Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programma eerste seizoenshelft 4e klassen

Mooi artikelbanner
ALV artikelbanner

Featured_hoekvlag_oranjeNog vier weken en de competitie start weer, zo ook in de vierde klasse. Onze redactie zette de wedstrijden van voor de winterstop even op een rijtje. Op de openingsdag is er in 4A op zaterdag direct een stadsderby met Lugdunum versus Football Factory. De Boys uit Leiden treffen daarnaast de Boys uit Hazerswoude. Woubrugge werd ingedeeld in 4C en ontvangt op de eerste wedstrijddag NSV’46. Op zondag geen streekderby’s bij het begin. Leidsche Boys en Roodenburg beginnen met een thuiswedstrijd, terwijl FC Rijnland en Warmunda starten met een uitwedstrijd.

ZATERDAG
VIERDE KLASSE A
6 september: Blauw Zwart- VVSB, Boshuizen- Warmunda, Haagse Hout- KSD Marine, Leidsche Boys- Hazerswoudse Boys, Leiden- Wassenaar, Lugdunum- Football Factory, Wilhelmus- Oosterheem (1).
13 september: Football Factory- Leiden, Hazerswoudse Boys- Lugdunum, KSD Marine- Blauw Zwart, Oosterheem- Boshuizen, VVSB- Wilhelmus, Warmunda-Haagse Hout, Wassenaar- Leidsche Boys (2).
20 september: Blauw Zwart- Oosterheem, Boshuizen- KSD Marine, Football Factory- VVSB, Leidsche Boys- Haagse Hout, Leiden- Hazerswoudse Boys, Lugdunum- Wassenaar, Wilhelmus- Warmunda (3).
27 september: Haagse Hout- Boshuizen, Hazerswoudse Boys- Football Factory, KSD Marine- Leidsche Boys, Oosterheem- Lugdunum, VVSB- Leiden, Warmunda- Blauw Zwart, Wassenaar- Wilhelmus (4).
4 oktober: Blauw Zwart- Haagse Hout, Football Factory- Wassenaar, Hazerswoudse Boys- KSD Marine, Leidsche Boys- VVSB, Leiden- Oosterheem, Lugdunum- Warmunda, Wilhelmus- Boshuizen (5).
11 oktober: Boshuizen- Blauw Zwart, Haagse Hout- Wilhelmus, KSD Marine- Leiden, Oosterheem- Football Factory, VVSB- Lugdunum, Warmunda- Leidsche Boys, Wassenaar- Hazerswoudse Boys (6).
25 oktober: Football Factory- Warmunda, Hazerswoudse Boys- Oosterheem, Leidsche Boys- Blauw Zwart, Leiden- Haagse Hout, Lugdunum- Boshuizen, Wassenaar- VVSB, Wilhelmus- KSD Marine (7).
1 november: Blauw Zwart- Wilhelmus, Boshuizen- Leidsche Boys, Haagse Hout- Lugdunum, KSD Marine- Football Factory, Oosterheem- Wassenaar, VVSB- Hazerswoudse Boys, Warmunda- Leiden (8).
8 november: Football Factory- Haagse Hout, Hazerswoudse Boys- Blauw Zwart, Leidsche Boys- Wilhelmus, Leiden- Boshuizen, Lugdunum- KSD Marine, VVSB- Oosterheem, Wassenaar- Warmunda (9).
22 november: Blauw Zwart- Lugdunum, Boshuizen- Football Factory, Haagse Hout- Oosterheem, KSD Marine- Wassenaar, Leidsche Boys- Leiden, Warmunda- VVSB, Wilhelmus- Hazerswoudse Boys (10).
29 november: Football Factory- Leidsche Boys, Hazerswoudse Boys- Haagse Hout, Leiden- Blauw Zwart, Lugdunum- Wilhelmus, Oosterheem- Warmunda, VVSB- KSD Marine, Wassenaar- Boshuizen (11).
6 december: Blauw Zwart- Football Factory, Boshuizen- VVSB, Haagse Hout- Wassenaar, KSD Marine- Oosterheem, Leidsche Boys- Lugdunum, Warmunda- Hazerswoudse Boys, Wilhelmus- Leiden (12).
13 december: Football Factory- Wilhelmus, Hazerswoudse Boys- Boshuizen, Lugdunum- Leiden, Oosterheem- Leidsche Boys, VVSB- Haagse Hout, Warmunda- KSD Marine, Wassenaar- Blauw Zwart (13).
24 januari: returns van 13 september, in winterstop publicatie tweede seizoenshelft
9 mei: returns van 29 november
VIERDE KLASSE C
6 september: Alphia- Sportief, DOSR- Nita, Hertha- SVOW, KDO- Aarlanderveen, Legmeervogels- Roda’23, Siveo’60- Nieuwkoop, Woubrugge- NSV’46 (1).
13 september: Aarlanderveen- Legmeervogels, Nieuwkoop- DOSR, Nita- KDO, NSV’46- Alphia, Roda’23- Siveo’60, Sportief- Hertha, SVOW- Woubrugge (2).
20 september: Alphia- SVOW, DOSR- Aarlanderveen, Hertha- NSV’46, Legmeervogels- Nieuwkoop, Siveo’60- Nita, Sportief- Roda’23, Woubrugge- KDO (3).
27 september: Aarlanderveen- Woubrugge, KDO- DOSR, Nieuwkoop- Alphia, Nita- Legmeervogels, NSV’46- Sportief, Roda’23- Hertha, SVOW- Siveo’60 (4).
4 oktober: Alphia- Nita, Hertha- Nieuwkoop, Legmeervogels- KDO, NSV’46- Aarlanderveen, Siveo’60- DOSR, Sportief- SVOW, Woubrugge- Roda’23 (5).
11 oktober: Aarlanderveen- Hertha, DOSR- Legmeervogels, KDO- Siveo’60, Nieuwkoop- Sportief, Nita- Woubrugge, Roda’23- Alphia, SVOW- NSV’46 (6).
25 oktober: Alphia- DOSR, Hertha- KDO, NSV’46- Nieuwkoop, Siveo’60- Aarlanderveen, Sportief- Nita, SVOW- Roda’23, Woubrugge- Legmeervogels (7).
1 november: Aarlanderveen- Sportief, DOSR- Woubrugge, KDO- Alphia, Legmeervogels- Siveo’60, Nieuwkoop- SVOW, Nita- Hertha, Roda’23- NSV’46 (8).
8 november: Alphia- Aarlanderveen, Hertha- DOSR, NSV’46- Legmeervogels, Roda’23- Nieuwkoop, Sportief- KDO, SVOW- Nita, Woubrugge- Siveo’60 (9).
22 november: Aarlanderveen- SVOW, DOSR- Sportief, KDO- Nieuwkoop, Legmeervogels- Alphia, Nita- Roda’23, Siveo’60- NSV’46, Woubrugge- Hertha (10).
29 november: Alphia- Siveo’60, Nieuwkoop- Nita, Hertha- Legmeervogels, NSV’46- KDO, Roda’23- Aarlanderveen, Sportief- Woubrugge, SVOW- DOSR (11).
6 december: Aarlanderveen- Nieuwkoop, DOSR- Roda’23, KDO- SVOW, Legmeervogels- Sportief, Nita- NSV’46, Siveo’60- Hertha, Woubrugge- Alphia (12).
13 december: Alphia- Hertha, Nieuwkoop- Woubrugge, Nita- Aarlanderveen, NSV’46- DOSR, Roda’23- KDO, Roda’23- KDO, SVOW- Legmeervogels (13).
24 januari: returns van 13 september, in winterstop publicatie tweede seizoenshelft
9 mei: returns van 29 november
ZONDAG
VIERDE KLASSE A
7 september: Bernardus- Altior, Cabauw- Warmunda, Floreant- Ammerstol, Hillegersberg- FC Rijnland, Leidsche Boys- Moordrecht, Roodenburg- Bodegraven, Stolwijk- ASW (1).
14 september: Altior- Hillegersberg, Ammerstol- Leidsche Boys, ASW- Bernardus, Bodegraven- Floreant, FC Rijnland- Stolwijk, Moordrecht- Cabauw, Warmunda- Roodenburg (2).
21 september: Bernardus- Floreant, Cabauw- Bodegraven, FC Rijnland- Moordrecht, Hillegersberg- ASW, Leidsche Boys- Warmunda, Roodenburg- Ammerstol, Stolwijk- Altior (3).
28 september: Altior- FC Rijnland, Ammerstol- Bernardus, ASW- Cabauw, Bodegraven- Leidsche Boys, Floreant- Roodenburg, Moordrecht- Stolwijk, Warmunda- Hillegersberg (4).
5 oktober: Altior- Ammerstol, Bernardus- Moordrecht, Cabauw- Roodenburg, FC Rijnland- ASW, Hillegersberg- Bodegraven, Leidsche Boys- Floreant, Stolwijk- Warmunda (5).
12 oktober: Ammerstol- Stolwijk, ASW- Altior, Bodegraven- Bernardus, Floreant- Cabauw, Moordrecht- Hillegersberg, Roodenburg- Leidsche Boys, Warmunda- FC Rijnland (6).
26 oktober: Altior- Warmunda, ASW- Moordrecht, Bernardus- Leidsche Boys, Cabauw- Ammerstol, FC Rijnland- Bodegraven, Hillegersberg- Roodenburg, Stolwijk- Floreant (7).
2 november: Ammerstol- FC Rijnland, Bodegraven- Stolwijk, Floreant- Hillegersberg, Leidsche Boys- Cabauw, Moordrecht- Altior, Roodenburg- Bernardus, Warmunda- ASW (8).
9 november: Altior- Leidsche Boys, ASW- Bodegraven, Bernardus- Cabauw, FC Rijnland- Floreant, Hillegersberg- Ammerstol, Moordrecht- Warmunda, Stolwijk- Roodenburg (9).
23 november: Ammerstol- ASW, Bernardus- Stolwijk, Bodegraven- Moordrecht, Cabauw- Altior, Floreant- Warmunda, Leidsche Boys- Hillegersberg, Roodenburg- FC Rijnland (10).
30 november: Altior- Floreant, ASW- Roodenburg, FC Rijnland- Bernardus, Hillegersberg- Cabauw, Moordrecht- Ammerstol, Stolwijk- Leidsche Boys, Warmunda- Bodegraven (11).
7 december: Ammerstol- Warmunda, Bernardus- Hillegersberg, Bodegraven- Altior, Cabauw- Stolwijk, Floreant- ASW, Leidsche Boys- FC Rijnland, Roodenburg- Moordrecht (12).
14 december: Altior- Roodenburg, ASW- Leidsche Boys, Bodegraven- Ammerstol, FC Rijnland- Cabauw, Hillegersberg- Stolwijk, Moordrecht- Floreant, Warmunda- Bernardus (13).
25 januari: returns van 14 september, in winterstop publicatie tweede seizoenshelft
10 mei: returns van 30 november

 

Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Sepa green artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Sport2000 artikelbanner

Slingerland artikelbanner
Rebel Horeca artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten