Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Overschrijvingen regionale zaterdagclubs

Sepa green artikelbanner
Rurh gold artikelbanner

Het zal de komende dagen vast nog wat ‘na druppelen’, maar na het verstrijken van de deadline is het onderstaande overzicht het meest actueel, aan de hand van de gegevens die onze redactie ontving van de uiteenlopende clubs. Wie is er vertrokken en wie juist gekomen bij jouw club?

Zaterdag

Topklasse

FC Lisse
Gekomen: Maik van Zanten (Noordwijk), Bas Veen (FC Volendam), Oliver Rifai (Telstar), Zeno van Ooijen (DSS), Cerillio Cijntje (ODIN’59), Robert van Boxel (Sparta), Geraldo Antonio (CD Santa Clara)
Vertrokken: Jeffrey Bok (Ter Leede), Nigel Hardenberg (OFC), Revinio Morsen (OFC), Renaldo Jongebloet (FC Breukelen), Kevin Weijers (gestopt), Kevin Winter (gestopt)

Katwijk
Gekomen: Johan Plat (Roda JC), Steven Sanchez Angulo (RKAVV), Stefan Plat (Volendam), Steven Olsthoorn (Westlandia,zo), Mark de Loor (Spakenburg), Marciano Aalders (SDV Barneveld), Bennie van Noord (IJsselmeervogels), Mitchel Bolck (AD)’20),Mark de Loor (Spakenburg), Rinaldo O’Niel (OFC)
Vertrokken: Donny Rijnink (Ajax), Michael Owel (Voorschoten’97), Michael de Leeuw (ARC), Romano de Jong (onbekend), Jesse Dingjan (Ter Leede), Jos Jansen (Stormvogels), Joost Leonard (Rijnsburgse Boys), Sjaak Lettinga (onbekend)

Brasserie buitenhuis
Knijnenburg artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner

Rijnsburgse Boys
Gekomen: Jeffrey Vlug (Fortuna Sittard), Joël Tillema (Spakenburg), Niek Ossevoort (NAC Breda), Joost Leonard (Katwijk), Nick Kuipers (IJsselmeervogels), Ismail Celen (IJsselmeervogels), Roderick Gielisse (Sparta)
Vertrokken: Mark van den Boogaart (AFC), Quincy van der Leuv (SDC Putten), Max Lobel (Valken’68), Javier Martina (VVA’71), Kevin Westmaas (DOVO), Matthijs de Mooij (Valken’68), Ahmed Ali (onbekend), Ronald Breinburg (HFC EDO,za)

Hoofdklasse:

FC Rijnvogels
Gekomen:Jaco van der Bent (Quick Boys), Frank Guijt (Voorschoten’97), Sonny ten Hoope (HFC EDO), Gert Labots (Sportlust’46), Wouter Soomer (Telstar), Martijn Tjon-A-Njoek (Kon. HFC), Pepijn Kooij (Alphense Boys)
Vertrokken: Jeffrey Beukenholdt (ARC), Robbert van Delft (Valken’68), Yuri Guijt (Quick Boys), Timo Schaap (lager elftal), Hendrik van Beelen (stopt), Pieter Guijt (lager elftal)

Noordwijk
Gekomen: Thabiso van Zeijl (Alphense Boys), Mark Veerman (Jodan Boys), Donovan Oliveira (Sparta), Otman Mouhyieddine (Ter Leede), Shijie Hu (Excelsior Maassluis), Aron wijsman (Quick Boys), Tim Koning (DSS), Jaap van Duijn (Quick Boys), Ruperto Dorothea (Spijkenisse), Martijn le Congé (FC ’s-Gravenzande), Jeroen Borsboom (Jodan Boys), Jaber Akhrif (Valken’68)
Vertrokken: Hakan Bayram (Ter Leede), Rick Arnoldus (FC Boshuizen), Denzel James (Kozakken Boys), Justin Lopes (Ter Leede), Maik van Zanten (FC Lisse), Jeffrey Loozen (Voorschoten’97), Anton den Haan (onbekend), Nick Brouwer (Haaglandia/Winston), Richard Guffens (Voorschoten’97), Mohammed Faouzi (SteDoCO), Kmal Amheye (onbekend), Stefan Mertens (gestopt), Jeffrey Mols (gestopt)

Quick Boys
Gekomen: Yuri Guijt (FC Rijnvogels), Thom de Vries (ODIN’59), Robert Steemers (Ter Leede), Raymond Juipers (SHO), Kristian Adelmund (PSS Sleman), Delano a Cohen (Zwaluwen), Mohamed el Ousrouti (TAC’90), Jerghunio Sahadewsing (Sparta Nijkerk)
Vertrokken: Jeroen Ketting (gestopt), Patrick de Groot (gestopt), Harry Zwarthoed (De Dijk), Ronnie Verplancke (Ter Leede), Erwin Friebel (Scheveningen), Jaap van Duijn (Noordwijk), Tommy Bekooij (VVSB), Tomas Arroyo (Ter Leede), Jaco van der Bent (FC Rijnvogels)

Ter Leede
Gekomen: Selmo Kurbegovic (IJsselmeervoegels), Thierry van der Kooye (JOS/Watergraafsmeer), Jesse Dingjan (Katwijk), Jeffrey Bok (FC Lisse), Neik den Breejen (SCW), Davey Braggaar (Quick Boys), Tomas Arroyo (Quick Boys), Hakan Bayram (Noordwijk)
Vertrokken: Mark van der Plas (Valken’68), Marouane El Idrissi (onbekend), Robbin Hielkema (onbekend), Otmane Mouhyieddine (Noordwijk), Danilo Pedrini (onbekend)

Eerste Klasse

ARC
Gekomen: Jeffrey Beukenholdt (FC Rijnvogels), Michael de Leeuw (Katwijk), Neal Arnoldus (Alphense Boys), Jop Knoester (Feyenoord), Sven Aartman (TAVV), Joey Lauhouh (Alphense Boys), Melvin Huiskamp (DSO)
Vertrokken: Sander Blijleven (Koudekerk), Bryan van Delft (Koudekerk), Arnaud van Leeuwen (FC Aalsmeer), Houssain el Zeryouh (onbekend), Youri Looyesteijn (Jodan Boys), Sam Ruinard (RKDEO), Houssain Zeryouh (Floreant)

Valken’68
Gekomen: Robbert van Delft (FC Rijnvogels), Mark van der Plas (Ter Leede), Dylan Guijt (Katwijk), Ralph Verschuren (vv Wieldrecht), Matthijs de Mooij (Rijnsburgse Boys), Max Lobel (Rijnsburgse Boys), Ricardo Vijlbrief (Rijnsburgse Boys), Thijs van Wetten (Meerburg), John van Rijn (Quick Boys), Lesley de Wit (eigen jeugd)Gerard de Geus (Rhoon, trainer).
Vertrokken: Jaber Akhrif (Noordwijk), Johan le Van (Rijnsburgse Boys),Mark Kabelaar (Rijnsburgse Boys), Teun Guijt (Rijnsburgse Boys), Wouter Rhijnsburger (stopt), Thomas Paauw (stopt), Jeffrey Zandbergen (stopt), Lars van Bommel (FC Boshuizen), Andries Wendt (trainer, onbekend), Danny Kromwijk (FC Rijnland)

Voorschoten’97
Gekomen: Sipan Khalid (Roodenburg), Remy Constancia (Alphense Boys), Jeffrey Loozen (Noordwijk), Ivo Smits (Concordia), Michael Owel (Katwijk), Daan Hoogbruin (SJZ), Richard Bakker (MMO), Richard Guffens (Noordwijk), Bob den Hollander (Oegstgeest)
Vertrokken: Bilal Karasahin (GHC), Bryan Verhage (GHC), Ahmed Faridi Blazquez (GHC), Qendrim Gashi (GHC), Walid Mokhtafa (GHC), Virgil Tsin Asjoe (Quick), Robin Diets (Forum Sport), Robbert van der Post (Woubrugge), Frank Guijt (FC Rijnvogels), Girma Segaar (GHC)

Tweede klasse

GHC
Gekomen: Bilal Karasahin (Voorschoten’97), Jeffrey Beije (UVS, A1), Tolga Karpuz (UVS, A1), Bryan Verhage (Voorschoten’97), Achmed Faridi Blazquez(Voorschoten’97), Qendrim Gashi (Voorschoten’97), Sami Mouchih (Alphense Boys), Jerrol Blikman (FC Boshuizen,za), Marouan El Idrissi (Ter Leede), Michael Verhoef (DSO), Girma Segaar (Voorschoten’97), Sem Overvliet (SC Feyenoord), Efe Yagin (SC Feyenoord).
Vertrokken: Elroy Lammers (Katwijk), Michael van Voorthuijzen (DoCoS), Niels van den Burg (UVS), Bart van der Weijden (UVS), Danny Maaskant (DoCoS), Tim Gonlag (DoCoS), Soufian Boukhidous (FC Boshuizen,zo), Lars de Ridder (Ter Leede), Roman Donders (VV Leiden), Vincent Donders (VV Leiden), Marco van Schie (VV Leiden), Angelo van Heusden (VV Leiden), Lars Vijn (VV Leiden)

RCL
Gekomen: Robin Brasker, Sem Overduin, Saman Alkuhaili, Nick Guyt en Glenn Sloos (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Ronald Mink (UVS), Patrick van der Spoel (lager voetbal), Thomas Goebel (onbekend)

TAVV
Gekomen: Yassine el Mariami (Zwammerdam), Derk Gruppen (Noordwijk), Sebastiaan Vrijland (lager elftal), Chiel Konings (lager elftal), Mitchel van Wijk (lager elftal), Jesse Modderaar (eigen jeugd), Nick Straver (eigen jeugd)
Vertrokken: Sven Aartman (ARC), Fanny Waandels (Jodan Boys), Robin van de Weerdt (Floreant,zo), Stefan Rijsdam (Sportlust’46).

UVS
Gekomen: Niels van den Burg (GHC), Bart van der Weijden (GHC), Rico Westdorp (FC Boshuizen), Ronald Mink (RCL), Gert-Jan Jonk (geen club), Thomas van Rest (HBS), Gino Opdam (Oegstgeest), Cenny Scheffer (UDO)
Vertrokken: Bart Jan Neuteboom (FC Boshuizen), Thomas Piket (Woubrugge), Gregory Limon, Nigel en Dave van Otten (allen Football Factory)

Derde klasse:

DoCoS
Gekomen: Mark Ouwerkerk (UDO), Melvin Zweistra (UDO), Nils Slingerland (SJZ), Michael van Voorthuijzen (GHC), Danny Maaskant (GHC), Tim Gonlag (GHC)
Vertrokken: Melvin Dieke (vv Leiden), Danny Sjaardema (vv Leiden), Yannick van der Meel (VV Leiden), Michael Heppener (VV Leiden)

Kagia
Gekomen: Ruben Hoekstra (FC Lisse, jeugd), Alain van Kesteren (FC Lisse, za 2), Jurrian Nannes (FC Lisse, za 2), Aron Driessen, Roy Hogewoning, Jeff Kamerman, Marco Schoneveld, Ernst-Jan Baan, Cornelis Baan ( allen FC Lisse overig), Leandro van Kuijk (nieuw), Thom van Klink, Tijs van der Schinkel (eigen jeugd) en Tom Kamp (overige senioren Kagia).
Vertrokken: Ben van der Lans (Ter Leede), Ruud Heuseveldt, Niels Ganzevles, Guillaume Thissen, Jelle Clemens (allen lager elftal bij Kagia).

Koudekerk
Gekomen: Sander Blijleven (ARC), Bryan van Delft (ARC), Mike Slottje (Jodan Boys), Jorin Roosenbrand (eigen jeugd), Max Smit (Rohda’76), Ard Potman (lager elftal), Jay Langejans (avv Alphen)
Vertrokken: Mitchel Jansen (RCL), Rick van Tol (Zevenhoven), Wouter Reijneveld (gestopt), Jeroen Koot (lager elftal), Martijn Vonk (onbekend), Arnoud Bentvelzen (gestopt), Martin Bos (lager elftal), Fernando Oppelaar (onbekend), Dave van de Berg (lager elftal)

Lugdunum
Gekomen: Bas van de Berg (VV Leiden), Patrick Heijmans (Roodenburg), Aymen Mizab (UVS), Adam Atif (Voorwaarts Rotterdam), Saïd Ajar (GOL Sport), Mo Azarfane (eigen jeugd), Jeffrey van der Berg (eigen jeugd), Danny Boom (eigen jeugd), Leon Buitendijk (eigen jeugd), Alberto Hooi (Voorschoten’97), Omar Kantebeen (UVS), Gideon Matahelumual (Leidsche Boys), Mohsin Osmani (eigen jeugd), Sabir Serray (eigen jeugd), Hong Wei Qian (eigen jeugd),
Vertrokken: Nino Poulina (Football Factory, trainer), Henk van der Weijden, Martijn van den Akker, Kay Labrie, Tim Slingerland en Mitchel van der Kwaak (allen Football Factory), Rachid Oulgout (onbekend), Moby Osmani (RCL)

Oegstgeest
Gekomen: Rens van der Spek (UDO), Roy Elkerbout (UDO), Bob Kikkert (UDO)
Vertrokken: Bob den Hollander (Voorschoten’97), Vincent Solleveld (Warmunda), Gion Opdam (UVS), Derk Hachmang (Roodenburg)

Zwammerdam
Gekomen: Justin Bons (eigen jeugd), Mark Strookman (lager elftal), Milan Spruijt (ARC), Kevin Ruiter (ARC)
Vertrokken: Mitchell Henkes (ARC, lager elftal), Mark Noorlander (ARC, lager elftal), Thijs Kwakkenbos (ARC, lager elftal), Remco Tuinenburg (wordt trainer bij sv Zevenhoven), Yassine el Mariami (TAVV)

Vierde klasse:

Alphia
Gekomen: Abdel Fennich (geen club, voorheen Alphia), Djovi Booreman (ARC), Michel de Kruijff (lager elftal), Michael Araheme (Alphense Boys), Chris van der Zwet (Nieuwkoop), Patrick Gomes (FC Weesp)
Vertrokken: Youp Frijling (avv Alphen), Nick van Toor (lager elftal), Kevin van Zutphen (Alphense Boys), Maikel Bruines (avv Alphen), Dennis Uithol (Woubrugge), Jeffrey van Leeuwen (Woubrugge)

FC Boshuizen
Gekomen: Fatih Kirac(GOL Sport), Nawfal el Khattabi (Roodenburg, zo), Youssef Harroui (Roodenburg, za), Mehmet Demirbag(GOL Sport), Adil Moutaoussut(GOL Sport), Khalid Oulgout(GOL Sport), Mazian Kaamouch(GOL Sport), Ugur Güner(GHC), Kamal Belkerma (Voorwaarts), Bilal Baddouri(Roodenburg, za), Mohammed Abouri(Roodenburg,za), Rachid Oulgout(Lugdunum, za), Armond Dzulakian (geen club), Mohamed Rahou (Roodenburg, za), Pablo Janssens(GHC), Anil Demirbag(GOL Sport), Victor Leonora (UVS), Murat Bayrak(GOL Sport), Mohamed Farhane (Roodenburg, zo), Mimoen Rahou (Roodenburg, zo)
Vertrokken: Fenno Blikman (FC Boshuizen,zo), Jerrol Blikman (GHC)

Football Factory
Gekomen: Nino Poulina (Lugdunum, trainer), Henk van der Weijden (Lugdunum), Kay Labrie (Lugdunum), Tim Slingerland (Lugdunum), Mitchel van der Kwaak (Lugdunum), Gregory Limon (UVS), Nigel van Otten (UVS), Dave van Otten (UVS), Marco Hocks (Roodenburg), Floris Hooghiemstra (ASC Waterwijk), David Efekre (onbekend)
Vertrokken: Pieter van Schie (gestopt), Kotaro Machida (Japan), Jason Choi (Australië), Enrico Boccocini (Duitsland), Andrea Nesti (Italië)

Leidsche Boys

Gekomen: Raoul Frankhuizen (DoCoS), Mitchel Netjes (Voorschoten’97), Nick Neutenboom (onbekend), Menno Ooyendijk (VVSB), Elmer Weekhout (GHC), Houssin Bezzai (trainer/speler)
Vertrokken: Danny de la Rie (DoCoS), Stefan Nijnatten (Voorschoten’97), Patrick Nijnatten (gestopt), Bas Peper (Leidsche Boys, zo), Gideon Matahelumual (Lugdunum)

LSVV’70
Gekomen: Dammes Waasdorp (avv Alphen), Erwin Humme (VV Esto), Guus van Kessel (FC de Rakt), Rick Baarda (SV Bedum)
Vertrokken: Stijn Kalsbeek (stopt), Peter van Diggele (Rotterdam), Michel Meere (lager elftal), Jacky Driessen (DUNO), Boaz Zoutewelle (Jodan Boys), Maarten Metz (lager elftal), Stefan de Vroome (lager elftal)

Roodenburg
Gekomen: Abdel Farhane (FC Boshuizen), Derk Hachmang (vv Oegstgeest), Carlo Arnoldus (lager elftal), Ricardo Bekooy (lager elftal), Wahlid Belhir (UVS), Yarim Samer (RCL), Walid Mokhtafa (Voorschoten’97)
Vertrokken: Sipan Khalid (Voorschoten’97), Giovanni Koelink (FC Rijnland), Michael van Kooperen (gestopt), Mohammed Rahou (FC Boshuizen,za), Abdelhak Buchnafa (gestopt), Erwin Verkuylen (gestopt)

VV Leiden
Gekomen: Martijn Wansink (Warmunda), Melvin Dieke (DoCoS), Danny Sjaardema (DoCoS), Sander van der Post (HVZ), Roman Donders (GHC), Vincent Donders (GHC), Marco van Schie (GHC), Angelo van Heusden (GHC), Lars Vijn (GHC), Yannick van der Meel (DoCoS), Michael Heppener (DoCoS)
Vertrokken: Peter van der Tuin (stopt), Bas van de Berg (Lugdunum), Marcel Onvlee (lager elftal)

VVSB
Gekomen: Bart den Elzen (Noordwijk), Job Brouwer (voorheen Foreholte)
Vertrokken: geen.

Woubrugge
In: Robbert van der Post (Voorschoten’97), Guido Hoogeweij (avv Alphen), Justin Verberg (avv Alphen), Dennis Uithol (Alphia), Jeffrey van Leeuwen (Alphia), Robin Stoof (Koudekerk), Thomas Piket (UVS), Jasper Mourits (ARC)
Uit: Ruud van der Sar (vv Voorwaarts), Marco van Heuveln (vv Voorwaarts), Robin Burgman (lager elftal), Sander Helmig (lager elftal), Michel Wolvers (stopt), Ties Meijer (stopt).

Koetshuis de burcht artikelbanner
Brasserie meelfabriek

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten