Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Spelerscarrousel per 14 juni

Mooi artikelbanner
Bos van der Burg artikelbanner

De stand van zaken op de slotavond van de overschrijvingsperiode. Morgen zal de lijst volledig up-to-date zijn! Alle informatie is verstrekt door de clubs zelf, dus onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor onjuistheden.

Zaterdag

Topklasse

FC Lisse
Gekomen: Maik van Zanten (Noordwijk), Bas Veen (FC Volendam), Oliver Rifai (Telstar), Zeno van Ooijen (DSS), Cerillio Cijntje (ODIN’59), Robert van Boxel (Sparta), Geraldo Antonio (CD Santa Clara)
Vertrokken: Jeffrey Bok (Ter Leede), Nigel Hardenberg (OFC), Revinio Morsen (OFC), Renaldo Jongebloet (FC Breukelen), Kevin Weijers (gestopt), Kevin Winter (gestopt)

Katwijk
Gekomen: Johan Plat (Roda JC), Steven Sanchez Angulo (RKAVV), Stefan Plat (Volendam), Steven Olsthoorn (Westlandia,zo), Mark de Loor (Spakenburg), Marciano Aalders (SDV Barneveld), Bennie van Noord (IJsselmeervogels), Mitchel Bolck (AD)’20),Mark de Loor (Spakenburg), Rinaldo O’Niel (OFC)
Vertrokken: Donny Rijnink (Ajax), Michael Owel (Voorschoten’97), Michael de Leeuw (ARC), Romano de Jong (onbekend), Jesse Dingjan (Ter Leede), Jos Jansen (Stormvogels), Joost Leonard (Rijnsburgse Boys), Sjaak Lettinga (onbekend)

ALV artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner
REM artikelbanner

Rijnsburgse Boys
Gekomen: Jeffrey Vlug (Fortuna Sittard), Joël Tillema (Spakenburg), Niek Ossevoort (NAC Breda), Joost Leonard (Katwijk), Nick Kuipers (IJsselmeervogels), Ismail Celen (IJsselmeervogels), Roderick Gielisse (Sparta)
Vertrokken: Mark van den Boogaart (AFC), Quincy van der Leuv (SDC Putten), Max Lobel (Valken’68), Javier Martina (VVA’71), Kevin Westmaas (DOVO), Matthijs de Mooij (Valken’68), Ahmed Ali (onbekend), Ronald Breinburg (HFC EDO,za)

Hoofdklasse:

FC Rijnvogels
Gekomen:Jaco van der Bent (Quick Boys), Frank Guijt (Voorschoten’97), Sonny ten Hoope (HFC EDO), Gert Labots (Sportlust’46), Wouter Soomer (Telstar), Martijn Tjon-A-Njoek (Kon. HFC), Pepijn Kooij (Alphense Boys)
Vertrokken: Jeffrey Beukenholdt (ARC), Robbert van Delft (Valken’68), Yuri Guijt (Quick Boys), Timo Schaap (lager elftal), Hendrik van Beelen (stopt), Pieter Guijt (lager elftal)

Noordwijk
Gekomen: Thabiso van Zeijl (Alphense Boys), Mark Veerman (Jodan Boys), Donovan Oliveira (Sparta), Otman Mouhyieddine (Ter Leede), Shijie Hu (Excelsior Maassluis), Aron wijsman (Quick Boys), Tim Koning (DSS), Jaap van Duijn (Quick Boys), Ruperto Dorothea (Spijkenisse), Martijn le Congé (FC ’s-Gravenzande), Jeroen Borsboom (Jodan Boys), Jaber Akhrif (Valken’68)
Vertrokken: Hakan Bayram (Ter Leede), Rick Arnoldus (FC Boshuizen), Denzel James (Kozakken Boys), Justin Lopes (Ter Leede), Maik van Zanten (FC Lisse), Jeffrey Loozen (Voorschoten’97), Anton den Haan (onbekend), Nick Brouwer (Haaglandia/Winston), Richard Guffens (Voorschoten’97), Mohammed Faouzi (SteDoCO), Kmal Amheye (onbekend), Stefan Mertens (gestopt), Jeffrey Mols (gestopt)

Quick Boys
Gekomen: Yuri Guijt (FC Rijnvogels), Thom de Vries (ODIN’59), Robert Steemers (Ter Leede), Raymond Juipers (SHO), Kristian Adelmund (PSS Sleman), Delano a Cohen (Zwaluwen), Mohamed el Ousrouti (TAC’90), Jerghunio Sahadewsing (Sparta Nijkerk)
Vertrokken: Jeroen Ketting (gestopt), Patrick de Groot (gestopt), Harry Zwarthoed (De Dijk), Ronnie Verplancke (Ter Leede), Erwin Friebel (Scheveningen), Jaap van Duijn (Noordwijk), Tommy Bekooij (VVSB), Tomas Arroyo (Ter Leede), Jaco van der Bent (FC Rijnvogels)

Ter Leede
Gekomen: Selmo Kurbegovic (IJsselmeervoegels), Thierry van der Kooye (JOS/Watergraafsmeer), Jesse Dingjan (Katwijk), Jeffrey Bok (FC Lisse), Neik den Breejen (SCW), Davey Braggaar (Quick Boys), Tomas Arroyo (Quick Boys), Hakan Bayram (Noordwijk)
Vertrokken: Mark van der Plas (Valken’68), Marouane El Idrissi (onbekend), Robbin Hielkema (onbekend), Otmane Mouhyieddine (Noordwijk), Danilo Pedrini (onbekend)

Eerste Klasse

ARC
Gekomen: Jeffrey Beukenholdt (FC Rijnvogels), Michael de Leeuw (Katwijk), Neal Arnoldus (Alphense Boys), Jop Knoester (Feyenoord), Sven Aartman (TAVV)
Vertrokken: Tony van Ooi (onbekend), Sander Blijleven (Koudekerk), Bryan van Delft (Koudekerk), Arnaud van Leeuwen (FC Aalsmeer), Houssain el Zeryouh (onbekend), Youri Looyesteijn (Jodan Boys), Sam Ruinard (stopt), Houssain Zeryouh (Floreant

Valken’68
Gekomen: Robbert van Delft (FC Rijnvogels), Mark van der Plas (Ter Leede), Dylan Guijt (Katwijk), Ralph Verschuren (vv Wieldrecht), Matthijs de Mooij (Rijnsburgse Boys), Max Lobel (Rijnsburgse Boys), Ricardo Vijlbrief (Rijnsburgse Boys), Thijs van Wetten (Meerburg), John van Rijn (Quick Boys), Lesley de Wit (eigen jeugd)Gerard de Geus (Rhoon, trainer).
Vertrokken: Jaber Akhrif (Noordwijk), Johan le Van (Rijnsburgse Boys),Mark Kabelaar (Rijnsburgse Boys), Teun Guijt (Rijnsburgse Boys), Wouter Rhijnsburger (stopt), Thomas Paauw (stopt), Jeffrey Zandbergen (stopt), Lars van Bommel (FC Boshuizen), Andries Wendt (trainer, onbekend), Danny Kromwijk (FC Rijnland)

Voorschoten’97
Gekomen: Sipan Khalid (Roodenburg), Remy Constancia (Alphense Boys), Jeffrey Loozen (Noordwijk), Ivo Smits (Concordia), Michael Owel (Katwijk), Daan Hoogbruin (SJZ), Richard Bakker (MMO), Richard Guffens (Noordwijk), Bob den Hollander (Oegstgeest)
Vertrokken: Bilal Karasahin (GHC), Bryan Verhage (GHC), Ahmed Faridi Blazquez (GHC), Qendrim Gashi (GHC), Walid Mokhtafa (GHC), Virgil Tsin Asjoe (Quick), Robin Diets (Forum Sport), Robbert van der Post (Woubrugge), Frank Guijt (FC Rijnvogels), Girma Segaar (GHC)

Tweede klasse

GHC
Gekomen: Bilal Karasahin (Voorschoten’97), Jeffrey Beije (UVS, A1), Tolga Karpuz (UVS, A1), Bryan Verhage (Voorschoten’97), Achmed Faridi Blazquez(Voorschoten’97), Qendrim Gashi (Voorschoten’97), Sami Mouchih (Alphense Boys), Jerrol Blikman (FC Boshuizen,za), Marouan El Idrissi (Ter Leede), Michael Verhoef (DSO), Walid Mokhtafa (Voorschoten’97), Girma Segaar (Voorschoten’97), Sem Overvliet (SC Feyenoord), Efe Yagin (SC Feyenoord).
Vertrokken: Elroy Lammers (Katwijk), Michael van Voorthuijzen (DoCoS), Niels van den Burg (UVS), Bart van der Weijden (UVS), Danny Maaskant (DoCoS), Tim Gonlag (DoCoS), Soufian Boukhidous (FC Boshuizen,zo), Lars de Ridder (Ter Leede), Roman Donders (VV Leiden), Vincent Donders (VV Leiden), Marco van Schie (VV Leiden), Angelo van Heusden (VV Leiden), Lars Vijn (VV Leiden)

RCL
Gekomen:
Vertrokken: Ronald Mink (UVS), Patrick van der Spoel (lager voetbal), Thomas Goebel (onbekend)

TAVV
Gekomen: Yassine el Mariami (Zwammerdam), Derk Gruppen (Noordwijk), Sebastiaan Vrijland (lager elftal), Chiel Konings (lager elftal), Mitchel van Wijk (lager elftal), Jesse Modderaar (eigen jeugd), Nick Straver (eigen jeugd)
Vertrokken: Sven Aartman (ARC), Fanny Waandels (Jodan Boys), Robin van de Weerdt (Floreant,zo), Stefan Rijsdam (Sportlust’46).

UVS
Gekomen: Niels van den Burg (GHC), Bart van der Weijden (GHC), Rico Westdorp (FC Boshuizen), Ronald Mink (RCL), Gert-Jan Jonk (geen club), Thomas van Rest (HBS), Gino Opdam (Oegstgeest), Cenny Scheffer (UDO)
Vertrokken: Bart Jan Neuteboom (FC Boshuizen), Thomas Piket (Woubrugge), Gregory Limon, Nigel en Dave van Otten (allen Football Factory)

Derde klasse:

DoCoS
Gekomen: Mark Ouwerkerk (UDO), Melvin Zweistra (UDO), Nils Slingerland (SJZ), Michael van Voorthuijzen (GHC), Danny Maaskant (GHC), Tim Gonlag (GHC)
Vertrokken: Melvin Dieke (vv Leiden), Danny Sjaardema (vv Leiden), Yannick van der Meel (VV Leiden), Michael Heppener (VV Leiden)

Kagia
Gekomen: Ruben Hoekstra (FC Lisse, jeugd), Alain van Kesteren (FC Lisse, za 2), Jurrian Nannes (FC Lisse, za 2), Aron Driessen, Roy Hogewoning, Jeff Kamerman, Marco Schoneveld, Ernst-Jan Baan, Cornelis Baan ( allen FC Lisse overig), Leandro van Kuijk (nieuw), Thom van Klink, Tijs van der Schinkel (eigen jeugd) en Tom Kamp (overige senioren Kagia).
Vertrokken: Ben van der Lans (Ter Leede), Ruud Heuseveldt, Niels Ganzevles, Guillaume Thissen, Jelle Clemens (allen lager elftal bij Kagia).

Koudekerk
Gekomen: Sander Blijleven (ARC), Bryan van Delft (ARC), Mike Slottje (Jodan Boys), Jorin Roosenbrand (eigen jeugd), Max Smit (Rohda’76), Ard Potman (lager elftal), Jay Langejans (avv Alphen)
Vertrokken: Mitchel Jansen (RCL), Rick van Tol (Zevenhoven), Wouter Reijneveld (gestopt), Jeroen Koot (lager elftal), Martijn Vonk (onbekend), Arnoud Bentvelzen (gestopt), Martin Bos (lager elftal), Fernando Oppelaar (onbekend), Dave van de Berg (lager elftal)

Lugdunum
Gekomen: Bas van de Berg (VV Leiden)
Vertrokken: Nino Poulina (Football Factory, trainer)

Oegstgeest
Gekomen: Rens van der Spek (UDO), Roy Elkerbout (UDO), Bob Kikkert (UDO)
Vertrokken: Bob den Hollander (Voorschoten’97), Vincent Solleveld (Warmunda), Gion Opdam (UVS), Derk Hachmang (Roodenburg)

Zwammerdam
Gekomen: Justin Bons (eigen jeugd), Mark Strookman (lager elftal), Milan Spruijt (ARC), Kevin Ruiter (ARC)
Vertrokken: Mitchell Henkes (ARC, lager elftal), Mark Noorlander (ARC, lager elftal), Thijs Kwakkenbos (ARC, lager elftal), Remco Tuinenburg (wordt trainer bij sv Zevenhoven), Yassine el Mariami (TAVV)

Vierde klasse:

Alphia
Gekomen: Abdel Fennich (geen club, voorheen Alphia), Djovi Booreman (ARC), Michel de Kruijff (lager elftal), Michael Araheme (Alphense Boys), Chris van der Zwet (Nieuwkoop), Patrick Gomes (FC Weesp)
Vertrokken: Youp Frijling (avv Alphen), Nick van Toor (lager elftal), Kevin van Zutphen (Alphense Boys), Maikel Bruines (avv Alphen), Dennis Uithol (Woubrugge), Jeffrey van Leeuwen (Woubrugge)

FC Boshuizen
Gekomen: Fatih Kirac(GOL Sport), Nawfal el Khattabi (Roodenburg, zo), Youssef Harroui (Roodenburg, za), Mehmet Demirbag(GOL Sport), Adil Moutaoussut(GOL Sport), Khalid Oulgout(GOL Sport), Mazian Kaamouch(GOL Sport), Ugur Güner(GHC), Kamal Belkerma (Voorwaarts), Bilal Baddouri(Roodenburg, za), Mohammed Abouri(Roodenburg,za), Rachid Oulgout(Lugdunum, za), Armond Dzulakian (geen club), Mohamed Rahou (Roodenburg, za), Pablo Janssens(GHC), Anil Demirbag(GOL Sport), Victor Leonora (UVS), Murat Bayrak(GOL Sport), Mohamed Farhane (Roodenburg, zo), Mimoen Rahou (Roodenburg, zo)
Vertrokken: Fenno Blikman (FC Boshuizen,zo), Jerrol Blikman (GHC)

Football Factory
Gekomen: Nino Poulina (Lugdunum, trainer), Henk van der Weijden (Lugdunum), Kay Labrie (Lugdunum), Tim Slingerland (Lugdunum), Mitchel van der Kwaak (Lugdunum), Gregory Limon (UVS), Nigel van Otten (UVS), Dave van Otten (UVS), Marco Hocks (Roodenburg), Floris Hooghiemstra (ASC Waterwijk), David Efekre (onbekend)
Vertrokken: Pieter van Schie (gestopt), Kotaro Machida (Japan), Jason Choi (Australië), Enrico Boccocini (Duitsland), Andrea Nesti (Italië)

Leidsche Boys

Gekomen: Raoul Frankhuizen (DoCoS), Mitchel Netjes (Voorschoten’97), Nick Neutenboom (onbekend), Menno Ooyendijk (VVSB), Elmer Weekhout (GHC), Houssin Bezzai (trainer/speler)
Vertrokken: Danny de la Rie (DoCoS), Stefan Nijnatten (Voorschoten’97), Patrick Nijnatten (gestopt), Bas Peper (Leidsche Boys, zo), Gideon Matahelumual (Lugdunum)

LSVV’70
Gekomen: Dammes Waasdorp (avv Alphen), Erwin Humme (VV Esto), Guus van Kessel (FC de Rakt), Rick Baarda (SV Bedum)
Vertrokken: Stijn Kalsbeek (stopt), Peter van Diggele (Rotterdam), Michel Meere (lager elftal), Jacky Driessen (DUNO), Boaz Zoutewelle (Jodan Boys), Maarten Metz (lager elftal), Stefan de Vroome (lager elftal)

Roodenburg
Gekomen: Abdel Farhane (FC Boshuizen), Derk Hachmang (vv Oegstgeest), Carlo Arnoldus (lager elftal), Ricardo Bekooy (lager elftal), Wahlid Belhir (UVS), Yarim Samer (RCL)
Vertrokken: Sipan Khalid (Voorschoten’97), Giovanni Koelink (FC Rijnland), Michael van Kooperen (gestopt), Mohammed Rahou (FC Boshuizen,za), Abdelhak Buchnafa (gestopt), Erwin Verkuylen (gestopt)

VV Leiden
Gekomen: Martijn Wansink (Warmunda), Melvin Dieke (DoCoS), Danny Sjaardema (DoCoS), Sander van der Post (HVZ), Roman Donders (GHC), Vincent Donders (GHC), Marco van Schie (GHC), Angelo van Heusden (GHC), Lars Vijn (GHC), Yannick van der Meel (DoCoS), Michael Heppener (DoCoS)
Vertrokken: Peter van der Tuin (stopt), Bas van de Berg (Lugdunum), Marcel Onvlee (lager elftal)

VVSB
Gekomen: Bart den Elzen (Noordwijk), Job Brouwer (voorheen Foreholte)
Vertrokken: geen.

Woubrugge
In: Robbert van der Post (Voorschoten’97), Guido Hoogeweij (avv Alphen), Justin Verberg (avv Alphen), Dennis Uithol (Alphia), Jeffrey van Leeuwen (Alphia), Robin Stoof (Koudekerk), Thomas Piket (UVS), Jasper Mourits (ARC)
Uit: Ruud van der Sar (vv Voorwaarts), Marco van Heuveln (vv Voorwaarts), Robin Burgman (lager elftal), Sander Helmig (lager elftal), Michel Wolvers (stopt), Ties Meijer (stopt).

Zondag

Topklasse

VVSB
Gekomen:
Vertrokken:

Eerste klasse

Alphense Boys
Gekomen: Patrick Krop, Sjors Lankhaar, Kevin Cameron
Vertrokken: Sami Mouchih (GHC), Moustapha Yachou, Pepijn Kooij (FC Rijnvogels), Thabiso van Zeijl, Mo Zouzou

FC Boshuizen
Gekomen: Dennis van Rosendaal (sv Charlois), Bart Jan Neuteboom (UVS), Lesley Kluivers (UVS), Rick Arnoldus (Noordwijk), Lars van Bommel (Valken’68), Mo Berdai (VVSB), Soufian Boukhidous (GHC), Rian van Ooijen (Voorschoten’97), Fenno Blikman (FC Boshuizen,za), Romeo Nsiku (Alphense Boys)
Vertrokken: Rico Westdorp (UVS), Gellano Fortes Lopes (SC Feyenoord), Virgilio Hagens (Leonidas,zo)

SJC
Gekomen:
Vertrokken:

Tweede klasse

DOSR
Gekomen:
Vertrokken:

FC Lisse
Gekomen:
Vertrokken:

Foreholte
Gekomen:
Vertrokken:

ROAC
Gekomen:
Vertrokken:

Voorschoten’97
Gekomen: Patrick de Jong (SJZ)
Vertrokken:

Derde klasse

Alkmania
Gekomen:
Vertrokken:

Altior:
Gekomen:
Vertrokken:

avv Alphen
Gekomen: Youp Frijling (Alphia), Maikel Bruines (Alphia), Daniël van Leeuwen (Aarlanderveen), Ilias Alla (Nieuwkoop), Jordy van Dam (Aarlanderveen), Khalid el Gherbi (Steeds Hoger), Abdul Ibzahimi (Nieuwkoop), Sebastiaan van Kooten (Bloemendaal), Kevin Minnee (Alphia), Andy Swart (ARC)
Vertrokken: Guido Hoogeweij (avv Alphen), Justin Verberg (avv Alphen), Marwan Fennich (Montfoort), Dion Duurham (Sportief), Ilias Fatah, Thijs Oudshoorn, Jon-Boy Overbeek, Jonas Overbeek, Justin Verberg (Woubrugge), Kevin de Vries (onbekend)

Bernardus
Gekomen:
Vertrokken:

FC Rijnland
Gekomen: Jeffrey van Dijk (Leidsche Boys), Jan de Groot (Leidsche Boys), Giovanni Koelink (Roodenburg) Danny Kromwijk (Valken’68), Leonardo Ramirez (Leidsche Boys), Ronald Boekooi (Leidsche Boys)
Vertrokken: Piet Brandt (Roodenburg, lager elftal)

Meerburg
Gekomen: Chris Bovenlander (Wick), Tavin van der Hulst (Leidsche Boys,zo), Sietse Loos (SJZ), Yannick de Groot (eigen jeugd), Robin Labruyere (eigen jeugd)
Vertrokken: Thijs van Wetten (Valken’68), Levi Paulides (Meerburg)

MMO
Gekomen:
Vertrokken:

SJZ
Gekomen: Peter Wansink (Warmunda,za), Loek Wansink (Warmunda, za), Marc van de Velde (eigen jeugd), Mike Grossat (eigen jeugd), Buddy van der Hoeven (lager elftal)
Vertrokken: Nils Slingerland (DoCoS), Daan Hoogbruin (Voorschoten’97,za), Hans Coret (GDA), Patrick de Jong (Voorschoten’97,zo)

Stompwijk’92
Gekomen:
Vertrokken:

Teylingen
Gekomen:
Vertrokken:

UDO
Gekomen:
Vertrokken: Cenny Scheffer (UVS), Roy Elkerbout (vv Oegstgeest), Rens van der Spek (vv Oegstgeest), Bob Kikkert (vv Oegstgeest), Jan Huivenaar (stopt), Ian van der Wilden (stopt)

Vierde klasse

ASC
Gekomen:
Vertrokken:

Kickers’69
Gekomen:
Vertrokken:

Leidsche Boys
Gekomen: Bas Peper (Leidsche Boys,za), Stefan van der Meer, Sanders Redel, Carlos Wolf, Trigilio Pinas (allen eigen gelederen), Jeroen Kooker (FC Lisse), Ronald Mink (trainer, FC Rijnland), Joshua van Haarlem (VV Leiden), Rida Mkaddem (Roodenburg), Daiman Streur (DoCoS), Yarie van Duul (DoCoS)
Vertrokken: Jan de Groot (FC Rijnland), Jeffrey van Dijk (FC Rijnland), Ronald Boekooi (FC Rijnland), Tavin van der Hulst (Meerburg), Leo Ramirez (FC Rijnland)

Roodenburg
Gekomen: Hamza Boudor en Youssef Boudour (FC Rijnvogels)
Vertrokken: Mimoen Rahou (FC Boshuizen,za), Mohammed Farhane (FC Boshuizen), Mohammed Tiberkanine (VCS, lager elftal), Mourad Kaddouri (GOL Sport, lager elftal)

Warmunda
Gekomen: Patrick Kalkema (Oegstgeest), Vincent Solleveld (SJC), Bilal el Kourami (Ter Leede), Markus Tommassine (Foreholte), Remco Breuer (Lugdunum), Dennis Kramer (Leidsche Boys), Muamer Tabakovic (vv Oegstgeest), Martijn Zierikzee (Warmunda,za), Ben Thornton (Warmunda,za), James Gilbert (Warmunda,za), Onno Kest (eigen jeugd), Arthur van Dam (Warmunda,za)
Vertrokken: Loek Wansink (SJZ), Peter Wansink (SJZ), Marvin de Klerk (onbekend)

Brasserie meelfabriek
Henny’s rits artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten