Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Kampioenenbal ’14-’15: meeste titels voor Voorschoten’97 en Katwijk

Rurh gold artikelbanner
Vergulde vos artikelbanner

Onze redactie zet elk seizoen alle kampioenen uit de regio op een rij, ook alweer een traditie aan het worden. Daarbij gaat het niet enkel om eerste elftallen, maar ook om lage seniorenteams, veteranen, jeugdelftallen, de damestak, G-voetbal en afijn…gewoon alle gespeelde hele competities op een rij met hun kampioen. Zo komen we onder meer Hazerswoudse Boys 1, SJZ D1, Voorschote’97 F3, Foreholte 5, FC Rijnland Veteranen 2 en de vrouwen van FC Rijnvogels 1 tegen. Het gaat hierbij dus voor alle duidelijkheid om het seizoen 2014-2015. Onze redactie heeft twee tabellen gemaakt. Eerst degene met alle kampioenen op een rij (terug te vinden via volgende of zoekfunctie) en vervolgens zijn alle titels per club op een rij gezet en rolt er een klassement uit. Aan alle genoemde teams:  hierbij alsnog gefeliciteerd met het succes uit het vorige seizoen!

Het mag duidelijk zijn dat de clubs met meer leden meer kansen maken op titels en het is dus geen vergelijkend ‘warenonderzoek’. Toch wil onze redactie wel de uitschieters even op een rij zetten voor wat betreft het aantal behaalde titels: Voorschoten’97 en Katwijk (11), Alphense Boys (10), ARC (9), Meerburg (9) en Noordwijk (9). Vorig seizoen zag de top van het klassement er nog als volgt uit: Rijnsburgse Boys (15), RCL en Alphense Boys (11), Foreholte (10), Quick Boys en UVS (9), FC Rijnvogels(8) en FC Lisse(8), Noordwijk (7) en avv Alphen en Valken’68 ieder zes titels.

Mocht u een titel missen van een team van uw club, gaarne melden aan redactie@leidenamateurvoetbal.nl! De eindstanden zijn samengesteld door de KNVB en onze redactie is in deze dus niet verantwoordelijk voor eventuele gemaakte fouten.

Geco artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Sport2000 artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel

Kampioenen seizoen 2014-2015

ClubElftalKlasseSpeeldag
Hazerswoudse Boys14e klasse AZaterdag
Valken'6821e klasse AZaterdag
Katwijk42e klasse AZaterdag
FC Lisse33e klasse AZaterdag
Quick Boys74e klasse 01Zaterdag
Roodenburg44e klasse 02Zaterdag
Noordwijk75e klasse 01Zaterdag
Oegstgeest45e klasse 02Zaterdag
Kagia35e klasse 03Zaterdag
SJZ15e klasse 07Zaterdag
VVSB66e klasse 01Zaterdag
UDO26e klasse 02Zaterdag
Leiden46e klasse 03Zaterdag
Alphia56e klasse 04Zaterdag
Katwijk127e klasse 01Zaterdag
Noordwijk107e klasse 02Zaterdag
VVSB77e klasse 03Zaterdag
Alphia77e klasse 05Zaterdag
Valken'6888e klasse 01Zaterdag
Rijnvogels128e klasse 02Zaterdag
VVSB108e klasse 03Zaterdag
Rijnsburgse Boys168e klasse 04Zaterdag
SJC21e klasse AZondag
Foreholte22e klasse AZondag
SJC33e klasse AZondag
Foreholte54e klasse 01Zondag
SJZ45e klasse 01Zondag
MMO25e klasse 02Zondag
UVS26e klasse 01Zondag
Kickers'6936e klasse 02Zondag
ROAC47e klasse 01Zondag
Bernardus57e klasse 03Zondag
GOL Sport58e klasse 01Zondag
ASC58e klasse 02Zondag
BernardusJG13eklasse 4x4BJeugdGzat
KatwijkJG13e klasse BJeugdGzat
UDOG11e klasse 05JeugdGzat
ARCG11e klasse 08JeugdGzat
RijnvogelsG3M1e klasse 09JeugdGzat
Ter LeedeMA12e klasse 5MeisjesA voorjaar
FC LisseME11e klasse 7MeisjesA voorjaar
ARCMB22e klasse 07MeisjesA voorjaar
KatwijkMA12e klasse 7MeisjesA voorjaar
OegstgeestMB1Hoofdklasse 2MeisjesA voorjaar
ForeholteMB12e klasse 09MeisjesA voorjaar
UVSMB12e klasse 13MeisjesA voorjaar
SJCMC12e klasse 01MeisjesA voorjaar
DoCoSMC22e klasse 12MeisjesA voorjaar
SJZMD11e klasse 2MeisjesA voorjaar
Alphense BoysMD12e klasse 01MeisjesA voorjaar
BernardusMD12e klasse 09MeisjesA voorjaar
Ter LeedeD11e klasse 01 promD-Pupillen
Alphense BoysD21e klasse 06 promD-Pupillen
UDOD11e klasse 07D-Pupillen
SJZD11e klasse 10D-Pupillen
Hazerswoudse BoysD12e klasse 02D-Pupillen
SJCD12e klasse 10D-Pupillen
Van NispenD13e klasse 01D-Pupillen
ASCD23e klasse 02D-Pupillen
Hazerswoudse BoysD24e klasse 04D-Pupillen
Rijnsburgse BoysD34e klasse 05D-Pupillen
ASCD35e klasse 07D-Pupillen
MeerburgD55e klasse 09D-Pupillen
ARCD65e klasse 11D-Pupillen
SJCD36e klasse 03D-Pupillen
NoordwijkD37e klasse 04D-Pupillen
UVSD67e klasse 12D-Pupillen
NoordwijkD37e klasse 04D-Pupillen
ForeholteD87e klasse 15D-Pupillen
KoudekerkD28e klasse 08D-Pupillen
Rijnsburgse BoysD78e klasse 10D-Pupillen
Voorschoten'97D88e klasse 11D-Pupillen
KatwijkD68e klasse 12D-Pupillen
MeerburgD98e klasse 19LD-Pupillen
Valken'68E11e klasse 9E-Pupillen
Alphense BoysE12e klasse 01E-Pupillen
Alphense BoysE32e klasse 02E-Pupillen
DoCoSE13e klasse 01E-Pupillen
ROACE13e klasse 02E-Pupillen
SJCE13e klasse 06E-Pupillen
RoodenburgE14e klasse 07E-Pupillen
Quick BoysE54e klasse 14E-Pupillen
MeerburgE34e klasse 15E-Pupillen
StompwijkE15e kjlasse 01E-Pupillen
Quick BoysE75e klasse 16E-Pupillen
BernardusE36e klasse 05E-Pupillen
RijnvogelsE26e klasse 13E-Pupillen
BSC'68E36e klasse 15E-Pupillen
DOSRE46e klasse 16E-Pupillen
ForeholteE67e klasse 07E-Pupillen
Quick BoysE97e klasse 10E-Pupillen
Valken'68E47e klasse 13E-Pupillen
FC LisseE47e klasse 17E-Pupillen
Hazerswoudse BoysE47e klasse 19E-Pupillen
Quick BoysE88e klasse 01E-Pupillen
Voorschoten'97E128e klasse 02E-Pupillen
Voorschoten'97E138e klasse 03E-Pupillen
MeerburgE9G8e klasse 04E-Pupillen
AlphiaE38e klasse 23E-Pupillen
DOSRE69e klasse 05E-Pupillen
Rijnsburgse BoysE109e klasse 09E-Pupillen
Voorschoten'97E169e klasse 15E-Pupillen
RCLE149e klasse 20E-Pupillen
KatwijkE89e klasse 25E-Pupillen
TeylingenE49e klasse 33LE-Pupillen
NoordwijkE99e klasse 34E-Pupillen
Voorschoten'97E189e klasse 38LE-Pupillen
UVSE1Hoofdklasse 3E-Pupillen
TeylingenE49e klasse 33LE-Pupillen
NoordwijkE99e klasse 34E-Pupillen
RCLE1Hoofdklasse 02E-Pupillen
Quick BoysE1Hoofdklasse 03E-Pupillen
KatwijkE1Hoofdklasse 04E-Pupillen
FC LisseE1Hoofdklasse 05E-Pupillen
VVSBE1Hoofdklasse 06E-Pupillen
Ter LeedeF11e klasse 2F-Pupillen
Valken'68F12e klasse 4F-Pupillen
SJZF13e klasse 1F-Pupillen
KoudekerkF13e klasse 6F-Pupillen
Voorschoten'97F34e klasse 01F-Pupillen
NoordwijkF24e klasse 03F-Pupillen
Alphense BoysF35e klasse 06F-Pupillen
NoordwijkF45e klasse 11F-Pupillen
KatwijkF36e klasse 02F-Pupillen
SJZF37e klasse 03F-Pupillen
Ter LeedeF37e klasse 07F-Pupillen
Alphense BoysF58e klasse 04F-Pupillen
DoCoSF48e klasse 14F-Pupillen
Van NispenF18e klasse 15F-Pupillen
Valken'68F39e klasse 04F-Pupillen
MeerburgF129e klasse 01F-Pupillen
RijnvogelsF49e klasse 15F-Pupillen
Rijnsburgse BoysF79e klasse 18F-Pupillen
RijnvogelsF510e klasse 02F-Pupillen
KagiaF410e klasse 05F-Pupillen
Ter LeedeF610e klasse 07F-Pupillen
Woubrugge F310 klasse 24F-Pupillen
KatwijkF1010 klasse 30F-Pupillen
Woubrugge F410 klasse 35F-Pupillen
KatwijkF1110e klasse 37LF-Pupillen
ARCF1210 klasse 49LF-Pupillen
VVSBF1010e klasse 50LF-Pupillen
ARCF1310e klasse 51LF-Pupillen
DoCoSF6G10e klasse 52LF-Pupillen
Voorschoten'97F1610e klasse 53LF-Pupillen
ARCF1210e klasse 49LF-Pupillen
Van NispenVE12e klasse 1Veteranen Za
LeidenVE13e klasse 1Veteranen Za
RijnlandVE23e klasse 1Veteranen Zo
RijnvogelsVR12e klasse BVrouwen za
RCLVR34e klasse 5Vrouwen za
ROACVR15e klasse 1Vrouwen za
DoCoSVR25e klasse 2Vrouwen za
StompwijkVr15e klasse 1Vrouwen zo
Voorschoten'97C1Hoofdklasse DC-Junioren
Alphense BoysC21e klasse 07C-Junioren
FC LisseC22e klasse 06PC-Junioren
AlphenC12e klasse 0SPC-Junioren
BSC'68C12e klasse 13C-Junioren
WarmundaC12e klasse 15C-Junioren
VVSBC23e klasse 03C-Junioren
FC LisseC43e klasse 04C-Junioren
AlphiaC13e klasse 09C-Junioren
MeerburgC34e klasse 01C-Junioren
RCLC54e klasse 04C-Junioren
BernardusC14e klasse 10C-Junioren
ARCC64e klasse 14C-Junioren
Alphense BoysC35e klasse 05C-Junioren
Rijnsburgse BoysC45e klasse 07C-Junioren
FC LisseC56e klasse 11C-Junioren
Voorschoten'97C66e klasse 13C-Junioren
Hazerswoudse BoysC26e klasse 15C-Junioren
MeerburgC66e klasse 18C-Junioren
ARCC106e klasse 22LC-Junioren
Voorschoten'97C56e klasse 24C-Junioren
Rijnsburgse BoysB1Hoofdklasse DB-Junioren
NoordwijkB22e klasse 07PB-Junioren
Quick BoysB32e klasse 10B-Junioren
ZwammerdamB12e klasse 11B-Junioren
ForeholteB33e klasse 3B-Junioren
MeerburgB34e klasse 03B-Junioren
Alphense BoysB44e klasse 08B-Junioren
KatwijkB24e klasse 10B-Junioren
VVSBB56e klasse 10B-Junioren
RCLB45e klasse 01B-Junioren
FC LisseB55e klasse 05B-Junioren
AlphenB25e klasse 11B-Junioren
MeerburgB66e klasse 02B-Junioren
Rijnsburgse BoysB56e klasse 04B-Junioren
VVSBA11e klasse 08A-Junioren
AlphenA12e klasse 07PA-Junioren
Alphense BoysA33e klasse 6A-Junioren
Quick BoysA33e klasse 7A-Junioren
StompwijkA14e klasse 03A-Junioren
Voorschoten'97A54e klasse 06A-Junioren
Kickers'69A24e klasse 07A-Junioren
ARCMB1Hoofdklasse 1A-Junioren, meisjes
RijnvogelsMB12e klasse 6A-Junioren meisjes

Meeste kampioenschappen

PlaatsClubTitels
1Katwijk11
1Voorschoten'9711
3Alphense Boys10
4ARC9
4Meerburg9
4Noordwijk9
7FC Lisse8
7Quick Boys8
7Rijnsburgse Boys8
7VVSB8
11Rijnvogels7
12Foreholte6
12SJC6
12SJZ6
12Valken'686
16Bernardus5
16DoCoS5
16Hazerswoudse Boys5
16RCL5
16Ter Leede5
21Alphia4
21UVS4
23Alphen3
23ASC3
23ROAC3
23Stompwijk3
23UDO3
28DOSR2
28Kagia2
28Kickers'692
28Koudekerk2
28Leiden2
28Oegstgeest2
28Roodenburg2
28Teylingen2
28Woubrugge2
37GOL Sport1
37MMO1
37Rijnland1
37Warmunda1
37Zwammerdam1

Slingerland artikelbanner
Gerard Bol artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten