Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje 14 en 15 november

Komend weekeinde weer een vol programma. Een week voor het tweede inhaal-en bekerprogramma van de week erop. Zoals te doen gebruikelijk ook nu een compleet overzicht van de te spelen wedstrijden, ofwel het programmaboekje voor speelronde 10 (en 12 in 3A,zo)

ZATERDAG

Hoofdklasse B

Voorthuijzen artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Geco artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel

Speelronde 10, periode 2
14/11/2015         Deltasport             Heinenoord

14/11/2015         Haaglandia            Quick Boys

14/11/2015         Noordwijk             Zwaluwen

14/11/2015         Rijnvogels             Ter Leede

14/11/2015         Spijkenisse            Jodan Boys

14/11/2015         Sportlust ’46         ASWH

14/11/2015         XerxesDZB            Hoek

Eerste klasse B   

Speelronde 10, periode 2

14/11/2015         ARC                        Argon

14/11/2015         ‘s Gravenzande    Neptunus-Sch.

14/11/2015         Forum Sport         Alexandria ’66

14/11/2015         Valken ’68             Vitesse Delft

14/11/2015         Volendam             CSW

14/11/2015         Voorschoten ’97    Zwaluwen ’30

14/11/2015         WV-HEDW            Nootdorp

Tweede klasse C

Speelronde 10, periode 2

14/11/2015         DSO                        LYRA

14/11/2015         GHC                        HVC ’10

14/11/2015         RCL                         TAVV

14/11/2015         SEV                         Westlandia

14/11/2015         SC Monster           KMD

14/11/2015         UVS                        SVC ’08

14/11/2015         VDL                        Be Fair

Derde klasse A

Speelronde 10, periode 2

14/11/2015         BSC ’68                  Oegstgeest

14/11/2015         CVC Reeuwijk       Kagia

14/11/2015         DWO                      Koudekerk

14/11/2015         Hazersw. Boys      Floreant

14/11/2015         NSV ’46                  DoCoS

14/11/2015         WDS                       Rohda ’76

14/11/2015         Zwammerdam      Lugdunum

Vierde klasse A

Speelronde 10, periode 2

14/11/2015         Blauw Zwart         Haagse Hout

14/11/2015         LSVV ’70               Roodenburg

14/11/2015         Leiden                   Oosterheem

14/11/2015         UDO                       Leidsche Boys

14/11/2015         VVSB                      Football Factory

14/11/2015         Wilhelmus            Wassenaar

Vierde klasse C

Speelronde 10, periode 2

14/11/2015         WVC                       Siveo ’60

14/11/2015         Gouda                    Sportief

14/11/2015         Kamerik                 Alphia

14/11/2015         Linschoten            Woubrugge

14/11/2015         Moerkapelle          Nieuwkoop

14/11/2015         Oudewater           Aarlanderveen

14/11/2015         Rijnstreek             Vrij

ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 10, periode 2

15/11/2015         DRL                        Boshuizen

15/11/2015         GDA                       Poortugaal

15/11/2015         Olympia                 VOC

15/11/2015         PFC                         Wat. Veld/GONA

15/11/2015         SJC                          IFC

15/11/2015         SVDPW                  TAC ’90

15/11/2015         CVV Zwervers       VELO

Tweede klasse C

Speelronde 10, periode 2

15-11-2015          Delft                         BMT

15-11-2015          FC Lisse                  ROAC

15-11-2015          GSC ESDO              Voorschoten’97

15-11-2015          HVV                        Wilhelmus

15-11-2015          Hillegom sv           DOSR

15-11-2015          Laakkwartier        Foreholte

15-11-2015          VUC                        RKDEO

Derde klasse A

Speelronde 12, periode 1

15/11/2015         Altior                     Bernardus

15/11/2015         MMO                     Gr. Willem/VAC

15/11/2015         Nicolaas Boys       Rijnland

15/11/2015         Van Nispen           Meerburg

15/11/2015         Teylingen              Stompwijk

15/11/2015         UDO                       SJZ

15/11/2015         WVC                       ASC

15/11/2015         Vrij                         Alphen

Vierde klasse A

Speelronde 10, periode 2

15/11/2015         Houtwijk                Escamp

15/11/2015         Leidsche Boys       Delfia

15/11/2015         Oosterheem          SVH

15/11/2015         Roodenburg          WIK

15/11/2015         Toofan                   Kickers ’69

15/11/2015         Wanica Star          Warmunda