Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Uitslagen en standen districtsbeker 23 augustus

Mooi artikelbanner
Duke of Oz artikel

Vanavond en morgenavond kwamen en komen de regionale clubs andermaal in actie in het districtsbekertoernooi. Ook nu dus weer het programma, uitslagen en de stand van zaken. Donderdag volgt er weer een up-date.

GROEP 1

Poule 14:

Voorthuijzen artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Sport2000 artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner

20/08: Teylingen-UVS 1-2 (Van der Vlugt/Van der Plaat, Artimi), Overbos-Hillegom 0-1

24/08: Hillegom-UVS (20.00), Teylingen-Overbos (20.00)

27/08: UVS-Overbos (15.00)

28/08: Hillegom-Teylingen (14.00)

Poule 15:

20/08: DOSR-CSW 2-4 (Disseldorp 2), Legmeervogels-FC Aalsmeer 1-2

24/08: CSW-Aalsmeer (19.30), Legmeervogels-DOSR (20.00)

27/08: CSW-Legmeervogels (14.30), Aalsmeer-DOSR (14.30)

Poule 23:

RCL-Alphense Boys 3-2 (Wijnalda 2, Permanand/Mailoa, Facunda) , ROAC-TAVV 1-1 (Van Seggelen/Van de Hoorn)

23/08: TAVV-Alphense Boys 1-3 (Van der Hoorn/Manusama, Mailoa, Krop), RCL-ROAC 4-1 (Sinteur, Wijnalda, Van Bemmel, Scheurwater)/?)

1.RCL 2-6, 2.Alphense Boys 2-3, 3.TAVV 2-1, 4. ROAC 2-1

27/08: TAVV-RCL (14.30),

28/08: Alphense Boys-ROAC (14.00)

Poule 24:

FC Boshuizen-Voorschoten’97 2-0 (Bekooij 2), Valken’68-Foreholte 4-0 (Van Delft 3, Van Rijn)

23/08: FC Boshuizen-Valken’68 1-2 (Noomen/ Van der Bent, Van Rijn), Foreholte-Voorschoten’97 3-2 (V’97: Constancia 2)

1.Valken’68 2-6, 2. FC Boshuizen 2-3, 3. Foreholte 2-3, 4. Voorschoten’97 2-0

27/08: Voorschoten’97-Valken’68 (14.30)

28/08: Foreholte-Boshuizen (14.00)

Poule 25:

Meerburg-ARC (wedstrijd is uit programma geschrapt), DoCoS-RVC’33 8-1 (Gezici 2, Elkerbout 2, Van Empel, Jouby, Overvliet, Maaskant)

23/08: RVC’33-ARC 0-2

1.DoCoS 1-3, 2.ARC 1-3, 3.RVC’33 2-0

27/08: ARC-DoCoS (14.30)

GROEP 2

Poule 5:

Lugdunum-Quick Steps 1-2 (Schaafstra), Duindorp-FC Rijnland (za) 5-1 (Demirbas)

23/08: Lugdunum-Duindorp 4-2 (De Cler 2, S.Youssef 2), FC Rijnland-Quick Steps 0-4

1.Quick Steps 2-6, 2.Duindorp 2-3, 3.Lugdunum 2-3, 4. FC Rijnland (za) 2-0

27/08: Quick Steps-Duindorp (14.30), Rijnland-Lugdunum (14.30)

Poule 10:

Roodenburg (za)-Nieuwkoop 6-2 (Khalid 3, Mkadmi 3), Quick Boys 2-Aarlanderveen 10-0 (Paap 3, Gillissen 3, H.van Duijn 3, De Bruin)

23/08: Aarlanderveen-Nieuwkoop 4-4, Roodenburg-Quick Boys 2 0-4 (Houwaart 2, Van Duijn 2)

1.Quick Boys 2 2-6, 2. Roodenburg (za) 2-3, 3. Nieuwkoop 2-1, 4. Aarlanderveen 2-1

27/08: Aarlanderveen-Roodenburg (14.30), Nieuwkoop-Quick Boys2 (14.30)

Poule 18:

Alphia-Football Factory 2-0 (Van Leeuwen 2), Floreant-Vredenburch 2-3

23/08: Vredenburch-Football Factory 4-1 , Alphia-Floreant 3-3 (Van Leeuwen 2, De Bruin)

1.Vredenburch 2-6, 2.Alphia 2-4, 3.Floreant 2-1, 4.Football Fctory 2-0

27/08: Vredenburch-Alphia (14.30), Football Factory (15.30)

Poule 21:

Hazerswoudse Boys-FC Rijnvogels 2 1-5 (Louwers/ Dijk 3, Acrif, Van Kruistum), Koudekerk-vv Leiden 2-2 (Mansoor, Biya/Boot, Schreuder)

23/08: Hazerswoudse Boys-Koudekerk 0-4 (De Schepper, De Groot, Blijleven, Vogels), Leiden-FC Rijnvogels 2 3-2 (VV Leiden: Devilee, Lakhal, Dieke/?)

1.Koudekerk 2-4, 2.VV Leiden 2-4, 3. FC Rijnvogels 2 2-3, 4. Hazerswoudse Boys 2-0

27/08: FC Rijnvogels 2-Koudekerk (11.30), Leiden-Hazerswoudse Boys (14.30)

Poule 26:

Zevenhoven-Van Nispen 1-1, NSV’46-Kagia 0-2 (Imanse, Van Kesteren)

23/08: Zevenhoven-NSV’46 1-4, Kagia-Van Nispen 2-1 (Schaap, T.Sluijmer)

1.Kagia 2-6, 2.NSV’46 2-3, 3. Van Nispen 2-1, 4. Zevenhoven 2-1

27/08: Kagia-Zevenhoven (14.30), Van Nispen-NSV’46 (14.30)

Poule 29:

GDA-Oegstgeest (donderdag 18/08, 2-2, Den Hollander 2), PGS/Vogel-Quintus 2-0

23/08: GDA-PGS/Vogel 0-2, Quintus-Oegstgeest 0-1 (Van Tulder)

1.PGS/Vogel 2-6, 2.Oegstgeest 2-4, 3. GDA 2-1, 4.Quintus 2-0

27/08: Oegstgeest-PGS/Vogel (14.30), Quintus-GDA (14.30)

Poule 35:

Sportief-VVSB (za) 9-1 (Heemskerk), Siveo’60-Haagse Hout 0-1

23/08: Sportief-Siveo’60 2-3, Haagse Hout-VVSB(zat) 2-0

1.Haagse Hout 2-6, 2. Sportief 2-3, 3. Siveo’60 2-3, 4. VVSB (za) 2-0

27/08: VVSB(zat)-Siveo’60 (14.30), Haagse Hout-Sportief (15.00)

Poule 36:

Zwammerdam-Dilettant (verplaatst naar 30/08), Woubrugge-Rijnstreek 8-1 (E.Buntsma 3, Van der Kolk 2, Hu, Petri, T.Buntsma)

23/08: Zwammerdam-Woubrugge 4-2 (L.Kremer/J.Bons De Bruin, Van Delft/ E. Buntsma 2), Rijnstreek-Dilettant 1-7

1.Zwammerdam 1-3, 2. Dilettant 1-3, 3.Woubrugge 2-3, 4. Rijnstreek 2-0

27/08: Rijnstreek-Zwammerdam ((14.30), Dilettant-Woubrugge (15.00)

30/08: Zwammerdam-Dilettant (20.00)

Poule 37:

SEV-LSVV’70 3-4 (Petersen 2, Stjepanovic, Van Kessel), Hercules-UDO 3-0

23/08: SEV-Hercules 3-0, UDO-LSVV’70 0-1 (De Groot)

1.LSVV’70 2-6, 2. SEV 2-3, 3.Hercules 2-3, 4.UDO 2-0

27/08: LSVV’70-Hercules (14.30), UDO-SEV (15.00)

Poule 43:

Bodegraven-Altior 2-3, Hillegersberg-WVC afgelast

23/08: Bodegraven-Hillegersberg 1-2, WVC-Altior 0-3

1.Altior 2-6, 2.Hillegersberg 1-3, 3.WVC 1-0, 4.Bodegraven 2-0

28/08: WVC-Bodegraven (14.00), Altior-Hillegersberg (14.00)

Poule 44:

Quick 2-ODB 3-2, FC Rijnland (zo)- Toofan 2-0 (Van Noort, De Haas)

23/08: Toofan-ODB 2-3, Quick 2-Rijnland 2-2 (Kromwijk, Van Leeuwen)

1.FC Rijnland (zo) 2-4, 2. Quick 2 2-4, 3. ODB 2-3, 4. Toofan 2-0

28/08: ODB-Rijnland (14.00), Toofan-Quick 2 (14.30)

Poule 45:

BZC/Zuiderpark-WIK 3-2, De Ster-ASC afgelast

23/08: WIK-ASC 1-3 (Rousseau, Akkermans,eigen doel WIK) BZC/Zuiderpark-De Ster 0-2

1.ASC 1-3, 2.De Ster 1-3, 3. BZC/Zuiderpark 2-3, 4.WIK 2-0

28/08: ASC-BZC/Zuiderpark (14.30), WIK-De Ster (14.30)

Poule 47:

ASW-Haastrecht 2-3, Kickers’69-Slikkerveer afgelast

23/08: ASW-Kickers’69 1-0, Slikkerveer-Haastrecht 3-1

1.Slikkerveer 1-3, 2.ASW 2-3, 3.Haastrecht 2-3, 4.Kickers’69 1-0

28/08: Haastrecht-Kockers’69 (14.00), Slikkerveer-ASW (14.00)

Poule 48:

Bernardus-ESTO 0-2, SJZ-Zoetermeer 0-7

23/08: Bernardus-SJZ 1-5 ( SJZ: Willemse 3, Versteegen, Griffioen), Zoetermeer-ESTO 6-0

1.Zoetermeer 2-6, 2.SJZ 2-3, 3.ESTO 2-3, 4.Bernardus 2-0

28/08: ESTO-SJZ (14.00), Zoetermeer-Bernardus (14.30)

Poule 50:

SV Madestein-Leidsche Boys 0-0

23/08: Voorschoten’97-Leidsche Boys 6-0 (Van den Berg 2, Kloeke, Witsmeer, Kers, Hilders), Madestein-HVV 0-3

1.Voorschoten’97 1-3, 2.SV Madestein 1-1, 3.Leidsche Boys 2-1

28/08: Voorschoten’97-Madestein (14.00), Leidsche Boys-HVV (14.30)

Poule 53:

Van Nispen-Graaf Willem II VAC 2-1, VVSB 2-Roodenburg (zo) 12-0 (Schell 5, Schouten 3, Menken 2, Hogenboom, Van Wieringen)

23/08: Van Nispen-VVSB 2 0-4 (Schell 2, Aartman, e.d Van Nispen), Roodenburg-Graaf Willem II VAC 0-10

1. VVSB 2 2-6, 2.Graaf Willem II VAC, 3. Van Nispen 2-3, 4. Roodenburg (zo) 2-0

28/08: Graaf Willem II VAC-VVSB2 (14.00), Roodenburg-Van Nispen (14.30)

Poule 54:

NOC/Kralingen-Besiktas 4-0, avv Alphen-Pretoria 2-1 (De Vries, Barraki)

23/08: Pretoria-Besiktas 5-1, NOC/Kralingen-avv Alphen 3-6 (Illias 3, Bryan 1, Omed 1, Marouan 1)

1.avv Alphen 2-6, 2. Pretoria 2-3, 3. NOC/Kralingen 2-3, 4.Besiktas 2-0

28/08: Pretoria-NOC/Kralingen (14.30), Besiktas-avv Alphen

Poule 56:

SVH-ESDO 4-0, Escamp-Stompwijk’92 0-2 (Ammerlaan, Biegel Esteves)

23/08: Stompwijk’92-GSC ESDO 2-6 (Ammerlaan, Winter), SVH-Escamp HSV 2-1

1.SVH 2-6, 2. ESDO 2-3, 3.Stompwijk’92 2-3, 4. Escamp 2-0

28/08: Stompwijk-SVH (14.00), GSC ESDO-Escamp HSV (14.30)

Poule 59:

REMO-GOL Sport 4-1, HDV-Warmunda 2-4 (Esman 2, Kramer, Rajabzadah)

23/08: REMO-HDV (19.30), Warmunda-GOL Sport 2-2 (Van Noort, Van Winsen)

28/08: Warmunda-REMO (14.00), GOL Sport-HDV (14.30)

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden. Melden van een foutje mag altijd!

Slingerland artikelbanner
Rebel Horeca artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten