3-0

Groep 2, Poule 14
19/08: DOSR (za)- Floreant (zo) 2-1, Rohda’76- Zoetermeer (zo) 1-2
26/08: Zoetermeer (zo)- DOSR (za) 4-1, Floreant (zo)- Rohda’76 2-7
30/08: DOSR (za)- Rohda’76 1-1
02/09: Zoetermeer (zo)-Floreant (zo)
1 Zoetermeer (zo) 2-6, 2 Rohda’76 3-4, 3 DOSR (za) 3-4, 4 Floreant (zo) 2-0

Groep 2, Poule 16
19/08: Rijnstreek- DONK (zo) 1-3, Woubrugge- Moordrecht 3-0 (Van der Hoorn, Oppatja, Van Heuveln).
26/08: Moordrecht- Rijnstreek 2-0, DONK (zo)- Woubrugge 2-2 (Boer, Verhoef, rood: Helmig)
30/08: Rijnstreek- Woubrugge 1-4 (Verhoef, Boer, Van Heuveln, Burgman)
31/08: Moordrecht- DONK (zo) obekend
1 Woubrugge 3-7, 2 DONK 2-4, 3 Moordrecht 2-3, 4 Rijnstreek 3-0

Groep 2, Poule 17
19/08: Alphia- Kamerik 7-3
26/08: Kamerik- Berkel 2-5
30/08: Berkel- Alphia 3-1
1 Berkel 2-6, 2 Alphia 2-3, 3 Kamerik 2-0

Groep 2, Poule 23
19/08: HDV (zo)- TAC’90 0-1, Graaf Willem/VAC- Football Factory 4-0
26/08: Football Factory- HDV (zo) 1-5
30/08: Football Factory- TAC’90 0-8
31/08: HDV (zo)- Graaf Willem/VAC 2-8

02/09: TAC’90- Graaf Willem/VAC 0-0
1 TAC’90 3-7, 2 Graaf Willem II/VAC 3-7, 3 HDV 3-3, 4 Football Factory 3-0

Groep 2, Poule 25
19/08: Toofan- Wassenaar 2-7
26/08: GDA- Toofan 10-0, Wassenaar- VCS 3-3
30/08: GDA- Wassenaar 2-3
31/08: Toofan- VCS 2-7
09/09: VCS- GDA
1 Wassenaar 3-7, 2 VCS 2-4, 3GDA 2-3, 4 Toofan 3-0

Groep 2, Poule 27
19/08: Houtwijk- Wanica Star 1-0, Blauw Zwart- ODB 1-5
26/08: ODB- Houtwijk 2-1, Wanica Star- Blauw Zwart 3-3
30/08: Houtwijk- Blauw Zwart 4-2, ODB-Wanica Star 2-1

1 ODB 3-9, 2 Houtwijk 3-6, 3 Wanica Star 3-1, 4 Blauw Zwart 3-1

Door naar volgende ronde:

Categorie 1, groep 1: Quick Boys, Quick, RKAVV, FC Rijnvogels, VOC, FC ‘s-Gravenzande, DHC, Haaglandia/W (za), Westlandia (zo), Zwaluwen, Alexandria’66, SHO, Deltasport, Poortugaal, SC Woerden, Zwervers, Smisthoek, Forum Sport, DHC, Xerxes, Nieuwerkerk (West II), Hollandia, Zwaluwen’30, De Zouaven, Odin’59, OFC, Swift, Katwijk, FC Chabab, Ter Leede, De Dijk, Jos/ Watergraafsmeer, Hoogland, Magreb’90, Montfoort, VVZ’49, SteDeCo, JSV Nieuwegein, Jodan Boys en De Meern (za) (West I).
Hier komen nog bij: Purmersteijn of Volendam, AFC’34 of Noordwijk, Eemdijk of NSC.

Categorie 2, groepen 1 en 2: RCL, Foreholte, TAVV, Spirit, TOGB, Wilhelmus (zo), JHR, SVDPW, Excelsior Maassluis 2, TAC’90, RVVH 2, BVCB of Oude Maas, DRL of Schipluiden, Feyenoord AV, Barendrecht 2, Den Hoorn, Zuidland of OHVV, Westlandia 2, Kagia, UVS, Voorschoten’97, LSVV’70, GOL Sport, avv Alphen, BSC’68, Zwammerdam, Nicolaas Boys, WDS, SEV, Unio, Zoetermeer (zo), Linschoten, Woubrugge, Berkel, Gouderak, Perkouw, Meeuwenplaat, Hellevoetsluis, Gravendeel, SSS, NSVV, Schoonhoven, Lekkerkerk (za), SVS (za), Graaf Willem II/VAC of TAC’90, De Ster, Wassenaar of VCS, REMO, ODB, DUNO, Laakkwartier, Te Werve, Naaldwijk (za), Nieuwenhoorn (za), Vredenburch, Verburch (za), CION, KMD, Hermes DVS of Hoekpoldr, Leonidas (za), Binnenmaas, PSV/Vogel, Loosduinen of Voorwaarts, SEP of GLZ Delfshaven, Oliveo (zo). VVOR, BZC Zuiderpark (zo), Besiktas, Charlois (zo) of Goudsw. Boys, Maense en Sparta AV.

 

Seven gifts artikel
OWN artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten