Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Complete programma, za, 4C

WVC, de fusieclub tussen Alkmania en SVOW, Alphia en Woubrugge bevolken als regionale clubs de vierde klasse C. Voor het overige komen de clubs vooral uit Gouda en omstreken.WVC start de competitie tegen Linschoten, Alphia is gastheer van Nieuwkoop en Woubrugge neemt het in Oudewater op tegen de plaatselijke voetbalvereniging. Woubrugge versus Alphia is de eerste derby uit ‘onze hoek’. Dat duel wordt eind september gespeeld. Voor de agenda het complete overzicht.

Speeldag 1, periode 1
05/09/2015 Aarlanderveen Siveo ’60
05/09/2015 WVC Linschoten
05/09/2015 Alphia Nieuwkoop
05/09/2015 Gouda Moerkapelle
05/09/2015 Kamerik Vrij
05/09/2015 Oudewater Woubrugge
05/09/2015 Rijnstreek Sportief

Speeldag 2, periode 1
12/09/2015 Linschoten Gouda
12/09/2015 Moerkapelle Oudewater
12/09/2015 Nieuwkoop Kamerik
12/09/2015 Siveo ’60 Alphia
12/09/2015 Sportief WVC
12/09/2015 Woubrugge Rijnstreek
12/09/2015 Vrij Aarlanderveen

Geco artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Sepa green artikelbanner

Speeldag 3, periode 1
19/09/2015 Aarlanderveen Nieuwkoop
19/09/2015 WVC Moerkapelle
19/09/2015 Alphia Vrij
19/09/2015 Kamerik Gouda
19/09/2015 Oudewater Sportief
19/09/2015 Rijnstreek Linschoten
19/09/2015 Siveo ’60 Woubrugge

Speeldag 4, periode 1
26/09/2015 Gouda WVC
26/09/2015 Linschoten Oudewater
26/09/2015 Moerkapelle Kamerik
26/09/2015 Nieuwkoop Rijnstreek
26/09/2015 Sportief Aarlanderveen
26/09/2015 Woubrugge Alphia
26/09/2015 Vrij Siveo ’60

Speeldag 5, periode 1
03/10/2015 Aarlanderveen Linschoten
03/10/2015 Alphia Sportief
03/10/2015 Kamerik Woubrugge
03/10/2015 Oudewater Gouda
03/10/2015 Rijnstreek WVC
03/10/2015 Siveo ’60 Nieuwkoop
03/10/2015 Vrij Moerkapelle

Speeldag 6, periode 1
10/10/2015 WVC Oudewater
10/10/2015 Gouda Rijnstreek
10/10/2015 Linschoten Kamerik
10/10/2015 Moerkapelle Alphia
10/10/2015 Nieuwkoop Vrij
10/10/2015 Sportief Siveo ’60
10/10/2015 Woubrugge Aarlanderveen

Speeldag 7, periode 1
17/10/2015 Aarlanderveen WVC
17/10/2015 Alphia Gouda
17/10/2015 Kamerik Oudewater
17/10/2015 Nieuwkoop Woubrugge
17/10/2015 Rijnstreek Moerkapelle
17/10/2015 Siveo ’60 Linschoten
17/10/2015 Vrij Sportief

Speeldag 8, periode 1
31/10/2015 WVC Kamerik
31/10/2015 Gouda Aarlanderveen
31/10/2015 Linschoten Alphia
31/10/2015 Moerkapelle Siveo ’60
31/10/2015 Oudewater Rijnstreek
31/10/2015 Sportief Nieuwkoop
31/10/2015 Woubrugge Vrij

Speeldag 9, periode 2
07/11/2015 Aarlanderveen Moerkapelle
07/11/2015 Alphia WVC
07/11/2015 Kamerik Rijnstreek
07/11/2015 Nieuwkoop Linschoten
07/11/2015 Siveo ’60 Gouda
07/11/2015 Woubrugge Sportief
07/11/2015 Vrij Oudewater

Speeldag 10, periode 2
14/11/2015 WVC Siveo ’60
14/11/2015 Gouda Sportief
14/11/2015 Kamerik Alphia
14/11/2015 Linschoten Woubrugge
14/11/2015 Moerkapelle Nieuwkoop
14/11/2015 Oudewater Aarlanderveen
14/11/2015 Rijnstreek Vrij

Speeldag 11, periode 2
28/11/2015 Aarlanderveen Rijnstreek
28/11/2015 Alphia Oudewater
28/11/2015 Nieuwkoop WVC
28/11/2015 Siveo ’60 Kamerik
28/11/2015 Sportief Linschoten
28/11/2015 Woubrugge Moerkapelle
28/11/2015 Vrij Gouda

Speeldag 12, periode 2
05/12/2015 WVC Woubrugge
05/12/2015 Gouda Nieuwkoop
05/12/2015 Kamerik Aarlanderveen
05/12/2015 Linschoten Vrij
05/12/2015 Moerkapelle Sportief
05/12/2015 Oudewater Siveo ’60
05/12/2015 Rijnstreek Alphia

Speeldag 13, periode 2
12/12/2015 Aarlanderveen Alphia
12/12/2015 Linschoten Moerkapelle
12/12/2015 Nieuwkoop Oudewater
12/12/2015 Siveo ’60 Rijnstreek
12/12/2015 Sportief Kamerik
12/12/2015 Woubrugge Gouda
12/12/2015 Vrij WVC

Speeldag 14, periode 2
23/01/2016 Aarlanderveen Vrij
23/01/2016 WVC Sportief
23/01/2016 Alphia Siveo ’60
23/01/2016 Gouda Linschoten
23/01/2016 Kamerik Nieuwkoop
23/01/2016 Oudewater Moerkapelle
23/01/2016 Rijnstreek Woubrugge

Speeldag 15, periode 2
30/01/2016 Gouda Kamerik
30/01/2016 Linschoten Rijnstreek
30/01/2016 Moerkapelle WVC
30/01/2016 Nieuwkoop Aarlanderveen
30/01/2016 Sportief Oudewater
30/01/2016 Woubrugge Siveo ’60
30/01/2016 Vrij Alphia

Speeldag 16, periode 2
13/02/2016 Aarlanderveen Sportief
13/02/2016 WVC Gouda
13/02/2016 Alphia Woubrugge
13/02/2016 Kamerik Moerkapelle
13/02/2016 Oudewater Linschoten
13/02/2016 Rijnstreek Nieuwkoop
13/02/2016 Siveo ’60 Vrij

Speeldag 17, periode 2
20/02/2016 WVC Rijnstreek
20/02/2016 Gouda Oudewater
20/02/2016 Linschoten Aarlanderveen
20/02/2016 Moerkapelle Vrij
20/02/2016 Nieuwkoop Siveo ’60
20/02/2016 Sportief Alphia
20/02/2016 Woubrugge Kamerik

Speeldag 18, periode 3
05/03/2016 Aarlanderveen Woubrugge
05/03/2016 Alphia Moerkapelle
05/03/2016 Kamerik Linschoten
05/03/2016 Oudewater WVC
05/03/2016 Rijnstreek Gouda
05/03/2016 Siveo ’60 Sportief
05/03/2016 Vrij Nieuwkoop

Speeldag 19, periode 3
12/03/2016 WVC Aarlanderveen
12/03/2016 Gouda Alphia
12/03/2016 Linschoten Siveo ’60
12/03/2016 Moerkapelle Rijnstreek
12/03/2016 Oudewater Kamerik
12/03/2016 Sportief Vrij
12/03/2016 Woubrugge Nieuwkoop

Speeldag 20, periode 3
19/03/2016 Aarlanderveen Gouda
19/03/2016 Alphia Linschoten
19/03/2016 Kamerik WVC
19/03/2016 Nieuwkoop Sportief
19/03/2016 Rijnstreek Oudewater
19/03/2016 Siveo ’60 Moerkapelle
19/03/2016 Vrij Woubrugge

Speeldag 21, periode 3
02/04/2016 WVC Alphia
02/04/2016 Gouda Siveo ’60
02/04/2016 Linschoten Nieuwkoop
02/04/2016 Moerkapelle Aarlanderveen
02/04/2016 Oudewater Vrij
02/04/2016 Rijnstreek Kamerik
02/04/2016 Sportief Woubrugge

Speeldag 22, periode 3
09/04/2016 Aarlanderveen Oudewater
09/04/2016 Alphia Kamerik
09/04/2016 Nieuwkoop Moerkapelle
09/04/2016 Siveo ’60 WVC
09/04/2016 Sportief Gouda
09/04/2016 Woubrugge Linschoten
09/04/2016 Vrij Rijnstreek

Speeldag 23, periode 3
23/04/2016 WVC Vrij
23/04/2016 Alphia Aarlanderveen
23/04/2016 Gouda Woubrugge
23/04/2016 Kamerik Sportief
23/04/2016 Moerkapelle Linschoten
23/04/2016 Oudewater Nieuwkoop
23/04/2016 Rijnstreek Siveo ’60

Speeldag 24, periode 3
30/04/2016 Linschoten WVC
30/04/2016 Moerkapelle Gouda
30/04/2016 Nieuwkoop Alphia
30/04/2016 Siveo ’60 Aarlanderveen
30/04/2016 Sportief Rijnstreek
30/04/2016 Woubrugge Oudewater
30/04/2016 Vrij Kamerik

Speeldag 25, periode 3
07/05/2016 Aarlanderveen Kamerik
07/05/2016 Alphia Rijnstreek
07/05/2016 Nieuwkoop Gouda
07/05/2016 Siveo ’60 Oudewater
07/05/2016 Sportief Moerkapelle
07/05/2016 Woubrugge WVC
07/05/2016 Vrij Linschoten

Speeldag 26, periode 3
14/05/2016 WVC Nieuwkoop
14/05/2016 Gouda Vrij
14/05/2016 Kamerik Siveo ’60
14/05/2016 Linschoten Sportief
14/05/2016 Moerkapelle Woubrugge
14/05/2016 Oudewater Alphia
14/05/2016 Rijnstreek Aarlanderveen