Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Uitslagenbord tweede speeldag eerste ronde districtsbeker

Brasserie VIS artikelbanner
Rumling bouw artikel

Net als op de eerste speeldag werd er weer lustig op los gescoord op de tweede speeldag van de eerste ronde van de districtsbeker. Zo wonnen FC Rijnvogels en Quick Boys hun wedstrijd met 6-0 in categorie 1. Voor de Kooltuinbewoners was Niels van Veen met drie doelpunten flink op dreef. In categorie 2 groep 1 was RCL ruimschoots te sterk voor ROAC. Nick Scheurwater was met een hattrick binnen tien minuten de grote man. Bij de derde-en vierdeklassers vielen her en der nog meer doelpunten. Lugdunum walste over Leidsche Boys (zo) heen en Teylingen liet geen spaan heel van de zaterdagtak van UDO. Roodenburg ging hard onderuit tegen Warmunda en Kagia won ook de tweede wedstrijd in de beker. In het overzicht komen alle clubs weer aan bod.

Categorie 1
Poule 10
22 augustus: VSV-Noordwijk 1-4 (Van Duijn 3, Lomis)
23 augustus: EDO-SJC 4-0
26 augustus: SJC-VSV
29 augustus: SJC-Noordwijk
30 augustus: VSV-EDO
2 september: Noordwijk-EDO

Stand: 1.EDO 1-3, 2.Noordwijk 1-3, 3.VSV 1-0, 4.SJC 1-0.
Poule 11
22 augustus: Ter Leede-FC Boshuizen 2-1 (Kurbegovis, Schreurs/ Schouten)
22 augustus:Voorschoten’97-DEM 2-2 (Guffens 2)
25 augustus: FC Boshuizen-Voorschoten’97 5-3 (0-1 Constancia, 0-2 Knijnenburg, 1-2 Arnoldus, 2-2 Bekooij, 3-2 Arnoldus, 4-2 Fitz James, 4-3 Den Hollander, 5-3 Güngör)
29 augustus: Ter Leede-Voorschoten’97
30 augustus: DEM-FC Boshuizen
1 september: DEM-Ter Leede

Brasserie buitenhuis
Geco artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner

Stand: 1.Ter Leede 1-3, 2.FC Boshuizen 2-3, 3. DEM 1-1, 4.Voorschoten’97 2-1.
Poule 12
22 augustus: Valken’68-Wateringseveld/GONA 6-0 (Paap 3, A.Haasnoot, Van Duijn, Van den Toorn)
22 augustus: Quick Boys-RKAVV 3-0 (Sahadewsing, Steemers, Teijsse)
25 augustus: Wateringseveld-Quick Boys 0-6 (Guijt 2, Derlagen, De Vries, Teijsse, Steemers).
29 augustus: Valken’68-Quick Boys
30 augustus: RKAVV-Wateringseveld
1 september: RKAVV-Valken’68

Stand: 1.Quick Boys 2-6, 2.Valken’68 1-3, 3.RKAVV 1-0, 4.Wateringseveld/GONA 2-0.

Poule 13

22 augustus: FC Rijnvogels-Quick 1-1 (Van der Gugten)
22 augustus: Forum Sport-TAC’90 0-3
25 augustus: TAC’90-Rijnvogels 0-6 (Van Veen 3, S.Zandbergen, Onderwater, Van der Bent).
25 augustus: Quick-Forum Sport 5-0.
29 augustus: Rijnvogels-Forum Sport
30 augustus: TAC’90-Quick

Stand: 1.FC Rijnvogels 2-4, 2. Quik 2-4, 3.TAC’90 2-3, 4. Forum Sport 2-0.

Poule 14

22 augustus: Heerjansdam-Alphense Boys 2-0
22 augustus: ARC-Nieuwerkerk 0-1
25 augustus: Nieuwerkerk-Heerjansdam 2-2
25 augustus: Alphense Boys-ARC 1-1
29 augustus: Heerjansdam-ARC
30 augustus: Nieuwerkerk-Alphense Boys

Stand: 1.Heerjansdam 2-4, 2.Nieuwerkerk 2-4, 3.ARC 2-1, 4.Alphense Boys 2-1.
Categorie 2
Groep 1
Poule 02
22 augustus: SEV-Soccer Boys (za) 2-0
23 augustus: Groeneweg (zo)-Voorschoten’97 (zo) 3-4
25 augustus: Voorschoten’97-SEV 3-1
25 augustus: Soccer Boys (za)-Groeneweg (zo) 3-3
29 augustus: SEV-Groeneweg
29 augustus: Voorschoten’97 (zo)-Soccer Boys (za)

Stand: 1. Voorschoten’97 2-6, 2.SEV 2-3, 3.Groeneweg 2-1, 4.Soccer Boys 2-1.
Poule 03
22 augustus: UNIO (zo)-Quick Boys 2 0-3
22 augustus: RKDEO (zo)-GHC 4-1 (Karasahin)
25 augustus: GHC-UNIO (zo) 3-2 (1-0 Karpuz, 2-1 R.Escudero, 3-2 Tolga).
25 augustus: Quick Boys 2-RKDEO (zo) 2-3
29 augustus: GHC-Quick Boys 2
30 augustus: UNIO (zo)-RKDEO

Stand: 1.RKDEO 2-6, 2.Quick Boys 2 2-3, 3.GHC 2-3, 4.UNIO (zo) 2-0.

Poule 04

22 augustus: Spirit-DOSR (zo) 0-1
22 augustus: TAVV-RVC’33 3-1 (Gruppen, Konings, Mariami)
25 augustus: RVC’33-Spirit 4-1
25 augustus: DOSR (zo)-TAVV 3-2 (Van Klink 2, Van Diemen/Konings, Van de Voorn)
29 augustus: Spirit-TAVV
30 augustus: RVC’33-DOSR (zo)

Stand: 1.DOSR 2-6, 2.RVC’33 2-3, 3.TAVV 2-3, 4. Spirit 2-0.

Poule 06

22 augustus: BVCB-Foreholte 1-3 (Geerlings, Guijt, Jongbloed)
22 augustus: DSO-TOGB 1-1
25 augustus: TOGB-BVCB 2-2
25 augustus: Foreholte-DSO 2-2 (Grondel, Wiering, gelijkmaker DSO in blessuretijd)
29 augustus: BVCB-DSO
30 augustus: TOGB-Foreholte

Stand: 1. Foreholte 2-4, 2.DSO 2-2, 3.TOGB 2-2, 4. BVCB 2-1.

Poule 11

22 augustus: Gouda (zo)-RCL 3-4 (Scheurwater, Sinteur, Wijnalda 2)
22 augustus: ROAC-Zevenhoven 2-0 (Van Trigt 2)
25 augustus: Zevenhoven-Gouda (zo) 1-1
25 augustus: RCL-ROAC 4-0 (Koet, Scheurwater 3, hattrick in tien minuten tijd)
29 augustus: Zevenhoven-RCL
30 augustus: Gouda (zo)-ROAC

1.RCL 2-6, 2.ROAC 2-3, 3. Gouda (zo) 2-1, 4. Zevenhoven 2-1.

Poule 15

22 augustus: Katwijk 2-SC Feyenoord 0-1
22 augustus: UVS- FC Lisse (zo) 3-1 (Scheffer 2, Maaskant/ Segers)
25 augustus: Lisse (zo)-Katwijk 2 1-2 (FC Lisse: Van Dijk)
29 augustus: Katwijk 2-UVS
29 augustus: Lisse (zo)-SC Feyenoord
1 september: SC Feyenoord-UVS

Stand: 1. UVS 1-3, 2.SC Feyenoord 1-3, 3.Katwijk 2 2-3, 4. FC Lisse 2-0.

Groep 2

Poule 04

22 augustus: Altior-Zwammerdam 5-3 (Van der Weijden 2, Van de Hoorn, Van der Pijl, Otto/ M.Bons, T.Kremer, J.Bons)
22 augustus: Bodegraven (zo)-Siveo’60 1-2
25 augustus: Siveo’60-Altior 1-1
25 augustus: Zwammerdam-Bodegraven (zo) 3-1 (Kramer, Van Riessen 2)
29 augustus: Siveo’60-Zwammerdam
30 augustus: Altior-Bodegraven (zo)

Stand: 1. Altior 2-4, 2. Siveo’60 2-4, 3. Zwammerdam 2-3, 4.Bodegraven (zo) 2-0.

Poule 05

22 augustus: FC Rijnland-Roodenburg (za) 3-2 (Kamphues, Pompe 2/Fleuren, Arnoldus),
22 augustus: Warmunda-Leiden 0-3 (Bakker 2, Boot)
25 augustus: Leiden-Rijnland 0-2 (Kamphues, Koelink)
25 augustus: Roodenburg (za)-Warmunda 0-3 (Smith, Dijkstra, El Kourami)
29 augustus: Leiden-Roodenburg (za)
30 augustus: Rijnland-Warmunda

Stand: 1.FC Rijnland 2-6, 2.Leiden 2-3, 3.Warmunda 2-3, 4.Roodenburg (za) 2-0.

Poule 07

22 augustus: DWO-Stompwijk 2-4
22 augustus: Oosterheem (za)- Zoetermeer (zo) 1-5
25 augustus: Zoetermeer (zo)-DWO 1-2
25 augustus: Stompwijk-Oosterheem 10-1 (Ammerlaan 3, Van Marwijk 2, Van de Salm 2, Geus 2, e.d.)
29 augustus: DWO-Oosterheem (za)
30 augustus: Zoetermeer (zo)-Stompwijk

Stand: 1.Stompwijk 2-6, 2.Zoetermeer (zo) 2-3, 3.DWO 2-3, 4. Oosterheem (za) 2-0.

Poule 12

22 augustus: DoCoS-Kickers’69 5-1 (DoCoS: Zweistra, Maaskant 2, Van Empel, Van Noort)
22 augustus: Sportief-WVC (zo) 2-5
25 augustus: WVC (zo)-DoCoS 1-5 (M.van der Zwet/ Slingerland 2, Henzing, De Bolster, Van Gent)
25 augustus: Kickers’69-Sportief 3-3
29 augustus: DoCoS-Sportief
30 augustus: WVC (zo)-Kickers’69

Stand: 1.DoCoS 2-6, 2.WVC 2-3, 3.Sportief 2-1, 4.Kickers’69 2-1.

Poule 13

22 augustus: Meerburg-Woubrugge 5-1 (D.van der Meer 2, Bovenlander 2, B.Verboon/Uithol)
22 augustus: NSV’46-Koudekerk 1-2 (Van Delft 2)
25 augustus: Koudekerk-Meerburg 1-5 (Slotje/ B.Verboon 2, Van der Poel 2, De Groot)
25 augustus: Woubrugge-NSV’46 4-3 (Buntsma, Boer, Bosch, Uithol)
29 augustus: Meerburg-NSV’46
29 augustus: Koudekerk-Woubrugge

Stand: 1.Meerburg 2-6, 2.Woubrugge 2-3, 3.Koudekerk 2-3, 4.NSV’46 2-0.

Poule 14

22 augustus: Linschoten-ESTO 2-2,
22 augustus: Rohda’76-avv Alphen 0-3 (Van Leeuwen, Duthler 2)
25 augustus: avv Alphen-Linschoten 2-1 (Van Leeuwen, Aatif)
25 augustus: ESTO-Rohda 76 2-2
29 augustus: Linschoten-Rohda’76
30 augustus: Alphen-ESTO

Stand: 1.avv Alphen 2-6, 2.ESTO 2-2, 3.Linschoten 2-1, 4.Rohda’76 2-1.

Poule 16

22 augustus: KSD Marine-Wassenaar (zo) 1-1
22 augustus: Blauw Zwart-UDO (zo) 2-1 (Van Vliet, Van der Ham, Habraken)
25 augustus: UDO (zo)-KSD Marine 3-3 (Boerma, Rietveld 2)
25 augustus: Wassenaar (zo)-Blauw Zwart 1-5 (Van Vliet 3, Hooymans 2)
29 augustus: KSD Marine-Blauw Zwart
30 augustus: UDO (zo)-Wassenaar (zo)

Stand: 1.Blauw Zwart 2-6, 2.KSD Marine 2-2, 3.UDO (zo) 2-1, 4.Wassenaar (zo) 2-1.

Poule 26

22 augustus: Lugdunum-Teylingen 1-1 (J.Matahelumual/J. Zwetsloot)
22 augustus: UDO (za)-Leidsche Boys (zo) 1-6 (Leidsche Boys: Redel 3, Holverda, Spasic, Heruer)
25 augustus: Leidsche Boys (zo)-Lugdunum 1-13 (Lugdunum: Schaafstra 4, De Cler 3, Atif 2, Vrede, Hooi, Ajar, C.Isitir)
25 augustus: Teylingen-UDO (za) 9-0 (Franke, Van der Voort 2, eigen doel 2, Zwetsloot, Jose 2, B.van der Vlugt)
29 augustus: Lugdunum-UDO (za)
30 augustus: Leidsche Boys (zo)-Teylingen

Stand: 1.Lugdunum 2-4, 2.Teylingen 2-4, 3. Leidsche Boys (Zo) 2-3, 4.UDO (za) 2-0.

Poule 31

22 augustus: Bernardus- Floreant (za) 1-5 (Van Breugel)
22 augustus: Leidsche Boys (za)-Alphia 0-7 (Blanken 3, Nolten, Koolwijk, Araheme, Fennich)
25 augustus: Alphia-Bernardus 4-1 (Fennich, Koolwijk, Blanken, Nolten), Floreant (za)-Leidsche Boys (za) (26/8)
29 augustus: Bernardus-Leidsche Boys (za)
29 augustus: Alphia-Floreant (za)

Stand: 1.Alphia 2-6, 2.Floreant (za) 1-3, 3.Leidsche Boys (za) 1-0, 4.Bernardus 2-0.
Poule 33

22 augustus: Roodenburg (zo)-LSVV’70 1-10 (Laijou/ Jansen 3, De Groot 2, Van Kessel 2, Jelles 3)
22 augustus: ASC-Oegstgeest 2-3 (Zenden 2, Kikkert)
25 augustus: Oegstgeest-Roodenburg (zo) 5-1 (Dijkstra, Leeuwenburg 2, Van Tongeren, Van Bommel/ Boudour).
25 augustus: LSVV’70-ASC 2-2 (LSVV’70: Van Kessel 2)
29 augustus: Oegstgeest-LSVV’70
30 augustus: Roodenburg (zo)-ASC

Stand: 1.Oegstgeest 2-6, 2.LSVV’70 2-4, 3.ASC 2-1, 4.Roodenburg (zo) 2-0.

Poule 38

22 augustus: Floreant (zo)-Aarlanderveen 2-1
22 augustus: ASW (zo)-Hazerswoudse Boys 1-1 (R.de Ruiter)
25 augustus: Hazerswoudse Boys-Floreant (zo) 3-1 (L.de Ruiter, R.de Ruiter, Meijer)
25 augustus: Aarlanderveen-ASW (zo) 0-4
29 augustus: Hazerswoudse Boys-Aarlanderveen
30 augustus: Floreant (zo)-ASW (zo)

Stand: 1.ASW (zo) 2-4, 2.Haz.Boys 2-4, 3.Floreant (zo) 2-3, 4.Aarlanderven 2-0.

Poule 41

22 augustus: Moerkapelle-Oosterheem (zo) gestaakt
22 augustus: FC Boshuizen (za)-SJZ 3-7 (SJZ: Griffioen, Berg 2, Sleijser, Willemse, Glomset, Bos)
25 augustus: SJZ-Moerkapelle 5-0 (Versteegen 2, Griffioen 2, Pieterse)
25 augustus: Oosterheem (zo)-Boshuizen (za) 1-5
29 augustus: Moerkapelle-Boshuizen (za)
30 augustus: SJZ-Oosterheem (Zo)

Stand: 1.SJZ 2-6, 2.FC Boshuizen 2-3, 3.Oosterheem (zo) 1-0, 4.Moerkapelle 1-0.

Poule 45

22 augustus: Van Nispen-BSC’68 1-2
22 augustus: Football Factory-Nieuwkoop 1-4 (Van der Kwaak)
25 augustus: Nieuwkoop-Van Nispen 6-2
25 augustus: BSC’68-Football Factory 5-0
29 augustus: Van Nispen-Foorball Factory
29 augustus: Nieuwkoop-BSC’68

Stand: 1. Nieuwkoop 2-6, 2.BSC’68 2-6, 3.Van Nispen 2-0, 4. Football F. 2-0.
Poule 50

22 augustus: MMO-VVSB (za) 0-5 (Eisenga 2, L.de Jong, A.de Jong, Oostkant)
22 augustus: WVC (za)-Kagia 0-6 (Ligtenberg 3, Driessen, Mahli, Van der Schinkel)
25 augustus: Kagia-MMO 2-0 (Van der Schinkel, Lamboo)
25 augustus: VVSB (za)-WVC (za) 1-1 (VVSB: Taskin)
29 augustus: MMO-WVC (za)
29 augustus: Kagia-VVSB (za)

Stand: 1.Kagia 2-6, 2.VVSB (za) 2-4, 3.WVC 2-1, 4.MMO 2-0.

Rebel Horeca artikelbanner
Gerard Bol artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten