Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Overschrijvingen regionale zondagclubs plus vrouwenvoetbal

Brasserie Park
Den gapender eter artikel

Het zal de komende dagen vast nog wat ‘na druppelen’, maar na het verstrijken van de deadline is het onderstaande overzicht het meest actueel, aan de hand van de gegevens die onze redactie ontving van de uiteenlopende clubs. Wie is er vertrokken en wie juist gekomen bij jouw club?

Zondag

Topklasse

VVSB
Gekomen: Tommy Bekooij (Quick Boys), Olaf Schell (EDO), Ruben Valk (Jong Sparta), Sten Admiraal en Jimmy Spruit (FC Utrecht)
Vertrokken: Michael van Laere (gestopt), Joey Pouw (Ajax, am.), Thijs Griffioen (onbekend)

Brasserie buitenhuis
REM artikelbanner
ALV artikelbanner
Amstel radler artikelbanner

Eerste klasse

Alphense Boys
Gekomen: Patrick Krop (Stormvogels), Sjors Lankhaar (VOC), Kevin Cameron (DSO), Aad van den Berg (trainer, Soest), Maurice Kerkhof, Arjan Ouwendijk, Edwin Sudibyo, Nordin Westenberg (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Sami Mouchih (GHC), Moustapha Yachou (gestopt), Pepijn Kooij (FC Rijnvogels), Thabiso van Zeijl (Noordwijk), Mo Zouzou (Magreb’90), Remy Constancia (Voorschoten’97,za), Marco van Rijn (trainer, Rhoon)

FC Boshuizen
Gekomen: Dennis van Rosendaal (sv Charlois), Bart Jan Neuteboom (UVS), Lesley Kluivers (UVS), Rick Arnoldus (Noordwijk), Lars van Bommel (Valken’68), Mo Berdai (VVSB), Soufian Boukhidous (GHC), Rian van Ooijen (Voorschoten’97), Fenno Blikman (FC Boshuizen,za), Romeo Nsiku (Alphense Boys)
Vertrokken: Rico Westdorp (UVS), Gellano Fortes Lopes (SC Feyenoord), Virgilio Hagens (Leonidas,zo)

SJC
Gekomen: Rick van Dijk en David Verweij (beiden FC Lisse, zo), Ahmed Fernane (Voorschoten’97, zo), Rick Kloos (UDO), Marvin Sloos (GHC), Kees Zethof (trainer, Noordwijk), Tim Gorter, Jasper Olthof, Dwin van Oosten, Stan Ruigrok, Thomas Steenvoorden (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Roy Beyer, Safou Cherkaouio (onbekend), Mike van Dam, John Hoogeveen, Tom van Ruiten, Danny Schelvis (gestopt), Vicent Solleveld (Warmunda), Richard Versteden (RKAVV)

Tweede klasse

DOSR
Gekomen: Thomas Duivenvoorden (trainer, VVSB jeugd), Roy Hoogenboom, Sam Huigsloot, Jacco Cats, Jordy Klein, Jaimy van der Meer (allen DOSR,za)
Vertrokken: Erwin van der Zee (trainer, Woubrugge), Bart Hogenboom (gestopt)

FC Lisse
Gekomen: Stephan Spruijt (trainer, Warmunda), Timo Mesker, Pim Schalk (beiden Kagia), Nick van Schagen (geen club)
Vertrokken: Laurens van der Voort (trainer, Voorschoten’97, zo), Rick van Dijk, David Verweij (beiden SJC), Jelco Keizer (gestopt)

Foreholte
Gekomen: Koen de Vries (Ter Leede), Casper den Brabander, Joost van Dam, Jim Duindam, Christian Guijt, Thijs Hoek, Bas Rotteveel, Pim Spreeuw (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Wessel Gozeling, Daan van Moorsel, Joery Post (allen gestopt)

ROAC
Gekomen: Erwin van der Lugt (trainer, geen club), Rudolf Bax (MMO), Bram Ganzevles (lagere senioren), Jort van der Geest, Sven Hoogenboom, Steven Termeulen, Djimmy Wagter (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Loek Hendriks (trainer, geen club), Nijs Voordouw (gestopt)

Voorschoten’97
Gekomen: Patrick de Jong (SJZ), Laurens van der Voort (trainer, FC Lisse), Bas Conradi (GDA), Bart van Beest, Nick Jost, Jesper Kloeke, Lucas Laurier, Tijmen Mulder, Jurgen Oerlemans, Victor Quax (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Mo Bougrine (trainer WVC,zo), Ahmed Fernane (SJC), Walid Mokhtafa (Roodenburg)

Derde klasse

WVC (fusieclub Alkmania/SVOW)
Gekomen: Mo Bougrine (trainer, Voorschoten’97,zo), Rien Akerboom, Rick Hoogenboom, Stefan van Klink, Jeroen van der Weijden (allen lagere senioren), Arjan de Groot, Menno van Hameren, Mitchell Peet, stan van Ruiten (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Paul Pikaar (trainer, FC Rijnland), Ed van Hameren (gestopt), Daan van Gurp (HSV), Tristen Muller (WVC,za)

Altior:
Gekomen: Mark van der Weijden (avv Alphen), Anton de Haan (Noordwijk)
Vertrokken: Frans Bossen, Johan Egberts ( beiden gestopt)

avv Alphen
Gekomen: Youp Frijling (Alphia), Maikel Bruines (Alphia), Daniël van Leeuwen (Aarlanderveen), Ilias Alla (Nieuwkoop), Jordy van Dam (Aarlanderveen), Khalid el Gherbi (Steeds Hoger), Abdul Ibzahimi (Nieuwkoop), Sebastiaan van Kooten (Bloemendaal), Kevin Minnee (Alphia), Andy Swart (ARC)
Vertrokken: Guido Hoogeweij (avv Alphen), Justin Verberg (avv Alphen), Marwan Fennich (Montfoort), Dion Duurham (Sportief), Ilias Fatah, Thijs Oudshoorn, Jon-Boy Overbeek, Jonas Overbeek, Justin Verberg (Woubrugge), Kevin de Vries (onbekend)

Bernardus
Gekomen: geen
Vertrokken: Tommy van der Velde, Ludo van den Berg, Patrick de Jong (allen gestopt)

FC Rijnland
Gekomen: Jeffrey van Dijk (Leidsche Boys), Jan de Groot (Leidsche Boys), Giovanni Koelink (Roodenburg) Danny Kromwijk (Valken’68), Leonardo Ramirez (Leidsche Boys), Ronald Boekooi (Leidsche Boys), Robert Gubler (gen club), Roy van Tongeren (GHC), Jordy Heemskerk (Voorschoten’97), Jeffrey van der Pompe (GHC), Jeffrey Blok (geen club), Lorenzo Braxhoven (geen club)
Vertrokken: Piet Brandt (Roodenburg, lager elftal), Ronald Mink (trainer, Leidsche Boys,zo), Kevin Blok, Ricrado Meijers (onbekend)

Meerburg
Gekomen: Chris Bovenlander (Wick), Tavin van der Hulst (Leidsche Boys,zo), Sietse Loos (SJZ), Yannick de Groot (eigen jeugd), Robin Labruyere (eigen jeugd)
Vertrokken: Thijs van Wetten (Valken’68), Levi Paulides (Meerburg)

MMO
Gekomen: Tim Brandhorst, Sietse van der Star (beiden RCL), Olav van Buuren (Hazerswoudse Boys), Jan Matters (vv Leiden), Bob Rietkerk (geen club), Justin Burgers (lagere senioren)
Vertrokken: Richard Bakker (Voorschoten’97,za), Rudolf Bax (ROAC), Chris van Goozen, Arjan Hoogeboom, Albert van der Hoorn, Quinten Luykx (allen gestopt)

SJZ
Gekomen: Peter Wansink (Warmunda,za), Loek Wansink (Warmunda, za), Marc van de Velde (eigen jeugd), Mike Grossat (eigen jeugd), Buddy van der Hoeven (lager elftal)
Vertrokken: Nils Slingerland (DoCoS), Daan Hoogbruin (Voorschoten’97,za), Hans Coret (GDA), Patrick de Jong (Voorschoten’97,zo)

Stompwijk’92
Gekomen: Jordi Bennis (RKAVV), Yorick van Benten (Zoetermeer), Enrico Geus (Alphense Boys), Maurice Ligtigheid (geen club)
Vertrokken: Jim Bolleboom, Alex Havik, Dylan de Jongh, Rick Luiten, Ywert van der Meer, Robert Jan Moesman, Marco Westerman (allen gestopt)

Teylingen
Gekomen: Robbin Hielkema, Joost Rotteveel, Sper Safi (allen Ter Leede)
Vertrokken: Ramon van Beek, Walter Bisschops, Martijn Reef (allen gestopt)

UDO
Gekomen: Jasper Boot (Hillegom), Daniel Gras (UVS), Rick Koeckhoven (VVSB), Menno Bakker, Rutger Hoogstraten, Timo Lichtenbeld, Nick Neuteboom, Boy van der Spek, Joost van Veldhoven, Harm Jaap Wiersma (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Cenny Scheffer (UVS), Roy Elkerbout (vv Oegstgeest), Rens van der Spek (vv Oegstgeest), Bob Kikkert (vv Oegstgeest), Jan Huivenaar (stopt), Ian van der Wilden (gestopt), Mark Ouwerkerk en Melvin Zweistra (beiden DoCoS)

Vierde klasse

ASC
Gekomen: Max de Gouw (RCL), Tim Laan (Alkmania), Ludo Schot (eigen jeugd)
Vertrokken: Ragner Oosterhof (gestopt)

Kickers’69
Gekomen: Delano Snijders (trainer, Floreant,zo), Koen Bakker, Tygo Pol, Roy de Rijk, Jim van Vliet (allen eigen jeugd)
Vertrokken:

Leidsche Boys
Gekomen: Bas Peper (Leidsche Boys,za), Stefan van der Meer, Sanders Redel, Carlos Wolf, Trigilio Pinas (allen eigen gelederen), Jeroen Kooker (FC Lisse), Ronald Mink (trainer, FC Rijnland), Joshua van Haarlem (VV Leiden), Rida Mkaddem (Roodenburg), Daiman Streur (DoCoS), Yarie van Duul (DoCoS)
Vertrokken: Jan de Groot (FC Rijnland), Jeffrey van Dijk (FC Rijnland), Ronald Boekooi (FC Rijnland), Tavin van der Hulst (Meerburg), Leo Ramirez (FC Rijnland)

Roodenburg
Gekomen: Hamza Boudor en Youssef Boudour (FC Rijnvogels)
Vertrokken: Mimoen Rahou (FC Boshuizen,za), Mohammed Farhane (FC Boshuizen), Mohammed Tiberkanine (VCS, lager elftal), Mourad Kaddouri (GOL Sport, lager elftal)

Warmunda
Gekomen: Patrick Kalkema (Oegstgeest), Vincent Solleveld (SJC), Bilal el Kourami (Ter Leede), Markus Tommassine (Foreholte), Remco Breuer (Lugdunum), Dennis Kramer (Leidsche Boys), Muamer Tabakovic (vv Oegstgeest), Martijn Zierikzee (Warmunda,za), Ben Thornton (Warmunda,za), James Gilbert (Warmunda,za), Onno Kest (eigen jeugd), Arthur van Dam (Warmunda,za)
Vertrokken: Loek Wansink (SJZ), Peter Wansink (SJZ), Marvin de Klerk (onbekend)

Vrouwenvoetbal

Lugdunum
Gekomen: Reanne van Kleef (RCL), Marike Klugkist (RCL)
Vertrokken:

RCL
Gekomen: Amber Weekhout (Ter Leede, MA), Danique de Bruijn (Ter Leede, MA), Jonna Bentvelzen (ROAC), Joyce Norder (ROAC), Anouk de Kaper, Lisette Zegers en Myriam Roeden (allen Overbos), Noelle Opdam (RCL c1 jongens), Esmee Martens (vroeger Ter Leede, even gestopt geweest)
Vertrokken: Chelsea Disseldorp (RVVH), Quinty van der Velde (DSS), Reanne van Kleef (Lugdunum), Marike Klugkist (Lugdunum)

 

Slingerland artikelbanner
Brasserie meelfabriek

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten