Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Tussentijdse ranglijst jeugdvoetbal 2015

Duke of Oz artikel
Mooi artikelbanner

Elk jaar rond deze tijd plaatst Leidenamateurvoetbal.nl een overzicht van het jeugdvoetbal in deze regio. Uiteraard ook in 2015! Alphense Boys blijft ruim bovenaan, ondanks de degradatie van de B1. Daar stonden echter promoties van de A1 en de handhaving van de D1 (in een divisie met versterkte degradatie)  tegenover. De opvallendste wijziging is dat UVS na 3 jaar de tweede plaats heeft heroverd op Quick Boys. De verklaring hiervoor is dat bij UVS zowel de C 1 als de D 1 promoveerden, terwijl bij Quick Boys de B1 is gedegradeerd.

In de top-10 steeg FC Lisse van 7 naar 6 door de promotie van de D1. Rijnsburgse Boys kwam, na een jaar afwezigheid, de top-10 weer binnen (met stip !) door de promotie van de B1 en de C1. Ook Ter Leede maakte een mooie sprong: van 13 naar 10,  door de promotie van de A1. Daarentegen zakte Katwijk van 6 naar 9 door de degradatie van de B1. Uit de top-10 verdwenen RCL (van 9 naar 13 door de degradatie van de B1 en C1) en VVSB (van 10 naar 11, omdat de A1 promoveerde, maar de B1 degradeerde).

In de middengroep zien we dat Alphen stijgt van 22 naar 17 door de promotie van de A1 en de C1. UDO steeg van 27 naar 21 door de promotie van de B1 en ook Kickers’69 en SJZ maakten een sprongetje omhoog.

Scheffer sportprijzen artikel
Geco artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Sport2000 artikelbanner

In het tweede deel van de ranglijst zien we zware klappen voor de traditionele Leidse clubs Lugdunum ( van 34  naar 41), Roodenburg (van 31 naar 40 ) en vooral GHC, dat geen A en C-jeugd meer heeft en mede daardoor  van de 33ste naar 45ste stek zakte. Ook Hazerswoudse Boys kregen een tikje: van 24 naar 30 omdat de promotie van de D1 teniet werd gedaan door de degradatie van de B1 en C1.

Door de fusie van Alkmania en SVOW tot WVC is het aantal clubs op de ranglijst verkleind van 52 naar 51.

Onderstaand de twee lijsten onder de tab ‘stand 2015’ en de tab ‘Stand 2012-2015’ welke een mooi beeld geeft van de stijgers en dalers.

Stand 2015

2015ClubABCDTOTAAL
1Alphense Boys877628
2UVS766524
3Quick Boys775423
4ARC654520
5Voorschoten'97555419
6FC Lisse444517
7Rijnsburgse Boys454316
8Foreholte444416
9Katwijk443415
10Ter Leede443415
11VVSB435315
12Noordwijk433414
13RCL433313
14Meerburg333312
15SJC333312
16DOSR332311
17Alphen323210
18ASC232310
19Blauw Zwart223310
20FC Rijnvogels22239
21UDO22239
22Floreant22228
23DOCOS22228
24Oegstgeest22228
25ROAC22228
26Kickers'6922228
27SJZ22228
28SV WVC (Alkmania + SVOW)22217
29Valken'6821227
30Hazerswoudse Boys21137
31Teylingen12227
32Warmunda21216
33Woubrugge12126
34Bernardus21115
35Van Nispen21115
36TAVV21115
37Altior12115
38Koudekerk11215
39Kagia11215
40Roodenburg20114
41Lugdunum01214
42Alphia01124
43GOL Sport11103
44MMO10113
45GHC02013
46Leiden00112
47FC Boshuizen00011
48Football Factory00000
49Leidsche Boys00000
50LSVV'7000000
51FC Rijnland00000

Stand 2012-2015

Club2015201420132012
Alphense Boys1111
UVS2332
Quick Boys3223
ARC4444
Voorschoten'9755510
FC Lisse6786
Rijnsburgse Boys71165
Foreholte88119
Katwijk9677
Ter Leede10131313
VVSB111098
Noordwijk12121512
RCL1391011
Meerburg14141921
SJC15151216
DOSR16161415
Alphen17222323
ASC18171819
Blauw Zwart19181717
FC Rijnvogels20212220
UDO21272930
Floreant22192018
DOCOS23201614
Oegstgeest24232832
ROAC25263537
Kickers'6926302633
SJZ27322422
SV WVC (Alkmania + SVOW)28292124
Valken'6829253235
Hazerswoudse Boys30243027
Teylingen31282729
Warmunda32363125
Woubrugge33354139
Bernardus34374036
Van Nispen35384346
TAVV36393641
Altior37413334
Koudekerk38403743
Kagia39423428
Roodenburg40314444
Lugdunum41343831
Alphia42434542
GOL Sport43444237
MMO44454647
GHC45332526
Leiden46474745
FC Boshuizen47463938
Football Factory48494949
Leidsche Boys49505050
LSVV'7050515151
FC Rijnland51525252

Puntentelling: A B C D
Eerste divisie 8 8 (in C: 7) (in D: 6)
Tweede divisie 7 7 (in C: 6) (in D: 5)
Derde divisie 6 6 (in C : 5) geen
Vierde divisie 5 5 geen geen
Hoofdklasse 4 4 4 4
Eerste klasse 3 3 3 3
Tweede klasse 2 2 2 2
Derde t/m Achtste klasse 1 1 1 1
Geen elftal 0 0 0 0

Rebel Horeca artikelbanner
Gerard Bol artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten