Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Spelerscarrousel, overzicht per 27 mei

Rumling bouw artikel
Vergulde vos artikelbanner

De voorbije weken heeft onze redactie regelmatig melding gemaakt van spelers die een club gaan verlaten of juist spelers die in de armen worden gesloten met het oog op komend seizoen. Tot en met even na half juni zal onze redactie de lezer blijvend informeren. Daarbij gaat onze redactie enkel uit van officiële berichtgevingen vanuit de clubs. Ongetwijfeld zal de onderstaande lijst niet compleet zijn, maar tot nu toe zijn deze spelers in elk geval genoemd door de clubs voor de spelerscarrousel. Onze redactie heeft de deur open staan voor toevoegingen en veranderingen.  Berichtgevingen via: redactie@leidenamateurvoetbal.nl. De clubs staan nog ingedeeld bij de klasse waarin er dit seizoen geacteerd werd.

 

Zaterdag

Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Scheffer sportprijzen artikel
Voorthuijzen artikelbanner
Sepa green artikelbanner

Hoofdklasse:

In: Jaco van der Bent (Quick Boys), Frank Guijt (Voorschoten’97), Sonny ten Hoope (HFC EDO), Gert Labots (Sportlust’46), Wouter Soomer (Telstar), Martijn Tjon-A-Njoek (Kon. HFC)
Uit: Jeffrey Beukenholdt (ARC), Robbert van Delft (Valken’68), Yuri Guijt (Quick Boys), Timo Schaap (lager elftal), Hendrik van Beelen (stopt), Pieter Guijt (lager elftal)

:

ARC:

In: Jeffrey Beukenholdt (FC ), Michael de Leeuw (Katwijk), Neal Arnoldus (Alphense Boys), Jop Knoester (Feyenoord), Sven Aartman (TAVV)

Uit: Tony van Ooi (onbekend), Sander Blijleven (Koudekerk), Bryan van Delft (Koudekerk), Arnaud van Leeuwen (FC Aalsmeer), Houssain el Zeryouh (onbekend), Youri Looyesteijn (Jodan Boys), Sam Ruinard (stopt)

In: Bilal Karasahin (Voorschoten’97), Jeffrey Beije (, A1, doelman), Tolga Karpuz (, A1, spits), Bryan Verhage (Voorschoten’97), Achmed Faridi Blazquez(Voorschoten’97), Qendrim Gashi (Voorschoten’97), Sami Mouchih (Alphense Boys), Jerrol Blikman (FC Boshuizen,za), Marouan El Idrissi (Ter Leede), Michael Verhoef (DSO), Walid Mokhtafa (Voorschoten’97).
Uit: Elroy Lammers (Katwijk), Michael van Voorthuijzen (), Niels van den Burg (UVS), Bart van der Weijden (UVS), Danny Maaskant (DoCoS), Tim Gonlag (DoCoS)

Blijft: Lars de Ridder, Prins Sandhu

 

Valken’68

In: Robbert van Delft (FC Rijnvogels), Mark van der Plas (Ter Leede), Dylan Guijt (Katwijk), Ralph Verschuren (vv Wieldrecht), Matthijs de Mooij (Rijnsburgse Boys), Max Lobel (Rijnsburgse Boys), Ricardo Vijlbrief (Rijnsburgse Boys), Thijs van Wetten (), John van Rijn (Quick Boys), Lesley de Wit (eigen jeugd), Gerard de Geus (Rhoon).
Uit: Jaber Akhrif (), Johan le Van (Rijnsburgse Boys),Mark Kabelaar (Rijnsburgse Boys), Teun Guijt (Rijnsburgse Boys), Wouter Rhijnsburger (stopt), Thomas Paauw (stopt), Jeffrey Zandbergen (stopt), Lars van Bommel (FC Boshuizen), Andries Wendt (trainer, onbekend), Danny Kromwijk (FC Rijnland)

Maatwerk bouw en aannemingsbedrijf Slingerland en Slingerland administratiekantoor

 

 

Voorschoten’97

In: Sipan Khalid (Roodenburg), Remy Constancia (Alphense Boys), Jeffrey Loozen (Noordwijk), Ivo Smits (Concordia), Michael Owel (Katwijk), Daan Hoogbruin (SJZ), Richard Bakker (MMO), Richard Guffens (Noordwijk)

Uit: Bilal Karasahin (GHC), Bryan Verhage (GHC), Ahmed Faridi Blazquez (GHC), Qendrim Gashi (GHC), Walid Mokhtafa (GHC), Virgil Tsin Asjoe (Quick), Robin Diets (Forum Sport), Robbert van der Post (Woubrugge), Frank Guijt (FC Rijnvogels)

 

Tweede klasse

In:

Uit: Ronald Mink (UVS), Patrick van der Spoel (lager voetbal), Thomas Goebel (onbekend)

TAVV

In:

Uit: Sven Aartman (ARC)

 

Derde klasse:

DoCoS

In: Mark Ouwerkerk (UDO), Melvin Zweistra (UDO), Nils Slingerland (SJZ), Michael van Voorthuijzen (GHC), Danny Maaskant (GHC), Tim Gonlag (GHC)

Kagia

In:

Uit: Ben van der Lans (Ter Leede), Ruud Heuseveldt, Niels Ganzevles, Guillaume Thissen, Jelle Clemens (allen lager elftal bij Kagia).

Uit:

Koudekerk

In: Sander Blijleven (ARC), Bryan van Delft (ARC), Mike Slottje (Jodan Boys)

Uit:

LSVV’70

In: Dammes Waasdorp, Erwin Humme, Guus van Kessel, Rick Baarda (SV Bedum)

Uit: Stijn Kalsbeek, Peter van Diggele, Michel Meere, Jacky Driessen, Boaz Zoutewelle, Maarten Metz, Stefan de Vroome (allen lager elftal of stopt)

UVS

In: Niels van den Burg (GHC), Bart van der Weijden (GHC), Rico Westdorp (FC ), Ronald Mink (RCL), Gert-Jan Jonk (geen club), Thomas van Rest (HBS)

Uit: Bart Jan Neuteboom ()

Roodenburg

In:

Uit: Sipan Khalid (Voorschoten’97), Giovanni Koelink (FC Rijnland)

Zwammerdam

In: Justin Bons (eigen jeugd), Mark Strookman (lager elftal)

Uit: Mitchell Henkes (ARC, lager elftal), Mark Noorlander (ARC, lager elftal), Thijs Kwakkenbos (ARC, lager elftal)

 

Vierde klasse:

VVSB

In: Bart den Elzen (Noordwijk), Job Brouwer (voorheen Foreholte).

Uit: geen.

 

Woubrugge

In: Robbert van der Post (Voorschoten’97)

Uit:
Zondag

Eerste klasse

Alphense Boys

In:

Uit: Sami Mouchih (GHC)

 

FC Boshuizen

In: Dennis van Rosendaal (sv Charlois), Bart Jan Neuteboom (UVS), Lesley Kluivers (UVS), Rick Arnoldus (Noordwijk), Lars van Bommel (Valken’68), Mo Berdai (VVSB).

Uit: Rico Westdorp (UVS)

Derde klasse

Meerburg

In:

Uit: Thijs van Wetten (Valken’68)

SJZ

In:

Uit: Nils Slingerland (DoCoS), Daan Hoogbruin (Voorschoten’97,za), Hans Coret (GDA)

Vierde klasse

Leidsche Boys

In:

Uit: Jan de Groot (FC Rijnland), Jeffrey van Dijk (FC Rijnland)

FC Rijnland

In: Jeffrey van Dijk (Leidsche Boys), Jan de Groot (Leidsche Boys), Giovanni Koelink (Roodenburg(, Danny Kromwijk (Valken’68)

Uit:

In het vet aangegeven zijn de laatste mutaties!

Sport2000 Poezenpaleis

 

 

Rebel Horeca artikelbanner
Seven gifts artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten