Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje weekend 12 en 13 december

Mooi artikelbanner
Vergulde vos artikelbanner

Komend weekend de laatste speelronde voor de meeste klassen. Enkele ploegen halen volgende week nog in, bekeren of in het geval van de topklasse en derde klasse zondag is het nog even doorzetten en treedt de rust pas in na 19 en 20 december vanwege een extra speelronde in verband met meer clubs in de desbetreffende afdeling. Een wekelijks overzicht volgens het programmaboekje van de KNVB.

Hoofdklasse B

Speelronde 13, periode 2

Geco artikelbanner
Sport2000 artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Rabobank artikelbanner

12/12/2015         ASWH                    XerxesDZB

12/12/2015         Heinenoord          Spijkenisse

12/12/2015         Jodan Boys            Deltasport

12/12/2015         Noordwijk             Rijnvogels

12/12/2015         Quick Boys            Hoek

12/12/2015         Ter Leede              Haaglandia

12/12/2015         Zwaluwen              Sportlust ’46

Eerste klasse B    

Speelronde 13, periode 2

12/12/2015         ARC                        ‘s Gravenzande

12/12/2015         Alexandria ’66     CSW

12/12/2015         Argon                    Voorschoten ’97

12/12/2015         Neptunus-Sch.     Forum Sport

12/12/2015         Nootdorp              Valken ’68

12/12/2015         Vitesse Delft         WV-HEDW

12/12/2015         Zwaluwen ’30       Volendam

Tweede klasse C

Speelronde 13, periode 2

12/12/2015         Be Fair                   DSO

12/12/2015         HVC ’10                 KMD

12/12/2015         LYRA                      VDL

12/12/2015         SEV                         RCL

12/12/2015         SVC ’08                  SC Monster

12/12/2015         TAVV                      GHC

12/12/2015         Westlandia           UVS

Derde klasse A

Speelronde 13, periode 2

12/12/2015         DoCoS                    CVC Reeuwijk

12/12/2015         Floreant                Zwammerdam

12/12/2015         Kagia                      NSV ’46

12/12/2015         Koudekerk            BSC ’68

12/12/2015         Lugdunum            Oegstgeest

12/12/2015         Rohda ’76             DWO

12/12/2015         WDS                       Hazersw. Boys     

Vierde klasse A

Speelronde 13, periode 2

12/12/2015         Haagse Hout         Oosterheem

12/12/2015         Football Factory   Leiden

12/12/2015         Leidsche Boys      Boshuizen

12/12/2015         Roodenburg         Blauw Zwart

12/12/2015         Wilhelmus            LSVV ’70

12/12/2015         Wassenaar            VVSB

Vierde klasse C

Speelronde 13, periode 2

12/12/2015         Aarlanderveen     Alphia

12/12/2015         Linschoten           Moerkapelle

12/12/2015         Nieuwkoop           Oudewater

12/12/2015         Siveo ’60               Rijnstreek

12/12/2015         Sportief                 Kamerik

12/12/2015         Woubrugge          Gouda

12/12/2015         Vrij          WVC

ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 13, periode 2

13/12/2015         Boshuizen             GDA

13/12/2015         IFC                          Olympia

13/12/2015         SVDPW                  CVV Zwervers

13/12/2015         TAC ’90                  DRL

13/12/2015         VELO                      PFC

13/12/2015         VOC                        SJC

13/12/2015         Wat. Veld/GONA Poortugaal

Tweede klasse C

Speelronde 13, periode 2

13-12-2015          BMT                       HVV

13-12-2015          DOSR                     VUC

13-12-2015          Foreholte              FC Lisse

13-12-2015          Laakkwartier        Delft

13-12-2015          RKDEO                   Hillegom sv

13-12-2015          ROAC                     GSC ESDO

13-12-2015          Wilhelmus            Voorschoten’97

Derde klasse A

Speelronde 15, periode 1

13/12/2015         Alphen                   WVC

13/12/2015         Bernardus             Nicolaas Boys

13/12/2015         Gr. Willem/VAC   UDO

13/12/2015         Meerburg              Altior

13/12/2015         Van Nispen           MMO

13/12/2015         Rijnland                 ASC

13/12/2015         Stompwijk             SJZ

13/12/2015         Vrij          Teylingen

Vierde klasse A

Speelronde 13, periode 2

13/12/2015         Delfia                    Toofan

13/12/2015         Escamp                  Wanica Star

13/12/2015         Kickers ’69            Leidsche Boys

13/12/2015         Oosterheem         Roodenburg

13/12/2015         Oranjeplein-Pd    Warmunda

13/12/2015         SVH                        Houtwijk

13/12/2015         WIK                        Wassenaar

Seven gifts artikel
OWN artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten