Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Spelerscarrousel, overzicht per 23 mei

Duke of Oz artikel
Brasserie Park

De voorbije weken heeft onze redactie regelmatig melding gemaakt van spelers die een club gaan verlaten of juist spelers die in de armen worden gesloten met het oog op komend seizoen. Tot en met even na half juni zal onze redactie de lezer blijvend informeren. Daarbij gaat onze redactie enkel uit van officiële berichtgevingen vanuit de clubs. Ongetwijfeld zal de onderstaande lijst niet compleet zijn, maar tot nu toe zijn deze spelers in elk geval genoemd door de clubs voor de spelerscarrousel. Onze redactie heeft de deur open staan voor toevoegingen en veranderingen.  Berichtgevingen via: redactie@leidenamateurvoetbal.nl. De clubs staan nog ingedeeld bij de klasse waarin er dit seizoen geacteerd werd.

 

Zaterdag

Voorthuijzen artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Rabobank artikelbanner
Brasserie buitenhuis

Hoofdklasse:

In: Jaco van der Bent (Quick Boys), Frank Guijt (Voorschoten’97), Sonny ten Hoope (HFC EDO), Gert Labots (Sportlust’46), Wouter Soomer (Telstar), Martijn Tjon-A-Njoek (Kon. HFC)
Uit: Jeffrey Beukenholdt (ARC), Robbert van Delft (Valken’68), Yuri Guijt (Quick Boys), Timo Schaap (lager elftal), Hendrik van Beelen (stopt), Pieter Guijt (lager elftal)

:

ARC:

In: Jeffrey Beukenholdt (FC ), Michael de Leeuw (Katwijk), Neal Arnoldus (Alphense Boys), Jop Knoester (Feyenoord), Sven Aartman (TAVV)

Uit: Tony van Ooi (onbekend), Sander Blijleven (Koudekerk), Bryan van Delft (Koudekerk), Arnaud van Leeuwen (FC Aalsmeer), Houssain el Zeryouh (onbekend), Youri Looyesteijn (Jodan Boys), Sam Ruinard (stopt)

In: Bilal Karasahin (Voorschoten’97), Jeffrey Beije (, A1, doelman), Tolga Karpuz (, A1, spits), Bryan Verhage (Voorschoten’97), Achmed Faridi Blazquez(Voorschoten’97), Qendrim Gashi (Voorschoten’97), Sami Mouchih (Alphense Boys), Jerrol Blikman (FC Boshuizen,za), Marouan El Idrissi (Ter Leede), Michael Verhoef (DSO), Walid Mokhtafa (Voorschoten’97).
Uit: Elroy Lammers (Katwijk), Michael van Voorthuijzen (), Niels van den Burg (UVS), Bart van der Weijden (UVS), Danny Maaskant (DoCoS)

Blijft: Lars de Ridder, Prins Sandhu

 

Valken’68

In: Robbert van Delft (FC Rijnvogels), Mark van der Plas (Ter Leede), Dylan Guijt (Katwijk), Ralph Verschuren (vv Wieldrecht), Matthijs de Mooij (Rijnsburgse Boys), Max Lobel (Rijnsburgse Boys), Ricardo Vijlbrief (Rijnsburgse Boys), Thijs van Wetten ()
Uit: Jaber Akhrif (), Johan le Van (Rijnsburgse Boys),Mark Kabelaar (Rijnsburgse Boys), Teun Guijt (Rijnsburgse Boys), Wouter Rhijnsburger (stopt), Thomas Paauw (stopt), Jeffrey Zandbergen (stopt), Lars van Bommel (FC Boshuizen)

Maatwerk bouw en aannemingsbedrijf Slingerland en Slingerland administratiekantoor

 

 

 

 

Voorschoten’97

In: Sipan Khalid (Roodenburg), Remy Constancia (Alphense Boys), Jeffrey Loozen (Noordwijk), Ivo Smits (Concordia), Michael Owel (Katwijk), Daan Hoogbruin (SJZ), Richard Bakker (MMO), Richard Guffens (Noordwijk)

Uit: Bilal Karasahin (GHC), Bryan Verhage (GHC), Ahmed Faridi Blazquez (GHC), Qendrim Gashi (GHC), Walid Mokhtafa (GHC), Virgil Tsin Asjoe (Quick), Robin Diets (Forum Sport), Robbert van der Post (Woubrugge), Frank Guijt (FC Rijnvogels)

 

Tweede klasse

In:

Uit: Ronald Mink (UVS), Patrick van der Spoel (lager voetbal), Thomas Goebel (onbekend)

 

Derde klasse:

DoCoS

In: Mark Ouwerkerk (UDO), Melvin Zweistra (UDO), Nils Slingerland (SJZ), Michael van Voorthuijzen (GHC), Danny Maaskant (GHC)

Uit:

Koudekerk

In: Sander Blijleven (ARC), Bryan van Delft (ARC), Mike Slottje (Jodan Boys)

Uit:

LSVV’70

In: Dammes Waasdorp, Erwin Humme, Guus van Kessel, Rick Baarda (SV Bedum)

Uit: Stijn Kalsbeek, Peter van Diggele, Michel Meere, Jacky Driessen, Boaz Zoutewelle, Maarten Metz, Stefan de Vroome (allen lager elftal of stopt)

UVS

In: Niels van den Burg (GHC), Bart van der Weijden (GHC), Rico Westdorp (FC ), Ronald Mink (RCL), Gert-Jan Jonk (geen club), Thomas van Rest (HBS)

Uit: Bart Jan Neuteboom ()

Roodenburg:

In:

Uit: Sipan Khalid (Voorschoten’97)

Vierde klasse:

Woubrugge

In: Robbert van der Post (Voorschoten’97)

Uit:
Zondag

Eerste klasse

Alphense Boys

In:

Uit: Sami Mouchih (GHC)

 

FC Boshuizen

In: Dennis van Rosendaal (sv Charlois), Bart Jan Neuteboom (UVS), Lesley Kluivers (UVS), Rick Arnoldus (Noordwijk), Lars van Bommel (Valken’68), Mo Berdai (VVSB).

Uit: Rico Westdorp (UVS)

Derde klasse

Meerburg

In:

Uit: Thijs van Wetten (Valken’68)

SJZ

In:

Uit: Nils Slingerland (DoCoS), Daan Hoogbruin (Voorschoten’97,za), Hans Coret (GDA)

Sport2000 Poezenpaleis

 

 

 

 

OWN artikelbanner
Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten