Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje 10 en 11 oktober

Brasserie Park
Vergulde vos artikelbanner

De tweede speeldag van oktober staat al weer op het programma en voor de meeste clubs betekent dat nummer zes vanaf de start. Wekelijks zet onze redactie het programma op een rijtje, zo ook nu. Tegen wie speelt uw favoriet en waar spelen de andere clubs uit de afdeling of de regioclubs die uw interesse hebben?

ZATERDAG

 

Amstel radler artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Sport2000 artikelbanner

HOOFDKLASSE B

Speelronde 6, periode 1

10/10/2015         ASWH                    Jodan Boys

10/10/2015         Noordwijk             XerxesDZB

10/10/2015         Rijnvogels             Hoek

10/10/2015         Spijkenisse            Haaglandia

10/10/2015         Sportlust ’46         Deltasport

10/10/2015         Ter Leede             Heinenoord

10/10/2015         Zwaluwen             Quick Boys

EERSTE KLASSE B

Speelronde 6, periode 1

10/10/2015 ARC                               Volendam

10/10/2015 Argon                             Alexandria ’66

10/10/2015 ‘s Gravenzande            CSW

10/10/2015 Neptunus-Sch.              Nootdorp

10/10/2015 Valken ’68                     Forum Sport

10/10/2015 Voorschoten ’97          WV-HEDW

10/10/2015 Zwaluwen ’30               Vitesse Delft

TWEEDE KLASSE C

Speelronde 6, periode 1

10/10/2015         RCL                         KMD

10/10/2015         SEV                         SC Monster

10/10/2015         SVC ’08                  Be Fair

10/10/2015         TAVV                      LYRA

10/10/2015         UVS                         DSO

10/10/2015         VDL                         GHC

10/10/2015         Westlandia           HVC ’10

DERDE KLASSE A

Speelronde 6, periode 1

10/10/2015         CVC Reeuwijk       Zwammerdam

10/10/2015         DWO                      NSV ’46

10/10/2015         Floreant                 DoCoS

10/10/2015         Hazersw. Boys      Oegstgeest

10/10/2015         Koudekerk            Kagia

10/10/2015         Rohda ’76             Lugdunum

10/10/2015         WDS                       BSC ’68

VIERDE KLASSE A

Speelronde 6, periode 1

10/10/2015         LSVV ’70                 Oosterheem

10/10/2015         Football Factory   Leidsche Boys

10/10/2015         Roodenburg         VUC

10/10/2015         UDO                       Blauw Zwart

10/10/2015         VVSB                       Boshuizen

10/10/2015         Wilhelmus            Leiden

10/10/2015         Wassenaar            Haagse Hout

VIERDE KLASSE C

Speeldag 6, periode 1

10/10/2015         WVC                       Oudewater

10/10/2015         Gouda                    Rijnstreek

10/10/2015         Linschoten            Kamerik

10/10/2015         Moerkapelle         Alphia

10/10/2015         Nieuwkoop           Vrij

10/10/2015         Sportief                 Siveo ’60

10/10/2015         Woubrugge          Aarlanderveen

 

ZONDAG

 

EERSTE KLASSE B

Speelronde 6, periode 1

11/10/2015         Boshuizen               VOC

11/10/2015         DRL                         SJC

11/10/2015         Olympia                 PFC

11/10/2015         SVDPW                  GDA

11/10/2015         TAC ’90                  Wat. Veld/GONA

11/10/2015         VELO                      IFC

11/10/2015         CVV Zwervers       Poortugaal

TWEEDE KLASSE C

Speelronde 6, periode 1

11/10/2015         BMT                        RKDEO

11/10/2015         Delft                       Voorschoten’97

11/10/2015         Foreholte              Wilhelmus

11/10/2015         Hillegom                HVV

11/10/2015         Laakkwartier        GSC ESDO

11/10/2015         ROAC                     DOSR

11/10/2015         FC Lisse                 VUC

DERDE KLASSE A

Speelronde 8, periode 1

11/10/2015         Alphen                   Stompwijk

11/10/2015         Altior                      Nicolaas Boys

11/10/2015         MMO                     ASC

11/10/2015         Meerburg             Gr. Willem/VAC

11/10/2015         Van Nispen           Rijnland

11/10/2015         Teylingen              UDO

11/10/2015         WVC                       SJZ

11/10/2015         Vrij                          Bernardus

VIERDE KLASSE A

Speelronde 6, periode 1

11/10/2015         Escamp                  Delfia

11/10/2015         Houtwijk                Toofan

11/10/2015         Leidsche Boys      vrij (sv Wassenaar heeft zich teruggetrokken)

11/10/2015         Oosterheem         Wanica Star

11/10/2015         Roodenburg         Warmunda

11/10/2015         SVH                        Oranjeplein-Pd

11/10/2015         WIK                        Kickers ’69

Slingerland artikelbanner
Henny’s rits artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten