Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje weekend 26 en 27 september

Catsanddogs artikel
Rurh gold artikelbanner

Het laatste weekend van september brengt alweer de vierde speelronde.  Net als elke week zette onze redactie alle wedstrijden even op een rij. Op naar uw favoriete club of maak een andere keuze. Het is weer fijn langs de lijn.

Hoofdklasse B

Speelronde 4, periode 1

Rabobank artikelbanner
Sepa green artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner
Brasserie buitenhuis

26/09/2015         ASWH                    Quick Boys

26/09/2015         Heinenoord          Jodan Boys

26/09/2015         Noordwijk             Haaglandia

26/09/2015         Rijnvogels             XerxesDZB

26/09/2015         Sportlust ’46         Spijkenisse

26/09/2015         Ter Leede             Deltasport

26/09/2015         Zwaluwen             Hoek

Eerste klasse B    

Speelronde 4, periode 1

26/09/2015 ARC                                Forum Sport

26/09/2015 Argon                             CSW

26/09/2015 ‘s Gravenzande            Volendam

26/09/2015 Neptunus-Sch.             WV-HEDW

26/09/2015 Nootdorp                      Vitesse Delft

26/09/2015 Voorschoten ’97          Valken ’68

26/09/2015 Zwaluwen ’30              Alexandria ’66

Tweede klasse C

Speelronde 4, periode 1

26/09/2015         LYRA                      Be Fair

26/09/2015         RCL                         SC Monster

26/09/2015         SEV                         GHC

26/09/2015         SVC ’08                  HVC ’10

26/09/2015         TAVV                      DSO

26/09/2015         UVS                         VDL

26/09/2015         Westlandia           KMD

Derde klasse A

Speelronde 4, periode 1

26/09/2015         DWO                     CVC Reeuwijk

26/09/2015         DoCoS                   Kagia

26/09/2015         Floreant                NSV ’46

26/09/2015         Hazersw. Boys     BSC ’68

26/09/2015         Koudekerk            Lugdunum

26/09/2015         Rohda ’76             Oegstgeest

26/09/2015         WDS                      Zwammerdam

Vierde klasse A

Speelronde 4, periode 1

26/09/2015         LSVV ’70               Leiden

26/09/2015         Football Factory  Haagse Hout

26/09/2015         Roodenburg         Boshuizen

26/09/2015         VUC                       Leidsche Boys

26/09/2015         VVSB                      UDO

26/09/2015         Wilhelmus            Blauw Zwart

26/09/2015         Wassenaar            Oosterheem          

Vierde klasse C

Speelronde 4, periode 1

26/09/2015         Gouda                     WVC

26/09/2015         Linschoten             Oudewater

26/09/2015         Moerkapelle          Kamerik

26/09/2015         Nieuwkoop            Rijnstreek

26/09/2015         Sportief                  Aarlanderveen

26/09/2015         Woubrugge           Alphia

26/09/2015         Vrij                          Siveo ’60

ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 4, periode 1

27/09/2015         Boshuizen             Wat. Veld/GONA

27/09/2015         DRL                        Olympia

27/09/2015         IFC                          VOC

27/09/2015         SVDPW                  PFC

27/09/2015         TAC ’90                  Poortugaal

27/09/2015         VELO                      SJC

27/09/2015         CVV Zwervers       GDA

Tweede klasse C

Speelronde 4, periode 1

27-9-2015            BMT                        VUC

27-9-2015            Delft                        GSC ESDO

27-9-2015            FC Lisse                 Hillegom sv

27-9-2015            Foreholte               Voorschoten’97

27-9-2015            Laakkwartier         HVV

27-9-2015            RKDEO                  DOSR

27-9-2015            ROAC                     Wilhelmus

Derde klasse A

Speelronde 6, periode 1

27-9-201              avv Alphen            SJZ

27-9-2015           Graaf Willem II   Bernardus

27-9-2015           FC Rijnland vrij

27-9-2015           MMO                     UDO

27-9-2015           Meerburg              Stompwijk

27-9-2015           Van Nispen          ASC

27-9-2015           Teylingen             Nicolaas Boys

27-9-2015           WVC                      Altior

Vierde klasse A   

Speelronde 4, periode 1

27/09/2015         Escamp                  Oranjeplein-Pd

27/09/2015         Houtwijk                Leidsche Boys

27/09/2015         Kickers ’69            Delfia

27/09/2015         Oosterheem         Wassenaar

27/09/2015         Roodenburg         Wanica Star

27/09/2015         SVH                        Warmunda

27/09/2015         WIK                        Toofan

 

 

[S1]

Van Marwijk artikelbanner
Rebel Horeca artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten