Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Oefenprogramma’s seizoen 2014-2015

Brasserie Park
Mooi artikelbanner

Van diverse clubs ontving onze redactie, op verzoek, het oefen-en bekerprogramma voor de komende weken. De lijst zal telkens worden aangevuld de komende tijd, waarbij de bij ons aangesloten clubs wordt verzocht verbeteringen, toevoegingen en wetenswaardigheden te delen met redactie@leidenamateurvoetbal.nl. Ga gerust een kijkje nemen bij een van de duels van uw favoriete club of juist naar een concurrent om te zien hoe de vlag er daar bij hangt. Veel plezier en op naar de competitie!

FC Boshuizen

16/08: SVC’08- FC Boshuizen (16.00)

Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Knijnenburg artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Sepa green artikelbanner

19/08: DSO- FC Boshuizen (20.00)

23/08 of 24/08: FC Boshuizen- GHC (17.00)

26/08: Quick Boys- FC Boshuizen (20.00,beker)

31/08: Quick- FC Boshuizen (14.00, beker)

FC Rijnvogels

05/07: FC Rijnvogels- DTS Ede 3-1

12/07: FC Rijnvogels- DoCoS 4-0

09/08: Urk- FC Rijnvogels 3-0 (2e team), FC Rijnvogels- Stormvogels 8-0, toernooi Katwijk, derde plaats

12/08: FC Lisse- FC Rijnvogels 2-3

16/08: FC Rijnvogels- ARC 3-0

19/08: SJC- FC Rijnvogels (19.30)

GHC

05/08: Zevenhoven- GHC 0-1

09/08: Valken’68- GHC 3-0

12/08: Roodenburg- GHC 0-0

16/08: GHC- Spirit 3-1

19/08: Jodan Boys- GHC (20.15)

23/08: FC Boshuizen- GHC (beker, 17 uur)

26/08: GHC- Quick (19.00, beker)

30/08: GHC- Quick Boys (14.30, beker)

Kagia

12/08: Kagia 1/2- UDO (20.00)

16/08: Toernooi Blauw Zwart, Blauw Zwart- Kagia 0-2 , Alphia- Kagia 2-3

19/08: Kagia- Warmunda (zo) (20.00, beker)

23/08: Kagia- Siveo (14.30)

26/08: Van Nispen- Kagia (20.00, beker)

30/08: Kagia- VV Leiden (14.30)

Leidsche Boys za

12/08: VEP- Leidsche Boys 5-1

16/08: toernooi SJZ, SJZ- Leidsche Boys 4-0, Stompwijk- Leidsche Boys 2-0

19/08: Leidsche Boys- Voorschoten’97 zo (19.30, beker)

23/08: Huistoernooi

26/08: FC Rijnland- Leidsche Boys (19.30, beker)

30/08: Leidsche Boys- Oegstgeest (14.30, beker)

Leidsche Boys zo

12/08: Foreholte combinatie- Leidsche Boys (20.00)

15/08: toernooi bij FC Rijnland, FC Rijnland- Leidsche Boys 1-0

17/08: toernooi bij FC Rijnland,  3e/4e plaats, Leidsche Boys- UVS 2-2

19/08: VVSB- Leidsche Boys (20.00)

22/08: Bootcamp bij Leidsche Boys

24/08: Leidsche Boys- GOL Sport (14.30)

26/08: Leidsche Boys- DoCoS (20.00, beker)

31/08: ASC- Leidsche Boys (14.30, beker)

02/09: Leidsche Boys- RCL O23 (20.00)

LSVV’70

12/08: Football Factory- LSVV’70 (20.00) 2-2

16/08: LSVV’70- DoCoS (toernooi Lugdunum) 2-2

19/08: LSVV’70- Stompwijk (20.00 beker)

21/08: LSVV’70- Lugdunum (20.00, toernooi Lugdunum)

23/08: Alphia- LSVV’70 (12.00), Fokko Memorial (17.00)

26/08: UDO- LSVV’70 (20.00, beker)

29/08-31/08: Teamweekend Brabant

02/09: Warmunda- LSVV’70 (19.00, beker)

Lugdunum

 15/08: Lugdunum- UVS  1-0 Brooks (toernooi FC Rijnland)

17/08: Lugdumum- FC Rijnland 2-3

19/08: Teylingen- Lugdunum (20.00, beker)

21/08: Lugdunum- LSVV’70 (19.30, toernooi Lugdunum))

23/08: Lugdunum- DoCoS (14.30, toernooi Lugdunum)

26/08: Lugdunum- Roodenburg (zo) (20.00, beker)

30/08: Lugdunum- UVS (14.30, beker)

Meerburg

17/08: Meerburg- ROAC 5-1

Oegstgeest

09/08: Noordwijk 2 – Oegstgeest 1/2 2-1
16/08:  Toernooi Blauw Zwart , Alphia – Oegstgeest 2 5-3, Oegstgeest- Blauw Zwart 4-1
19/08: Oegstgeest – FC Rijnland (beker)
23/08: Oegstgeest – Soccer Boys
26/08: Voorschoten (zo) – Oegstgeest (beker)
30/08: Leidsche Boys – Oegstgeest (beker)
SJZ
16/08: SJZ-toernooi, 12.30 SJZ- Leidsche Boys (za), 13.45 Leidsche Boys- Stompwijk’92 0-2, 15.00 SJZ- Stompwijk’92 1-0
19/08: SJZ- BSC’68 (20.00, beker)
24/08: Voorschoten’97- SJZ (14.00)
26/08: SVOW- SJZ (20.00, beker)
31/08: SJZ- Altior (14.00, beker)

Valken’68

02/08: UVS- Valken’68 1-3

09/08: Valken’68- GHC 3-0 (Van de Toorn, Paap, Schaap)

12/08: Valken’68- FC Rijnvogels 2 2-3

16/08: Valken’68- Katwijk 2 2-3

19/08: Valken’68- Valken’68 2

23/08: Valken’68- Katwijk (beker)

27/08: De Forester- Valken’68

30/08: Chabab- Valken’68

Voorschoten’97, za

02/08: Rijnsburgse Boys- Voorschoten’97 8-0

09/08: Voorschoten’97- CSW 2-0

12/08: RVVH- Voorschoten’97 4-1 (S. Constancia)

16/08: Voorschoten’97- Haaglandia 2-0

19/08: Quick Boys- Voorschoten’97

23/08: Voorschoten’97- RKAVV (17.00, beker)

26/08: Alphense Boys- Voorschoten’97 (20.00, beker)

30/08: Voorschoten’97- FC Rijnvogels (14.30, beker)

Voorschoten’97, zo

10/08: Voorschoten’97- UNIO

12/08: Voorschoten’97- Voorschoten’97, za 2

17/08: avv Alphen- Voorschoten’97 2-0

19/08: beker

24/08: Voorschoten’97- SJZ

26/08: beker

31/08: beker

VV Leiden

12/08: Leiden- FC Boshuizen combi. 3-5

16/08: Terschuurse Boys- Leiden 6-1

19/08: Leiden- Van Nispen (20.00, beker)

23/08: Kamerik- Leiden (14.30)

26/08: Warmunda (zo)- Leiden (19.00, beker)

30/08: Kagia- Leiden (14.30, beker)

Warmunda (zo)

03/08: RKDES- Warmunda

10/08: ESTO- Warmunda 2-3

12/08: SVOW- Warmunda (20.00)

19/08: beker

24/08: Floreant- Warmunda (14.00)

26/08: beker

31/08: beker

Woubrugge

12/08: DOSR- Woubrugge 2-1

16/08: SVOW- Woubrugge (14.30)

19/08: Woubrugge- Moordrecht (20.00)

23/08: Finale Kaag en Braassem Cup bij Woubrugge

Warmunda (za)

09/08: Rohda’76- Warmunda (14.30)

14/08: Moerkapelle- Warmunda (19.30)

30/08: beker

Zwammerdam

16/08: Nieuwkoop- Zwammerdam 4-2

19/08: Zwammerdam- Kickers’69 (19.00, beker)

26/08: ESTO- Zwammerdam (20.00, beker)

30/08: Zwammerdam- Aarlanderveen (14.30, beker)

Brasserie meelfabriek
Seven gifts artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten