Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje 12 en 13 maart

Amstel radler artikelbanner
Casa Ramon artikelbanner

De derde periode is in de meeste klassen afgelopen weekend van start gegaan en dus zijn de laatste kansen in gegaan voor de clubs om het seizoen verder te verfraaien, te redden wat er te redden valt of om nog uitzicht te houden op een prijs. Speelronde twee in de derde periode staat nu voor de deur en dus is het tijd voor een wekelijks programmaboekje

ZATERDAG

Hoofdklasse B

Henny’s rits artikelbanner
Sport2000 artikelbanner

Speelronde 19, periode 3

12/03/2016         ASWH                    Heinenoord

12/03/2016         Haaglandia            XerxesDZB

12/03/2016         Noordwijk             Jodan Boys

12/03/2016         Rijnvogels             Deltasport

12/03/2016         Spijkenisse            Quick Boys

12/03/2016         Sportlust ’46         Hoek

12/03/2016         Zwaluwen             Ter Leede

Eerste klasse B    

Speelronde 19, periode 3

12/03/2016         ARC                        Vitesse Delft

12/03/2016         Argon                    Neptunus-Sch.

12/03/2016         ‘s Gravenzande    WV-HEDW

12/03/2016         Forum Sport        Volendam

12/03/2016         Valken ’68            Alexandria ’66

12/03/2016         Voorschoten ’97 CSW

12/03/2016         Zwaluwen ’30      Nootdorp

Tweede klasse C

Speelronde 19, periode 3

12/03/2016         GHC                        SC Monster

12/03/2016         RCL                         DSO

12/03/2016         SEV                         Be Fair

12/03/2016         SVC ’08                  LYRA

12/03/2016         UVS                        KMD

12/03/2016         VDL                        HVC ’10

12/03/2016         Westlandia           TAVV

Derde klasse A

Speelronde 19, periode 3

12/03/2016         CVC Reeuwijk       Lugdunum

12/03/2016         DWO                      Oegstgeest

12/03/2016         Hazersw. Boys      NSV ’46

12/03/2016         Koudekerk            DoCoS

12/03/2016         Rohda ’76             Floreant

12/03/2016         WDS                       Kagia

12/03/2016         Zwammerdam      BSC ’68


Vierde klasse A

Speelronde 19, periode 3

12/03/2016         Blauw Zwart          Leiden

12/03/2016         LSVV ’70                Boshuizen

12/03/2016         Football Factory   Vrij

12/03/2016         UDO                       Haagse Hout

12/03/2016         VVSB                      Oosterheem

12/03/2016         Wilhelmus            Leidsche Boys

12/03/2016         Wassenaar            Roodenburg

Vierde klasse C

Speelronde 19, periode 3

12/03/2016         WVC                       Aarlanderveen

12/03/2016         Gouda                    Alphia

12/03/2016         Linschoten            Siveo ’60

12/03/2016         Moerkapelle        Rijnstreek

12/03/2016         Oudewater           Kamerik

12/03/2016         Sportief                 Vrij

12/03/2016         Woubrugge          Nieuwkoop

ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 19, periode 3

13/03/2016         Boshuizen             IFC

13/03/2016         DRL                        Poortugaal

13/03/2016         Olympia                 Wat. Veld/GONA

13/03/2016         PFC                         GDA

13/03/2016         TAC ’90                  VELO

13/03/2016         CVV Zwervers       SJC

Tweede klasse C

Speelronde 19, periode 3

13/03/2016         Delft                       VUC

13/03/2016         FC Lisse                 Voorschoten’97

13/03/2016         Foreholte              BMT

13/03/2016         HVV                        GSC ESDO

13/03/2016         Hillegom sv           Wilhelmus

13/03/2016         Laakkwartier        DOSR

13/03/2016         ROAC                     RKDEO

Derde klasse A

Speelronde 19, periode 3

13/03/2016         Altior                     Rijnland

13/03/2016         MMO                     Alphen

13/03/2016         Nicolaas Boys       SJZ

13/03/2016         Van Nispen           Gr. Willem/VAC

13/03/2016         Teylingen              Bernardus

13/03/2016         UDO                       ASC

13/03/2016         WVC                       Stompwijk

13/03/2016         Vrij                          Meerburg

Vierde klasse A

Speelronde 19, periode 3

13/03/2016         Escamp                  Kickers ’69

13/03/2016         Houtwijk               Warmunda

13/03/2016         Leidsche Boys      Oranjeplein-Pd

13/03/2016         Oosterheem         Delfia

13/03/2016         Roodenburg         Toofan

13/03/2016         SVH                        WIK

13/03/2016         Vrij                          Wanica Star

Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten