Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Oefen-en bekerprogramma en uitslagen per 05-08

Vergulde vos artikelbanner
Rurh gold artikelbanner

Hier dan de weer verder uitgebouwde lijst van onze regionale voetbal clubs met hun oefen-en eventueel bekerprogramma voor de maand augustus. Het overzicht is nog steeds niet compleet, maar geleidelijk aan zal het overzicht dat wel worden, met de uitslagen erbij. Andermaal het verzoek aan nog ontbrekende clubs in dit overzicht om de gegevens door te spelen naar redactie@leidenamateurvoetbal.nl. En is er meer te melden over de al aangegeven clubs…feel free. Onze deur staat ook wijd open voor het vermelden van de uitslagen en eventuele doelpuntenmakers.

 

Alphense Boys Dinsdag 4 augustus: Alphense Boys-Feyenoord A1 0-1

Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Knijnenburg artikelbanner
Geco artikelbanner
Sport2000 artikelbanner

Zondag 9 augustus: Alphense Boys-Xerxes/DZB (14.00) Dinsdag 11 augustus: Jodan Boys-Sportlust’46 (18.30), Alphense Boys- ARC (20.30) Zaterdag 15 augustus: Strijd om 3e/4e plaats en finale Frans Bahlmann-toernooi (15.30/18.00)

ASC

Zondag 2 augustus: Nicolaas Boys-ASC 4-4

 

FC Boshuizen (zo)

Zondag 2 augustus: FC Boshuizen-Sonoma State University 1-2

Dinsdag 4 augustus: Ter Leede- FC Boshuizen 2-0

Zondag 9 augustus: FC Boshuizen-FC Lisse (zo) (14.00)

Dinsdag 11 augustus: FC Boshuizen-DSO (20.00)

Zondag 16 augustus: Foreholte-FC Boshuizen (14.00)

Donderdag 20 augustus: FC Boshuizen-vv Alphen (20.00)

Zaterdag 22 augustus: Ter Leede-FC Boshuizen (17.00, beker)

Dinsdag 25 augustus: FC Boshuizen-Voorschoten’97 (za) (19.00, beker)

Zondag 30 augustus: DEM-FC Boshuizen (14.00, beker)

 

FC Rijnland

Vrijdag 14 augustus: FC Rijnland-Leidsche Boys (19.30), Lugdunum-UVS (19.30)

Zondag 16 augustus: 3e-4e plaats (12.00), finale (14.00)

Betreft Marco Kamphues Toernooi

Dinsdag 18 augustus: FC Rijnland-Leidsche Boys (20.00)

Zaterdag 22 augustus: FC Rijnland-Roodenburg (za) (17.00, beker)

Dinsdag 25 augustus: VV Leiden-FC Rijnland (20.00,beker)

Zondag 30 augustus: FC Rijnland-sv Warmunda (14.00, beker)

 

FC Rijnvogels

Donderdag 9 juli: FC Rijnvogels-DoCoS 6-1

Zaterdag 8 augustus: FC Rijnvogels-Valken’68 (14.30)

Dinsdag 11 augustus: FC Rijnvogels-FC Lisse (19.30)

Zaterdag 15 augustus: FC Rijnvogels-Swift Amsterdam (14.30)

Dinsdag 18 augustus: FC Rijnvogels-DOSR (20.00)

Foreholte

Zondag 2 augustus: Foreholte-Hillegom 0-3

GHC

Dinsdag 4 augustus: GHC-Quick Boys 2

Zaterdag 8 augustus: GHC-FC Rijnvogels 2 (14.30)

Zaterdag 15 augustus: GHC-RKAVIC (14.30)

Dinsdag 18 augustus: Koudekerk-GHC (20.00)

Hazerswoudse Boys Zaterdag 8 augustus: Hazerswoudse Boys-sv de Vecht (14.30)

Zaterdag 15 augustus: Hazerswoudse Boys – Nieuwkoop (14.30 uur)

Zaterdag 22 augustus: ASW (Zon.) – Hazerswoudse Boys (17.00 uur, beker)

Dinsdag 25 augustus: Hazerswoudse Boys – Floreant (Zon.) (19.00 uur, beker) Zaterdag 29 augustus: Hazerswoudse Boys – Aarlanderveen (14.30 uur, beker)

 

Kagia

Dinsdag 11 augustus: Kagia-UDO comb. (20.00)

Zaterdag 15 augustus: Toernooi bij Blauw Zwart te Wassenaar

Dinsdag 18 augustus: Kagia-WVC (20.00)

Zaterdag 22 augustus: WVC za-Kagia (14.30)

Dinsdag 25 augustus: Kagia-MMO (20.00, beker) Zaterdag 29 augustus: Kagia-VVSB za (14.30, beker)

LSVV’70

Weekend 7-9 augustus: trainingsweekend Groningen met o.a. SV Bedum-LSVV’70

Woensdag 12 augustus: Koudekerk-LSVV’70 (20 uur)

Zondag 16 augustus: UDO-LSVV’70 (14.00)

Zaterdag 22 augustus: Roodenburg zo-LSVV’70 (17.00)

Dinsdag 25 augustus: LSVV’70-ASC (20 uur)

Zaterdag 29 augustus: Oegstgeest-LSVV’70 (14.30), Fokko Memorial (17.30)

Lugdunum Zaterdag 22 augustus: Lugdunum-Teylingen (17.00)

 

Meerburg          

Vrijdag 7 t/m zondag 9 augustus: trainingsweekend

Dinsdag 11 augustus: Meerburg-RCL

Zondag 16 augustus: toernooi bij SJZ

Zaterdag 22 augustus: Meerburg-Woubrugge (17.00, beker)

Dinsdag 25 augustus: Koudekerk-Meerburg (20.00, beker)

Zaterdag 29 augustus: Meerburg-NSV’46 (17.00, beker)

 

SJC

Zondag 2 augustus: RKAVV-SJC 4-1

 

SJZ

Dinsdag 11 augustus: Warmunda-SJZ

Zondag 16 augustus: toernooi SJZ. 12.30-13.15 SJZ-Stompwijk

13.45-14.30 Stompwijk-Meerburg, 15.00-15.45 SJZ-Meerburg

Dinsdag 18 augustus: SJZ-Nieuwkoop (20.00)

 

UDO

Zaterdag 8 augustus: UDO-VV Oegstgeest

Dinsdag 11 augustus: Kagia-UDO (20.00)

Zondag 16 augustus: UDO-LSVV’70 (14.00)

UVS

Zaterdag 1 augustus: Valken’68-UVS 1-5 (Ligtvoet, van der Weijden, Mink, Scheffer 2)

Zaterdag 8 augustus: UVS-DoCoS (14.30)

Zaterdag 15 augustus: UVS-?

Zaterdag 22 augustus: UVS-FC Lisse zo (17.00, beker)

Dinsdag 25 augustus: Feyenoord av-UVS (20.00, beker)

Zaterdag 29 augustus: Katwijk 2-UVS (10.30, beker)

Valken’68

Zaterdag 1 augustus: Valken’68-UVS 1-5 (Noort)

Zaterdag 8 augustus: FC Rijnvogels-Valken’68 (14.30)

Dinsdag 11 augustus: Valken’68-Noordwijk comb. (20.00)

Zaterdag 15 augustus: Valken’68-FC Lisse comb.(14.30)

Dinsdag 18 augustus: Westlandia-Valken’68 (20.00)

Zaterdag 22 augustus: Valken’68-Weteringseveld (17.00, beker)

Zaterdag 29 augustus: Valken’68-Quick Boys (14.30, beker)

Dinsdag 2 september: RKAVV-Valken’68 (20.00, beker)

VV Leiden

Zaterdag 8 augustus: Katwijk 2-VV Leiden

Dinsdag 11 augustus: DSO-VV Leiden

Zaterdag 15 augustus: Vliegdorp-VV Leiden (trainingskamp)

Dinsdag 18 augustus: Ter Leede 2-VV Leiden

Zaterdag 22 augustus: SV Warmunda- VV Leiden (17.00, beker) Dinsdag 25 augustus: VV Leiden-FC Rijnland (20.00, beker) Zaterdag 29 augustus: VV Leiden-Roodenburg (14.30, beker)

VV Oegstgeest

Zaterdag 8 augustus: VV Oegstgeest-UDO

Dinsdag 11 augustus: VV Oegstgeest-Teylingen

Zaterdag 15 augustus: DSO-VV Oegstgeest

Warmunda

Dinsdag 11 augustus: Warmunda-SJZ (20.00)

Zaterdag 15 augustus: Ter Leede 2-Warmunda (11.00)

 

Woubrugge

Dinsdag 4 augustus: Woubrugge-UVS A1 (20.00)

Zondag 9 augustus: DOSR-Woubrugge (14.00, Kaag en Braasem Cup)

Donderdag 13 augustus: Woubrugge-MMO (19.30, Kaag en Braasem Cup)

Zondag 16 augustus: finale Kaag en Braasem Cup

Zaterdag 22 augustus: Meerburg-Woubrugge (17.00, beker)

Dinsdag 25 augustus: Woubrugge-NSV’46 (19.00, beker)

Zaterdag 29 augustus: Koudekerk-Woubrugge (20.00, beker)

 

WVC

Zaterdag 22 augustus: WVC za-Kagia (14.30, beker), Sportief-WVC zo (17.00, beker)

Dinsdag 25 augustus: WVC zo-DoCoS (19.00, beker), VVSB-WVC za (20.00, beker)

Zaterdag 29 augustus: MMO-WVC za (17.00, beker)

Zondag 30 augustus: WVC zo-Kickers’69 (14.30, beker)

Zwammerdam

15 augustus: Sportief-Zwammerdam (14.30)

Dinsdag 25 augustus: Woubrugge-NSV’46 (19.00, beker)

Zaterdag 29 augustus: Koudekerk-Woubrugge (20.00, beker)

 

 

 

 

 

Seven gifts artikel
Rebel Horeca artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten