Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Spelerscarrousel, overzicht per 8 juni

Vergulde vos artikelbanner
Rurh gold artikelbanner

De voorbije weken heeft onze redactie regelmatig melding gemaakt van spelers die een club gaan verlaten of juist spelers die in de armen worden gesloten met het oog op komend seizoen. Tot en met even na half juni zal onze redactie de lezer blijvend informeren. Daarbij gaat onze redactie enkel uit van officiële berichtgevingen vanuit de clubs. Ongetwijfeld zal de onderstaande lijst niet compleet zijn, maar tot nu toe zijn deze spelers in elk geval genoemd door de clubs voor de spelerscarrousel. Onze redactie heeft de deur open staan voor toevoegingen en veranderingen.  Berichtgevingen via: redactie@leidenamateurvoetbal.nl. De clubs staan nog ingedeeld bij de klasse waarin er dit seizoen geacteerd werd. In het vet afgedrukt zijn de laatste mutaties!
Zaterdag

Hoofdklasse:

Rabobank artikelbanner
ALV artikelbanner
Johlex bouw artikelbanner
Amstel radler artikelbanner

In: Jaco van der Bent (Quick Boys), Frank Guijt (Voorschoten’97), Sonny ten Hoope (HFC EDO), Gert Labots (Sportlust’46), Wouter Soomer (Telstar), Martijn Tjon-A-Njoek (Kon. HFC)
Uit: Jeffrey Beukenholdt (ARC), Robbert van Delft (Valken’68), Yuri Guijt (Quick Boys), Timo Schaap (lager elftal), Hendrik van Beelen (stopt), Pieter Guijt (lager elftal)

:

ARC:

In: Jeffrey Beukenholdt (FC ), Michael de Leeuw (Katwijk), Neal Arnoldus (Alphense Boys), Jop Knoester (Feyenoord), Sven Aartman (TAVV)

Uit: Tony van Ooi (onbekend), Sander Blijleven (Koudekerk), Bryan van Delft (Koudekerk), Arnaud van Leeuwen (FC Aalsmeer), Houssain el Zeryouh (onbekend), Youri Looyesteijn (Jodan Boys), Sam Ruinard (stopt), Houssain Zeryouh (Floreant)

In: Bilal Karasahin (Voorschoten’97), Jeffrey Beije (, A1, doelman), Tolga Karpuz (, A1, spits), Bryan Verhage (Voorschoten’97), Achmed Faridi Blazquez(Voorschoten’97), Qendrim Gashi (Voorschoten’97), Sami Mouchih (Alphense Boys), Jerrol Blikman (FC Boshuizen,za), Marouan El Idrissi (Ter Leede), Michael Verhoef (DSO), Walid Mokhtafa (Voorschoten’97), Girma Segaar (Voorschoten’97), Sem Overvliet (SC Feyenoord), Efe Yagin (SC Feyenoord).
Uit: Elroy Lammers (Katwijk), Michael van Voorthuijzen (), Niels van den Burg (UVS), Bart van der Weijden (UVS), Danny Maaskant (DoCoS), Tim Gonlag (DoCoS), Soufian Boukhidous (FC Boshuizen,zo), Lars de Ridder (Ter Leede), Roman Donders (VV Leiden), Vincent Donders (VV Leiden), Marco van Schie (VV Leiden), Angelo van Heusden (VV Leiden), Lars Vijn (VV Leiden)

Valken’68

In: Robbert van Delft (FC Rijnvogels), Mark van der Plas (Ter Leede), Dylan Guijt (Katwijk), Ralph Verschuren (vv Wieldrecht), Matthijs de Mooij (Rijnsburgse Boys), Max Lobel (Rijnsburgse Boys), Ricardo Vijlbrief (Rijnsburgse Boys), Thijs van Wetten (), John van Rijn (Quick Boys), Lesley de Wit (eigen jeugd)Gerard de Geus (Rhoon).
Uit: Jaber Akhrif (), Johan le Van (Rijnsburgse Boys),Mark Kabelaar (Rijnsburgse Boys), Teun Guijt (Rijnsburgse Boys), Wouter Rhijnsburger (stopt), Thomas Paauw (stopt), Jeffrey Zandbergen (stopt), Lars van Bommel (FC Boshuizen), Andries Wendt (trainer, onbekend), Danny Kromwijk (FC Rijnland)

 

 

 

Voorschoten’97

In: Sipan Khalid (Roodenburg), Remy Constancia (Alphense Boys), Jeffrey Loozen (Noordwijk), Ivo Smits (Concordia), Michael Owel (Katwijk), Daan Hoogbruin (SJZ), Richard Bakker (MMO), Richard Guffens (Noordwijk), Bob den Hollander (Oegstgeest)

Uit: Bilal Karasahin (GHC), Bryan Verhage (GHC), Ahmed Faridi Blazquez (GHC), Qendrim Gashi (GHC), Walid Mokhtafa (GHC), Virgil Tsin Asjoe (Quick), Robin Diets (Forum Sport), Robbert van der Post (Woubrugge), Frank Guijt (FC Rijnvogels), Girma Segaar (GHC)
Tweede klasse

In: Mitchel Jansen (Koudekerk)

Uit: Ronald Mink (UVS), Patrick van der Spoel (lager voetbal), Thomas Goebel (onbekend)

TAVV

In:

Uit: Sven Aartman (ARC), Fanny Waandels (Jodan Boys), Robin van de Weerdt (Floreant,zo), Stefan Rijsdam (Sportlust’46).
Derde klasse:

DoCoS

In: Mark Ouwerkerk (UDO), Melvin Zweistra (UDO), Nils Slingerland (SJZ), Michael van Voorthuijzen (GHC), Danny Maaskant (GHC), Tim Gonlag (GHC)

Uit: Melvin Dieke (vv Leiden), Danny Sjaardema (vv Leiden)

Kagia

In:

Uit: Ben van der Lans (Ter Leede), Ruud Heuseveldt, Niels Ganzevles, Guillaume Thissen, Jelle Clemens (allen lager elftal bij Kagia).

Uit:

Koudekerk

In: Sander Blijleven (ARC), Bryan van Delft (ARC), Mike Slottje (Jodan Boys)

Uit: Mitchel Jansen (RCL), Rick van Tol (Zevenhoven)

LSVV’70

In: Dammes Waasdorp (avv Alphen), Erwin Humme (VV Esto), Guus van Kessel (FC de Rakt), Rick Baarda (SV Bedum)

Uit: Stijn Kalsbeek (stopt), Peter van Diggele (Rotterdam), Michel Meere (lager elftal), Jacky Driessen (DUNO), Boaz Zoutewelle (Jodan Boys), Maarten Metz (lager elftal), Stefan de Vroome (lager elftal)

Oegstgeest

In: Rens van der Spek (UDO), Roy Elkerbout (UDO), Bob Kikkert (UDO)

Uit: Bob den Hollander (Voorschoten’97)), Vincent Solleveld (Warmunda), Gion Opdam (UVS), Derk Hachmang (Roodenburg)

UVS

In: Niels van den Burg (GHC), Bart van der Weijden (GHC), Rico Westdorp (FC ), Ronald Mink (RCL), Gert-Jan Jonk (geen club), Thomas van Rest (HBS), Gino Opdam (Oegstgeest), Cenny Scheffer (UDO)

Uit: Bart Jan Neuteboom (), Thomas Piket (Woubrugge)

Roodenburg

In: Abdel Farhane (-), Derk Hachmang (vv Oegstgeest), Carlo Arnoldus (lager elftal), Ricardo Bekooy (lager elftal)

Uit: Sipan Khalid (Voorschoten’97), Giovanni Koelink (FC Rijnland), Michael van Kooperen (stopt)

Zwammerdam

In: Justin Bons (eigen jeugd), Mark Strookman (lager elftal), Milan Spruijt (ARC), Kevin Ruiter (ARC)

Uit: Mitchell Henkes (ARC, lager elftal), Mark Noorlander (ARC, lager elftal), Thijs Kwakkenbos (ARC, lager elftal), Remco Tuinenburg (wordt trainer bij sv Zevenhoven)

Vierde klasse:

Alphia

In: Abdel Fennich (geen club, voorheen Alphia), Djovi Booreman (ARC), Michel de Kruijff (lager elftal), Michael Araheme (Alphense Boys), Chris van der Zwet (Nieuwkoop), Patrick Gomes (FC Weesp)

Uit: Youp Frijling (avv Alphen), Nick van Toor (lager elftal), Kevin van Zutphen (Alphense Boys), Maikel Bruines (avv Alphen), Dennis Uithol (Woubrugge), Jeffrey van Leeuwen (Woubrugge)

VV Leiden

In: Martijn Wansink (Warmunda), Melvin Dieke (DoCoS), Danny Sjaardema (DoCoS), Sander van der Post (HVZ), Roman Donders (GHC), Vincent Donders (GHC), Marco van Schie (GHC), Angelo van Heusden (GHC), Lars Vijn (GHC)

Uit: Peter van der Tuin (stopt), Bas van de Berg (Lugdunum), Marcel Onvlee (lager elftal)

Lugdunum
In: Bas van de Berg (VV Leiden)
Uit: Nino Poulina (Football Factory, trainer)

VVSB

In: Bart den Elzen (Noordwijk), Job Brouwer (voorheen Foreholte).

Uit: geen.
Woubrugge

In: Robbert van der Post (Voorschoten’97), Guido Hoogeweij (avv Alphen), Justin Verberg (avv Alphen), Dennis Uithol (Alphia), Jeffrey van Leeuwen (Alphia), Robin Stoof (Koudekerk), Thomas Piket (UVS)

Uit: Ruud van der Sar (vv Voorwaarts), Marco van Heuveln (vv Voorwaarts), Robin Burgman (lager elftal), Sander Helmig (lager elftal), Michel Wolvers (stopt), Ties Meijer (stopt).

Zondag

Eerste klasse

Alphense Boys

In: Patrick Krop, Sjors Lankhaar, Kevin Cameron

Uit: Sami Mouchih (GHC), Moustapha Yachou, Pepijn Kooij (FC Rijnvogels), Thabiso van Zeijl, Mo Zouzou

FC Boshuizen

In: Dennis van Rosendaal (sv Charlois), Bart Jan Neuteboom (UVS), Lesley Kluivers (UVS), Rick Arnoldus (Noordwijk), Lars van Bommel (Valken’68), Mo Berdai (VVSB), Soufian Boukhidous (GHC)

Uit: Rico Westdorp (UVS), Gellano Fortes Lopes (SC Feyenoord), Virgilio Hagens (Leonidas,zo)

Tweede klasse

FC Lisse

In:

Uit:

ROAC

In:

Uit:

Foreholte

In:

Uit:

Derde klasse

avv Alphen

In: Youp Frijling (Alphia), Maikel Bruines (Alphia)

Uit: Guido Hoogeweij (avv Alphen), Justin Verberg (avv Alphen)

GOL Sport

In:

Uit: Mo Achahbar (HDV, zo)

Meerburg

In:

Uit: Thijs van Wetten (Valken’68)

SJZ

In: Peter Wansink (Warmunda,za), Loek Wansink (Warmunda, za), Marc van de Velde (eigen jeugd), Mike Grossat (eigen jeugd), Buddy van der Hoeven (lager elftal)

Uit: Nils Slingerland (DoCoS), Daan Hoogbruin (Voorschoten’97,za), Hans Coret (GDA), Patrick de Jong (Voorschoten’97,zo)

UDO

In:

Uit: Cenny Scheffer (UVS), Roy Elkerbout (vv Oegstgeest), Rens van der Spek (vv Oegstgeest), Bob Kikkert (vv Oegstgeest), Jan Huivenaar (stopt), Ian van der Wilden (stopt)

Voorschoten’97

In: Patrick de Jong (SJZ)

Uit:

Vierde klasse

Leidsche Boys

In:

Uit: Jan de Groot (FC Rijnland), Jeffrey van Dijk (FC Rijnland)

FC Rijnland

In: Jeffrey van Dijk (Leidsche Boys), Jan de Groot (Leidsche Boys), Giovanni Koelink (Roodenburg(, Danny Kromwijk (Valken’68)

Uit:

Warmunda

In: Patrick Kalkema (Oegstgeest), Vincent Solleveld (SJC), Bilal el Kourami (Ter Leede), Markus Tommassine (Foreholte), Remco Breuer (Lugdunum), Dennis Kramer (Leidsche Boys), Muamer Tabakovic (vv Oegstgeest), Martijn Zierikzee (Warmunda,za), Ben Thornton (Warmunda,za), James Gilbert (Warmunda,za)

Uit: Loek Wansink (SJZ), Peter Wansink (SJZ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slingerland artikelbanner
Brasserie meelfabriek

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten