De tweede speeldag van oktober staat al weer op het programma en voor de meeste clubs betekent dat nummer zes vanaf de start. Wekelijks zet onze redactie het programma op een rijtje, zo ook nu. Tegen wie speelt uw favoriet en waar spelen de andere clubs uit de afdeling of de regioclubs die uw interesse hebben?
ZATERDAG
HOOFDKLASSE B
Speelronde 6, periode 1
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â ASWHÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Jodan Boys
10/10/2015        Noordwijk            XerxesDZB
10/10/2015        Rijnvogels            Hoek
10/10/2015        Spijkenisse           Haaglandia
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â Sportlust ’46Â Â Â Â Â Â Â Â Deltasport
10/10/2015        Ter Leede            Heinenoord
10/10/2015        Zwaluwen            Quick Boys
EERSTE KLASSE B
Speelronde 6, periode 1
10/10/2015 ARCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Volendam
10/10/2015 Argon                            Alexandria ’66
10/10/2015 ‘s Gravenzande           CSW
10/10/2015 Neptunus-Sch. Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Nootdorp
10/10/2015 Valken ’68                    Forum Sport
10/10/2015 Voorschoten ’97         WV-HEDW
10/10/2015 Zwaluwen ’30              Vitesse Delft
TWEEDE KLASSE C
Speelronde 6, periode 1
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â RCLÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â KMD
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â SEVÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â SC Monster
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â SVC ’08Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Be Fair
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â TAVVÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â LYRA
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â UVSÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â DSO
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â VDLÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â GHC
10/10/2015        Westlandia          HVC ’10
DERDE KLASSE A
Speelronde 6, periode 1
10/10/2015        CVC Reeuwijk      Zwammerdam
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â DWOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â NSV ’46
10/10/2015        Floreant                DoCoS
10/10/2015        Hazersw. Boys     Oegstgeest
10/10/2015        Koudekerk           Kagia
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â Rohda ’76Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Lugdunum
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â WDSÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â BSC ’68
VIERDE KLASSE A
Speelronde 6, periode 1
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â LSVV ’70 Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Oosterheem
10/10/2015        Football Factory  Leidsche Boys
10/10/2015        Roodenburg        VUC
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â UDOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Blauw Zwart
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â VVSBÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Boshuizen
10/10/2015        Wilhelmus           Leiden
10/10/2015        Wassenaar           Haagse Hout
VIERDE KLASSE C
Speeldag 6, periode 1
10/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â WVCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Oudewater
10/10/2015        Gouda                  Rijnstreek
10/10/2015        Linschoten           Kamerik
10/10/2015        Moerkapelle        Alphia
10/10/2015        Nieuwkoop          Vrij
10/10/2015        Sportief                Siveo ’60
10/10/2015        Woubrugge         Aarlanderveen
ZONDAG
EERSTE KLASSE B
Speelronde 6, periode 1
11/10/2015        Boshuizen              VOC
11/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â DRLÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â SJC
11/10/2015        Olympia                PFC
11/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â SVDPWÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â GDA
11/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â TAC ’90Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Wat. Veld/GONA
11/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â VELOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â IFC
11/10/2015        CVV Zwervers      Poortugaal
TWEEDE KLASSE C
Speelronde 6, periode 1
11/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â BMTÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â RKDEO
11/10/2015        Delft                     Voorschoten’97
11/10/2015        Foreholte             Wilhelmus
11/10/2015        Hillegom               HVV
11/10/2015        Laakkwartier       GSC ESDO
11/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â ROACÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â DOSR
11/10/2015        FC Lisse                VUC
DERDE KLASSE A
Speelronde 8, periode 1
11/10/2015        Alphen                 Stompwijk
11/10/2015        Altior                    Nicolaas Boys
11/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â MMOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â ASC
11/10/2015        Meerburg            Gr. Willem/VAC
11/10/2015        Van Nispen          Rijnland
11/10/2015        Teylingen             UDO
11/10/2015Â Â Â Â Â Â Â Â WVCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â SJZ
11/10/2015        Vrij                        Bernardus
VIERDE KLASSE A
Speelronde 6, periode 1
11/10/2015        Escamp                 Delfia
11/10/2015        Houtwijk               Toofan
11/10/2015        Leidsche Boys     vrij (sv Wassenaar heeft zich teruggetrokken)
11/10/2015        Oosterheem        Wanica Star
11/10/2015        Roodenburg        Warmunda
11/10/2015 Â Â Â Â Â Â Â SVH Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Oranjeplein-Pd
11/10/2015        WIK                       Kickers ’69