Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Complete overzicht derde speeldag eerste ronde districtsbeker

Rumling bouw artikel
Brasserie VIS artikelbanner

Het gros van de clubs is klaar met de eerste ronde van de beker. Tal van regioclubs bekeren wel door, anderen kunnen zich vanaf nu al gaan richten op de competitie en enkele clubs wachten nog op de ontknoping in de poule. Onze redactie zette alle uitslagen en een deel van de doelpuntenmakers op een rij. Morgen zal onze redactie nog wat nader ingaan op de resultaten.

Categorie 1

Poule 10

Geco artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Brasserie buitenhuis
Knijnenburg artikelbanner

22 augustus: VSV-Noordwijk 1-4 (Van Duijn 3, Lomis)

23 augustus: EDO-SJC 4-0

26 augustus: SJC-VSV gestaakt

29 augustus: SJC-Noordwijk 1-4 (Splinter 2, Van Duijn 2/Groot)

30 augustus: VSV-EDO 3-0

2 september: Noordwijk-EDO

Stand: 1. Noordwijk 2-6, 2.EDO 2-3,3.VSV 2-3, 4.SJC 2-0.

 

Poule 11

22 augustus: Ter Leede-FC Boshuizen 2-1 (Kurbegovis, Schreurs/ Schouten)

22 augustus:Voorschoten’97-DEM 2-2 (Guffens 2)

25 augustus: FC Boshuizen-Voorschoten’97 5-3 (0-1 Constancia, 0-2 Knijnenburg, 1-2 Arnoldus, 2-2 Bekooij, 3-2 Arnoldus, 4-2 Fitz James, 4-3 Den Hollander, 5-3 Güngör)

29 augustus: Ter Leede-Voorschoten’97 3-4 (Kappenberg, Ammerlaan, Kurbegovic/Van der Krogt, Beijersbergen, Guffens, Khalid)

30 augustus: DEM-FC Boshuizen 0-2 (Fitz James, Güngör)

1 september: DEM-Ter Leede 2-2 (Ammerlaan, Van der Kooye)

Stand: 1.FC Boshuizen 3-6, 2. Ter Leede 3-4, 3.Voorschoten’97 3-4, 4. DEM 3-2.

 

Poule 12

22 augustus: Valken’68-Wateringseveld/GONA 6-0 (Paap 3, A.Haasnoot, Van Duijn, Van den Toorn)

22 augustus: Quick Boys-RKAVV 3-0 (Sahadewsing, Steemers, Teijsse)

25 augustus: Wateringseveld-Quick Boys 0-6 (Guijt 2, Derlagen, De Vries, Teijsse, Steemers).

29 augustus: Valken’68-Quick Boys 1-9 (Boonstoppel (strafschop)/ Guijt 2, Teijsse 2, Sahadewsing, Aafjes,El Ousrouti, Hoek, Cohen

30 augustus: RKAVV-Wateringseveld 4-1

8 september: RKAVV-Valken’68

Stand: 1.Quick Boys 3-9, 2. RKAVV 2-3, 3.Valken’68 2-3,  4.Wateringseveld 3-0.

 

Poule 13

 

22 augustus: FC Rijnvogels-Quick 1-1 (Van der Gugten)

22 augustus: Forum Sport-TAC’90 0-3

25 augustus: TAC’90-Rijnvogels 0-6 (Van Veen 3, S.Zandbergen, Onderwater, Van der Bent).

25 augustus: Quick-Forum Sport 5-0.

29 augustus: Rijnvogels-Forum Sport 1-0 (A Noek)

30 augustus: TAC’90-Quick 0-3

Stand: 1. Quick 3-7, 2.FC Rijnvogels 3-7, 3.TAC’90 3-3, 4. Forum Sport 3-0.

 

Poule 14

22 augustus: Heerjansdam-Alphense Boys 2-0

22 augustus: ARC-Nieuwerkerk 0-1

25 augustus: Nieuwerkerk-Heerjansdam 2-2

25 augustus: Alphense Boys-ARC 1-1

29 augustus: Heerjansdam-ARC 3-1 (Lauhouh)

30 augustus: Nieuwerkerk-Alphense Boys 2-0

Stand: 1.Heerjansdam 3-7, 2.Nieuwerkerk 3-7, 3.ARC 3-1, 4.Alphense Boys 3-1.

 

Categorie 2

Groep 1

Poule 02

22 augustus: SEV-Soccer Boys (za) 2-0

23 augustus: Groeneweg (zo)-Voorschoten’97 (zo) 4-3

25 augustus: Voorschoten’97-SEV 3-1

25 augustus: Soccer Boys (za)-Groeneweg (zo) 3-3

29 augustus: SEV-Groeneweg 1-0

29 augustus: Voorschoten’97 (zo)-Soccer Boys (za) 2-1 (Van den Berg 2)

 

Stand: 1. Voorschoten’97 3-6, 2.SEV 3-6, 3.Groeneweg 3-4, 4.Soccer Boys 3-1.

Poule 03

22 augustus: UNIO (zo)-Quick Boys 2 0-3

22 augustus: RKDEO (zo)-GHC 4-1 (Karasahin)

25 augustus: GHC-UNIO (zo) 3-2 (1-0 Karpuz, 2-1 R.Escudero, 3-2 Tolga).

25 augustus: Quick Boys 2-RKDEO (zo) 2-3

29 augustus: GHC-Quick Boys 2 0-2 (De Vries, Gillissen)

30 augustus: UNIO (zo)-RKDEO 0-4

 

Stand: 1.RKDEO 3-9, 2.Quick Boys 2 3-6, 3.GHC 3-3, 4.UNIO (zo) 3-0.

 

Poule 04

 

22 augustus: Spirit-DOSR (zo) 0-1

22 augustus: TAVV-RVC’33 3-1 (Gruppen, Konings, Mariami)

25 augustus: RVC’33-Spirit 4-1

25 augustus: DOSR (zo)-TAVV 3-2 (TAVV: Konings, Van de Voorn)

29 augustus: Spirit-TAVV 2-2

30 augustus: RVC’33-DOSR (zo) 1-0

 

Stand: 1.RVC’33 3-6, 2.DOSR 3-6, 3.TAVV 3-4, 4. Spirit 3-1.

 

Poule 06

 

22 augustus: BVCB-Foreholte 1-3 (Geerlings, Guijt, Jongbloed)

22 augustus: DSO-TOGB 1-1

25 augustus: TOGB-BVCB 2-2

25 augustus: Foreholte-DSO 2-2 (Grondel, Wiering, gelijkmaker DSO in blessuretijd)

29 augustus: BVCB-DSO 2-1

30 augustus: TOGB-Foreholte 3-2 (Guijt, Lemmers)

 

Stand: 1.TOGB 3-5, 2. Foreholte 3-4, 3.BVCB 3-4, 4.DSO 3-2.

 

Poule 11

 

22 augustus: Gouda (zo)-RCL 3-4 (Scheurwater, Sinteur, Wijnalda 2)

22 augustus: ROAC-Zevenhoven 2-0 (Van Trigt 2)

25 augustus: Zevenhoven-Gouda (zo) 1-1

25 augustus: RCL-ROAC 4-0 (Koet, Scheurwater 3, hattrick in tien minuten tijd)

29 augustus: Zevenhoven-RCL 1-2 (Van Westrienen, Wijnalda)

30 augustus: Gouda (zo)-ROAC 1-1 (Van der Geest)

 

1.RCL 3-9, 2.ROAC 3-4, 3. Gouda (zo) 3-2, 4. Zevenhoven 3-1.

 

Poule 15

 

22 augustus: Katwijk 2-SC Feyenoord 0-1

22 augustus: UVS- FC Lisse (zo) 3-1 (Scheffer 2, Maaskant/ Segers)

25 augustus: Lisse (zo)-Katwijk 2 1-2 (FC Lisse: Van Dijk)

29 augustus: Katwijk 2-UVS 0-0

29 augustus: Lisse (zo)-SC Feyenoord 2-4

8 september: SC Feyenoord-UVS

 

Stand: 1.SC Feyenoord 2-6, 2. UVS 2-4, 3. Katwijk 2 3-4, 4. FC Lisse 3-0.

 

Groep 2

 

 

Poule 04

 

22 augustus: Altior-Zwammerdam 5-3 (Van der Weijden 2, Van de Hoorn, Van der Pijl, Otto/ M.Bons, T.Kremer, J.Bons)

22 augustus: Bodegraven (zo)-Siveo’60 1-2

25 augustus: Siveo’60-Altior 1-1

25 augustus: Zwammerdam-Bodegraven (zo) 3-1 (Kramer, Van Riessen 2)

29 augustus: Siveo’60-Zwammerdam 0-3 (L.Kremer, De Groot 2)

30 augustus: Altior-Bodegraven (zo) 0-0

 

Stand: 1. Zwammerdam 3-6, 2. Altior 3-5, 3. Siveo’60 3-4, 4.Bodegraven (zo) 3-1.

 

Poule 05

 

22 augustus: FC Rijnland-Roodenburg (za) 3-2 (Kamphues, Pompe 2/Fleuren, Arnoldus),

22 augustus: Warmunda-Leiden 0-3 (Bakker 2, Boot)

25 augustus: Leiden-Rijnland 0-2 (Kamphues, Koelink)

25 augustus: Roodenburg (za)-Warmunda 0-3 (Smith, Dijkstra, El Kourami)

29 augustus: Leiden-Roodenburg (za) 1-2 (Donders/ Arnoldus, Mkadmi)

30 augustus: Rijnland-Warmunda 2-1 (Kamphues, Van der Pompe/Kalkema)

 

Stand: 1.FC Rijnland 3-9, 2.Leiden 3-3, 3.Warmunda 3-3, 4.Roodenburg (za) 3-3.

 

Poule 07

 

22 augustus: DWO-Stompwijk 2-4 (Geus 2, Droog, Van Marwijk)

22 augustus:  Oosterheem (za)- Zoetermeer (zo) 1-5

25 augustus: Zoetermeer (zo)-DWO 1-2

25 augustus: Stompwijk-Oosterheem 10-1 (Ammerlaan 3, Van Marwijk 2, Van de Salm 2, Geus 2, 1 eigen doelpunt Oosterheem)

29 augustus: DWO-Oosterheem (za) 6-0

30 augustus: Zoetermeer (zo)-Stompwijk 6-4 (Geus, Ammerlaan, Luchtigheid, Droog)

 

Stand: 1.Stompwijk 3-6, 2.Zoetermeer (zo) 3-6, 3.DWO 3-6, 4. Oosterheem (za) 3-0.

 

Poule 12

 

22 augustus: DoCoS-Kickers’69 5-1 (DoCoS: Zweistra, Maaskant 2, Van Empel, Van Noort)

22 augustus: Sportief-WVC (zo) 2-5

25 augustus: WVC (zo)-DoCoS 1-5 (M.van der Zwet/ Slingerland 2, Henzing, De Bolster, Van Gent)

25 augustus: Kickers’69-Sportief 3-3

29 augustus: DoCoS-Sportief 3-0 (Maaskant, Gonlag, eigen doelpunt Sportief)

30 augustus: WVC (zo)-Kickers’69 2-2

 

Stand: 1.DoCoS 3-9, 2.WVC 3-4, 3.Kickers’69 3-2, 4.Sportief 3-1.

 

Poule 13

 

22 augustus: Meerburg-Woubrugge 5-1 (D.van der Meer 2, Bovenlander 2, B.Verboon/Uithol)

22 augustus: NSV’46-Koudekerk 1-2 (Van Delft 2)

25 augustus: Koudekerk-Meerburg 1-5 (Slotje/ B.Verboon 2, Van der Poel 2, De Groot)

25 augustus: Woubrugge-NSV’46 4-3 (Buntsma, Boer, Bosch, Uithol)

29 augustus: Meerburg-NSV’46 2-0 (Van der Poel, Van der Voort)

29 augustus: Koudekerk-Woubrugge 1-1 (Pennin/Uithol)

 

Stand: 1.Meerburg 3-9, 2.Woubrugge 3-4, 3.Koudekerk 3-4, 4.NSV’46 3-0.

 

Poule 14

 

22 augustus: Linschoten-ESTO 2-2,

22 augustus: Rohda’76-avv Alphen 0-3 (Van Leeuwen, Duthler 2)

25 augustus: avv Alphen-Linschoten 2-1 (Van Leeuwen, Aatif)

25 augustus: ESTO-Rohda  76 2-2

29 augustus: Linschoten-Rohda’76 0-1

30 augustus: Alphen-ESTO 1-4 (Khalid)

 

Stand: 1.avv Alphen 3-6, 2.ESTO 3-5, 3.Rohda’76 3-4, 4.Linschoten 3-1.

 

Poule 16

 

22 augustus: KSD Marine-Wassenaar (zo) 1-1

22 augustus: Blauw Zwart-UDO (zo) 2-1 (Van Vliet, Van der Ham, Habraken)

25 augustus: UDO (zo)-KSD Marine 3-3 (Boerma, Rietveld 2)

25 augustus: Wassenaar (zo)-Blauw Zwart 1-5 (Van Vliet 3, Hooymans 2)

29 augustus: KSD Marine-Blauw Zwart 4-2 (Koziel 2)

30 augustus: UDO (zo)-Wassenaar (zo) 6-1 (Rietveld, Bakker, Boerma, Habraken, Teeuw 2)

 

Stand: 1.Blauw Zwart 3-6, 2.KSD Marine 3-5, 3.UDO (zo) 3-4, 4.Wassenaar (zo) 3-1.

 

Poule 26

 

22 augustus: Lugdunum-Teylingen 1-1 (J.Matahelumual/J. Zwetsloot)

22 augustus: UDO (za)-Leidsche Boys (zo) 1-6 (Leidsche Boys: Redel 3, Holverda, Spasic, Heruer)

25 augustus: Leidsche Boys (zo)-Lugdunum 1-13 (Lugdunum: Schaafstra 4, De Cler 3, Atif 2, Vrede, Hooi, Ajar, C.Isitir)

25 augustus: Teylingen-UDO (za) 9-0 (Franke, Van der Voort 2, eigen doel 2, Zwetsloot, Jose 2, B.van der Vlugt)

29 augustus: Lugdunum-UDO (za) 13-0 (T.de Cler 3, Vrede 2, O.Isitir 2, Matahelumual, Du Prie, Wassenaar (doelman, strafschop), A. Atif 2, Ajar)

30 augustus: Leidsche Boys (zo)-Teylingen 1-2 (Holverda/J.Zwetsloot, Laarman)

 

Stand: 1.Lugdunum 3-7, 2.Teylingen 3-7, 3. Leidsche Boys (Zo) 3-3, 4.UDO (za) 3-0.

 

 

 

Poule 31

 

22 augustus: Bernardus- Floreant (za) 1-5 (Van Breugel)

22 augustus: Leidsche Boys (za)-Alphia 0-7 (Blanken 3, Nolten, Koolwijk, Araheme, Fennich)

25 augustus: Alphia-Bernardus 4-1 (Fennich, Koolwijk, Blanken, Nolten), 26 augustus: Floreant (za)-Leidsche Boys (za) 11-0

29 augustus: Bernardus-Leidsche Boys (za) 7-1 (Van Breugel 5, Van der Linden, Schinagl/ Schouls)

29 augustus: Alphia-Floreant (za) 2-3 (Basdew, Heppener)

 

Stand: 1. Floreant (za) 3-9, 2.Alphia 3-6, 3. Bernardus 3-3, 4.Leidsche Boys (za) 3-0.

 

 

Poule 33

 

22 augustus: Roodenburg (zo)-LSVV’70 1-10 (Laijou/ Jansen 3, De Groot 2, Van Kessel 2, Jelles 3)

22 augustus: ASC-Oegstgeest 2-3 (Zenden 2, Kikkert)

25 augustus: Oegstgeest-Roodenburg (zo) 5-1 (Dijkstra, Leeuwenburg 2, Van Tongeren, Van Bommel/ Boudour).

25 augustus: LSVV’70-ASC 2-2 (LSVV’70: Van Kessel 2)

29 augustus: Oegstgeest-LSVV’70 3-1 (Zenden, Kikkert, Cuvelier/Van Kessel)

30 augustus: Roodenburg (zo)-ASC 3-11

 

Stand: 1.Oegstgeest 3-9, 2. ASC 3-4, 3.LSVV’70 3-4, 4.Roodenburg (zo) 3-0.

 

Poule 38

 

22 augustus: Floreant (zo)-Aarlanderveen 2-1

22 augustus: ASW (zo)-Hazerswoudse Boys 1-1 (R.de Ruiter)

25 augustus: Hazerswoudse Boys-Floreant (zo) 3-1 (L.de Ruiter, R.de Ruiter, Meijer)

25 augustus: Aarlanderveen-ASW (zo) 0-4

29 augustus: Hazerswoudse Boys-Aarlanderveen 1-0 (Meijer, strafschop)

30 augustus: Floreant (zo)-ASW (zo) 2-1

 

Brasserie meelfabriek
Seven gifts artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten