Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programma districtsbeker speeldag 2 en 3 (1e ronde)

Mooi artikelbanner
Brasserie Park

Afgelopen weekend werd de eerste speeldag van de eerste ronde van de districtsbeker afgewerkt. Het gros werd op zaterdag gespeeld, zondag werd er ‘nagedruppeld’. Dinsdagavond 25 augustus gaat het toernooi weer verder. Onze redactie zette het programma en de andere gegevens weer op een rij.

 

Categorie 1
Poule 10
22 augustus: VSV-Noordwijk 1-4 (Van Duijn 3, Lomis)
23 augustus: EDO-SJC 4-0
26 augustus: SJC-VSV
29 augustus: SJC-Noordwijk
30 augustus: VSV-EDO
2 september: Noordwijk-EDO
Poule 11
22 augustus: Ter Leede-FC Boshuizen 2-1 (Kurbegovis, Schreurs/ Schouten)
22 augustus:Voorschoten’97-DEM 2-2 (Guffens 2)
25 augustus: FC Boshuizen-Voorschoten’97
29 augustus: Ter Leede-Voorschoten’97
30 augustus: DEM-FC Boshuizen
1 september: DEM-Ter Leede
Poule 12
22 augustus: Valken’68-Wateringseveld/GONA 6-0 (Paap 3, A.Haasnoot, Van Duijn, Van den Toorn)
22 augustus: Quick Boys-RKAVV 3-0 (Sahadewsing, Steemers, Teijsse)
25 augustus: Wateringseveld-Quick Boys
29 augustus: Valken’68-Quick Boys
30 augustus: RKAVV-Wateringseveld
1 september: RKAVV-Valken’68

Sport2000 artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner
Sepa green artikelbanner
Rabobank artikelbanner

 

 

Poule 13

22 augustus: FC Rijnvogels-Quick 1-1 (Van der Gugten)
22 augustus: Forum Sport-TAC’90 0-3
25 augustus: TAC’90-Rijnvogels
25 augustus: Quick-Forum Sport
29 augustus: Rijnvogels-Forum Sport
30 augustus: TAC’90-Quick

 

 

Poule 14

22 augustus: Heerjansdam-Alphense Boys 2-0
22 augustus: ARC-Nieuwerkerk 0-1
25 augustus: Nieuwerkerk-Heerjansdam
25 augustus: Alphense Boys-ARC
29 augustus: Heerjansdam-ARC
30 augustus: Nieuwerkerk-Alphense Boys
Categorie 2
Groep 1
Poule 02
22 augustus: SEV-Soccer Boys (za) 2-0
23 augustus: Groeneweg (zo)-Voorschoten (zo) 3-4
25 augustus: Voorschoten-SEV
25 augustus: Soccer Boys (za)-Groeneweg (zo)
29 augustus: SEV-Groeneweg
29 augustus: Voorschoten (zo)-Soccer Boys (za)

 
Poule 03
22 augustus: UNIO (zo)-Quick Boys 2 0-3
22 augustus: RKDEO (zo)-GHC 4-1 (Karasahin)
25 augustus: GHC-UNIO (zo)
25 augustus: Quick Boys 2-RKDEO (zo)
29 augustus: GHC-Quick Boys 2
30 augustus: UNIO (zo)-RKDEO

 

Poule 04

22 augustus: Spirit-DOSR (zo) 0-1
22 augustus: TAVV-RVC’33 3-1 (Gruppen, Konings, Mariami)
25 augustus: RVC’33-Spirit
25 augustus: DOSR (zo)-TAVV
29 augustus: Spirit-TAVV
30 augustus: RVC’33-DOSR (zo)

 

Poule 06

22 augustus: BVCB-Foreholte 1-3 (Geerlings, Guijt, Jongbloed)
22 augustus: DSO-TOGB 1-1
25 augustus: TOGB-BVCB
25 augustus: Foreholte-DSO
29 augustus: BVCB-DSO
30 augustus: TOGB-Foreholte

Poule 11

22 augustus: Gouda (zo)-RCL 3-4 (Scheurwater, Sinteur, Wijnalda 2)
22 augustus: ROAC-Zevenhoven 2-0 (Van Trigt 2)
25 augustus: Zevenhoven-Gouda (zo)
25 augustus: RCL-ROAC
29 augustus: Zevenhoven-RCL
30 augustus: Gouda (zo)-ROAC

Poule 15

22 augustus: Katwijk 2-SC Feyenoord 0-1
22 augustus: UVS- FC Lisse (zo) 3-1 (Scheffer 2, Maaskant/ Segers)
25 augustus: Lisse (zo)-Katwijk 2
29 augustus: Katwijk 2-UVS
29 augustus: Lisse (zo)-SC Feyenoord
1 september: SC Feyenoord-UVS

Groep 2

Poule 04

22 augustus: Altior-Zwammerdam 5-3 (Van der Weijden 2, Van de Hoorn, Van der Pijl, Otto/ M.Bons, T.Kremer, J.Bons)
22 augustus: Bodegraven (zo)-Siveo’60 1-2
25 augustus: Siveo’60-Altior
25 augustus: Zwammerdam-Bodegraven (zo)
29 augustus: Siveo’60-Zwammerdam
30 augustus: Altior-Bodegraven (zo)

Poule 05

22 augustus: FC Rijnland-Roodenburg (za) 3-2 (Kamphues, Pompe 2/Fleuren, Arnoldus),
22 augustus: Warmunda-Leiden 0-3 (Bakker 2, Boot)
25 augustus: Leiden-Rijnland
25 augustus: Roodenburg (za)-Warmunda
29 augustus: Leiden-Roodenburg (za)
30 augustus: Rijnland-Warmunda

Poule 07

22 augustus: DWO-Stompwijk 2-4
22 augustus: Oosterheem (za)- Zoetermeer (zo) 1-5
25 augustus: Zoetermeer (zo)-DWO
25 augustus: Stompwijk-Oosterheem
29 augustus: DWO-Oosterheem (za)
30 augustus: Zoetermeer (zo)-Stompwijk

Poule 12

22 augustus: DoCoS-Kickers’69 5-1 (DoCoS: Zweistra, Maaskant 2, Van Empel, Van Noort)
22 augustus: Sportief-WVC (zo) 2-5
25 augustus: WVC-DoCoS
25 augustus: Kickers’69-Sportief
29 augustus: DoCoS-Sportief
30 augustus: WVC-Kickers’69

Poule 13

22 augustus: Meerburg-Woubrugge 5-1 (D.van der Meer 2, Bovenlander 2, B.Verboon/Uithol)
22 augustus: NSV’46-Koudekerk 1-2 (Van Delft 2)
25 augustus: Koudekerk-Meerburg
25 augustus: Woubrugge-NSV’46
29 augustus: Meerburg-NSV’46
29 augustus: Koudekerk-Woubrugge

Poule 14

22 augustus: Linschoten-ESTO 2-2,
22 augustus: Rohda’76-avv Alphen 0-3 (Van Leeuwen, Duthler 2)
25 augustus: Alphen-Linschoten
25 augustus: ESTO-Rohda 76
29 augustus:linschoten-Rohda’76
30 augustus: Alphen-ESTO

Poule 16

22 augustus: KSD Marine-Wassenaar (zo) 1-1
22 augustus: Blauw Zwart-UDO (zo) 2-1 (Van Vliet, Van der Ham, Habraken)
25 augustus: UDO (zo)-KSD Marine
25 augustus: Wassenaar (zo)-Blauw Zwart
29 augustus: KSD Marine-Blauw Zwart
30 augustus: UDO (zo)-Wassenaar (zo)

Poule 26

22 augustus: Lugdunum-Teylingen 1-1 (J.Matahelumual/J. Zwetsloot)
22 augustus: UDO (za)-Leidsche Boys (zo) 1-6 (Leidsche Boys: Redel 3, Holverda, Spasic, Heruer)
25 augustus: Leidsche Boys (zo)-Lugdunum
25 augustus: Teylingen-UDO (za)
29 augustus: Lugdunum-UDO (za)
30 augustus: Leidsche Boys (zo)-Teylingen

Poule 31

22 augustus: Bernardus- Floreant (za) 1-5 (Van Breugel)
22 augustus: Leidsche Boys (za)-Alphia 0-7 (Blanken 3, Nolten, Koolwijk, Araheme, Fennich)
25 augustus: Alphia-Bernardus
27 augustus: Floreant (za)-Leidsche Boys (za)
29 augustus: Bernardus-Leidsche Boys (za)
29 augustus: Alphia-Floreant (za)

Poule 33

22 augustus: Roodenburg (zo)-LSVV’70 1-10 (Laijou/ Jansen 3, De Groot 2, Van Kessel 2, Jelles 3)
22 augustus: ASC-Oegstgeest 2-3 (Zenden 2, Kikkert)
25 augustus: Oegstgeest-Roodenburg (zo)
25 augustus: LSVV’70-ASC
29 augustus: Oegstgeest-LSVV’70
30 augustus: Roodenburg (zo)-ASC

Poule 38

22 augustus: Floreant (zo)-Aarlanderveen 2-1
22 augustus: ASW (zo)-Hazerswoudse Boys 1-1 (R.de Ruiter)
25 augustus: Hazerswoudse Boys-Floreant (zo)
25 augustus: Aarlanderveen-ASW (zo)
29 augustus: Hazerswoudse Boys-Aarlanderveen
30 augustus: Floreant (zo)-ASW (zo)

Poule 41

22 augustus: Moerkapelle-Oosterheem (zo) gestaakt
22 augustus: FC Boshuizen (za)-SJZ 3-7 (SJZ: Griffioen, Berg 2, Sleijser, Willemse, Glomset, Bos)
25 augustus: SJZ-Moerkapelle
25 augustus: Oosterheem-Boshuizen (za)
29 augustus: Moerkapelle-Boshuizen (za)
30 augustus: SJZ-Oosterheem

Poule 45

22 augustus: Van Nispen-BSC’68 1-2
22 augustus: Football Factory-Nieuwkoop 1-4 (Van der Kwaak)
25 augustus: Nieuwkoop-Van Nispen
25 augustus: BSC’68-Football Factory
29 augustus: Van Nispen-Foorball Factory
29 augustus: Nieuwkoop-BSC’68

Poule 46

22 augustus: Wassenaar (za)-Graaf Willem (zo) 0-4
22 augustus: Duindorp (za)-Houtwijk (zo) 6-2
25 augustus: Houtwijk (zo)-Wassenaar (za)
25 augustus: Graaf Willem (zo)-Duindorp (za)
29 augustus: Wassenaar (za)-Duindorp (za)
30 augustus: Houtwijk (zo)-Graaf Willem (zo)

Poule 50

22 augustus: MMO-VVSB (za) 0-5 (Eisenga 2, L.de Jong, A.de Jong, Oostkant)
22 augustus: WVC (za)-Kagia 0-6 (Ligtenberg 3, Driessen, Mahli, Van der Schinkel)
25 augustus: Kagia-MMO
25 augustus: VVSB (za)-WVC
29 augustus: MMO-WVC
29 augustus: Kagia-VVSB (za)

Brasserie meelfabriek
Gerard Bol artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten