Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje 20-21 februari

Rumling bouw artikel
Rurh gold artikelbanner

Wanneer de weergoden enige medewerking verlenen kan er komend weekend weer een volledig programma worden afgewerkt, met de nodige leuke potjes op het vuur. Een wekelijkse overzicht via ons programmaboekje.

ZATERDAG

Hoofdklasse B

Sepa green artikelbanner
Geco artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Brasserie buitenhuis

Speelronde 17, periode 2

20/02/2016         ASWH                    Hoek

20/02/2016         Noordwijk             Quick Boys

20/02/2016         Rijnvogels             Heinenoord

20/02/2016         Spijkenisse            Deltasport

20/02/2016         Sportlust ’46         Haaglandia

20/02/2016         Ter Leede             Jodan Boys

20/02/2016         Zwaluwen             Xerxes/DZB

Eerste klasse B    

Speelronde 17, periode 2

20/02/2016 ARC                                Alexandria ’66

20/02/2016 Argon                             Volendam

20/02/2016 ‘s Gravenzande             Nootdorp

20/02/2016 Neptunus-Sch.             Vitesse Delft

20/02/2016 Valken ’68                     WV-HEDW

20/02/2016 Voorschoten ’97          Forum Sport

20/02/2016 Zwaluwen ’30               CSW

Tweede klasse C

Speelronde 17, periode 2

20/02/2016         RCL                         LYRA

20/02/2016         SEV                         HVC ’10

20/02/2016         SVC ’08                  KMD

20/02/2016         TAVV                      Be Fair

20/02/2016         UVS                        GHC

20/02/2016         VDL                        DSO

20/02/2016         Westlandia           SC Monster          

Derde klasse A

Speelronde 17, periode 2

20/02/2016         CVC Reeuwijk       NSV ’46

20/02/2016         DWO                      Zwammerdam

20/02/2016         Floreant                Kagia

20/02/2016         Hazersw. Boys      DoCoS

20/02/2016         Koudekerk            Oegstgeest

20/02/2016         Rohda ’76             BSC ’68

20/02/2016         WDS                       Lugdunum           

Vierde klasse A

Speelronde 17, periode 2

20/02/2016         LSVV ’70                vrij

20/02/2016         Football Factory   Oosterheem

20/02/2016         Roodenburg         Leidsche Boys

20/02/2016         UDO                       Boshuizen

20/02/2016         VVSB                      Blauw Zwart

20/02/2016         Wilhelmus            Haagse Hout

20/02/2016         Wassenaar            Leiden

Vierde klasse C

Speelronde 17, periode 2

20/02/2016         WVC                       Rijnstreek

20/02/2016         Gouda                    Oudewater

20/02/2016         Linschoten            Aarlanderveen

20/02/2016         Moerkapelle        Vrij

20/02/2016         Nieuwkoop           Siveo ’60

20/02/2016         Sportief                 Alphia

20/02/2016         Woubrugge          Kamerik

ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 17, periode 2

21/02/2016         Boshuizen             Poortugaal

21/02/2016         DRL                        PFC

21/02/2016         Olympia                 SJC

21/02/2016         TAC ’90                  GDA

21/02/2016         VELO                      VOC

21/02/2016         CVV Zwervers       IFC

Tweede klasse C

Speeldronde 17, periode 2

21-2-2016            BMT                       DOSR

21-2-2016            Delft                       RKDEO

21-2-2016            FC Lisse                 HVV

21-2-2016            Foreholte              GSC ESDO

21-2-2016            Hillegom sv           VUC

21-2-2016            Laakkwartier        Wilhelmus

21-2-2016            ROAC                     Voorschoten’97

Derde klasse A

Speelronde 21, periode 2

21/02/2016         Alphen                  Meerburg

21/02/2016         Altior                     ASC

21/02/2016         MMO                     Rijnland

21/02/2016         Van Nispen           Bernardus

21/02/2016         Teylingen              SJZ

21/02/2016         UDO                       Stompwijk

21/02/2016         WVC                       Nicolaas Boys

21/02/2016         Vrij                         Gr. Willem/VAC

Vierde klasse A

Speelronde 17, periode 2

21/02/2016         Escamp                  Warmunda

21/02/2016         Houtwijk                vrij

21/02/2016         Leidsche Boys      Toofan

21/02/2016         Oosterheem         Oranjeplein-Pd

21/02/2016         Roodenburg         Kickers ’69

21/02/2016         SVH                        Wanica Star

21/02/2016         WIK                        Delfia

Rebel Horeca artikelbanner
OWN artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten