Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje 17 en 18 oktober

Nog 1 speelronde en het is even pas op de plaats maken. Dat wil zeggen, een weekend later staat er een bekerprogramma op het menu en een voor deze regio summier inhaalprogramma. Eerst de zevende speelronde met weer een boeiende reeks ontmoetingen. Hierbij een wekelijkse overzicht van de voor onze regio relevante klassen.

Hoofdklasse B

Speelronde 7, periode 1

Knijnenburg artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Sepa green artikelbanner
Rabobank artikelbanner

17/10/2015         Deltasport              Rijnvogels

17/10/2015         Heinenoord           ASWH

17/10/2015         Hoek                       Sportlust ’46

17/10/2015         Jodan Boys            Noordwijk

17/10/2015         Quick Boys            Spijkenisse

17/10/2015         Ter Leede              Zwaluwen

17/10/2015         XerxesDZB            Haaglandia

Eerste klasse B   

Speelronde 7, periode 1

17/10/2015 Alexandria ’66               Valken ’68

17/10/2015 CSW                                Voorschoten ’97

17/10/2015 Neptunus-Sch.              Argon

17/10/2015 Nootdorp                       Zwaluwen ’30

17/10/2015 Vitesse Delft                 ARC

17/10/2015 Volendam                      Forum Sport

17/10/2015 WV-HEDW                    ‘s Gravenzande

Tweede klasse C

Speelronde 7, periode 1

17/10/2015         Be Fair                   SEV

17/10/2015         DSO                        RCL

17/10/2015         HVC ’10                 VDL

17/10/2015         KMD                       UVS

17/10/2015         LYRA                      SVC ’08

17/10/2015         SC Monster           GHC

17/10/2015         TAVV                      Westlandia

Derde klasse A

Speelronde 7, periode 1

17/10/2015         BSC ’68                  Zwammerdam

17/10/2015         DoCoS                    Koudekerk

17/10/2015         Floreant                 Rohda ’76

17/10/2015         Kagia                      WDS

17/10/2015         Lugdunum             CVC Reeuwijk

17/10/2015         NSV ’46                  Hazersw. Boys

17/10/2015         Oegstgeest             DWO

Vierde klasse A

Speelronde 7, periode 1

17/10/2015         Boshuizen             LSVV ’70

17/10/2015         Haagse Hout         UDO

17/10/2015         Leiden                   Blauw Zwart

17/10/2015         Leidsche Boys      Wilhelmus

17/10/2015         Oosterheem         VVSB

17/10/2015         Roodenburg         Wassenaar

17/10/2015         VUC                        Football Factory   (waarschijnlijk vervalt dit duel)

Vierde klasse C

 Speelronde 7, periode 1

17/10/2015         Aarlanderveen     WVC

17/10/2015         Alphia                    Gouda

17/10/2015         Kamerik                 Oudewater

17/10/2015         Nieuwkoop           Woubrugge

17/10/2015         Rijnstreek             Moerkapelle

17/10/2015         Siveo ’60               Linschoten

17/10/2015         Vrij                         Sportief

ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 7, periode 1

18/10/2015         GDA                       PFC

18/10/2015         IFC                          Boshuizen

18/10/2015         Poortugaal            DRL

18/10/2015         SJC                          CVV Zwervers

18/10/2015         VELO                      TAC ’90

18/10/2015         VOC                        SVDPW

18/10/2015         Wat. Veld/GONA Olympia

Tweede klasse C

Speelronde 7, periode 1

18-10-2015          BMT                       Foreholte

18-10-2015          DOSR                     Laakkwartier

18-10-2015          GSC ESDO              HVV

18-10-2015          RKDEO                   ROAC

18-10-2015          VUC                        Delft

18-10-2015          Voorschoten’97   FC Lisse

18-10-2015          Wilhelmus            Hillegom

Derde klasse A

Speelronde 9, periode 1

18/10/2015         ASC                        Altior

18/10/2015         Bernardus             Van Nispen

18/10/2015         Gr. Willem/VAC   Vrij

18/10/2015         Meerburg             Alphen

18/10/2015         Nicolaas Boys       WVC

18/10/2015         Rijnland                 MMO

18/10/2015         SJZ                          Teylingen

18/10/2015         Stompwijk             UDO

Vierde klasse A   

Speelronde 7, periode 1

18/10/2015         Delfia                     Oosterheem

18/10/2015         Kickers ’69            Escamp

18/10/2015         Oranjeplein-Pd    Leidsche Boys

18/10/2015         Toofan                   Roodenburg

18/10/2015         WIK                        SVH

18/10/2015         Wanica Star          Wassenaar

18/10/2015         Warmunda           Houtwijk