De vierde klasse A op zondag herbergt nog slechts vier regionale clubs. Bernardus, Altior en FC Rijnland verlieten de vierde klasse en het juist naar de vierde klasse gedegradeerde ASC kreeg een positief bericht uit Zeist, het bleef derdeklasser, omdat GOL Sport het niet zo nauw had genomen met de spelregels in de nacompetitie. GOL sport trok zich tevens terug uit de competitie. De twee Leidse clubs in de vierde klasse treffen elkaar al op de eerste speeldag. Roodenburg start evenwel bij Houtwijk, terwijl Leidsche Boys Oosterheem begroet aan de Vliet. Warmunda gaat trachten de eerste driepunter binnen te halen tegen WIK en Kickers’69 start tegen Wanica Star. Voor de agenda het complete overzicht.
Speelronde 1, periode 1
06/09/2015 Houtwijk Roodenburg
06/09/2015 Leidsche Boys Oosterheem
06/09/2015 Oranjeplein-Pd Delfia
06/09/2015 Toofan Escamp
06/09/2015 Wanica Star Kickers ’69
06/09/2015 Warmunda WIK
06/09/2015 Wassenaar SVH
Speelronde 2, periode 1
13/09/2015 Delfia Warmunda
13/09/2015 Escamp Leidsche Boys
13/09/2015 Kickers ’69 Oranjeplein-Pd
13/09/2015 Oosterheem Houtwijk
13/09/2015 Roodenburg Wassenaar
13/09/2015 SVH Toofan
13/09/2015 WIK Wanica Star
Speelronde 3, periode 1
20/09/2015 Delfia SVH
20/09/2015 Leidsche Boys Roodenburg
20/09/2015 Oranjeplein-Pd WIK
20/09/2015 Toofan Oosterheem
20/09/2015 Wanica Star Houtwijk
20/09/2015 Warmunda Kickers ’69
20/09/2015 Wassenaar Escamp
Speelronde 4, periode 1
27/09/2015 Escamp Oranjeplein-Pd
27/09/2015 Houtwijk Leidsche Boys
27/09/2015 Kickers ’69 Delfia
27/09/2015 Oosterheem Wassenaar
27/09/2015 Roodenburg Wanica Star
27/09/2015 SVH Warmunda
27/09/2015 WIK Toofan
Speelronde 5, periode 1
04/10/2015 Delfia WIK
04/10/2015 Kickers ’69 Roodenburg
04/10/2015 Oranjeplein-Pd Oosterheem
04/10/2015 Toofan Leidsche Boys
04/10/2015 Wanica Star SVH
04/10/2015 Warmunda Escamp
04/10/2015 Wassenaar Houtwijk
Speelronde 6, periode 1
11/10/2015 Escamp Delfia
11/10/2015 Houtwijk Toofan
11/10/2015 Leidsche Boys Wassenaar
11/10/2015 Oosterheem Wanica Star
11/10/2015 Roodenburg Warmunda
11/10/2015 SVH Oranjeplein-Pd
11/10/2015 WIK Kickers ’69
Speelronde 7, periode 1
18/10/2015 Delfia Oosterheem
18/10/2015 Kickers ’69 Escamp
18/10/2015 Oranjeplein-Pd Leidsche Boys
18/10/2015 Toofan Roodenburg
18/10/2015 WIK SVH
18/10/2015 Wanica Star Wassenaar
18/10/2015 Warmunda Houtwijk
Speelronde 8, periode 1
01/11/2015 Escamp WIK
01/11/2015 Houtwijk Oranjeplein-Pd
01/11/2015 Leidsche Boys Wanica Star
01/11/2015 Oosterheem Warmunda
01/11/2015 Roodenburg Delfia
01/11/2015 SVH Kickers ’69
01/11/2015 Wassenaar Toofan
Speelronde 9, periode 2
08/11/2015 Delfia Houtwijk
08/11/2015 Kickers ’69 Wassenaar
08/11/2015 Oranjeplein-Pd Roodenburg
08/11/2015 SVH Escamp
08/11/2015 WIK Oosterheem
08/11/2015 Wanica Star Toofan
08/11/2015 Warmunda Leidsche Boys
Speelronde 10, periode 2
15/11/2015 Houtwijk Escamp
15/11/2015 Leidsche Boys Delfia
15/11/2015 Oosterheem SVH
15/11/2015 Roodenburg WIK
15/11/2015 Toofan Kickers ’69
15/11/2015 Wanica Star Warmunda
15/11/2015 Wassenaar Oranjeplein-Pd
Speelronde 11, periode 2
29/11/2015 Delfia Wanica Star
29/11/2015 Escamp Oosterheem
29/11/2015 Kickers ’69 Houtwijk
29/11/2015 Oranjeplein-Pd Toofan
29/11/2015 SVH Roodenburg
29/11/2015 WIK Leidsche Boys
29/11/2015 Warmunda Wassenaar
Speelronde 12, periode 2
06/12/2015 Houtwijk WIK
06/12/2015 Leidsche Boys SVH
06/12/2015 Oosterheem Kickers ’69
06/12/2015 Roodenburg Escamp
06/12/2015 Toofan Warmunda
06/12/2015 Wanica Star Oranjeplein-Pd
06/12/2015 Wassenaar Delfia
Speelronde 13, periode 2
13/12/2015 Delfia Toofan
13/12/2015 Escamp Wanica Star
13/12/2015 Kickers ’69 Leidsche Boys
13/12/2015 Oosterheem Roodenburg
13/12/2015 Oranjeplein-Pd Warmunda
13/12/2015 SVH Houtwijk
13/12/2015 WIK Wassenaar
Speelronde 14, periode 2
24/01/2016 Houtwijk Oosterheem
24/01/2016 Leidsche Boys Escamp
24/01/2016 Oranjeplein-Pd Kickers ’69
24/01/2016 Toofan SVH
24/01/2016 Wanica Star WIK
24/01/2016 Warmunda Delfia
24/01/2016 Wassenaar Roodenburg
Speelronde 15, periode 2
31/01/2016 Escamp Wassenaar
31/01/2016 Houtwijk Wanica Star
31/01/2016 Kickers ’69 Warmunda
31/01/2016 Oosterheem Toofan
31/01/2016 Roodenburg Leidsche Boys
31/01/2016 SVH Delfia
31/01/2016 WIK Oranjeplein-Pd
Speelronde 16, periode 2
14/02/2016 Delfia Kickers ’69
14/02/2016 Leidsche Boys Houtwijk
14/02/2016 Oranjeplein-Pd Escamp
14/02/2016 Toofan WIK
14/02/2016 Wanica Star Roodenburg
14/02/2016 Warmunda SVH
14/02/2016 Wassenaar Oosterheem
Speelronde 17, periode 2
21/02/2016 Escamp Warmunda
21/02/2016 Houtwijk Wassenaar
21/02/2016 Leidsche Boys Toofan
21/02/2016 Oosterheem Oranjeplein-Pd
21/02/2016 Roodenburg Kickers ’69
21/02/2016 SVH Wanica Star
21/02/2016 WIK Delfia
Speelronde 18, periode 3
06/03/2016 Delfia Escamp
06/03/2016 Kickers ’69 WIK
06/03/2016 Oranjeplein-Pd SVH
06/03/2016 Toofan Houtwijk
06/03/2016 Wanica Star Oosterheem
06/03/2016 Warmunda Roodenburg
06/03/2016 Wassenaar Leidsche Boys
Speelronde 19, periode 3
13/03/2016 Escamp Kickers ’69
13/03/2016 Houtwijk Warmunda
13/03/2016 Leidsche Boys Oranjeplein-Pd
13/03/2016 Oosterheem Delfia
13/03/2016 Roodenburg Toofan
13/03/2016 SVH WIK
13/03/2016 Wassenaar Wanica Star
Speelronde 20, periode 3
20/03/2016 Delfia Roodenburg
20/03/2016 Kickers ’69 SVH
20/03/2016 Oranjeplein-Pd Houtwijk
20/03/2016 Toofan Wassenaar
20/03/2016 WIK Escamp
20/03/2016 Wanica Star Leidsche Boys
20/03/2016 Warmunda Oosterheem
Speelronde 21, periode 3
03/04/2016 Escamp SVH
03/04/2016 Houtwijk Delfia
03/04/2016 Leidsche Boys Warmunda
03/04/2016 Oosterheem WIK
03/04/2016 Roodenburg Oranjeplein-Pd
03/04/2016 Toofan Wanica Star
03/04/2016 Wassenaar Kickers ’69
Speelronde 22, periode 3
10/04/2016 Delfia Leidsche Boys
10/04/2016 Escamp Houtwijk
10/04/2016 Kickers ’69 Toofan
10/04/2016 Oranjeplein-Pd Wassenaar
10/04/2016 SVH Oosterheem
10/04/2016 WIK Roodenburg
10/04/2016 Warmunda Wanica Star
Speelronde 23, periode 3
24/04/2016 Houtwijk SVH
24/04/2016 Leidsche Boys Kickers ’69
24/04/2016 Roodenburg Oosterheem
24/04/2016 Toofan Delfia
24/04/2016 Wanica Star Escamp
24/04/2016 Warmunda Oranjeplein-Pd
24/04/2016 Wassenaar WIK
Speelronde 24, periode 3
01/05/2016 Delfia Oranjeplein-Pd
01/05/2016 Escamp Toofan
01/05/2016 Kickers ’69 Wanica Star
01/05/2016 Oosterheem Leidsche Boys
01/05/2016 Roodenburg Houtwijk
01/05/2016 SVH Wassenaar
01/05/2016 WIK Warmunda
Speelronde 25, periode 3
08/05/2016 Delfia Wassenaar
08/05/2016 Escamp Roodenburg
08/05/2016 Kickers ’69 Oosterheem
08/05/2016 Oranjeplein-Pd Wanica Star
08/05/2016 SVH Leidsche Boys
08/05/2016 WIK Houtwijk
08/05/2016 Warmunda Toofan
Speelronde 26, periode 3
16/05/2016 Houtwijk Kickers ’69
16/05/2016 Leidsche Boys WIK
16/05/2016 Oosterheem Escamp
16/05/2016 Roodenburg SVH
16/05/2016 Toofan Oranjeplein-Pd
16/05/2016 Wanica Star Delfia
16/05/2016 Wassenaar Warmunda