Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Oefencampagne regioclubs tot en met 14 augustus

Brasserie Park
Rurh gold artikelbanner

Al eerder plaatste onze redactie een overzicht van de oefenwedstrijden, de uitslagen en doelpuntenmakers. Het programma loopt echter nog wel even door tot aan het bekertoernooi en dus weer een up-date tot de dag van vandaag. Aanvullingen zijn altijd welkom! Dit kan worden doorgegeven aan redactie@leidenamateurvoetbal.nl

ASC

05/08: Eerste training

Scheffer sportprijzen artikel
Sport2000 artikelbanner
Geco artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner

09/08: ASC-UDO 2-2 (Dutrieux, Poort/Van de Maat, Gras

14/08: HBS 2-ASC 4-0

16/08: Rohda-ASC (20.15)

DoCoS

01/08: Eerste training

14/08: Foreholte-DoCoS 2-2 (Van Empel, Elkerbout)

16/08: DOSR-DoCoS (20.00)

FC Boshuizen

06/08: FC Rijnvogels-FC Boshuizen 5-0

09/08: FC Boshuizen-Ter Leede 1-2 (S.Zandbergen)

13/08: FC Boshuizen-Brielle 4-3 (Bekooij 2, Macintosh, Van Alphen)

16/08: Alphense Boys-FC Boshuizen gaat niet door, AB heeft afgezegd

FC Rijnland

09/08: Blauw Zwart-FC Rijnland 0-3 (Habraken, De Bolster, Van Noort)

12/08: FC Rijnland- FC Rijnland (za) 7-3 (zie verslag 14-08), tevens Roodenburg-Lugdunum 3-8 (zie verslag 14-08)

14/08: Finaledag Marco Kamphues Toernooi, FC Rijnland-Lugdunum 1-0 (Wassenaar)

16/08: Warmunda-FC Rijnland (20.00)

FC Rijnvogels

25/06: FC Rijnvogels-Rotterdam Oost 4-2 (De Vries 2, Van der Stoep, Van Duijn)

28/06: De Jodan Boys-FC Rijnvogels 3-4 (Van Veen 2, Kaya, Van Duijn)

02/07: FC Rijnvogels-Quick 6-0 (Van Duijn 2, Van Veen 2, Verhagen, De Vries)

07/07: FC Rijnvogels-Haaglandia/Winston 2-2 (Van der Stoep, Verhagen)

30/07: FC Rijnvogels- VVSB 4-3 (De Vries 2, Van Duijn, Van der Stoep)

02/08: Katwijk-FC Rijnvogels 1-0

04/08: SVC’08-FC Rijnvogels 1-0

06/08: FC Rijnvogels- FC Boshuizen 5-0 (Van Duijn, De Vries, Spierdijk, Ten Hoope)

09/08: FC Rijnvogels-Noordwijk 0-2

Football Factory

30/07: Trainingsdag

06/08: Training en voetvolley

13/08: Blauw Zwart toernooi, SC Feyenoord-Football Factory 3-0, Football Factory-Oegstgeest 1-4

LSVV’70

30/07: Duinloop

01/08: Eerste training

05/08-07/08: Trainingsweekend in Uden, 06/08: LSVV’70-DAW

09/08: Alphia-LSVV’70 3-2 (Van Kessel, Guffens)

12/08: LSVV’70-Jong LSVV’70 (20.00)

27/08: Fokko Memorial (17.30)

Lugdunum

06/08: Roodenburg-Lugdunum 0-5 (Karasahin, Arnoldus, Schaafstra, Permalai, Sebrechts)

09/08: Lugdunum-Voorschoten’97 (za) 1-6

12/08: Lugdunum-Roodenburg (za) 8-3 (Marco Kamphues toernooi bij FC Rijnland)

14/08: FC Rijnland-Lugdunum 1-0 (Marco Kamphues toernooi bij FC Rijnland)

Meerburg

31/07: Eerste training

06/08-07/08: Trainingsweekend, 06/08: Valleivogels-Meerburg 4-0

09/08: Meerburg-RCL 2-2 (Van der Voort, Weijers)

14/08: Meerburg-UVS 2-3 (De Groot, Bonekamp)

Oegstgeest

09/08: Oegstgeest-SJZ 2-1

13/08: Henk Pieters-toernooi bij Blauw Zwart: Football Factory-Oegstgeest 1-4 (Leeuwenburg 2, Heemskerk, Van Klaveren), Blauw Zwart-Oegstgeest 3-4 (Den Hollander, Van Klaveren, Noort, Heemskerk).

RCL

09/08: Meerburg-RCL 2-2 (Van Bemmel, Guijt)

13/08: Valken’68- RCL 3-3 (Wijnalda 2, Filippo)

Roodenburg (za)

06/08: Roodenburg-Lugdunum 0-5

12/08: Toernooi FC Rijnland: Roodenburg-Lugdunum 3-8 (zie verslag 14-08)

14/08: Finaledag toernooi FC Rijnland, 3e-4e plaats: Roodenburg-FC Rijnland comb. 2-1

27/28-08: Trainingsdag, bekerwedstrijd tegen Aarlanderveen wordt gespeeld door Roodenburg 3

SJZ

02/08: eerste training

09/08: Oegstgeest-SJZ 2-1 (Sleijser)

14/08: Klupp Sportswear Toernooi bij SJZ met:

12.00-12.45 Stompwijk’92-SJZ, 13.15-14.00 Voorschoten’97 (zo)-Stompwijk’92, 14.30-15.15 SJZ-Voorschoten’97

UVS

za 30/07: start training

za 06/08: UVS-Valken’68 1-2 (El Idrissi)

do 11/08: UVS-Koudekerk 6-1 (El Idrissi 2, Breede, Verdoes, Artimi, Menken)

zo 14/08: Meerburg-UVS 2-3 (El Idrissi, Artimi, Verdoes)

za 20 en zo 21/08: trainingsweekend

za 20/08: Teylingen- UVS (17.00, beker)

di 23/08: Hillegom-UVS (20.00, beker)

za 27/08: UVS-Overbos (15.00, beker)

di 13/09: UVS-DWO (20.00)

Valken’68

02/08: Valken’68-TAVV 3-2 (V68: Van Bommel, Van Delft, Van der Bent)

06/08: UVS-Valken’68 1-2 (Van Bommel, e.d. UVS)

09/08: Valken’68-Blauwwit/Beursbengels 2-2 (A. van der Plas)

13/08: Valken’68-RCL 3-3 (De Mooij, Van Delft, Redel (17 jaar))

16/08: Westlandia-Valken’68

Voorschoten’97 (za)

06/08: Voorschoten’97-Marken 2-0 (Van Paasen, De Koning)

09/08: Lugdunum-Voorschoten’97 1-6 (Constancia 2, Chikhi, Manuputty, Bahri 2)

13/08: Verburch-Voorschoten’97 2-1 (De Koning)

VV Leiden

za 30/07: start training

za 06/08: Oegstgeest- VV Leiden 2-1 (Bakker)

di 09/08: FC Rijnland (za)- VV Leiden 3-2

vr 12/08-zo 14/08: trainingsweekend Austerlitz

za 13/08: FC Driebergen- VV Leiden 2-2 (Nolet,Lakhal, 2x assist Devilee)

za 20/08: Koudekerk- VV Leiden (14.30, beker)

di 23/08: VV Leiden-FC Rijnvogels 2 (19.30, beker)

za 27/08: VV Leiden-Hazerswoudse Boys (14.30, beker)

Warmunda

06/08: Warmunda-Ter Leede 2 0-6

09/08: RKDES (zo)-Warmunda 4-2 (Kramer 2)

16/08: FC Rijnland-Warmunda (20.00)

Zwammerdam

11/08: Bodegraven-Zwammerdam 1-10 (Blanken 2, M.Bons 2, T.Kremer 2, De Groot 2, De Bruin, Van der Neut)

13/08: Zwammerdam- vv Zandhuizen 8-0  (Peters 4, de eerste vier treffers!, T.Kremer, Van den Berg, De Groot, Bergshoeff)

Overigen 13 en 14/08:

Teylingen-VVSB 2 2-3

Alphense Boys-ARC 1-1

Aarlanderveen-Altior 4-1

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden!

Gerard Bol artikel
Van Marwijk artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten