Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Oefenwedstrijden 18/08: Kagia op schot, GHC niet langs Koudekerk

Andermaal is er weer geoefend, veelal bij weersomstandigheden waarin de hond liever op het pluche achter blijft. Hoofdklasser FC Rijnvogels won onder meer van tweedeklasser DOSR met 4-1, terwijl de zaterdagtak van Voorschoten’97 iets tekort kwam bij zondaghoofdklasser RKAVV. Derdeklasser Kagia draaide op volle toeren en versloeg fusieclub WVC (Alkmania en SVOW) met niet minder dan 8-0. Het ging overigens wel om de zaterdagtak. VV Leiden ging er ruimschoots af bij de reserves van Ter Leede (6-1), dat j.l. zaterdag nog verloor van Warmunda. Koudekerk hield GHC, dat een klasse hoger speelt, op een gelijkspel. Foreholte klopt RCL met 3-1. Voor zover bekend is alles weer bijgewerkt. Morgenochtend wellicht nog wat aanvullingen.

Alphense Boys
Dinsdag 4 augustus: Alphense Boys-Feyenoord 0-1
Zondag 9 augustus: Alphense Boys-Spartaan 5-0 (Nouwens, Lankhaar, Ouwendijk, El Yacoubi, Van de Plank)
Dinsdag 11 augustus: Jodan Boys-Sportlust’46 1-2 , Alphense Boys- ARC 1-1, AB winnaar na strafschoppen
Zaterdag 15 augustus: Strijd om 3e/4e plaats ARC-Jodan Boys 0-1 en finale Alphense Boys-Sportlust’46 0-1 ( Frans Bahlmann-toernooi )
Dinsdag 18 augustus: Ter Leede-Alphense Boys 2-0

ARC
Zaterdag 8 augustus: ARC-Zevenhoven 2-1 (Samsom, Van Leeuwen)
Dinsdag 11 augustus: Alphense Boys- ARC 1-1, AB w.n.s.
Zaterdag 15 augustus: Jodan Boys-ARC 1-0 (toernooi Alphense Boys)

Voorthuijzen artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Knijnenburg artikelbanner
Geco artikelbanner

ASC
Zondag 2 augustus: Nicolaas Boys-ASC 4-4
Dinsdag 4 augustus: UVS A1-ASC 2-1

FC Boshuizen (zo)
Zondag 2 augustus: FC Boshuizen-Sonoma State University 1-2
Dinsdag 4 augustus: Ter Leede- FC Boshuizen 2-0
Zondag 9 augustus: FC Boshuizen-FC Lisse (zo) 4-0 (Bekooy, K.Gashi, Van Bommel 2)
Dinsdag 11 augustus: FC Boshuizen-DSO 4-1 (BJ Neuteboom, Van Bommel 2, Bekooij)
Zondag 16 augustus: Foreholte-FC Boshuizen 0-2 (Schoten, Fitz James)
Donderdag 20 augustus: FC Boshuizen-vv Alphen (20.00)
Zaterdag 22 augustus: Ter Leede-FC Boshuizen (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: FC Boshuizen-Voorschoten’97 (za) (19.00, beker)
Zondag 30 augustus: DEM-FC Boshuizen (14.00, beker)

FC Rijnland
Vrijdag 14 augustus: FC Rijnland-Leidsche Boys za/zo 6-3 (Van de Pompe 2, Kamphues 2, Distelvelt, Kluivers), Lugdunum-UVS 1-1, Lugdunum w.n.s.
Zondag 16 augustus: 3e-4e plaats (12.00) UVS-Leidsche Boys za/zo 4-0, finale FC Rijnland-Lugdunum 0-1
Betreft Marco Kamphues Toernooi
Dinsdag 18 augustus: FC Rijnland-Leidsche Boys zo 3-2 (Gerritse 2, De Rooij)
Zaterdag 22 augustus: FC Rijnland-Roodenburg (za) (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: VV Leiden-FC Rijnland (20.00,beker)
Zondag 30 augustus: FC Rijnland-sv Warmunda (14.00, beker)

FC Rijnvogels
Donderdag 9 juli: FC Rijnvogels-DoCoS 6-1
Zaterdag 8 augustus: FC Rijnvogels-Valken’68 4-0 (Beijersbergen, R.Zandbergen, Onderwater, Van der Bent)
Dinsdag 11 augustus: FC Rijnvogels-FC Lisse 3-3 (FCR: Van Veen, Labots, Beijersbergen, FC Lisse: Cijntje 2, Fokkema)
Zaterdag 15 augustus: FC Rijnvogels-Swift Amsterdam 0-3
Dinsdag 18 augustus: FC Rijnvogels-DOSR 4-1 (FCR: Van Veen, Dijk, Beijersbergen, Ten Hoope)

Foreholte
Zondag 2 augustus: Foreholte-Hillegom 0-3
Zondag 9 augustus: VVSB-Foreholte 1-0
Dinsdag 11 augustus: Foreholte-Voorschoten’97 (zo) 4-2
Zondag 16 augustus: Foreholte-FC Boshuizen 0-2
Dinsdag 18 augustus: Foreholte-RCL 3-1 (Luigies, Grondel, Geerling)
Zaterdag 22 augustus: BVCB-Foreholte (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: Foreholte-DSO (20.00, beker)
Zondag 30 augustus: TOGB-Foreholte (14.00, beker)

GHC
Dinsdag 4 augustus: GHC-Rohda’76 3-4 (Van Leeuwen, Demirbas, Karpuz)
Zaterdag 8 augustus: GHC-FC Rijnvogels 2 1-0 (De Haas)
Zaterdag 15 augustus: NSVV-GHC 2-1 (Karpuz)
Dinsdag 18 augustus: Koudekerk-GHC 3-3 (Karpuz 2, Demirbas)

Hazerswoudse Boys
Zaterdag 8 augustus: Hazerswoudse Boys-sv de Vecht 1-1 (L.de Ruiter)
Zaterdag 15 augustus: Hazerswoudse Boys – Nieuwkoop 2-2 (Meurs, Meijer)
Zaterdag 22 augustus: ASW (Zon.) – Hazerswoudse Boys (17.00 uur, beker)
Dinsdag 25 augustus: Hazerswoudse Boys – Floreant (Zon.) (19.00 uur, beker)
Zaterdag 29 augustus: Hazerswoudse Boys – Aarlanderveen (14.30 uur, beker)

Kagia
Dinsdag 11 augustus: Kagia-UDO comb. 5-1 (Kagia: Zonneveld, Sluijmer, Ligtenberg, Schoneveld, Kamerman, UDO: Den Hollander)
Zaterdag 15 augustus: Toernooi bij Blauw Zwart te Wassenaar, Kagia-Football Factory 3-1 (Zonneveld, Schoneveld, Van der Schinkel), Blauw Zwart-Kagia 1-1 (Van Kesteren). Kagia wint daarmee Henk Pieters toernooi.
Dinsdag 18 augustus: Kagia-WVC 8-0 (Van Kesteren, Van der Schinkel 3, Lamboo 2, Ligtenberg en ?)
Zaterdag 22 augustus: WVC za-Kagia (14.30)
Dinsdag 25 augustus: Kagia-MMO (20.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Kagia-VVSB za (14.30, beker)

Koudekerk
Woensdag 12 augustus: Koudekerk-LSVV’70 5-1 (Koudekerk: Pennin, J.van Munsteren, Langejans, debuut), Suvaal, T.van Velzen, LSVV’70: Petersen)
Zaterdag 15 augustus: Koudekerk-Rohda’76 4-3 (Van der Berg, Van Munsteren, Blijleven, Vergunst)
Dinsdag 18 augustus: Koudekerk- GHC 3-3 (Pennin 2, Van Delft)

LSVV’70
Weekend 7-9 augustus: trainingsweekend Groningen met o.a. SV Bedum-LSVV’70 (1-4, Baarda 2, Jansen 2)
Woensdag 12 augustus: Koudekerk-LSVV’70 5-1 (Petersen)
Zondag 16 augustus: UDO-LSVV’70 1-2 (Gloerich, Petersen)
Zaterdag 22 augustus: Roodenburg zo-LSVV’70 (17.00)
Dinsdag 25 augustus: LSVV’70-ASC (20 uur)
Zaterdag 29 augustus: Oegstgeest-LSVV’70 (14.30), Fokko Memorial (17.30)

Lugdunum
Vrijdag 14 augustus: Toernooi FC Rijnland: Lugdunum-UVS 1-1, Lugdunum w.n.s.
Zaterdag 15 augustus: Lugdunum-Aarlanderveen 5-4
Zondag 16 augustus: vervolg toernooi bij FC Rijnland, finale FC Rijnland-Lugdunum 0-1 (O.Isitir)
Zaterdag 22 augustus: Lugdunum-Teylingen (14.30, beker)
Dinsdag 25 augustus: Leidsche Boys zo- Lugdunum (19.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Lugdunum-UDO za (14.30, beker)

Meerburg
Vrijdag 7 t/m zondag 9 augustus: trainingsweekend, Baardwijk-Meerburg 1-1
Dinsdag 11 augustus: Meerburg-RCL 2-2 (Meerburg: Yannick de Groot 2, RCL: Wijnalda, Van Bemmel)
Zondag 16 augustus: toernooi bij SJZ, Stompwijk-Meerburg 1-2 (Van Vuren, D. van der Meer), Meerburg-SJZ 0-3
Zaterdag 22 augustus: Meerburg-Woubrugge (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: Koudekerk-Meerburg (20.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Meerburg-NSV’46 (16.00, beker)

MMO
Dinsdag 11 augustus: MMO- DOSR 0-4 (Kaag en Braassem Cup)
Zondag 16 augustus: ROAC-MMO 5-1 (Kaag en Braassem Cup)

RCL
Zaterdag 8 augustus: RCL comb.-RCL comb. 14.30
Dinsdag 11 augustus: Meerburg- RCL 2-2 (RCL: Wijnalda, Van Bemmel)
Zaterdag 15 augustus: Quick Boys 2- RCL 1-0
Dinsdag 18 augustus: Foreholte-RCL 3-1 (Van Westrienen)

ROAC
Donderdag 6 augustus: WVC-ROAC 3-1 (Kaag en Braasem Cup, doelpunt ROAC D. Heemskerk)
Dinsdag 11 augustus: ROAC-Kickers’69 3-0 (Kaag en Braasem Cup, Van der Geest, De Jong, Van Seggelen)
Zondag 16 augustus: ROAC-MMO (Kaag en Braassem Cup) 5-1, 3e plaats (Wagter, Star, Van der Geest 2, ?)

Roodenburg
Zaterdag 8 augustus: Roodenburg-Valken’68 2 3-2 (Arnoldus 2, Barda)
Dinsdag 11 augustus: Leidsche Boys zo – Roodenburg 1-2 (Leidsche B: Holverda, Roodenburg: El Baroudi, Hooidonk)
Zaterdag 22 augustus: FC Rijnland-Roodenburg (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: Roodenburg-Warmunda (19.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: VV Leiden-Roodenburg (14.30, beker)

SJC
Zondag 2 augustus: RKAVV-SJC 4-1
Zaterdag 8 augustus: SJC-Dronten 1-1 (Steenvoorden)
Zondag 9 augustus: Voorschoten’97 (zo)- SJC 0-3
Zondag 16 augustus: SJC-Legmeervogels 5-0 (Al Tamimy (2), Verweij, D. Steenvoorden, M. Steenvoorden)

SJZ
Zondag 9 augustus: Trainingsdag
Dinsdag 11 augustus: Warmunda-SJZ 2-0
Zondag 16 augustus: toernooi SJZ. SJZ-Stompwijk 2-1 (SJZ: Pieterse, Bos), Meerburg-SJZ 0-3 (Feenstra, K. van der Meer, Hulsbos). SJZ winnaar mini-toernooi (duels 45 minuten)
Dinsdag 18 augustus: SJZ combinatie-Nieuwkoop combinatie, Nieuwkoop kon geen team op de been brengen
Zaterdag 22 augustus: FC Boshuizen za-SJZ (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: SJZ-Moerkapelle (20.00, beker)
Zondag 30 augustus: SJZ-Oosterheem (14.00, beker)

TAVV
Woensdag 12 augustus: IFC-TAVV 5-2

UDO
Zaterdag 8 augustus: UDO-VV Oegstgeest 1-1 (Vergeer, assist nieuwkomer Koeckhoven)
Dinsdag 11 augustus: Kagia-UDO 5-1 (Den Hollander)
Zondag 16 augustus: UDO-LSVV’70 1-2

UVS
Zaterdag 1 augustus: Valken’68-UVS 1-5 (V’68: Noort, UVS: Scheffer 2, Van der Weijden, Mink, Ligtvoet)
Zaterdag 8 augustus: UVS-DoCoS 8-0 (Van der Plaat, Mink, Scheffer 2, Van der Weijden, Jonk, E.van Rest, De Vrind)
Vrijdag 14 augustus: toernooi FC Rijnland: Lugdunum-UVS 1-1
Zondag 16 augustus: toernooi FC Rijnland: 3e en 4e plaats UVS-Leidsche Boys 4-0 (Ligtvoet, Mink, Van der Weijden 2)
Zaterdag 22 augustus: UVS-FC Lisse zo (14.30, beker)
Zaterdag 29 augustus: Katwijk 2-UVS (10.30, beker)
Dinsdag 1 september: Feyenoord av-UVS (20.00, beker)

Valken’68
Zaterdag 1 augustus: Valken’68-UVS 1-5
Zaterdag 8 augustus: FC Rijnvogels-Valken’68 4-0
Dinsdag 11 augustus: Valken’68-Noordwijk comb. 2-3 (Van Rijn, Paap)
Zaterdag 15 augustus: Valken’68-FC Lisse comb. 1-1 (Paap)
Zaterdag 22 augustus: Valken’68-Weteringseveld (17.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Valken’68-Quick Boys (14.30, beker)
Dinsdag 2 september: RKAVV-Valken’68 (20.00, beker)

Voorschoten’97 (za)
Zaterdag 8 augustus: SEV-Voorschoten’97 0-3 (Guffens, S.Constancia, eigen doelpunt SEV)
Dinsdag 11 augustus: BVCB-Voorschoten’97 (20.00)
Zaterdag 15 augustus: Marken-Voorschoten’97 1-0
Dinsdag 18 augustus: RKAVV-Voorschoten’97 4-2 (Guffens, Van der Krogt)
Zaterdag 22 augustus: Voorschoten’97- DEM (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: FC Boshuizen-Voorschoten’97 (19.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Ter Leede-Voorschoten’97 (14.30, beker)

Voorschoten’97 (zo)
Zondag 9 augustus: Voorschoten’97- SJC 0-3
Dinsdag 11 augustus: Foreholte-Voorschoten’97 4-2
Dinsdag 18 augustus: Voorschoten’97-Quick Boys 2 (20.00)
Zondag 23 augustus: Groeneweg-Voorschoten’97 (14.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: Voorschoten’97- SEV (20.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Voorschoten’97- Soccer Boys (17.00, beker)

VV Leiden
Zaterdag 8 augustus: Katwijk 2-VV Leiden 4-2 (Van Meel, Donders)
Dinsdag 11 augustus: DSO-VV Leiden niet gespeeld, DSO kon geen team op de been brengen
Zaterdag 15 augustus: VVZ’49-VV Leiden 4-2 (Van der Meel, Bakker)
Dinsdag 18 augustus: Ter Leede 2-VV Leiden
Zaterdag 22 augustus: SV Warmunda- VV Leiden (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: VV Leiden-FC Rijnland (20.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: VV Leiden-Roodenburg (14.30, beker)

VV Oegstgeest
Zaterdag 8 augustus: VV Oegstgeest-UDO 1-1 (M. van Bommel)
Dinsdag 11 augustus: VV Oegstgeest-Teylingen 1-3 (VVO: Tulder)
Zaterdag 15 augustus: DSO-VV Oegstgeest 4-0

Warmunda
Dinsdag 11 augustus: Warmunda-SJZ 2-0 ( Van Gieken, Smit)
Zaterdag 15 augustus: Ter Leede 2-Warmunda 2-3 (Dijkstra 2, Esman)

Woubrugge
Dinsdag 4 augustus: Woubrugge-UVS A1 (20.00)
Zondag 9 augustus: DOSR-Woubrugge 3-0 (Jonkman, J.van der Meer, Van Diemen)
Donderdag 13 augustus: Woubrugge-MMO (Kaag en Braassem Cup)
Zondag 16 augustus: Kaag en Braassem Cup, 5e/6e plaats: Woubrugge-Kickers’69 5-1
Zaterdag 22 augustus: Meerburg-Woubrugge (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: Woubrugge-NSV’46 (19.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: Koudekerk-Woubrugge (20.00, beker)

WVC
Donderdag 6 augustus: WVC-ROAC 3-1 (Kaag en Braasem Cup, doelpunten: Broesterhuizen, Weenink, Van Klink/ D. Heemskerk)
Donderdag 13 augustus: WVC-Kickers’69 2-1
Zondag 16 augustus: WVC-DOSR (finale) 1-2
Dinsdag 18 augustus: Kagia-WVC za 8-0
Zaterdag 22 augustus: WVC za-Kagia (14.30, beker), Sportief-WVC zo (17.00, beker)
Dinsdag 25 augustus: WVC zo-DoCoS (19.00, beker), VVSB-WVC za (20.00, beker)
Zaterdag 29 augustus: MMO-WVC za (17.00, beker)
Zondag 30 augustus: WVC zo-Kickers’69 (14.30, beker)

Zwammerdam
Zaterdag 15 augustus: Sportief-Zwammerdam 0-3 (L.Kremer, Regtuit, Bons)
Dinsdag 18 augustus: DONK-Zwammerdam 3-3 (Van Riessen 2, Bons)

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten