Herziening programma zondag 4A

Vierde klasse
Rumling bouw artikel
Rurh gold artikelbanner

In ‘Lopend Vuurtje’ van hedenmiddag was al te lezen dat de vierde klasse A op zondag wordt uitgebreid met Oostrheem. Hierdoor bestaat de klasse nu uit vijftien clubs en dus is ook het programma veranderd. Onze redactie zette een en ander op een rij voor wat betreft het restant van de eerste seizoenshelft.

ZONDAG

VIERDE KLASSE A

Scheffer sportprijzen artikel
Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Rabobank artikelbanner
Brasserie buitenhuis

21 september: ASW- Cabauw, Bernardus-Floreant, Hillegersberg-Oosterheem, Moordrecht-Ammerstol, FC Rijnland- Warmunda, Roodenburg-Leidsche Boys, Stolwijk-Altior.

28 september: Altior-Leidsche Boys, Ammerstol-FC Rijnland, Bodegraven-Stolwijk, Cabauw-Bernardus, Floreant-Hillegersberg, Oosterheem-Roodenburg, Warmunda-ASW.

5 oktober: ASW-Ammerstol, Hillegersberg-Bernardus, Moordrecht-Altior, FC Rijnland-Leidsche Boys, Roodenburg-Floreant, Stolwijk-Oosterheem, Warmunda-Cabauw.

12 oktober: Altior-FC Rijnland, Ammerstol-Warmunda, Bernardus- Roodenburg, Bodegraven-Moordrecht, Cabauw-Oosterheem, Floreant-Stolwijk, Leidsche Boys- ASW.

19 oktober: Altior-Bernardus, Ammerstol-Roodenburg, Cabauw-Floreant, Leidsche Boys-Hillegersberg, Oosterheem-Bodegraven, FC Rijnland-Moordrecht, Warmunda-Stolwijk.

26 oktober: ASW-Altior, Ammerstol-Cabauw, Moordrecht-Oosterheem, FC Rijnland-Bodegraven, Roodenburg-Hillgersberg, Stolwijk-Bernardus, Warmunda-Leidsche Boys.

2 november: Altior-Warmunda, Bodegraven-ASW, Cabauw-Roodenburg, Floreant-Moordrecht, Hillegersberg-Stolwijk, Leidsche Boys-Ammerstol, Oosterheem-FC Rijnland.

9 november: ASW-Oosterheem, Ammerstol-Altior, Leidsche Boys-Cabauw, Moordrecht-Bernardus, FC Rijnland-Floreant, Stolwijk-Roodenburg, Warmunda-Bodegraven.

16 november: Altior-Roodenburg, Bernardus-FC Rijnland, Bodegraven-Ammerstol, Cabauw-Stolwijk, Floreant-ASW, Hillegersberg-Moordrecht, Oosterheem- Warmunda.

23 november: Altior-Cabauw, Ammerstol-Oosterheem, Bernardus-ASW, Leidsche Boys-Bodegraven, Moordrecht-Roodenburg, FC Rijnland-Hillegersberg, Warmunda-Floreant.

30 november: Bernardus-Warmunda, Bodegraven-Altior, Floreant-Cabauw, Hillegersberg-ASW, Oosterheem-Leidsche Boys, Roodenburg-FC Rijnland, Stolwijk-Moordrecht.

7 december: ASW-Roodenburg, Altior-Oosterheem, Ammerstol-Bernardus, Cabauw-Bodegraven, Leidsche Boys-Floreant, Moordrecht-FC Rijnland, Warmunda-Hillegersberg.

14 december: ASW-Stolwijk, Altior-Floreant, Ammerstol-Hillegersberg, Bodegraven-Oosterheem, Cabauw-Moordrecht, Leidsche Boys-Bernardus, Roodenburg-Warmunda.

21 december: Bernardus-Leidsche Boys, Bodegraven-FC Rijnland, Floreant-Altior, Hillegersberg-Ammerstol, Moordrecht-ASW, Oosterheem-Cabauw, Stolwijk-Warmunda.

25 januari: returns van 14 september, in winterstop publicatie tweede seizoenshelft

10 mei: returns van 30 november

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Van Marwijk artikelbanner
OWN artikelbanner