Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje 31 oktober en 1 november

Drankenhandelleiden artikelbanner
Rurh gold artikelbanner

Na het beker-en inhaalprogramma van afgelopen weekend is het komend weekend weer menens voor alle clubs. Een volledig competitieprogramma waarbij in diverse klassen de beslissing zal vallen aangaande de eerste periodetitel. Zoals te doen gebruikelijk het programmaboekje met een overzicht van alle geplande wedstrijden.

ZATERDAG

Hoofdklasse B

Sport2000 artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Sepa green artikelbanner
Brasserie buitenhuis

Speelronde 8, periode 1

31/10/2015         ASWH                    Ter Leede

31/10/2015         Haaglandia            Deltasport

31/10/2015         Noordwijk             Hoek

31/10/2015         Rijnvogels             Jodan Boys

31/10/2015         Spijkenisse            XerxesDZB

31/10/2015         Sportlust ’46         Quick Boys

31/10/2015         Zwaluwen             Heinenoord

Eerste klasse B    

Speelronde 8, periode 1

31/10/2015        ARC                               CSW

31/10/2015        Argon                            Nootdorp

31/10/2015       ‘s Gravenzande            Vitesse Delft

31/10/2015       Forum Sport                 WV-HEDW

31/10/2015       Valken ’68                     Volendam

31/10/2015        Voorschoten ’97          Alexandria ’66

31/10/2015        Zwaluwen ’30              Neptunus-Sch.

Tweede klasse C

Speelronde 8, periode 1

31/10/2015         GHC                             DSO

31/10/2015         RCL                              Be Fair

31/10/2015         SEV                              KMD

31/10/2015         SVC ’08                       TAVV

31/10/2015         UVS                             HVC ’10

31/10/2015         VDL                             SC Monster

31/10/2015         Westlandia                 LYRA

Derde klasse A

Speelronde 8, periode 1

31/10/2015         CVC Reeuwijk       BSC ’68

31/10/2015         DWO                      Lugdunum

31/10/2015         Hazersw. Boys      Kagia

31/10/2015         Koudekerk            Floreant

31/10/2015         Rohda ’76             DoCoS

31/10/2015         WDS                       Oegstgeest

31/10/2015         Zwammerdam      NSV ’46

Vierde klasse A

Speelronde 8, periode 1

31/10/2015         Blauw Zwart          Boshuizen

31/10/2015         LSVV ’70                Leidsche Boys

31/10/2015         Football Factory   Roodenburg

31/10/2015         UDO                       Leiden

31/10/2015         VVSB                      Haagse Hout

31/10/2015         Wilhelmus            Oosterheem

Vierde klasse C

Speelronde 8, periode 1

31/10/2015         WVC                       Kamerik

31/10/2015         Gouda                    Aarlanderveen

31/10/2015         Linschoten            Alphia

31/10/2015         Moerkapelle        Siveo ’60

31/10/2015         Oudewater           Rijnstreek

31/10/2015         Sportief                 Nieuwkoop

31/10/2015         Woubrugge          Vrij

ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 8, periode 1

01/11/2015         Boshuizen             VELO

01/11/2015         DRL                        Wat. Veld/GONA

01/11/2015         Olympia                 GDA

01/11/2015         PFC                         SJC

01/11/2015         SVDPW                  Poortugaal

01/11/2015         TAC ’90                  IFC

01/11/2015         CVV Zwervers       VOC

Tweede klasse C

Speelronde 8, periode 1

1-11-2015            Delft                       DOSR

1-11-2015            FC Lisse                 Wilhelmus

1-11-2015            Foreholte              RKDEO

1-11-2015            HVV                        VUC

1-11-2015            Hillegom sv           GSC ESDO

1-11-2015            Laakkwartier        Voorschoten’97

1-11-2015            ROAC                     BMT

Derde klasse A

Speelronde 10, periode 1

01/11/2015         Alphen                  Rijnland

01/11/2015         Altior                     SJZ

01/11/2015         MMO                     Bernardus

01/11/2015         Van Nispen           Stompwijk

01/11/2015         Teylingen              Meerburg

01/11/2015         UDO                       Nicolaas Boys

01/11/2015         WVC                       Gr. Willem/VAC

01/11/2015         Vrij          ASC

Vierde klasse A   

Speelronde 8, periode 1

01/11/2015         Escamp                  WIK

01/11/2015         Houtwijk                Oranjeplein-Pd

01/11/2015         Leidsche Boys      Wanica Star

01/11/2015         Oosterheem         Warmunda

01/11/2015         Roodenburg         Delfia

01/11/2015         SVH                        Kickers ’69

01/11/2015         Wassenaar            Toofan

Rebel Horeca artikelbanner
Seven gifts artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten