Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Beste resultaten 2015 voor tevens veel scorend Lugdunum, Teylingen staat als een huis

Duke of Oz artikel
Rumling bouw artikel

Elk seizoen rond deze tijd neemt onze redactie alle regionale clubs onder de loep. Hoe presteerden de teams in het eerste deel voor de zomerstop, ofwel in deel 2 van het seizoen 2014-2015, en na de zomerstop, ofwel in het eerste deel van het huidige seizoen? In 2014 was UVS nog de beste voor Woubrugge, Alphense Boys en Hazerswoudse Boys. In 2015 boekte Lugdunum de beste resultaten met de hoofdmacht. De Leidenaren stegen daarmee door van plaats 22 naar 1. Eersteklasser Alphense Boys bleef het onverminderd goed doen, maar ook Quick Boys mag best tevreden zijn over de verrichtingen in 2015.

De grootste stijgers ten opzichte van 2014 zijn geworden: FC Rijnland en de zondagtak van FC Boshuizen. De club uit het Morskwartier promoveerde naar de derde klasse en doet het daar wederom uitstekend. FC Boshuizen doet nadrukkelijk mee in de titelrace in 1B op zondag. Andere clubs die zich sterk verbeterden ten opzichte van 2014 zijn: Roodenburg zaterdag (30 plaatsen), Voorschoten’97 zaterdag (28), SJZ (26), Kickers’69 (23) en Meerburg (21). Clubs die juist minder presteerden in 2015 zijn achtereenvolgens: Valken’68 (41 plaatsen), Hazerswoudse Boys (28), MMO (24), VVSB zondag (23), TAVV (23) en ASC (22).

Stationair in de top tien bleven: eersteklasser Alphense Boys, hoofdklasser Quick Boys, topklasser Katwijk, tweedeklasser UVS en vierdeklassers VVSB (za) en Woubrugge.

Knijnenburg artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Voorthuijzen artikelbanner
Sport2000 artikelbanner

Uiteraard is onze redactie bekend met het feit dat er op verschillend niveau wordt geacteerd. Daarom ook nog even per klasse de drie beste regionale clubs van 2015 per klasse, in de juiste volgorde:

Topklasse: Katwijk, VVSB (zo), Rijnsburgse Boys

Hoofdklasse: Quick Boys, Noordwijk, FC Rijnvogels

Eerste klasse: Alphense Boys, FC Boshuizen (zo), Voorschoten’97 (za)

Tweede klasse: UVS, Foreholte, DOSR

Derde klasse: Lugdunum, Meerburg, FC Rijnland

Vierde klasse: Woubrugge, VVSB za, vv Leiden

Naast de bovengenoemde ranglijst plaatst onze redactie ook nog de klassementen met de meest scorende ploeg over 2015 en dus ook de minst scorende ploeg over het voorbije jaar. Daar hoort uiteraard ook een ranglijst bij, waarbij wordt gekeken naar de minst gepasseerde defensie of juist een achterste linie die erg vaak moest buigen. Ook nu scoorde Lugdunum het beste voor wat betreft de meest gescoorde goals. De in het eerste deel van 2015 nog vierdeklasser, ondertussen terug in de derde klasse, scoorde maar liefst 3,6 goals per wedstrijd! Alphia en avv Alphen scoorden er eveneens lustig op los.

Het beste verweer kwam in 2015 van derdeklasser Teylingen, de ploeg van Laurens Mouter. In dit klassement werd Lugdunum tweede en eindigde daarmee op gelijke hoogte met Quick Boys. Ook bij de zondagtak van VVSB, Katwijk en UVS stond het achterin als een huis. Onderin zijn GOL Sport en SVOW terug te vinden. Beide teams nemen niet meer deel aan de standaardcompetitie. SVOW ging op in WVC (za), maar in defensief opzicht ging het als nieuwkomer in de vierde klasse niet bepaald crescendo: 5,75 goals gemiddeld tegen per wedstrijd. Ook tegen Leidsche Boys zaterdag scoren bleek in het afgelopen jaar niet echt een opgave.

Voor alle posities verwijst onze redactie de lezer naar de drie ranglijsten over het jaar 2015.

20152014ClubDuelsPntVTGem
122Lugdunum255790252,28
23Alphense Boys265662332,15
310Quick Boys265650262,15
425Meerburg286069402,14
52Woubrugge234857382,09
642FC Rijnland285772352,04
61UVS265358302,04
88Katwijk295964322,03
93VVSB za234663312
1046FC Boshuizen zo254961471,96
1131Teylingen285467251,93
1228Noordwijk265046321,92
1312vv Leiden244563321,88
1428avv Alphen285277521,86
1515Koudekerk275074471,85
1610Kagia264654371,77
1740Kickers'69254364511,72
1831Alkmania (nu WVC zo)284861401,71
1947Voorschoten'97 za264447381,69
1923Foreholte264437351,69
2112FC Rijnvogels264349401,65
2248SJZ284659431,64
2353Roodenburg za264258411,62
2431Alphia233770501,61
2531Stompwijk274364431,59
2617DOSR zo264155401,58
2619DoCoS264153441,58
2617ARC264138311,58
296VVSB zo304747321,57
3024SJC274262521,56
313Hazerswoudse B.253847311,52
329TAVV263947331,5
3343Voorschoten'97 zo253750511,48
3420FC Lisse zo263846441,46
3512Rijnsburgse Boys304346401,43
3644Warmunda zo253547431,4
3727RCL263653361,38
37*Zwammerdam263651441,38
3941ROAC252941381,16
4035Altior273146521,15
4016MMO273139561,15
4248Leidsche Boys zo273032541,11
4336Bernardus293258771,1
4439Ter Leede262832411,08
4525FC Lisse za303238481,07
4656LSVV'70252644601,04
4755Warmunda za111115381
4848Oegstgeest262440610,92
487Valken'68262438600,92
4845Leidsche Boys za2422501200,92
5138GHC262343680,88
5230ASC262240710,85
5257Roodenburg zo262248970,85
5451Football Factory231942660,83
5537UDO zo272034620,74
5651DOSR za1178220,64
5721GOL Sport14517580,36
58*UDO za12423560,33
5954SVOW1119570,09
60*WVC za1216690,08
2015ClubDuelsPntVTGem goals
1Lugdunum255790253,6
2Alphia233770503,04
3avv Alphen285277522,75
4Koudekerk275074472,74
4VVSB za234663312,74
6vv Leiden244563322,63
7FC Rijnland285772352,57
8Kickers'69254364512,56
9Woubrugge234857382,48
10Meerburg286069402,46
11FC Boshuizen zo254961472,44
12Teylingen285467252,39
13Alphense Boys265662332,38
14Stompwijk274364432,37
15SJC274262522,3
16UVS265358302,23
16Roodenburg za264258412,23
18Katwijk295964322,21
19Alkmania (nu WVC zo)284861402,18
20DOSR zo264155402,12
21SJZ284659432,11
22Leidsche Boys za2422501202,08
22Kagia264654372,08
24DoCoS264153442,04
24RCL263653362,04
26Voorschoten'97 zo253750512
26Bernardus293258772
28Zwammerdam263651441,96
29Quick Boys265650261,92
29UDO za12423561,92
31FC Rijnvogels264349401,88
31Hazerswoudse B.253847311,88
31Warmunda zo253547431,88
34Roodenburg zo262248971,85
35Football Factory231942661,83
35Voorschoten'97 za264447381,81
35TAVV263947331,81
38Noordwijk265046321,77
38FC Lisse zo263846441,77
40LSVV'70252644601,76
41Altior273146521,7
42GHC262343681,65
43ROAC252941381,64
44VVSB zo304747321,57
45Oegstgeest262440611,54
45ASC262240711,54
47Rijnsburgse Boys304346401,53
48ARC264138311,46
48Valken'68262438601,46
50MMO273139561,44
51Foreholte264437351,42
52Warmunda za111115381,36
53FC Lisse za303238481,27
54UDO zo272034621,26
55Ter Leede262832411,23
56GOL Sport14517581,21
57Leidsche Boys zo273032541,19
58SVOW1119570,82
59DOSR za1178220,73
60WVC za1216690,5
2015ClubDuelsPntVTGem. tegen
1Teylingen285467250,89
2Lugdunum255790251
3Quick Boys265650261
4VVSB zo304747321,07
5Katwijk295964321,1
6UVS265358301,15
7ARC264138311,19
8Noordwijk265046321,23
9Hazerswoudse B.253847311,24
10FC Rijnland285772351,25
11Alphense Boys265662331,27
11TAVV263947331,27
13vv Leiden244563321,33
13Rijnsburgse Boys304346401,33
15Foreholte264437351,35
15VVSB za234663311,35
17RCL263653361,38
18Kagia264654371,42
19Meerburg286069401,43
19Alkmania (nu WVC zo)284861401,43
21Voorschoten'97 za264447381,46
22ROAC252941381,52
23SJZ284659431,54
23DOSR zo264155401,54
23FC Rijnvogels264349401,54
26Roodenburg za264258411,58
26Ter Leede262832411,58
28Stompwijk274364431,59
29FC Lisse za303238481,6
30Woubrugge234857381,65
31DoCoS264153441,69
31Zwammerdam263651441,69
31FC Lisse zo263846441,69
34Warmunda zo253547431,72
35Koudekerk275074471,74
36avv Alphen285277521,86
37FC Boshuizen zo254961471,88
38SJC274262521,93
38Altior273146521,93
40Leidsche Boys zo273032542
40DOSR za1178222
42Kickers'69254364512,04
42Voorschoten'97 zo253750512,04
44MMO273139562,07
45Alphia233770502,17
46UDO zo272034622,3
47Valken'68262438602,31
48Oegstgeest262440612,35
49LSVV'70252644602,4
50GHC262343682,62
51Bernardus293258772,66
52ASC262240712,73
53Football Factory231942662,87
54Warmunda za111115383,45
55Roodenburg zo262248973,73
56GOL Sport14517584,14
57UDO za12423564,67
58Leidsche Boys za2422501205
59SVOW1119575,18
60WVC za1216695,75

Seven gifts artikel
Brasserie meelfabriek

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten