Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Overzicht resterend programma: de finales

Brasserie Park
ALV artikelbanner

Wekelijks plaatst onze redactie het programmaboekje. Dat zal zo blijven tot het einde van het seizoen. Daarnaast brengt onze redactie vanaf nu wekelijks in kaart tegen wie regioclubs nog dienen te spelen en ook tegen wie concurrenten nog moeten uitkomen. Het gaat daarbij om een overzicht van clubs die er nog toe doen in de titelrace, om een periodetitel mee spelen of strijden tegen degradatie. Wekelijks wordt de lijst aangepast en indien nodig aangevuld. Zo blijft u na elk gespeelde competitieronde op de hoogte van de ontwikkelingen.

Zaterdag

Hoofdklasse B

Rabobank artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Geco artikelbanner
Brasserie buitenhuis

FC Rijnvogels

Thuis: SHO (11 april), ASWH (2 mei)
Uit: RVVH (28 maart), Katwijk (18 april), Smitshoek (25 april), Zwaluwen (9 mei)

Eerste klasse B

Valken’68

Thuis: Sportlust’46 (28 april), Deltasport (18 april), Voorschoten’97 (9 mei)
Uit: Swift (11 april), ARC (25 april), Forum Sport (2 mei)

Nootdorp

Thuis: Forum Sport (28 maart), Zwaluwen’30 (25 april), Swift (9 mei)
Uit: HBOK (4 april), Deltasport (11 april), ARC (18 april), Voorschoten’97 (2 mei)

DSO

Thuis: HVC’10 (28 maart), Sportlust’46 (18 april), Haaglandia (9 mei)
Uit: Voorschoten’97 (11 april), Swift (25 april), GHC (2 mei)

HBOK

Thuis: Voorschoten’97 (28 maart), Nootdorp (4 april), Forum Sport (18 april), GHC (9 mei)
Uit: Haaglandia (11 april), Deltasport (25 april), Sportlust’46 (2 mei)

Voorschoten’97

Thuis: DSO (11 april), HVC’10 (25 april), Nootdorp (2 mei)
Uit: HBOK (28 maart), Zwaluwen’30 (18 april), Valken’68 (9 mei)

GHC

Thuis: Deltasport (4 april), HVC’10 (11 april), Haaglandia (18 april), DSO (2 mei)
Uit: Zwaluwen’30 (28 maart), Forum Sport (25 april), HBOK (9 mei)

Tweede klasse C

RCL

Thuis: CWO (28 maart), MVV’27 (25 april), Westlandia (9 mei)
Uit: VDL (11 april), Die Haghe (18 april), Lyra (2 mei)

Derde klasse A

Koudekerk

Thuis: DoCoS (28 maart), WDS (18 april), Gouda (9 mei)
Uit: SEV (11 april), Floreant (25 april), Kagia (2 mei)

SEV

Thuis: BSC’68 (4 april), Koudekerk (11 april), Roodenburg (2 mei)
Uit: LSVV’70 (28 maart), Gouda (18 april), Kagia (25 april), Oegstgeest (9 mei)

UVS

Thuis: WDS (28 maart), Zwammerdam (25 april), BSC’68 (9 mei)
Uit: Floreant (11 april), LSVV’70 (18 april), DoCoS (2 mei)

Floreant

Thuis: UVS (11 april), Koudekerk (25 april), Zwammerdam (2 mei)
Uit: Gouda (4 april), CVC Reeuwijk (18 april), LSVV’70 (9 mei)

Gouda

Thuis: Roodenburg (11 april), SEV (18 april), Oegstgeest (2 mei)
Uit: Zwammerdam (28 maart), WDS (25 april), Koudekerk (9 mei)

CVC Reeuwijk

Thuis: Kagia (28 maart), Floreant (18 april), DoCoS (9 mei)
Uit: Zwammerdam (4 april), BSC’68 (11 april), LSVV’70 (25 april), WDS (2 mei)

Roodenburg

Thuis: LSVV’70 (4 april), WDS (6 april), BSC’68 (18 april), Kagia (9 mei)
Uit: Oegstgeest (28 maart), Gouda (11 april), DoCoS (25 april), SEV (2 mei)

Vierde klasse A

Hazerswoudse Boys

Thuis: Wassenaar (4 april), Boshuizen (6 april), Wilhelmus (11 april), Leidsche Boys (25 april), Warmunda (2 mei)
Uit: Blauw Zwart (28 maart), KSD/Marine (14 april), FC Boshuizen (18 april), Haagse Hout (9 mei)

Lugdunum

Thuis: Oosterheem (4 april), Blauw Zwart (11 april), Leidsche Boys (2 mei)
Uit: KSD/Marine (28 maart), VV Leiden (18 april), Football Factory (25 april), Wilhelmus (9 mei)

VVSB

Thuis: Warmunda (11 mei), Blauw Zwart (25 april), FC Boshuizen (2 mei)
Uit: Oosterheem (28 maart), VV Leiden (4 april), Haagse Hout (18 april), KSD/Marine (9 mei)

Haagse Hout

Thuis: Football Factory (28 maart), VVSB (18 april), Hazerswoudse Boys (9 mei)
Uit: FC Boshuizen (4 april), Oosterheem (11 april), KSD/Marine (25 april), Wassenaar (2 mei)

Vierde klasse C

NSV’46

Thuis: Siveo’60 (11 april), Woubrugge (25 april), NiTA (2 mei)
Uit: Legmeervogels (28 maart), Sportief (4 april), Aarlanderveen (6 april), DOSR (18 april)

Woubrugge

Thuis: Nieuwkoop (18 april), Sportief (9 mei)
Uit: Siveo’60 (28 maart), KDO (6 april), Hertha (11 april), NSV’46 (25 april), Alphia (2 mei)

NiTA

Thuis: SVOW (28 maart), Alphia (4 april), DOSR (25 april), Nieuwkoop (9 mei)
Uit: RODA’23 (11 april), Aarlanderveen (18 april), NSV’46 (2 mei)

Nieuwkoop

Thuis: KDO (11 april), Siveo’60 (25 april), Aarlanderveen (2 mei)
Uit: Woubrugge ( 18 april), NiTA (9 mei)

Siveo’60

Thuis: Sportief (18 april), Alphia (9 mei)
Uit: NSV’46 (11 april), Nieuwkoop (25 april), Hertha (2 mei)

Zondag

Eerste klasse B

FC Boshuizen

Thuis: Poortugaal (12 april), VELO (26 april), cvv Zwervers (3 mei)
Uit: Nieuwerkerk (29 maart), HMSH (19 april), Xerxes/DZB (10 mei)

Tweede klasse C

VUC

Thuis: FC Lisse (12 april), ROAC (26 april), Schipluiden (3 mei)
Uit: TAC’90 (29 maart), Delft (19 april), Wilhelmus (10 mei)

Wilhelmus

Thuis: ROAC (29 maart), BMT (19 april), VUC (10 mei)
Uit: Foreholte (12 april), TAC’90 (26 april), Concordia (3 mei)

Foreholte

Thuis: Wilhelmus (12 april), GSC ESDO (26 april), Delft (3 mei)
Uit: Schipluiden (29 maart), Den Hoorn (19 april), RKDEO (10 mei)

TAC’90

Thuis: VUC (29 maart), Wilhelmus (26 april), HVV (10 mei)
Uit: Concordia (12 april), FC Lisse (19 april), BMT (3 mei)

Derde klasse A

Voorschoten’97

Thuis: Meerburg (19 april), MMO (10 mei)
Uit: Teylingen (29 maart), ASC (12 april), Kickers’69 (26 april), GOL Sport (3 mei)

Meerburg

Thuis: Van Nispen (29 maart), Hillegom (12 april), Teylingen (26 april), SJZ (3 mei)
Uit: MMO (6 april), Voorschoten’97 (19 april), UDO (10 mei)

SJZ

Thuis: GOL Sport (29 maart), UDO (19 april), Hillegom (26 april), Van Nispen (10 mei)
Uit: Alkmania (12 april), Meerburg (3 mei)

Nicolaas Boys

Thuis: ASC (29 maart), Kickers’69 (19 april), Alkmania (10 mei)
Uit: MMO (12 april), UDO (26 april), Van Nispen (3 mei)

UDO
Thuis: Alkmania (29 maart), Nicolaas Boys (26 april), Meerburg (10 mei)
Uit: Van Nispen (12 april), SJZ (19 april), Kickers’69 (3 mei)

GOL Sport

Thuis: DOSR (12 april), Voorschoten’97 (3 mei)
Uit: SJZ (29 maart), ASC (19 april), MMO (26 april), Teylingen (10 mei)

Kickers’69

Thuis: Teylingen (12 april), Voorschoten’97 (26 april), UDO (3 mei)
Uit: DOSR (29 maart), Nicolaas Boys (19 april), Hillegom (10 mei)

ASC

Thuis: Voorschoten’97 (12 april), GOL Sport (19 april), Teylingen (3 mei)
Uit: Nicolaas Boys (29 maart), Alkmania (26 april), DOSR (10 mei)

Vierde klasse A

Hillegersberg

Thuis: Bodegraven (19 april), Warmunda (10 mei)
Uit: Stolwijk (29 maart), Moordrecht (12 april), ASW (3 mei)

FC Rijnland

Thuis: Bernardus (29 maart), Altior (19 april), Roodenburg (3 mei)
Uit: Cabauw (6 april), ASW (12 april), Stolwijk (10 mei)

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden.

Slingerland artikelbanner
Brasserie meelfabriek