Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje eerste seizoenshelft

Rurh gold artikelbanner
Brasserie Park

logo 80 bij 80Dit seizoen volgt Leidenamateurvoetbal.nl niet minder dan 28 (!) eerste elftallen. Eerder in augustus plaatste onze redactie al een programmaoverzicht per klasse, maar nu publiceert de redactie een overzicht van alle klassen waarin clubs uitkomen die gevolgd gaan worden door al onze medewerkers. Van hoofdklasser FC Rijnvogels tot de zaterdagtak van Warmunda en van zondageersteklasser FC Boshuizen tot en met FC Rijnland. Een handig hulpmiddel wellicht voor de ware liefhebber van het regionale voetbal. Uiteraard ook printbaar of bruikbaar voor de agenda.

ZATERDAG

HOOFDKLASSE B

Voorthuijzen artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Knijnenburg artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel

6 september: ASWH- Xerxes DZB, Katwijk- Spijkenisse, Noordwijk- RVVH, FC Rijnvogels- Smitshoek, SHO- Kloetinge, Ter Leede- Quick Boys, Zwaluwen- FC ’s Gravenzande (1).

13 september: FC ’s Gravenzande- Ter Leede, Kloetinge- Zwaluwen, Quick Boys- Noordwijk, RVVH- SHO, Smitshoek- Katwijk, Spijkenisse- ASWH, Spijkenisse- ASWH, Xerzes DZ- FC Rijnvogels (2).

20 september: ASWH- Noordwijk, Katwijk- Xerxes DZB, Rijnvogels- Spijkenisse, SHO- FC ’s Gravenzande, Smitshoek- Kloetinge, Ter Leede- RVVH, Zwaluwen- Quick Boys (3).

27 september: FC ’s Gravenzande- FC Rijnvogels, Kloetinge- Katwijk, Noordwijk- Ter Leede, Quick Boys- SHO, RVVH- ASWH, Spijkenisse- Zwaluwen, Xerxes DZB- Smitshoek (4).

4 oktober: ASWH- Kloetinge, Katwijk- FC ’s Gravenzande, FC Rijnvogels- Quick Boys, SHO- Noordwijk, Smitshoek- Spijkenisse, Xerxes DZB- RVVH, Zwaluwen- Ter Leede (5).

11 oktober: FC ’s Gravenzande- Smitshoek, Kloetinge- FC Rijnvogels, Noordwijk- Zwaluwen, Quick Boys- ASWH, RVVH- Katwijk, Spijkenisse- Xerxes DZB, Ter Leede- SHO (6).

25 oktober: ASWH- SHO, Katwijk- Noordwijk, FC Rijnvogels- Ter Leede, Smitshoek- Quick Boys, Spijkenisse- Kloetinge, Xerxes DZB- FC ’s Gravenzande, Zwaluwen- RVVH (7).

1 november: FC ’s Gravenzande- Spijkenisse, Kloetinge- Xerxes DZB, Noordwijk- FC Rijnvogels, Quick Boys- Katwijk, RVVH- Smitshoek, SHO- Zwaluwen, Ter Leede- ASWH (8).

8 november: ASWH- Zwaluwen, Katwijk- Ter Leede, Kloetinge- FC ’s Gravenzande, FC Rijnvogels- RVVH, Smitshoek- Noordwijk, Spijkenisse- Quick Boys, Xerxes DZB- SHO (9).

22 november: ASWH- Katwijk, Noordwijk- FC ’s Gravenzande, Quick Boys- Kloetinge, RVVH- Spijkenisse, SHO- FC Rijnvogels, Ter Leede- Smitshoek, Zwaluwen- Xerxes DZB (10).

29 november: FC ’s Gravenzande- Quick Boys, Katwijk- SHO, Kloetinge- RVVH, FC Rijnvogels- Zwaluwen, Smitshoek- ASWH, Spijkenisse- Ter Leede, Xerxes DZB- Noordwijk (11).

6 december: ASWH- FC Rijnvogels, Noordwijk- Spijkenisse, Quick Boys- Xerxes DZB, RVVH- FC ’s Gravenzande, SHO- Smitshoek, Ter Leede- Kloetinge, Zwaluwen- Katwijk (12).

13 december: FC ’s Gravenzande- ASWH, Kloetinge- Noordwijk, Quick Boys- RVVH, FC Rijnvogels- Katwijk, Smitshoek- Zwaluwen, Spijkenisse- SHO, Xerxes DZB- Ter Leede (13).

24 januari: returns van 13 september

9 mei: slotronde, returns van 29 november, restant programma publicatie in winterstop

 

EERSTE KLASSE B

6 september: DSO- Swift, GHC- Forum Sport, HBOK- Deltasport, HVC’10- Voorschoten’97, Haaglandia- Sportlust’46, Valken’68- ARC, Zwaluwen’30- Nootdorp (1).

13 september: ARC- HBOK, Deltasport- DSO, Forum Sport- HVC’10, Nootdorp- Valken’68, , Voorschoten’97- Haaglandia, Sportlust’46- GHC, Swift- Zwaluwen’30 (2).

20 september: DSO- Nootdorp, GHC- Voorschoten’97, HBOK- Swift, HVC’10- Valken’68, Haaglandia- Forum Sport, Sportlust’46- Deltasport, Zwaluwen’30- ARC (3).

27 september: ARC- HVC’10, Deltasport- GHC, Forum Sport- DSO, Nootdorp- HBOK, Swift- Haaglandia, Valken’68- Zwaluwen’30, Voorschoten’97- Sportlust’46 (4).

4 oktober: DSO- Zwaluwen’30- GHC- Swift, HBOK- Valken’68, HVC’10- Deltasport, Haaglandia- Nootdorp, Sportlust’46- Forum Sport, Voorschoten’97- ARC (5).

11 oktober: ARC- GHC, Deltasport- Haaglandia, Forum Sport- Voorschoten’97, Nootdorp- HVC’10, Swift- Sportlust’46, Valken’68- DSO, Zwaluwen’30- HBOK (6).

25 oktober: DSO- ARC, Forum Sport- Deltasport, GHC- Valken’68, HVC’10- HBOK, Haaglandia- Zwaluwen’30, Sportlust’46- Nootdorp, Voorschoten’97- Swift (7).

1 november: ARC- Sportlust’46, Deltasport- Voorschoten’97, HBOK- DSO, Nootdorp- GHC, Swift- Forum Sport, Valken’68- Haaglandia, Zwaluwen’30- HVC’10 (8).

8 november: Deltasport- Swift, Forum Sport- Nootdorp, GHC- Zwaluwen’30, HVC’10- DSO, Haaglandia- ARC, Sportlust’46- Valken’68, Voorschoten’97- HBOK (9).

22 november: ARC- Forum Sport, DSO- Voorschoten’97, HBOK- Haaglandia, HVC’10- GHC, Nootdorp- Deltasport, Valken’68- Swift, Zwaluwen’30- Sportlust’46 (10).

29 november: Deltasport- ARC, Forum Sport- Zwaluwen’30, GHC- HBOK, Haaglandia- DSO, Sportlust’46- HVC’10, Swift- Nootdorp, Voorschoten’97- Valken’68 (11).

6 december: ARC- Swift, DSO- GHC, HBOK- Sportlust’46, HVC’10- Haaglandia, Nootdorp- Voorschoten’97, Valken’68- Forum Sport, Zaluwen’30- Deltasport (12).

13 december: Deltasport- Valken’68, Forum Sport- HBOK, Haaglandia- GHC, Nootdorp- ARC, Sportlust’46- DSO, Swift- HVC’10, Voorschoten’97- Zwaluwen’30 (13).

24 januari: returns van 13 september

9 mei: slotronde, returns van 29 november, restant programma publicatie in winterstop

 

TWEEDE KLASSE C

6 september: BVCB- VDL, DWO-Die Haghe, MVV’27- RCL, SVC’08- Westlandia, Soccer Boys- CWO, SC Monster- Lyra, Vitesse Delft- Lyra (1).

13 september: Be Fair- Soccer Boys, CWO- SC Monster, Die Haghe- BVCB, Lyra- Vitesse Delft, RCL- DWO, VDL- SVC’08, Westlandia- MVV’27 (2).

20 september: BVCB- Westlandia, Be Fair- VDL, MVV’27- Die Haghe, SVC’08- RCL, Soccer Boys- Lyra, SC Monster- DWO, Vitesse Delft- CWO (3).

27 september: CWO- SVC’08, DWO- MVV’27, Die Haghe- SC Monster, Lyra- Be Fair, RCL- BVCB, VDL- Soccer Boys, Westlandia- Vitesse Delft (4).

4 oktober: BVCB- DWO, Be Fair- CWO, Lyra- Die Haghe, SVC’08- MVV’27, Soccer Boys- Westlandia, SC Monster- VDL, Vitesse Delft- RCL (5).

11 oktober: CWO- Lyra, DWO- SVC’08, Die Haghe- Soccer Boys, MVV’27- BVCB, RCL- SC Monster, VDL- Vitesse Delft (6), Westlandia- Be Fair (6).

25 oktober: Be Fair- RCL, CWO- VDL, Lyra- Westlandia, SVC’08- Die Haghe, Soccer Boys- DWO, SC Monster- BVCB, Vitesse Delft- MVV’27 (7).

1 november: BVCB- SVC’08, DWO- Vitesse Delft, Die Haghe- Be Fair, MVV’27- SC Monster, RCL- Soccer Boys, VDL- Lyra, Westlandia- CWO (8).

8 november: Be Fair- DWO, CWO- RCL, Lyra- BVCB, Soccer Boys- MVV’27, SC Monster- SVC’08, VDL- Westlandia, Vitesse Delft- Die Haghe (9).

22 november: BVCB- Vitesse Delft, DWO- Westlandia, Die Haghe- CWO, MVV’27- Be Fair, RCL- VDL, SVC’08- Lyra, SC Monster- Soccer Boys (10).

29 november: Be Fair- SC Monster, CWO- MVV’27, Lyra- DWO, Soccer Boys- BVCB, VDL- Die Haghe, Vitesse Delft- SVC’08, Westlandia- RCL (11).

6 december: BVCB- Be Fair, DWO- CWO, Die Haghe- Westlandia, MVV’27- VDL, RCL- Lyra, SVC’08- Soccer Boys, SC Monster- Vitesse Delft

13 december: Be Fair- SVC’08, CWO- BVCB, Lyra- MVV’27, RCL- Die Haghe, VDL- DWO, Vitesse Delft- Soccer Boys, Vitesse Delft- Soccer Boys, Westlandia- SC Monster (13).

24 januari: returns van 13 september

9 mei: slotronde, returns van 29 november, restant programma publicatie in winterstop

 

DERDE KLASSE A

6 september: CVC Reeuwijk- LSVV’70, Gouda- WDS, Koudekerk- Floreant, Oegstgeest- BSC’68, Roodenburg- DoCoS, SEV- Kagia, Zwammerdam- UVS (1).

13 september: BSC’68- Zwammerdam, DoCoS- SEV, Floreant- Oegstgeest, Kagia- Gouda, LSVV’70- Koudekerk, UVS- CVC Reeuwijk, WDS- Roodenburg (2).

20 september: Gouda- DoCoS, Kagia- Floreant, Koudekerk- BSC’68, Oegstgeest- UVS, Roodenburg- CVC Reeuwijk, SEV- WDS, Zwammerdam- LSVV’70 (3).

27 september: BSC’68- SEV, CVC Reeuwijk- Zwammerdam, DoCoS- Kagia, Floreant- Gouda, LSVV’70- Roodenburg, UVS- Koudekerk, WDS- Oegstgeest (4).

4 oktober: DoCoS- LSVV’70, Gouda- BSC’68, Kagia- WDS, Koudekerk- CVC Reeuwijk, Oegstgeest- Zwammerdam, Roodenburg- Floreant, SEV- UVS (5).

11 oktober: BSC’68- Kagia, CVC Reeuwijk- Oegstgeest, Floeant- SEV, LSVV’70- Gouda, UVS- Roodenburg, WDS- DoCoS, Zwammerdam- Koudekerk (6).

25 oktober: DoCoS- BSC’68, Gouda- CVC Reeuwijk, Kagia- UVS, Oegstgeest- LSVV’70, Roodenburg- Koudekerk, SEV- Zwammerdam, WDS- Floreant (7).

1 november: BSC’68- WDS, CVC Reeuwijk- SEV, Floreant- DoCoS, Koudekerk- Oegstgeest, LSVV’70- Kagia, UVS- Gouda, Zwammerdam- Roodenburg (8).

8 november: DoCoS- Koudekerk, Floreant- BSC’68, Gouda- Zwammerdam, Kagia- CVC Reeuwijk, Roodenburg- Oegstgeest, SEV- LSVV’70, WDS- UVS (9).

22 november: CVC Reeuwijk- BSC’68, Koudekerk- SEV, LSVV’70- WDS, Oegstgeest- DoCoS, Roodenburg- Gouda, UVS- Floreant, Zwammerdam- Kagia (10).

29 november: BSC’68- UVS, DoCoS- CVC Reeuwijk, Floreant- LSVV’70, Gouda- Koudekerk, Kagia- Roodenburg, SEV- Oegstgeest, WDS- Zwammerdam (11).

6 december: CVC Reeuwijk- WDS, Koudekerk- Kagia, LSVV’70- BSC’68, Oegstgeest- Gouda, Roodenburg- SEV, UVS- DoCoS, Zwammerdam- Floreant (12).

13 december: BSC’68- Roodenburg, DoCoS- Zwammerdam, Floreant- CVC Reeuwijk, Kagia- Oegstgeest, SEV- Gouda, UVS- LSVV’70, WDS- Koudekerk (13).

24 januari: returns van 13 september

9 mei: slotronde, returns van 29 november, restant programma publicatie in winterstop

 

VIERDE KLASSE A

6 september: Blauw Zwart- VVSB, Boshuizen- Warmunda, Haagse Hout- KSD Marine, Leidsche Boys- Hazerswoudse Boys, Leiden- Wassenaar, Lugdunum- Football Factory, Wilhelmus- Oosterheem (1).

13 september: Football Factory- Leiden, Hazerswoudse Boys- Lugdunum, KSD Marine- Blauw Zwart, Oosterheem- Boshuizen, VVSB- Wilhelmus, Warmunda-Haagse Hout, Wassenaar- Leidsche Boys (2).

20 september: Blauw Zwart- Oosterheem, Boshuizen- KSD Marine, Football Factory- VVSB, Leidsche Boys- Haagse Hout, Leiden- Hazerswoudse Boys, Lugdunum- Wassenaar, Wilhelmus- Warmunda (3).

27 september: Haagse Hout- Boshuizen, Hazerswoudse Boys- Football Factory, KSD Marine- Leidsche Boys, Oosterheem- Lugdunum, VVSB- Leiden, Warmunda- Blauw Zwart, Wassenaar- Wilhelmus (4).

4 oktober: Blauw Zwart- Haagse Hout, Football Factory- Wassenaar, Hazerswoudse Boys- KSD Marine, Leidsche Boys- VVSB, Leiden- Oosterheem, Lugdunum- Warmunda, Wilhelmus- Boshuizen (5).

11 oktober: Boshuizen- Blauw Zwart, Haagse Hout- Wilhelmus, KSD Marine- Leiden, Oosterheem- Football Factory, VVSB- Lugdunum, Warmunda- Leidsche Boys, Wassenaar- Hazerswoudse Boys (6).

25 oktober: Football Factory- Warmunda, Hazerswoudse Boys- Oosterheem, Leidsche Boys- Blauw Zwart, Leiden- Haagse Hout, Lugdunum- Boshuizen, Wassenaar- VVSB, Wilhelmus- KSD Marine (7).

1 november: Blauw Zwart- Wilhelmus, Boshuizen- Leidsche Boys, Haagse Hout- Lugdunum, KSD Marine- Football Factory, Oosterheem- Wassenaar, VVSB- Hazerswoudse Boys, Warmunda- Leiden (8).

8 november: Football Factory- Haagse Hout, Hazerswoudse Boys- Blauw Zwart, Leidsche Boys- Wilhelmus, Leiden- Boshuizen, Lugdunum- KSD Marine, VVSB- Oosterheem, Wassenaar- Warmunda (9).

22 november: Blauw Zwart- Lugdunum, Boshuizen- Football Factory, Haagse Hout- Oosterheem, KSD Marine- Wassenaar, Leidsche Boys- Leiden, Warmunda- VVSB, Wilhelmus- Hazerswoudse Boys (10).

29 november: Football Factory- Leidsche Boys, Hazerswoudse Boys- Haagse Hout, Leiden- Blauw Zwart, Lugdunum- Wilhelmus, Oosterheem- Warmunda, VVSB- KSD Marine, Wassenaar- Boshuizen (11).

6 december: Blauw Zwart- Football Factory, Boshuizen- VVSB, Haagse Hout- Wassenaar, KSD Marine- Oosterheem, Leidsche Boys- Lugdunum, Warmunda- Hazerswoudse Boys, Wilhelmus- Leiden (12).

13 december: Football Factory- Wilhelmus, Hazerswoudse Boys- Boshuizen, Lugdunum- Leiden, Oosterheem- Leidsche Boys, VVSB- Haagse Hout, Warmunda- KSD Marine, Wassenaar- Blauw Zwart (13).

24 januari: returns van 13 september, in winterstop publicatie tweede seizoenshelft

9 mei: returns van 29 november

 

VIERDE KLASSE C

6 september: Alphia- Sportief, DOSR- Nita, Hertha- SVOW, KDO- Aarlanderveen, Legmeervogels- Roda’23, Siveo’60- Nieuwkoop, Woubrugge- NSV’46 (1).

13 september: Aarlanderveen- Legmeervogels, Nieuwkoop- DOSR, Nita- KDO, NSV’46- Alphia, Roda’23- Siveo’60, Sportief- Hertha, SVOW- Woubrugge (2).

20 september: Alphia- SVOW, DOSR- Aarlanderveen, Hertha- NSV’46, Legmeervogels- Nieuwkoop, Siveo’60- Nita, Sportief- Roda’23, Woubrugge- KDO (3).

27 september: Aarlanderveen- Woubrugge, KDO- DOSR, Nieuwkoop- Alphia, Nita- Legmeervogels, NSV’46- Sportief, Roda’23- Hertha, SVOW- Siveo’60 (4).

4 oktober: Alphia- Nita, Hertha- Nieuwkoop, Legmeervogels- KDO, NSV’46- Aarlanderveen, Siveo’60- DOSR, Sportief- SVOW, Woubrugge- Roda’23 (5).

11 oktober: Aarlanderveen- Hertha, DOSR- Legmeervogels, KDO- Siveo’60, Nieuwkoop- Sportief, Nita- Woubrugge, Roda’23- Alphia, SVOW- NSV’46 (6).

25 oktober: Alphia- DOSR, Hertha- KDO, NSV’46- Nieuwkoop, Siveo’60- Aarlanderveen, Sportief- Nita, SVOW- Roda’23, Woubrugge- Legmeervogels (7).

1 november: Aarlanderveen- Sportief, DOSR- Woubrugge, KDO- Alphia, Legmeervogels- Siveo’60, Nieuwkoop- SVOW, Nita- Hertha, Roda’23- NSV’46 (8).

8 november: Alphia- Aarlanderveen, Hertha- DOSR, NSV’46- Legmeervogels, Roda’23- Nieuwkoop, Sportief- KDO, SVOW- Nita, Woubrugge- Siveo’60 (9).

22 november: Aarlanderveen- SVOW, DOSR- Sportief, KDO- Nieuwkoop, Legmeervogels- Alphia, Nita- Roda’23, Siveo’60- NSV’46, Woubrugge- Hertha (10).

29 november: Alphia- Siveo’60, Nieuwkoop- Nita, Hertha- Legmeervogels, NSV’46- KDO, Roda’23- Aarlanderveen, Sportief- Woubrugge, SVOW- DOSR (11).

6 december: Aarlanderveen- Nieuwkoop, DOSR- Roda’23, KDO- SVOW, Legmeervogels- Sportief, Nita- NSV’46, Siveo’60- Hertha, Woubrugge- Alphia (12).

13 december: Alphia- Hertha, Nieuwkoop- Woubrugge, Nita- Aarlanderveen, NSV’46- DOSR, Roda’23- KDO, Roda’23- KDO, SVOW- Legmeervogels (13).

24 januari: returns van 13 september, in winterstop publicatie tweede seizoenshelft

9 mei: returns van 29 november

 

ZONDAG

 

EERSTE KLASSE B

7 september: GDA- Goes, HMSH- RKAVV, Kocatepe- Olympia, VELO- Boshuizen, Wateringse Veld- IFC, Xerxes DZB- Nieuwerkerk, Zwervers cvv- Poortugaal (1).

14 september: Boshuizen- Wateringse Veld, Goes- Xerxes DZB, IFC- Kocatepe, Nieuwerkerk- Zwervers cvv, Olympia- VELO, Poortugaal- HMSH, RKAVV- GDA (2).

21 september: GDA- Nieuwerkerk, HMSH- Goes, Kocatepe- Boshuizen, Olympia- RKAVV, VELO- IFC, Wateringse Veld- Zwervers cvv, Xerxes DZB- Poortugaal (3).

28 september: Boshuizen- GDA, Goes- Kocatepe, IFC- Olympia, Nieuwerkerk- HMSH, Poortugaal- Wateringse Veld, RKAVV- VELO, Zwervers cvv- Xerxes DZB (4).

5 oktober: GDA- Xerxes DZB, HMSH- Zwervers cvv, IFC- Poortugaal, Kocatepe- Nieuwerkerk, Olympia- Boshuizen, VELO- Goes, Wateringse Veld- RKAVV (5).

12 oktober: Boshuizen- IFC, Goes- Olympia, Nieuwerkerk- Wateringse Veld, Poortugaal- VELO, RKAVV- Kocatepe, Xerxes DZB- HMSH, Zwervers cvv- GDA (6).

26 oktober: Boshuizen- RKAVV, GDA- Poortugaal, IFC- Goes, Kocatepe- Xerxes DZB, Olympia- Nieuwerkerk, VELO- Zwervers cvv, Wateringse Veld- HMSH (7).

2 november: Goes- Boshuizen, HMSH- GDA, Nieuwerkerk- VELO, Poortugaal- Olympia, RKAVV- IFC, Xerxes DZB- Wateringse Veld, Zwervers cvv- Kocatepe (8).

9 november: Boshuizen- Nieuwerkerk, IFC- HMSH, Kocatepe- Poortugal, Olympia- Zwervers cvv, RKAVV- Goes, VELO- Xerxes DZB, Wateringse Veld- GDA (9).

23 november: GDA- IFC, HMSH- Kocatepe, Nieuwerkerk- RKAVV, Poortugaal- Boshuizen, Wateringse Veld- VELO, Xerxes DZB- Olympia, Zwervers cvv- Goes (10).

30 november: Boshuizen- Xerxes DZB, Goes- Nieuwerkerk, IFC- Zwervers cvv, Kocatepe- GDA, Olympia- Wateringse Veld, RKAVV- Poortugaal, VELO- HMSH (11).

7 december: GDA- VELO, HMSH- Olympia, Nieuwerkerk- IFC, Poortugaal- Goes, Wateringse Veld- Kocatepe, Xerxes DZB- RKAVV, Zwervers cvv- Boshuizen (12).

14 december: Boshuizen- HMSH, Goes- Wateringse Veld, IFC- Xerxes DZB, Kocatepe- VELO, Nieuwerkerk- Poortugaal, Olympia- GDA, RKAVV- Zwervers cvv (13).

25 januari: returns van 13 september

10 mei: slotronde, returns van 29 november, restant programma publicatie in winterstop

 

DERDE KLASSE A

7 september: ASC- Alkmania, DOSR- Van Nispen, GOL Sport- MMO, Hillegom- SJZ, Nicolaas Boys- UDO, Teylingen- Meerburg, Voorschoten’97- Kickers’69 (1).

14 september: Alkmania- Voorschoten’97, Kickers’69- GOL Sport, Meerburg- Nicolaas Boys, MMO- ASC, Van Nispen- Teylingen, SJZ- DOSR, UDO- Hillegom (2).

21 september: ASC- Kickers’69, DOSR- Meerburg, GOL Sport- Alkmania, MMO- Van Nispen, Nicolaas Boys- SJZ, Teylingen- UDO, Voorschoten’97- Hillegom (3).

28 september: Alkmania- Teylingen, Hillegom- Nicolaas Boys, Kickers’69- MMO, Meerburg- GOL Sport, Van Nispen- ASC, SJZ- Voorschoten’97, UDO- DOSR (4).

5 oktober: ASC- Meerburg, DOSR- Hillegom, GOL Sport- UDO, Kickers’69- SJZ, MMO- Alkmania, Teylingen- Nicolaas Boys, Voorschoten’97- Van Nispen (5).

12 oktober: Alkmania- Kickers’69, Hillegom- Teylingen, Meerburg- MMO, Nicolaas Boys- DOSR, Van Nispen- GOL Sport, SJZ- ASC, UDO- Voorschoten’97 (6).

26 oktober: Alkmania- Van Nispen, ASC- Hillegom, GOL Sport- Nicolaas Boys, Kickers’69- Meerburg, MMO- UDO, Teylingen- SJZ, Voorschoten’97- DOSR (7).

2 november: DOSR- Teylingen, Hillegom- GOL Sport, Meerburg- Alkmania, Nicolaas Boys- Voorschoten’97, Van Nispen- Kickers’69, SJZ- MMO, UDO- ASC (8).

9 november: Alkmania- UDO, ASC-Nicolaas Boys, GOL Sport- SJZ, Kickers’69- DOSR, MMO- Hillegom, Van Nispen- Meerburg, Voorschoten’97- Teylingen (9).

23 november: DOSR- GOL Sport, Hillegom- Meerburg, Nicolaas Boys- MMO, SJZ- Alkmania, Teylingen- Kickers’69, UDO- Van Nispen, Voorschoten’97- ASC (10).

30 november: Alkmania- Nicolaas Boys, ASC- DOSR, GOL Sport- Teylingen, Kickers’69- Hillegom, Meerburg- UDO, MMO- Voorschoten’97, Van Nispen- SJZ (11).

7 december: DOSR- MMO, Hillegom- Alkmania, Nicolaas Boys- Van Nispen, SJZ- Meerburg, Teylingen- ASC, UDO- Kickers’69, Voorschoten’97- GOL Sport (12).

14 december: Alkmania- DOSR, GOL Sport- ASC, Kickers’69- Nicolaas Boys, Meerburg- Voorschoten’97, MMO- Teylingen, Van Nispen- Hillegom, UDO- SJZ (13).

25 januari: returns van 13 september

10 mei: slotronde, returns van 29 november, restant programma publicatie in winterstop

 

VIERDE KLASSE A

7 september: Bernardus- Altior, Cabauw- Warmunda, Floreant- Ammerstol, Hillegersberg- FC Rijnland, Leidsche Boys- Moordrecht, Roodenburg- Bodegraven, Stolwijk- ASW (1).

14 september: Altior- Hillegersberg, Ammerstol- Leidsche Boys, ASW- Bernardus, Bodegraven- Floreant, FC Rijnland- Stolwijk, Moordrecht- Cabauw, Warmunda- Roodenburg (2).

21 september: Bernardus- Floreant, Cabauw- Bodegraven, FC Rijnland- Moordrecht, Hillegersberg- ASW, Leidsche Boys- Warmunda, Roodenburg- Ammerstol, Stolwijk- Altior (3).

28 september: Altior- FC Rijnland, Ammerstol- Bernardus, ASW- Cabauw, Bodegraven- Leidsche Boys, Floreant- Roodenburg, Moordrecht- Stolwijk, Warmunda- Hillegersberg (4).

5 oktober: Altior- Ammerstol, Bernardus- Moordrecht, Cabauw- Roodenburg, FC Rijnland- ASW, Hillegersberg- Bodegraven, Leidsche Boys- Floreant, Stolwijk- Warmunda (5).

12 oktober: Ammerstol- Stolwijk, ASW- Altior, Bodegraven- Bernardus, Floreant- Cabauw, Moordrecht- Hillegersberg, Roodenburg- Leidsche Boys, Warmunda- FC Rijnland (6).

26 oktober: Altior- Warmunda, ASW- Moordrecht, Bernardus- Leidsche Boys, Cabauw- Ammerstol, FC Rijnland- Bodegraven, Hillegersberg- Roodenburg, Stolwijk- Floreant (7).

2 november: Ammerstol- FC Rijnland, Bodegraven- Stolwijk, Floreant- Hillegersberg, Leidsche Boys- Cabauw, Moordrecht- Altior, Roodenburg- Bernardus, Warmunda- ASW (8).

9 november: Altior- Leidsche Boys, ASW- Bodegraven, Bernardus- Cabauw, FC Rijnland- Floreant, Hillegersberg- Ammerstol, Moordrecht- Warmunda, Stolwijk- Roodenburg (9).

23 november: Ammerstol- ASW, Bernardus- Stolwijk, Bodegraven- Moordrecht, Cabauw- Altior, Floreant- Warmunda, Leidsche Boys- Hillegersberg, Roodenburg- FC Rijnland (10).

30 november: Altior- Floreant, ASW- Roodenburg, FC Rijnland- Bernardus, Hillegersberg- Cabauw, Moordrecht- Ammerstol, Stolwijk- Leidsche Boys, Warmunda- Bodegraven (11).

7 december: Ammerstol- Warmunda, Bernardus- Hillegersberg, Bodegraven- Altior, Cabauw- Stolwijk, Floreant- ASW, Leidsche Boys- FC Rijnland, Roodenburg- Moordrecht (12).

14 december: Altior- Roodenburg, ASW- Leidsche Boys, Bodegraven- Ammerstol, FC Rijnland- Cabauw, Hillegersberg- Stolwijk, Moordrecht- Floreant, Warmunda- Bernardus (13).

25 januari: returns van 14 september, in winterstop publicatie tweede seizoenshelft

10 mei: returns van 30 november

 

Seven gifts artikel
Koetshuis de burcht artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten