Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Complete programma, zaterdag, hoofdklasse B

Vergulde vos artikelbanner
Mooi artikelbanner

Met de titel van Katwijk en terugkeer naar de topklasse heeft de hoofdklasse B nog vier regionale vertegenwoordigers. Al op de derde speeldag wordt de eerste derby gespeeld wanneer Quick Boys Ter Leede ontvangt. De Katwijkers openen tegen Jodan Boys en de Sassenheimers gaan op reis naar Zeeland om Hoek te bestrijden. Noordwijk vangt aan met een duel in en tegen Spijkenisse, en oude bekende. FC Rijnvogels gaat eerst richting Woerden voor een treffen met Sportlust’46. De eerste thuiswedstrijd volgt een week later tegen Haaglandia. Voor de agenda het complete overzicht.

Speelronde 1, periode 1
05/09/2015 Deltasport ASWH
05/09/2015 Haaglandia Zwaluwen
05/09/2015 Hoek Ter Leede
05/09/2015 Quick Boys Jodan Boys
05/09/2015 Spijkenisse Noordwijk
05/09/2015 Sportlust ’46 Rijnvogels
05/09/2015 XerxesDZB Heinenoord

Speelronde 2, periode 1
12/09/2015 ASWH Spijkenisse
12/09/2015 Heinenoord Quick Boys
12/09/2015 Jodan Boys Hoek
12/09/2015 Noordwijk Sportlust ’46
12/09/2015 Rijnvogels Haaglandia
12/09/2015 Ter Leede XerxesDZB
12/09/2015 Zwaluwen Deltasport

Knijnenburg artikelbanner
Sport2000 artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Voorthuijzen artikelbanner

Speelronde 3, periode 1
19/09/2015 Deltasport Noordwijk
19/09/2015 Haaglandia ASWH
19/09/2015 Hoek Heinenoord
19/09/2015 Jodan Boys Zwaluwen
19/09/2015 Quick Boys Ter Leede
19/09/2015 Spijkenisse Rijnvogels
19/09/2015 XerxesDZB Sportlust ’46

Speelronde 4, periode 1
26/09/2015 ASWH Quick Boys
26/09/2015 Heinenoord Jodan Boys
26/09/2015 Noordwijk Haaglandia
26/09/2015 Rijnvogels XerxesDZB
26/09/2015 Sportlust ’46 Spijkenisse
26/09/2015 Ter Leede Deltasport
26/09/2015 Zwaluwen Hoek

Speelronde 5, periode 1
03/10/2015 Deltasport Spijkenisse
03/10/2015 Haaglandia Sportlust ’46
03/10/2015 Heinenoord Rijnvogels
03/10/2015 Hoek ASWH
03/10/2015 Jodan Boys Ter Leede
03/10/2015 Quick Boys Noordwijk
03/10/2015 XerxesDZB Zwaluwen

Speelronde 6, periode 1
10/10/2015 ASWH Jodan Boys
10/10/2015 Noordwijk XerxesDZB
10/10/2015 Rijnvogels Hoek
10/10/2015 Spijkenisse Haaglandia
10/10/2015 Sportlust ’46 Deltasport
10/10/2015 Ter Leede Heinenoord
10/10/2015 Zwaluwen Quick Boys

Speelronde 7, periode 1
17/10/2015 Deltasport Rijnvogels
17/10/2015 Heinenoord ASWH
17/10/2015 Hoek Sportlust ’46
17/10/2015 Jodan Boys Noordwijk
17/10/2015 Quick Boys Spijkenisse
17/10/2015 Ter Leede Zwaluwen
17/10/2015 XerxesDZB Haaglandia

Speelronde 8, periode 1
31/10/2015 ASWH Ter Leede
31/10/2015 Haaglandia Deltasport
31/10/2015 Noordwijk Hoek
31/10/2015 Rijnvogels Jodan Boys
31/10/2015 Spijkenisse XerxesDZB
31/10/2015 Sportlust ’46 Quick Boys
31/10/2015 Zwaluwen Heinenoord

Speelronde 9, periode 2
07/11/2015 Heinenoord Haaglandia
07/11/2015 Hoek Spijkenisse
07/11/2015 Jodan Boys Sportlust ’46
07/11/2015 Quick Boys Rijnvogels
07/11/2015 Ter Leede Noordwijk
07/11/2015 XerxesDZB Deltasport
07/11/2015 Zwaluwen ASWH

Speelronde 10, periode 2
14/11/2015 Deltasport Heinenoord
14/11/2015 Haaglandia Quick Boys
14/11/2015 Noordwijk Zwaluwen
14/11/2015 Rijnvogels Ter Leede
14/11/2015 Spijkenisse Jodan Boys
14/11/2015 Sportlust ’46 ASWH
14/11/2015 XerxesDZB Hoek

Speelronde 11, periode 2
28/11/2015 ASWH Noordwijk
28/11/2015 Heinenoord Sportlust ’46
28/11/2015 Hoek Haaglandia
28/11/2015 Jodan Boys XerxesDZB
28/11/2015 Quick Boys Deltasport
28/11/2015 Ter Leede Spijkenisse
28/11/2015 Zwaluwen Rijnvogels

Speelronde 12, periode 2
05/12/2015 Deltasport Hoek
05/12/2015 Haaglandia Jodan Boys
05/12/2015 Noordwijk Heinenoord
05/12/2015 Rijnvogels ASWH
05/12/2015 Spijkenisse Zwaluwen
05/12/2015 Sportlust ’46 Ter Leede
05/12/2015 XerxesDZB Quick Boys

Speelronde 13, periode 2
12/12/2015 ASWH XerxesDZB
12/12/2015 Heinenoord Spijkenisse
12/12/2015 Jodan Boys Deltasport
12/12/2015 Noordwijk Rijnvogels
12/12/2015 Quick Boys Hoek
12/12/2015 Ter Leede Haaglandia
12/12/2015 Zwaluwen Sportlust ’46

Speelronde 14, periode 2
23/01/2016 Deltasport Zwaluwen
23/01/2016 Haaglandia Rijnvogels
23/01/2016 Hoek Jodan Boys
23/01/2016 Quick Boys Heinenoord
23/01/2016 Spijkenisse ASWH
23/01/2016 Sportlust ’46 Noordwijk
23/01/2016 XerxesDZB Ter Leede

Speelronde 15, periode 2
30/01/2016 ASWH Haaglandia
30/01/2016 Heinenoord Hoek
30/01/2016 Noordwijk Deltasport
30/01/2016 Rijnvogels Spijkenisse
30/01/2016 Sportlust ’46 XerxesDZB
30/01/2016 Ter Leede Quick Boys
30/01/2016 Zwaluwen Jodan Boys

Speelronde 16, periode 2
13/02/2016 Deltasport Ter Leede
13/02/2016 Haaglandia Noordwijk
13/02/2016 Hoek Zwaluwen
13/02/2016 Jodan Boys Heinenoord
13/02/2016 Quick Boys ASWH
13/02/2016 Spijkenisse Sportlust ’46
13/02/2016 XerxesDZB Rijnvogels

Speelronde 17, periode 2
20/02/2016 ASWH Hoek
20/02/2016 Noordwijk Quick Boys
20/02/2016 Rijnvogels Heinenoord
20/02/2016 Spijkenisse Deltasport
20/02/2016 Sportlust ’46 Haaglandia
20/02/2016 Ter Leede Jodan Boys
20/02/2016 Zwaluwen XerxesDZB

Speelronde 18, periode 3
05/03/2016 Deltasport Sportlust ’46
05/03/2016 Haaglandia Spijkenisse
05/03/2016 Heinenoord Ter Leede
05/03/2016 Hoek Rijnvogels
05/03/2016 Jodan Boys ASWH
05/03/2016 Quick Boys Zwaluwen
05/03/2016 XerxesDZB Noordwijk

Speelronde 19, periode 3
12/03/2016 ASWH Heinenoord
12/03/2016 Haaglandia XerxesDZB
12/03/2016 Noordwijk Jodan Boys
12/03/2016 Rijnvogels Deltasport
12/03/2016 Spijkenisse Quick Boys
12/03/2016 Sportlust ’46 Hoek
12/03/2016 Zwaluwen Ter Leede

Speelronde 20, periode 3
19/03/2016 Deltasport Haaglandia
19/03/2016 Heinenoord Zwaluwen
19/03/2016 Hoek Noordwijk
19/03/2016 Jodan Boys Rijnvogels
19/03/2016 Quick Boys Sportlust ’46
19/03/2016 Ter Leede ASWH
19/03/2016 XerxesDZB Spijkenisse

Speelronde 21, periode 3
02/04/2016 ASWH Zwaluwen
02/04/2016 Deltasport XerxesDZB
02/04/2016 Haaglandia Heinenoord
02/04/2016 Noordwijk Ter Leede
02/04/2016 Rijnvogels Quick Boys
02/04/2016 Spijkenisse Hoek
02/04/2016 Sportlust ’46 Jodan Boys

Speelronde 22, periode 3
09/04/2016 ASWH Sportlust ’46
09/04/2016 Heinenoord Deltasport
09/04/2016 Hoek XerxesDZB
09/04/2016 Jodan Boys Spijkenisse
09/04/2016 Quick Boys Haaglandia
09/04/2016 Ter Leede Rijnvogels
09/04/2016 Zwaluwen Noordwijk

Speelronde 23, periode 3
23/04/2016 Deltasport Jodan Boys
23/04/2016 Haaglandia Ter Leede
23/04/2016 Hoek Quick Boys
23/04/2016 Rijnvogels Noordwijk
23/04/2016 Spijkenisse Heinenoord
23/04/2016 Sportlust ’46 Zwaluwen
23/04/2016 XerxesDZB ASWH

Speelronde 24, periode 3
30/04/2016 ASWH Deltasport
30/04/2016 Heinenoord XerxesDZB
30/04/2016 Jodan Boys Quick Boys
30/04/2016 Noordwijk Spijkenisse
30/04/2016 Rijnvogels Sportlust ’46
30/04/2016 Ter Leede Hoek
30/04/2016 Zwaluwen Haaglandia

Speelronde 25, periode 3
07/05/2016 ASWH Rijnvogels
07/05/2016 Heinenoord Noordwijk
07/05/2016 Hoek Deltasport
07/05/2016 Jodan Boys Haaglandia
07/05/2016 Quick Boys XerxesDZB
07/05/2016 Ter Leede Sportlust ’46
07/05/2016 Zwaluwen Spijkenisse

Speelronde 26, periode 3
14/05/2016 Deltasport Quick Boys
14/05/2016 Haaglandia Hoek
14/05/2016 Noordwijk ASWH
14/05/2016 Rijnvogels Zwaluwen
14/05/2016 Spijkenisse Ter Leede
14/05/2016 Sportlust ’46 Heinenoord
14/05/2016 XerxesDZB Jodan Boys

Gerard Bol artikel
Rebel Horeca artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten