Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programma eerste seizoenshelft 2e en 3e klassen

ALV artikelbanner
Brasserie Park

Featured_tribune_meerburgVoor RCL is het komend seizoen only the lonely als het gaat om de competitie-indeling. De Leiderdorpers treffen weliswaar enkele oude bekenden, maar op steenworpafstand wordt niet gespeeld in de tweede klasse. In 3A komen er wel veel clubs uit deze regio in actie, waarbij Roodenburg en DoCoS elkaar treffen in de openingsronde. Onze redactie zal verder Kagia, Zwammerdam, LSVV’70, Oegstgeest en UVS uitgebreid gaan volgen. Het programma van deze clubs is op een rijtje gezet, althans van het eerste deel van het seizoen. In de equivalent op zondag gaat onze aandacht uit naar GOL Sport, Voorschoten’97, Meerburg en SJZ. Onderstaande wellicht handig voor de agenda?

 
ZATERDAG
TWEEDE KLASSE C
6 september: BVCB- VDL, DWO-Die Haghe, MVV’27- RCL, SVC’08- Westlandia, Soccer Boys- CWO, SC Monster- Lyra, Vitesse Delft- Lyra (1).
13 september: Be Fair- Soccer Boys, CWO- SC Monster, Die Haghe- BVCB, Lyra- Vitesse Delft, RCL- DWO, VDL- SVC’08, Westlandia- MVV’27 (2).
20 september: BVCB- Westlandia, Be Fair- VDL, MVV’27- Die Haghe, SVC’08- RCL, Soccer Boys- Lyra, SC Monster- DWO, Vitesse Delft- CWO (3).
27 september: CWO- SVC’08, DWO- MVV’27, Die Haghe- SC Monster, Lyra- Be Fair, RCL- BVCB, VDL- Soccer Boys, Westlandia- Vitesse Delft (4).
4 oktober: BVCB- DWO, Be Fair- CWO, Lyra- Die Haghe, SVC’08- MVV’27, Soccer Boys- Westlandia, SC Monster- VDL, Vitesse Delft- RCL (5).
11 oktober: CWO- Lyra, DWO- SVC’08, Die Haghe- Soccer Boys, MVV’27- BVCB, RCL- SC Monster, VDL- Vitesse Delft (6), Westlandia- Be Fair (6).
25 oktober: Be Fair- RCL, CWO- VDL, Lyra- Westlandia, SVC’08- Die Haghe, Soccer Boys- DWO, SC Monster- BVCB, Vitesse Delft- MVV’27 (7).
1 november: BVCB- SVC’08, DWO- Vitesse Delft, Die Haghe- Be Fair, MVV’27- SC Monster, RCL- Soccer Boys, VDL- Lyra, Westlandia- CWO (8).
8 november: Be Fair- DWO, CWO- RCL, Lyra- BVCB, Soccer Boys- MVV’27, SC Monster- SVC’08, VDL- Westlandia, Vitesse Delft- Die Haghe (9).
22 november: BVCB- Vitesse Delft, DWO- Westlandia, Die Haghe- CWO, MVV’27- Be Fair, RCL- VDL, SVC’08- Lyra, SC Monster- Soccer Boys (10).
29 november: Be Fair- SC Monster, CWO- MVV’27, Lyra- DWO, Soccer Boys- BVCB, VDL- Die Haghe, Vitesse Delft- SVC’08, Westlandia- RCL (11).
6 december: BVCB- Be Fair, DWO- CWO, Die Haghe- Westlandia, MVV’27- VDL, RCL- Lyra, SVC’08- Soccer Boys, SC Monster- Vitesse Delft (12).
13 december: Be Fair- SVC’08, CWO- BVCB, Lyra- MVV’27, RCL- Die Haghe, VDL- DWO, Vitesse Delft- Soccer Boys, Vitesse Delft- Soccer Boys, Westlandia- SC Monster (13).
24 januari: returns van 13 september
9 mei: slotronde, returns van 29 november, restant programma publicatie in winterstop
DERDE KLASSE A
6 september: CVC Reeuwijk- LSVV’70, Gouda- WDS, Koudekerk- Floreant, Oegstgeest- BSC’68, Roodenburg- DoCoS, SEV- Kagia, Zwammerdam- UVS (1).
13 september: BSC’68- Zwammerdam, DoCoS- SEV, Floreant- Oegstgeest, Kagia- Gouda, LSVV’70- Koudekerk, UVS- CVC Reeuwijk, WDS- Roodenburg (2).
20 september: Gouda- DoCoS, Kagia- Floreant, Koudekerk- BSC’68, Oegstgeest- UVS, Roodenburg- CVC Reeuwijk, SEV- WDS, Zwammerdam- LSVV’70 (3).
27 september: BSC’68- SEV, CVC Reeuwijk- Zwammerdam, DoCoS- Kagia, Floreant- Gouda, LSVV’70- Roodenburg, UVS- Koudekerk, WDS- Oegstgeest (4).
4 oktober: DoCoS- LSVV’70, Gouda- BSC’68, Kagia- WDS, Koudekerk- CVC Reeuwijk, Oegstgeest- Zwammerdam, Roodenburg- Floreant, SEV- UVS (5).
11 oktober: BSC’68- Kagia, CVC Reeuwijk- Oegstgeest, Floeant- SEV, LSVV’70- Gouda, UVS- Roodenburg, WDS- DoCoS, Zwammerdam- Koudekerk (6).
25 oktober: DoCoS- BSC’68, Gouda- CVC Reeuwijk, Kagia- UVS, Oegstgeest- LSVV’70, Roodenburg- Koudekerk, SEV- Zwammerdam, WDS- Floreant (7).
1 november: BSC’68- WDS, CVC Reeuwijk- SEV, Floreant- DoCoS, Koudekerk- Oegstgeest, LSVV’70- Kagia, UVS- Gouda, Zwammerdam- Roodenburg (8).
8 november: DoCoS- Koudekerk, Floreant- BSC’68, Gouda- Zwammerdam, Kagia- CVC Reeuwijk, Roodenburg- Oegstgeest, SEV- LSVV’70, WDS- UVS (9).
22 november: CVC Reeuwijk- BSC’68, Koudekerk- SEV, LSVV’70- WDS, Oegstgeest- DoCoS, Roodenburg- Gouda, UVS- Floreant, Zwammerdam- Kagia (10).
29 november: BSC’68- UVS, DoCoS- CVC Reeuwijk, Floreant- LSVV’70, Gouda- Koudekerk, Kagia- Roodenburg, SEV- Oegstgeest, WDS- Zwammerdam (11).
6 december: CVC Reeuwijk- WDS, Koudekerk- Kagia, LSVV’70- BSC’68, Oegstgeest- Gouda, Roodenburg- SEV, UVS- DoCoS, Zwammerdam- Floreant (12).
13 december: BSC’68- Roodenburg, DoCoS- Zwammerdam, Floreant- CVC Reeuwijk, Kagia- Oegstgeest, SEV- Gouda, UVS- LSVV’70, WDS- Koudekerk (13).
24 januari: returns van 13 september
9 mei: slotronde, returns van 29 november, restant programma publicatie in winterstop
ZONDAG
DERDE KLASSE A
7 september: ASC- Alkmania, DOSR- Van Nispen, GOL Sport- MMO, Hillegom- SJZ, Nicolaas Boys- UDO, Teylingen- Meerburg, Voorschoten’97- Kickers’69 (1).
14 september: Alkmania- Voorschoten’97, Kickers’69- GOL Sport, Meerburg- Nicolaas Boys, MMO- ASC, Van Nispen- Teylingen, SJZ- DOSR, UDO- Hillegom (2).
21 september: ASC- Kickers’69, DOSR- Meerburg, GOL Sport- Alkmania, MMO- Van Nispen, Nicolaas Boys- SJZ, Teylingen- UDO, Voorschoten’97- Hillegom (3).
28 september: Alkmania- Teylingen, Hillegom- Nicolaas Boys, Kickers’69- MMO, Meerburg- GOL Sport, Van Nispen- ASC, SJZ- Voorschoten’97, UDO- DOSR (4).
5 oktober: ASC- Meerburg, DOSR- Hillegom, GOL Sport- UDO, Kickers’69- SJZ, MMO- Alkmania, Teylingen- Nicolaas Boys, Voorschoten’97- Van Nispen (5).
12 oktober: Alkmania- Kickers’69, Hillegom- Teylingen, Meerburg- MMO, Nicolaas Boys- DOSR, Van Nispen- GOL Sport, SJZ- ASC, UDO- Voorschoten’97 (6).
26 oktober: Alkmania- Van Nispen, ASC- Hillegom, GOL Sport- Nicolaas Boys, Kickers’69- Meerburg, MMO- UDO, Teylingen- SJZ, Voorschoten’97- DOSR (7).
2 november: DOSR- Teylingen, Hillegom- GOL Sport, Meerburg- Alkmania, Nicolaas Boys- Voorschoten’97, Van Nispen- Kickers’69, SJZ- MMO, UDO- ASC (8).
9 november: Alkmania- UDO, ASC-Nicolaas Boys, GOL Sport- SJZ, Kickers’69- DOSR, MMO- Hillegom, Van Nispen- Meerburg, Voorschoten’97- Teylingen (9).
23 november: DOSR- GOL Sport, Hillegom- Meerburg, Nicolaas Boys- MMO, SJZ- Alkmania, Teylingen- Kickers’69, UDO- Van Nispen, Voorschoten’97- ASC (10).
30 november: Alkmania- Nicolaas Boys, ASC- DOSR, GOL Sport- Teylingen, Kickers’69- Hillegom, Meerburg- UDO, MMO- Voorschoten’97, Van Nispen- SJZ (11).
7 december: DOSR- MMO, Hillegom- Alkmania, Nicolaas Boys- Van Nispen, SJZ- Meerburg, Teylingen- ASC, UDO- Kickers’69, Voorschoten’97- GOL Sport (12).
14 december: Alkmania- DOSR, GOL Sport- ASC, Kickers’69- Nicolaas Boys, Meerburg- Voorschoten’97, MMO- Teylingen, Van Nispen- Hillegom, UDO- SJZ (13).
25 januari: returns van 13 september
10 mei: slotronde, returns van 29 november, restant programma publicatie in winterstop

 

Scheffer sportprijzen artikel
Brasserie buitenhuis
Sepa green artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner

Koetshuis de burcht artikelbanner
Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten